>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

37 kolejka Premier League [1-3 maj ]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sobota 1 maj 2010r [13:45] Birmingham - Burnley 1,50 4,20 6,50 [16:00] Manchester City - Aston Villa 1,83 3,60 4,33 [16:00] Portsmouth - Wolverhampton 2,50 3,25 2,87 [16:00] Stoke - Everton 3,60 3,30 2,10 [16:00] Tottenham - Bolton 1,25 6,00 11,00 Niedziela 2 maj 2010r [14:30] Liverpool FC - Chelsea 3,75 3,60 1,95 [16:00] Fulham - West Ham 2,25 3,30 3,25 [17:00] Sunderland - Manchester United 8,50 4,50 1,40 Poniedziałek 3 maj 2010r [14:30] Wigan - Hull 1,80 3,60 4,70 [18:00] Blackburn - Arsenal 3,60 3,30 2,10 Kolejka która może bardzo dużo odpowiedziec w kontekście tego kto wywalczy tytuł Mistrza Anglii. MU w poprzedniej kolejce wygrało 3:1 z Tottenhamem. Wg mnie najładniejszą bramke w tej serii właśnie we wspomnianym meczu zdobył Nani lobując Gomesa. Nie dośc że piękny gol to w dodatku bardzo ważny bo w 80min wyprowadził ten strzał MU na prowadzenie 2-1.
Chelsea natomiast dokonała demolki zespołu Stoke City, liczba strzałów jaką oddali przekroczyła 30! Posiadanie piłki w granicach 70%. Istny pogrom co wskazuje również wynik 7:0, a mogło byc wiecej gdyby Malouda trafił do pustej bramki z metra, czy też wykorzystali jeszcze kilka swoich dogodnych okazji. W nadchodzącej kolejce szlagierem jest bez wątpienia mecz na Anfield Road. Może się własnie okazac że to LFC zatrzyma Chelsea na co licze bez wątpienia ;) MU gra na wyjeździe z Sunderlandem, kursy są nie do gry więc nie ma sensu się przyglądac ofercie na to spotkanie. Wiadomo już że nie zagra Rooney do końca sezonu, ale to nie zmienia faktu że Czerwone Diabły musza wygrywac pozostałe mecze i liczyc własnie na potkniecie Chelsea, a akurat w niedizele będize najlepsza z możliwych okazji na to! Bo w ostatniej serii gier Chelsea u siebie gra z Wigan. W tym samym czasie MU na Old Trafford podejmie Stoke.
W cieniu rywalizacji o &quot;majstra&quot; odbywa się walka o 4msc dające prawo gry w el Champions League. Tutaj też będą niesamowite emocje.
Spadkowiczów już w zasadzie mamy, są to zespoły Portsmouth, Hull i BUrnley.
Zachęcam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
F 0

fabisz

Użytkownik
nie rozumiem, dlaczego kursy nie do gry? ja postawiłem na ManU i nie wyobrażam sobie, żeby nie weszło, a kurs 1.4 uważam za optymalny. zaryzykowałem też i postawiłem na chelsea. wg mnie kurs 2.0 na drużynę, która jest w takim gazie to okazja. fakt, trochę się obawiam tej &quot;magii anfield&quot;, liverpool u siebie może wygrać z każdym, ale jednak myślę, że forma chelsea, brak osłabień, motywacja wezmą górę nad the reds zmęczonym po półfinale LE i osłabionym brakiem torresa.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
wg mnie kurs 2.0 na dróżynę, która jest w takim gazie to okazja.
Wg. mnie powinno się znać ortografię w stopniu podstawowym zanim zacznie się pisać cokolwiek.

Ciekawie zapowiada się mecz MC z Villą, myślę że pewny jest zakład NDB na City , które walczy z Tottenhamem o LM. Poza tym oczywiście Koguty i MU nie powinny stracić punktów. Pozostałe mecze są dużo bardziej ryzykowne , ale te 3 dają przyzwoite AKO +/- 2,2
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
To dopiero czwartek i ciężko o typy, bo mogą dojść kolejne kontuzje i pokrzyżować lekko szyki. Ale patrząc na kursy ja delikatnie zaryzykowałbym na Everton w meczu z The Potters. Kto śledzi newsy, bądź tabele z kontuzjami, ten wie, że Soerensen(goalkeeper Stoke) nabawił się kontuzji łokcia w meczu z Chelsea przy drugiej bramce i na 60% nie zagra w RPA. Czysto teoretycznie Everton ma szansę na LE. Kurs trochę za wysoki jak na moje oko. Obstawianie na The Citizens jest jedną wielką niewiadomą, wszak nie wiemy jak w barwach City zaprezentuje się Fulop. Ten mecz na 100% odpuszczę.

Jeśli chodzi o niedzielne mecze to ciekawie zapowiada się mecz na Anfield Road. Liverpool do końca sezonu będzie walczył o puchary i punkty z Chelsea bardzo im się przydadzą. 4 bramki w ostatnim meczu są dobrym prognostykiem na rywalizację z The Blues. Niestety, zabraknie Torresa i linia ofensywna mocno na tym ucierpi, Ngog jest niepewny występu. Z kolei raczej uraz Drogby okazał się lekki i już ze Stoke wystąpił od 1 minuty. Też mi się wydaje, że kurs na United na wyjeździe to lekka przesada. Jasne, że muszą wygrać i pewnie to uczynią, ale kursiwo nie odzwierciedla szans obu ekip. Może znów balon pokrzyżuje moje plany?;)


Glory Glory Man United !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SUNDERLAND - MANCHESTER UNITED
Typ : MU @ 1,36 Bet365 ✅0:1
Kurs mały, ale dzisiejsze angielskie media donoszą że do składu wraca Rooney! Takie informacje podaje BBC a nie żadne The Suny itp więc coś musi byc na rzeczy w takim razie. Póki co to Wazza wrócił do treningów, kostka już wypoczeła, gorzej z pachwiną bo to teraz na nią musi zwracac uwage. Ponadto come back Rio Ferdinanda chociaż para Vidic- Evans też spisuje się dobrze. Oboje jak informuje BBC możemy zobaczyc w tym meczu. To bardzo dobra informacja. Sytuacja w walce o mistrza jest znana chyba wszystkim. Pozostaje liczyc na potknięcie Chelsea i wygrywanie swoich meczów do końca. Owszem mecz z Sunderlandem łatwo się nie zapowiada, ale nie widze opcji by Diabły straciły własnie tu punkty w tej fazie sezonu. Sunderland swoj ostatni triumf nad ekipą Manchesteru odniósł w 1997r. Bilans spotkań obu trenerów tj Fergusona ze Steve Bruce wynosi 10 wygranych sir Alexa i 3 remisy w bezpośrednich pojedynkach. Możnaby tu pisac i pisac, przytaczac kolejne fakty statytsyczne i ciekawostki, ale krótko mówiac to sądze że UNITED WIN :cool:
--------------------
VS
LIVERPOOL FC - CHELSEA
Po tym co widzialem wczoraj w wykonaniu Liverpoolu to zaczynam wątpic w to że uda się im urwac pkt w meczu z Chelsea i mówie to oczywiście jako kibic United. Zafundowali sobie dodatkowo w bonusie 30min gry. Morale opadło, forma też nijaka. Babel mimo iż jestem zwolennikiem jego talentu to nie wiem co robił przez cały ten czas na murawie... Jednak jak tak popatrzymy na tabele to istnieje jeszcze szansa że LFC może zając 4msc bo przecież ManCity gra bezposrednie mecze z Tottenhamem czy AV, ale czy The Reds są w stanie pokonac Chelsea? Też nie wiadomo jak patrzec na forme Chelsea, bo np z Tottenhamem zagrali kiepsko, ale np ze Stoke zrobili kanonade! Niby po wczorajszym dniu obiektywnie patrząc powinniśmy stawiac na Chelsea. Buki już nawet zaniżyły swój kurs do 1,83 na Chelsea gdy poczatkowy wynosił 1,95. Ancelotti nie ma Bosingwy, Essiena i Mikela. Drogba cudownie ozdrowiał, a LFC nie ma takiego snajpera pod ręką w dodatku ich ławka jest tak słaba że np gdy wczoraj Rafa chciał poprawic jakośc poprzez wprowadzenie zmian to musiał wpuszczac El Zhara czy Pacheco! Ale wierze że twierdza Anfield tym razem nie zostanie zdobyta. Tak więc YNWA :p
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
robson United xD co do meczu Chelsea to wydaje mi się, że Chelsea go wygra:razz: Torres nie zagra co zwiększa szanse Chelsea:razz: Chelsea musi wygrać ten mecz bo piłkarze wiedzą że gdy go wygrają to praktycznie zdobędą mistrzostwo.. Natomiast LFC gdyby go wygrał to pozwoli na wyprzedzenie ich przez MAN UTD w klasyfikacji zdobytych mistrzostw i nie sądzę żeby im na tym zależało ???? Co prawda grają o 4 miejsce w lidze, ale wątpie żeby udało się im go zająć w obecnej formie..
Zawodnicy CFC podniesli się po porażce z Totenhamem 2-1 i są na gazie po zwycięstwie nad Stoke City aż 7-0..
Tak więc go go The Blues po tak upragnione mistrzostwo Anglii przez wszystkich:grin:

PS. Nie stawiam tego meczu, ale licze na wygrana gości z Londynu;)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Manchester City - Aston Villa
Data: 1.05.2010 16:00
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Betsson
Analiza: Bardzo ciekawy mecz czeka nas dzisiaj o 16:00 w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Do starcia dojdzie pomiędzy szóstym i piątym zespołem w lidze, czyli odpowiednio Manchesterem City, a Aston Villą. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają drużynę gospodarzy i ja jestem tego samego zdania. Manchester City to bardzo silny zespół, który ma świetnych zawodników w swoim składzie. Przed takim zespołem jak Manchester City stoi zadanie conajmniej zdobyć prawo gry w europejskich pucharach. Do czwartego w tabeli Tottenhamu tracą zaledwie 2 punkty, więc mają duża szansę awansować. Tottenham ma jeszcze jedno spotkanie w zanadżu. Manchester City wygrał 17 spotkań oraz doznał 6 porażek, a także zanotował aż 12 remisów. Mają dobrą passę u siebie. Wygrali 11 spotkań, 4 remisując oraz doznali 2 porażki, a ich bilans bramkowy wynosi 38:18. Aston Villa w tym sezonie też gra bardzo odbrze, jednak będą musieli uznać wyższość zawodników City. W pierwszym meczu padł remis 1:1. Myślę, że City bedzie się chciało zrehabilitować za przegrany w ostatnich sekundach mecz z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot;, A ich ostatnie mecze pokazują, że są w wyśmienitej formie.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Bolton
Typ: Tottenham -2
Kurs: 3.0
Buk: Tobet

Jutro o godzinie 16 na stadionie White Hart Lane spotkają się drużyny Tottenhamu i Boltonu. W tym sezonie drużyny te grały ze sobą już 3krotnie, ostatni pojedynek - lekko ponad 2 miesiące temu Spurs wygrali 4-0. Pozostałe 2 mecze zakończyły się remisami ale były rozgrywane na stadionie Boltonu. Myślę jednak że jutrzejszy pojedynek zakończy się wynikiem podobnym do tego z końca lutego, ponieważ gospodarze mają o co walczyć. Obecnie zajmują 4 pozycje gwarantującą udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów, lecz muszą uważać bo tuż za ich plecami czai się Aston Villa (obie drużyny mają po 64pkt.), Manchester City (63pkt.) i Liverpool (62pkt.). Plusem jest to że mają jeszcze jeden mecz zaległy do rozegrania, ale mimo wszystko nie mogą pozwolić sobie na strate punktów w jutrzejszym meczu. Ostatni mecz Tottenham przegrał, na wyjeździe rozgrywali szlagierowy pojedynek z Manchesterem United, do 80&#39; utrzymywali korzystny wynik 1-1, ale końcówke lepszą miał Manchester który ostatecznie pokonał Totenham 3-1. Bolton ostatni mecz zremisował 2-2 z czerwoną latarnią ligi - Portsmouth, mimo że po 30 minutach wygrali już 2-0. Ostatnie spotkania pomiędzy Spurs&#39;ami a The Villans:
24-02-2010 Puchar FA Tottenham Hotspur 4 - 0 Bolton Wanderers✅
14-02-2010 Puchar FA Bolton Wanderers 1 - 1 Tottenham Hotspur⛔
03-10-2009 Premiership Bolton Wanderers 2 - 2 Tottenham Hotspur⛔
31-01-2009 Premiership Bolton Wanderers 3 - 2 Tottenham Hotspur⛔
26-10-2008 Premiership Tottenham Hotspur 2 - 0 Bolton Wanderers
26-04-2008 Premiership Tottenham Hotspur 1 - 1 Bolton Wanderers⛔
23-09-2007 Premiership Bolton Wanderers 1 - 1 Tottenham Hotspur⛔
25-02-2007 Premiership Tottenham Hotspur 4 - 1 Bolton Wanderers✅
19-08-2006 Premiership Bolton Wanderers 2 - 0 Tottenham Hotspur⛔
30-04-2006 Premiership Tottenham Hotspur 1 - 0 Bolton Wanderers⛔
W jutrzejszym meczu spodziewam sie miażdżącej przewagi Tottenhamu który będzie chciał kibicom wynagrodzić ostatnią porażke, dodatkowo grają ostatni mecz w sezonie na swoim stadionie, więc napewno będą chcieli godnie pożegnać się z kibicami, Bolton jest już pewny utrzymania w lidze więc gra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Myśle że wynik 3-0 jest jak najbardziej możliwy.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Manchester City - Aston Villa
Typ : obie strzelą
Kurs : 1,75
Buk : Bet365


W sobotnie popołudnie w Manchesterze dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy miejscowym City a gośćmi z Birmingham.Obie drużyny mają o co grać.Otóż obie ekipy mają realne szanse na 4 miejsce co da kwalifikacje do Ligi Mistrzów.W lepszej sytuacji wydawać się może jest zespół City który do końca rozgrywek ma jeszcze 3 spotkania.
3 spotkania lecz 2 z zespołami z którymi bezpośrednio rywalizuje o czwarte miejsce.Dziś podejmie Aston Ville zespół który w 18 wyjazdowych spotkaniach wywalczył 32 punkty.Z racji tego że do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki nie ma tutaj mowy o żadnych potknięciach dlatego też wszyscy upatrują murowanego faworyta w zespole City.Może i tak ale ja z racji tego że wiem jak liga angielska bywa przewrotna nie stawiam na win City lecz wymyśliłem że obie drużyny strzelą.Villa jadąc na wyjazd nie ma nic do stracenia i obie ekipy interesuje wylącznie zwycięstwo według mnie zapowiada się piękne widowisko z dużą ilością bramek.
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Odnośnie meczu Birmingham - Burnley wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie U2,5 w granicach 1.9-2,0 kurs, Burnley na wyjazdach praktycznie nie strzela śr poniżej 1,0 - mecz wyjątek - mecz z Hull gdzie strzelili 4 z 16 bramek w tym sezonie, natomiast gospodarze graja u siebie underowo, tylko 5 razy padł over. Ostatnie wyniki obu drużyn też nie są powalające, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
robson United xD co do meczu Chelsea to wydaje mi się, że Chelsea go wygra:razz: Torres nie zagra co zwiększa szanse Chelsea:razz: Chelsea musi wygrać ten mecz bo piłkarze wiedzą że gdy go wygrają to praktycznie zdobędą mistrzostwo.. Natomiast LFC gdyby go wygrał to pozwoli na wyprzedzenie ich przez MAN UTD w klasyfikacji zdobytych mistrzostw i nie sądzę żeby im na tym zależało ???? Co prawda grają o 4 miejsce w lidze, ale wątpie żeby udało się im go zająć w obecnej formie..
Zawodnicy CFC podniesli się po porażce z Totenhamem 2-1 i są na gazie po zwycięstwie nad Stoke City aż 7-0..
Tak więc go go The Blues po tak upragnione mistrzostwo Anglii przez wszystkich:grin:

PS. Nie stawiam tego meczu, ale licze na wygrana gości z Londynu;)
pierwsza część wypowiedzi to coś z typu chcieć musieć a móc ....co z tego że chcą itp ?? każdy mecz jest meczem i takie argumenty są żadne. Zobacz że Liverpool - Manchester - Chelsea i Arsenal za bardzo się nie lubią i każde zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny z drugą daje sporą satysfakcję. A pisanie po 1 meczu że Cheslea jest w gazie jest małym nie porozumieniem. Tym bardziej po tym co zaprezentowali z Tottenhamem. CFC na wyjazdach a u siebie to całkowicie inny zespół i sądzę że jutro z LFC nie będą mieli łatwo.
Co do głupich argumentów też Ci mogę podać jeden z tych &quot;mądrych&quot; Mówi się że L&#39;pool się podłoży. Każdy kibic LFC zapewne o tym słyszał i jeżeli przegrają kibice mogą sobie pomysleć że ich ukochany klub robi sobie jakieś wałki. Więc jak widzisz błędne koło.

JA tam wierzę do końca w sukces Manchesteru i jutro gorąca kibicuje Liverpoolowi. Aaa i jeżeli nawet by CFC jutro wygrała i MU wcale nie będzie tak że CFC jest mistrzem. Emocje dopiero w ostatniej kolejce będą. I tyczy się to również Manchesteru gdy CFC nie zdobędzie 3 pkt a MU wygra z Kotami.

PS: Podkreślone zdanie w Twojej wypowiedzi. Zapewniam Cię że nie przez wszystkich ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Portsmouth - Wolverhampton
Ogromne kłopoty finansowe, kiepska gra i dodatkowo karne punkty odjęte Portsmouth sprawiły, że klub o kończącym się sezonie chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Można wymienić jednak kilka aspektów, za które trzeba pochwalić zawodników Avrama Granta, przede wszystkim mam na myśli znakomity występ w rozgrywkach FA Cup i awans do finału gdzie zmierzą się z Chelsea Londyn. Niestety ich udział w europejskich pucharach, na który nie oszukując się zasłużyli został skreślony przez Angielską Federację. Warto podkreślić również jak ambitnie Portsmouth walczyło w meczach o nic. Przegrywając do 89 minuty z Hull City 1:2 udało im się wygrać po bramkach O&#39;Hary i Kanu, niewiele brakowało aby urwali punkty walczącej o Ligę Mistrzów Aston Villi. Z dobrej strony pokazali się również przed tygodniem na Reebok Stadium odrabiając dwubramkową stratę do Boltonu Wanderers. Wolverhampton jest już pewne utrzymania, przyczyniła się do tego ich bardzo konsekwentna gra w ostatnich tygodniach, zwłaszcza skuteczność w defensywie. Biorąc pod uwagę ilość strzelonych goli, są najsłabszym zespołem w lidze, mimo to zajmują bezpieczne 15 miejsce. Dla Portsmouth dzisiejszy mecz będzie ostatnim w tym sezonie przed własną publicznością, na pewno nie ostatnim w Premiership, ale kto wie czy problemy finansowe nie sprawią, że ich obecność na zapleczu przedłuży się o dobrych kilka lat. Uważam, że Pompey dadzą z siebie wszystko, a zwycięstwem podziękują kibicom za to, że zawsze byli przy nich w tych fatalnych dla klubu chwilach.
Mój typ: Portsmouth - 2,40 Betclic
mniej ryzykownie: Portsmouth DNB - 1,65 Betsafe
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Spotkanie:Stoke- Everton

Typ: 2

Kurs: 2,10

Bukmacher: Bet at Home



W 37 kolejce ligi angielskiej ekipa Stoke podejmuje na własnym ternie drużynę z Liverpoolu Everton. Everton jeśli myśli o grze w europejskich pucharach musi dziś pokonać gospodarzy którzy mają już zapewniony ligowy byt i walczą tylko o prestiż. Jeszcze więcej motywacji ekipie Evertonu dodaje fakt, że walczą o miejsce w lidze europejskiej z rywalem za miedzy Liverpoolem FC, do którego tracą 5 punktów. Jeśli chodzi o gospodarzy, to ekipa Stoke nie gra za dobrze na swoim terenie. Na 18 spotkań u siebie udało im się odnieść tylko 7 zwycięstw, i to z drużynami niżej notowanymi (padło 5 remisów, i 6 spotkań Stoke przegrało). Ekipa Evertonu jest w wyśmienitej formie, nie przegrali 9 kolejnych spotkań logowych, z czego dwa ostatnie mecze to zwycięstwa (u siebie z Fulham 2:1 i na wyjeździe z Blackburn Rovers). Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to nie mogą wygrać w lidze od 3 spotkań, a w ostatniej kolejce skompromitowali się w Londynie, gdzie w meczu z Chelsea, pozwolili sobie wbić aż 7 bramek, nie strzelając przy tym ani jednej. Jeśli chodzi o historię to ostatni mecz na terenie Stoke odbył się 14 września 2008 roku i Everton był górą, wygrywając spotkanie 3:2. Jestem przekonany że Everton poradzi sobie z typowym średniakiem ligowym, który już osiągnął swój ligowy cel, czyli utrzymanie.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
pierwsza część wypowiedzi to coś z typu chcieć musieć a móc ....co z tego że chcą itp ?? każdy mecz jest meczem i takie argumenty są żadne. Zobacz że Liverpool - Manchester - Chelsea i Arsenal za bardzo się nie lubią i każde zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny z drugą daje sporą satysfakcję. A pisanie po 1 meczu że Cheslea jest w gazie jest małym nie porozumieniem. Tym bardziej po tym co zaprezentowali z Tottenhamem. CFC na wyjazdach a u siebie to całkowicie inny zespół i sądzę że jutro z LFC nie będą mieli łatwo.
Co do głupich argumentów też Ci mogę podać jeden z tych &quot;mądrych&quot; Mówi się że L&#39;pool się podłoży. Każdy kibic LFC zapewne o tym słyszał i jeżeli przegrają kibice mogą sobie pomysleć że ich ukochany klub robi sobie jakieś wałki. Więc jak widzisz błędne koło.

JA tam wierzę do końca w sukces Manchesteru i jutro gorąca kibicuje Liverpoolowi. Aaa i jeżeli nawet by CFC jutro wygrała i MU wcale nie będzie tak że CFC jest mistrzem. Emocje dopiero w ostatniej kolejce będą. I tyczy się to również Manchesteru gdy CFC nie zdobędzie 3 pkt a MU wygra z Kotami.

PS: Podkreślone zdanie w Twojej wypowiedzi. Zapewniam Cię że nie przez wszystkich ;)
Oczywiście, że nie będzie łatwo. Ale to Chelsea ma lepszych zawodników i są w lepszej formie niż Liverpool i dlatego sądzę, że uda się im skromnie wygrać. Stawką jest mistrzostwo i CFC nie odpuści. Wierze w to;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Sunderland - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1,4
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jutro mecz przedostatniej kolejki pomiędzy drużynami Sunderlandu i Man United. Sunderland zajmuje 10 miejsce i ma 44 pkt. Natomiast United 2 pozycje i 79 pkt. Widać kto jest faworytem. Do tego Sunderland nie walczy już praktycznie o nic, a Czerwone Diabły o 4 z rzędu Mistrzostwo kraju. United nie myślą o niczym innym jak o 3 pkt! Do gry w United wracają Rooney i Ferdinand a wszyscy wiedzą chyba ile dla United znaczy osoba Wayne&#39;a. Nie ma, co tu dużo się rozpisywać o tym meczu, bo każdy możliwy wskaźnik wskazuje w roli zdecydowanego faworyta drużynę Manchesteru. Są lepsi, mają większe umiejętności, większa motywację i po prostu nie ma innej możliwości niż ich wygrana.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: Strzelec pierwszej bramki - Didier Drogba
Kurs: 4.5
Buk: Tobet
Na dziś wybrałem typ który z piłkarzy strzeli pierwszą bramke. Jak zacięty pojedynek o tytuł Mistrza Anglii wie prawie każdy z nas, Chelsea zajmuje 1 miejsce w tabeli ale ma tylko 1pkt. przewagi nad Manchesterem United, do końca pozostają 2 mecze i każda z drużyn musi grać na 110% swoich możliwości. Dzisiejszy mecz dla ekipy The Blues jest tak naprawde meczem o mistrzostwo, bo w ostatniej kolejce zmierzą się z Wigan które jest pewne utrzymania i nie sądze by stawiali jakiś wielki opór. Liverpool też ma o co walczyć, bo mają szanse na gre w Lidze Europejskiej, ale muszą też liczyć na potknięcia rywali więc nie wszystko jest od nich zależne. Dzisiejszy mecz napewno będzie meczem walki, nerwów, umiejętności i niewykorzystanych sytuacji. W ostatnim meczu Chelsea rozgromiła Stoke, 7-0 lecz żadnej z bramek nie strzelił Drogba, myśle że dziś pełen sportowej złości z pewnością będzie chciał pokazać kolegom kto tak naprawde jest &quot;odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu&quot;. W tym sezonie strzelił 25 bramek w Premiership, czyli ponad 25% strzelonych przez londyńczyków. Tak naprawdę każdy może strzelić tego pierwszego gola, ale mimo wszystko podejrzewam że Chelsea która zaatakuje od początku, będzie bliższa tego, a Didier jako rasowy snajper ukłuje jako pierwszy.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Premiership | Liverpool - Chelsea | Typ: 2 | Wynik: 0:2 ✅

Analiza: Liverpool - Chelsea
✅
Liverpool - 02.05.2010r. - godz. 14:30 - Anfield Road
Dla Chelsea pojedynek z The Reds będzie meczem o mistrzostwo Anglii, bo mało prawdopodobne aby po ewentualnej dzisiejszej wygranej, w ostatniej kolejce The Blues mieli stracić punkty na własnym boisku z Wigan i zaprzepaścić tym samym wysiłek włożony w cały sezon. Chelsea po niedawnym pogromie nad Aston Villą 7:1 znowu zaaplikowała 7 bramek w spotkaniu ligowym, tym razem przejeżdżając po drużynie Stoke City. Do składu gości powraca John Terry, a kontuzjowani są jedynie Michael Essien, John Obi Mikel i Jose Bosingwa. Zdecydowanie większe problemy ma ekipa gospodarzy, gdzie z powodu urazów nie wystąpią Fernando Torres, Martin Skrtel, Emiliano Insua i Fabio Aurelio. The Reds obecny sezon muszą uznać za jeden z najgorszych w ostatnich latach. W lidze są na 7 miejscu nie mając praktycznie szans na udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, na dodatek w pucharze pocieszenia jakim miały być rozgrywki Ligi Europejskiej drużyna Beniteza przegrała w półfinale rywalizację z Athletico Madryt tracąc tym samym szanse na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie. Wydaje się więc dosyć prawdopodobne, że Chelsea, która musi wygrać to spotkanie, aby być niemal pewnym mistrzostwa poradzi sobie z Liverpoolem, który jest bez formy, tak samo jak kapitan The Reds - Steven Gerrard.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Sunderland - Manchester United
02.05 17:00
Już jutro w godzinach popołudniowych Manchester United rozegra bardzo ważne wyjazdowe spotkanie, tym razem rywalem Diabłów będzie Sunderland.
Goście w przypadku wygranej i remisu Chelsea (która gra wyjazdowe spotkanie z Liveroolem) wychodzą na pozycję lidera i są po raz kolejny na prostej drodze do ogromnego szczęścia. Powrót Rooneya to na prawdę świetna wiadomość, wsparcie szybkich pomocników, zarówno Nani który ostatnimi czasy gra wyśmienicie, jak i Valencia mogą przedryblować i sforsować całą linię pomocy i obrony i zostawić otwartą drogę do bramki Rooneyowi. Rafael, Vidić, Evra i wracający po kontuzji Rio Ferdinad będą odpierać ataki gospodarzy . W bramce najprawdopodobniej stanie Van Der Sar, moim zdaniem okazałe zwycięstwo Manchesteru to najbardziej prawdopodobny rezultat. Po kursie 2,05 można śmiało grać handicap europejski. Polecam :wink:
Mój typ:
Manchester -1
2,05
Tobet
:cool:
wynik 0-1 dla Manchesteru Nani 28&#39;.:-|

N przykrością informuję że, Nasz reprezentant i jedynak w drużynie Manchesteru, doznał drobnego urazu i zabraknie go w składzie na ten mecz.:-|
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Liverpool – Chelsea
Typ:2
Kurs:1.70

Już dzisiaj odbędzie się najciekawszy mecz kolejki pomiędzy Liverpoolem a Chelsea. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy ponieważ spotykają się dwie naprawdę wyśmienite druzyny. Niestety jedna z nich w tym sezonie mocno zawodzi, mówię oczywiście o ekipie gospodarzy, która zajmuję aktualnie dopiero 7 miejsce z 62 punktami na koncie w dodatku w czwartek niespodziewanie odpadła w półfinale Puchary Europy. Goście natomiast grają w tym sezonie znakomicie i stoją przed olbrzymią szansą aby w końcu zdobyć upragnione mistrzostwo kraju. Jak na razie zajmują pierwsze miejsce ale mają zaledwie jeden punkt przewagi na Manchesterem.
Do końca ligi zostały zaledwie dwa spotkania tak więc, każdy mecz jest bardzo ważny zwłaszcza mając tak niewielką przewagę. Myślę, że walczące o mistrzostwo Chelsea maksymalnie skoncentruje się na ten mecz dzięki czemu wygra to spotkanie. Trzeba jeszcze pamiętać, że gospodarze mogą być zmęczeni po półfinałowym meczu w Pucharze Europy, która zakończył się dopiero po dogrywce.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Sunderland - Manchester Utd
Typ:2
Kurs:1.35
Postanowiłem wybrać drugi mecz z ligi angielskiej, mimo iż jest dość niski kurs jestem w stu procentach przekonany, że warto postawić bo typ jest niemal pewny. Wracając do meczu to zmierzą się Sunderland i Manchester UTD. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest obrońca mistrzowskiego tytułu zespół gości, która aktualnie zajmuje drugą lokatę z minimalną stratą do pierwszego zespołu wynoszącą zaledwie punkt. Jak wspomniałem we wcześniejszej analizie do końca sezonu zostało już bardzo niewiele bo tylko dwa mecze, teraz każdy mecz jest ważny, goście muszą wygrać pozostałe spotkania i liczyć, ze lider się gdzieś potknie. Jeszcze kilka słów o dzisiejszych gospodarzach, jest to drużyna zajmująca 10 pozycję i o nic już nie walcząca dla nich sezon już się zakończył dlatego myślę, że tym łatwiej powinno być gością w wywalczeniu jakże ważnych trzech punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom