>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

36. kolejka Serie A [24.07 - 26.07.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-23 o 08.11.41.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Milan vs Atalanta
Mecz arcyciekawy. Jeszcze przed przerwą nie interesowałby mnie wynik tak jak teraz. Teraz nawet ciężko jest mi wskazać faworyta tego spotkania. Milan mega kocury po przerwie, całkowicie inny zespół. Wyniki godne historii tego klubu. I chyba najlepszym przykładem tego jest mecz z Juve ( co prawda Juve to nie ten sam zespół który dzielił i rządził, ale dalej to jest Juve z Ronaldo w składzie). Przegrywać mecz 2:0 i w 5 minut wpakować 3 bramki i ostatecznie skończyć z wynikiem 4:2. Klasa. Zostańmy przy gospodarzach póki co. Patrząc na wyniki widzimy piękną serię z zaledwie 2 remisami. Reszta 'okazałe' wygrane. Ale właśnie jutro ze składu wypadają: Bennacer ( za kartki, defensywny pomocnik, w każdym spotkaniu zagrał od przerwy), Hernandez ( lewy obrońca, również z każdym z meczy po przerwie), Castillejo ( po przerwie w zaledwie 2 spotkaniach ale ogólnie w sezonie 20 spotkań, prawy atak), Duarte (obrońca, zaledwie 5 spotkań w sezonie wiec znikoma strata), Musacchio ( obrońca, nie grał w meczach po przerwie, ogólnie w sezonie 18 spotkań), Romagnoli ( środkowy stoper, po przerwie w każdym meczu, występ pod znakiem zapytania). W drużynie gości nie wystąpi 'jedynie'
Ilicic ( 3 snajper drużyny, ale po przerwie bez formy więc mało znaczący ubytek). Jak widać formacja defensywna Milanu nie dość, że w większości meczach po przerwie traciła bramki to jest dodatkowo dosyć osłabiona. Nasuwa się na myśl czysta 2, ale... No właśnie ale Atalanta na wyjeździe nie jest mega killerem. Remis z Juve 2:2, remis z Veroną 1:1.. NIby wygrali niedawno z Brescią aż 6:2 ale Brescia ogólnie dużo traci. Na 7 celnych strzałów 6 goli. Oba zespoły mają o co grać- Atalanta bije się z Interem o wicemistrzostwo ( 1 pkt różnicy) Milan ( z Napoli o baraże do LE 3 pkt róznicy, z Romą o bezpośredni awans do LE 2 pkt róznicy). Ogólnie cięzko coś wytypować. Kurs na gości wg mnie za słaby, BTTS śmiech na sali 1.36, over 2.5 1.4.
Najpewniejszym typem wg mnie jest BTTS+over 2.5 kurs 1,57. Warto też pograć goście over 1,5 1.67 oraz ogólny over 3.5 2.06.
Tak jak napisałem pierwszy typ jest najpewniejszy wg mnie, ale wiadomo jak to w piłce są niespodzianki np ostatni mecz Interu z Fiorentiną bez bramek. Dla mnie osobiście szok XDD
Gdyby nie te braki w defensywie gości zagrałbym na 1+btts po kursie 4.25, ale w tej sytuacji dla mnie za duże ryzyko, szkoda kasy ;)
All kursy z Fortuny jak coś.

Jeszcze warte uwagi, ale nie analizowałem jeszcze dokładnie to:
Brescia vs Parma 2 - Goście dość ciekawy zespół, ostatnio pokonali Napoli (osobiście grałem goście +1,5 handi od barlo123) mogą iść za ciosem, Brescia praktycznie bez szans na pozostanie w lidze ( jedynie matematyczne). Tyle że są pewne osłabienia u gości warte przejrzenia. U gospodarzy gracze od dłuższego czasu niedysponowani.

Genua vs Inter over 2.5/3.5- oba zespoły mają o co grać, w dodatku są overowe. Wg mnie warte gry o3.5

Napoli vs Sassuolo - nasuwa się na myśl jakiś overek ale nie mam zaufania do naszego rodaka (Milika) Llorente kontuzjowany Ospina też nie zagra, ale tam 2gi bramkarz już grał w kilku spotkaniach więc nie jest tak źle. Niby BTTS wydaję się pewny, tak samo over 2.5 ale kursy liche, niby kusi zagrać coś w stronę gości, może z podpórką ale mam w głowie niedawny mecz Sassuolo z Cagliari gdzie był bardzo denny. Cagliari od początku 2giej połowy w 10 i mimo tego Sassu tylko 3 akcje pod bramką i 0 celnych strzałów. Na Napoli nie chce jakoś stawiać. Może ktoś ma pomysł na ten mecz i chciałby się podzielić?

Bologna vs Lecce 1 tak wiem że Bologna o nic nie gra a Lecce o utrzymanie walczy, ale gospodarze to mega walczaki, oni nie odpuszczają. Wg mnie są w stanie wziąć to spotkanie

Roma vs Fiorentina - Roma ma o co grać, Fiorentina o nic. Kompletnie nie mam pomysłu. Bliżej mi do zwycięstwa Romy bo co mecz praktycznie stwarzają sporo sytuacji ale słabiej ze skutecznością (oprócz ostatniego meczu ze słabym Spal) Ciekaw jestem czy Drągowski zagra. Ostatnie 3 mecze nie grał a na flschscore nic nie jest napisane.

Cagliari vs Udinese - kurs na 2 z podpórką słaby, może jakiś under 2.5?

Spal vs Torino - kusi czysta 2, ale goście raczej nie zagrożeni spadkiem i może jakiś remisik się przytrafić. Jakby kurs był powyżej 2 to wart gry by był. Poniżej jak dla mnie nie warto.

Verona vs Lazio 1- gospodarze remis z Interem i Atalantą wcale w niesłabym stylu. Lazio mega słabo jak na nich. Pytanie czy dzisiejsze zwycięstwo z osłabionym Cagliari to jaskółka czy raczej wracają na dobre tory?

W sumie wyszły prawie wszystkie mecze, ale w tej kolejce wg mnie warto na nie spojrzeć. Jedynie odpuszczam mecz Juve bo tam sensownego typu nie widzę.
Podzielcie się swoimi opiniami na temat meczów, komentujcie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- AC Milan zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 17 meczach ligowych. Kurs na to, że strzeli gola w meczu z Atalantą - 1.22(godz. 21:45) STS
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Milan- Atalanta pow 2.5 1.45 E efortuna
Milan- Atalanta pow 3.5 2.10 E efortuna
Atalanta pow 1.5 gola 1.67 E efortuna



Ostatnia kolejka dosyć pechowa, ale jak tu nie będzie goli to już sobie daruje analizowanie i pisanie do końca sezonu we Włoszech. Tutaj muszą być gole, takie braki w defensywnie do tego dwie drużyny mega ofensywne. U gospodarzy nie zagra aż 5 obrońców (Hernandez, Romagnoli, Conti, Mussachio i Duarte). Tych dwoch ostatnich od dawna nie grało, dlatego też co mecz Milan tracił bramke, a tutaj dochodzi 3 kolejnych! Jakby tego było mało nadal niewiadomo czy wystąpi środkowy obrońca Kjaer, narzeka na uraz. Ja naprawde nie wiem co dzisiaj wymyśli Pioli, ale ta defensywa to będą zapalniki dla takich graczy jak Gomez, Zapata czy Muriel. Do tego za kartki wypada Bennacer, który przecież ma zadania defenswne, Malinovsky będzie dzisiaj miał pole do popisu przed polem karnym gospodarzy. Z przodu Milan wygląda kapitalnie, kręci overy aż miło- Rebic, Ibra czy Kessie.
Po drugiej stronie Atalanta, a tutaj trzeba odrazu napisać, że w ostatnim meczu z urazami zeszli z boiska dwaj podstawowi obrońcy Palomino i Djimisiti. Pojechali do Mediolanu i są w kadrze, ale lagazzetta podaje, że dzisiaj będą mecz zaczynali na ławce. Tutaj wskoczy Caldara i Sutalo obok Toloia. Daleko szukać nie trzeba jak tak ustawiona w defensywie zagrała Atalanta, a derbowy mecz Brescia i stracone 2 gole. Ofensyw Bresci a Milanu chyba nikomu porównywać nie musze.. Takie braki w defensywie tutaj trzeba brać over 3.5 bez zastanowienia, w pierwszym meczu 5 bramek, tutaj będzie co najmniej podobnie.


Genoa- Inter pow 1.5
Napoli- Sassuolo pow 1.5
Bologna- Lecce pow 2.5
Ako: 2.10


Ja wiem, że to małe kursy, podaje jak ktoś lubi grać więcej spotkań na kuponie. Trio, które powinno bez problemu wejść i to nawet z większym zapasem goli. Po krótce każdy spotkanie opisze: Genoa mega overowa, bardzo się otwierają, u siebie walczą z każdym, do tego Inter u ktorego wypada dwoch obroncow De’Vrij i Abrossio. W poprzedniem meczu z Fiorentina Inter zmarnował tyle setek, że szkodo mówić, tutaj od początku Lukaku i Martinez, gole będą. Sassuolo razem z Milanem i Atalanta trzy maszyny, szkoda, że kontuzje ma Boga bo dawał w tej ofenswie, ale tutaj wyjdzie Djuricic, Berardi i Caputo. U gospodarzy wraca Milik, bo w ostatnim meczu z Parmą Lozano na 9 to porażka. Ostatni mecz to mega overowe Lecce, które po prostu cały czas atakuje, oddaje mnostwo strzałów, u gospodarzy Barrow, Sansone, Soriano, Palacio czy Orsolini, gole będą :) Do tego u gospodarzy nie zagra dwoch obroncow.


Bologna- Lecce
Bologna pow 1.5 1.87 E efortuna



Tutaj spodziewałem się coś w granicach 1.60, a buk daje nam prawie kursik 1.90. Ja to biore, przyjezdza najsłabsza defensywa w lidze, Bologny bardzo często brakuje po prostu szczescia w akcjach. Co mecz stwarzają sobie tych okazji, jest Barrow, Palacio, Orsolini, Sansone czy Soriano więc musi to w końcu odpalić. Do tego możliwe, że będą musieli gonić wynik bo co mecz tracą minimum gola, a do tego wypada na ten mecz wazny Japończyk w układance Mihajlovia w obroniee. Do tego Lecce interesuje tutaj tylko 3 pkt więc nie będzie żadnych kalkulacji, a potrafią się otwierać. Osobiscie biore tez na wariacie over 3.5 goli w całym meczu.


Juventus- Sampdoria
Juventus i powyżej 2.5 goli 1.78 E efortuna



Wszedzie kursy na to w okolicach 1.60, więc pobieram na fortunie. Juve wygrywając ten mecz zostaje oficjalnie mistrzem Włoch. Po wpadce z Udinese możliwe, że nawet specjalnie tutaj będzie feta na własnym stadionie. Nie ma na co czekać, przecież pozniej jest ciezki wyjazd na Sardynie do Cagliari, gdzie kazdemu cięzko się gra, a ostatni mecz to Roma, która się rozpędza z meczu na mecz. Do tego pare dni po ostatnim meczu czeka ich odrabianie wyniku w Lidze Mistrzów z Lyonem, więc fajnie jakby na te ostatnie mecze można było już ze spokojem rotować składem. Tutaj przyjezdza dosyć overowa Sampdoria, u której wypada filar defensywy Colley, więc dodatkowo handicap na gole. Mysle, że Ronaldo i Dybala przypieczętują
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Brescia - Parma
powyżej 2.5 gola @1.58
iforbet


We włoskiej Serie A wyścig "inwalidów" trwa w najlepsze. Wystarczy spojrzeć na ligową tabelę, gdzie najlepiej wygląda Roma. Lazio Rzym już dawno dostało zadyszki. Juventus, który NIC nie gra z pewnością wygrają ligę, bo reszta zespołów jest nieudolna, ale nie o tym.
Parma, która w poprzedniej kolejce pokonała Napoli 2:1, zmierzy się z Brescią, która gra o nic. Mimo fatalnych występów, to w ostatnich pięciu meczach Bresci byliśmy świadkami sporej ilości bramek. Jest to druga najgorsza defensywa w lidze.
W meczach Parmy również pada sporo bramek. W każdym z ostatnich pięciu meczy Parmy padały minimum trzy bramki.
Zapowiada nam się na kolejne overowe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
AS Roma - Fiorentina
Typ: Spotkanie/liczba goli- 1/+2.5
Kurs: 2.09
Bukmacher : Fortuna
Analiza:


36 Kolejka Serie A, coraz bliżej mamy do zakończenia rozgrywek najwyższej Włoskiej ligi. Świetnie dysponowana drużyna z Rzymu podejmować zespół z Florencji na Stadio Olimpico. Już grająca tylko o miejsce piąte bez szans na zajęcie miejsca czwartego, premiowanego awansem do Ligi Mistrzów, jak na razie świetnie sobie radzi z ucieczką w tabeli przed Milanem, a w tym meczu może zwiększyć przewagę do czterech punktów, ponieważ w piątek drużyna z Mediolanu zremisowała z Atalantą.
Viola pewna utrzymania, nie mająca szans na grę w europejskich pucharach, drużynie pozostało dograć tylko do końca sezon, lecz robi to w bardzo dobry sposób. Od sześciu meczy nie przegrali, ostatni potrafili zremisować z Interem, chodź dyspozycja drugiej ekipy z Mediolanu pozostawia wiele do życzenia. Ich bilans w dziewięciu meczach po wznowieniu rozgrywek to trzy zwycięstwa, cztery remisy oraz dwie porażki. Roma nie przegrała od pięciu spotkań, po trzech zwycięstwach zremisowali z Interem a w następnej kolejce rozgromili Spal 6:1. Bilans składa się na pięć wygranych spotkań, wspomniany remis i trzy porażki.
Piłkarze będą wiedzieli, że wygrywając to spotkanie bardzo przybliżą się do osiągnięcia celu, czyli zajęcie piątego miejsca w tabeli co skutkuje automatyczną grą w fazie grupowej Ligi Europy, bez grania kwalifikacji. Minimum trzy bramki również przeczuwam, że powinny paść w tym meczu, Roma dużo strzela, lecz również zdarzają się głupie błędy w obronie. Na niekorzyść Fiorentiny jest faktem, iż Dąbrowski, podstawowy bramkarz dalej nie będzie mógł zagrać z powodu kontuzji. W ostatnich meczach tych drużyn padało minimum cztery bramki, a poprzedni mecz Roma wygrała na wyjeździe 4:1
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
  • 🇮🇹
    Bologna traciła przynajmniej jednego gola w ostatnich 28 meczach ligowych.
    Kurs na gola ich rywali (Lecce) - 1.22 [STS] (godz. 17:15)
  • 🇮🇹
    Hellas Verona nie wygrała ostatnich 6 meczów w lidze.
    Kurs na to, że ich rywal (Lazio) nie przegra tego meczu (X2) - 1.33 [STS] (godz. 19:30)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom