>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36. kolejka Primera Division [8-11.05.2015]

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
FC Barcelona vs. Real Sociedad
Kurs na Barcelonę jest moim zdaniem bardzo przesadzony. Rozumiem, że gospodarze grają aktualnie najładniejszą piłkę na świecie i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w dzisiejszym meczu jednak nie widzę opcji żeby mieli wygrać to spotkanie 5-oma golami. Dlatego ja w tym spotkaniu idę w Sociedad (+4.5). Biorąc pod uwagę fakt, że Barcelonie w ostatnim czasie nie gra się zbyt prosto przeciwko drużynie z kraju Basków to uważam ten bet za bardzo dobry. Do tego Barcelona w ostatnim czasie cały czas na 0 z tyłu a kiedyś każda passa się kończy. Nie wydaję mi się żeby Barcelona chciała się męczyć przed rewanżem z Bayernem i podejrzewam wygrana 2-3 golami drużyny z stolicy Katalonii.
Sociedad (+4.5) - 1.325 ✅✅✅✅✅
Real Madryt vs. Valencia
Szlagier 36 kolejki Primiera Division. Real ma przed sobą dwa bardzo ważne spotkania: dziś w lidze z Valencią oraz w środku tygodnia z Juventusem. Oba są bardzo ważne i w obu nie może zostać zanotowana jakakolwiek pomyłka. Na Santiago Bernabeu przyjeżdża dziś Valencia. Drużyna gości musi uważać na atakującą 4 pozycję Seville. Dziś spodziewam się otwartego futbolu z obu stron co za tym idzie dużej ilości goli. Real będzie zdeterminowany żeby wygrać to spotkanie i strzeli z 3 gole a drużyna Valencii dzięki temu, że grają bardzo ofensywny futbol także powinna strzelić chociaż 1 bramkę. Dlatego win Realu oraz BTTS to świetny bet po kursie 2.40 a over 1.5 to pewniaczek, który dorzucam do tasiemki.
Over 1.5 - 1.15/bet365 ✅✅✅✅✅
Real Madryt win + BTTS - 2.40/betano
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Barcelona - RSSS
Po spektakularnym zwyciestwie nad Bayernem piłkarze Barcelony zmierzą się z Realem Sociedad.Skład gospodarzy troszkę zmieniony, ale zabónjczy atak MSN pojawi sie na boisku od pierwszej minuty.Od paru sezonów Barca przegrywa lub remisuje na terenie baskijskiego klubu, jednak u siebie zazwyczaj demoluje drużynę z San Sebastian...Przewiduje wiele bramek i spokojne zwycięstwo Barcy.Moje typy:
Barca over 3,5 gola kurs 1.72⛔
Barca over 4,5 gola kurs 2,62⛔
Messi over 1,5 gola kurs 2,05⛔
Wszystkie typy z Bet365.
Niestety skuteczność koszmarna w tym meczu....
Real - Valencia
Hit kolejki w Madrycie.Obydwie drużyny będą walczyć o całą pulę.Real wciąz w grze o mistrzostwo, Valencja o 3 pozycję dającą udział w LM bez kwalifikacji...Spodziewam się zaciętego meczu z dużą ilością ostrych starć.Kiedy Valencia gra z dobrym przeciwnikiem zawsze gram kartki i tak jest tez w tym przypadku - over 6,5 kartki✅✅✅ kurs 1.85 na Bet365.Sędzią spotkania będzie pan Clos Gomez, który co prawda ostatnio pokazywał mało kartek, jednak dzis z całą pewnością bedzie miał dużo pracy.
Wszystko zgodnie z planem...Swoja drogą świetny mecz...no i znamy już chyba mistrz Hiszpanii...
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Barcelona - Sociedad BTS: NIE @1.61 Marathon ::: 2/10j✅✅
Analiza krótka bo zaraz mecz. Barca wychodzi czwórką w obronie: Alves, Bartra, Pique, Adriano. Może i nie jest to najsilniejsze zestawienie, ale z pewnością bardzo solidne i gwarantujące pewną jakość. Barcelona w całym sezonie straciła zaledwie 19 bramek i jest to zdecydowanie najlepsza defensywa w lidze. Ostatnią bramkę stracili 15 kwietnia w meczu Ligi Mistrzów z PSG. Od tego czasu zachowują czyste konto. Real w słabej formie, ostatnio wygrali pierwszy mecz od dawna z Levante 3:0. Ale wcześniej przegrywali i remisowali z o wiele gorszymi drużynami od Barcelony. Blaugrana szaleje, pakuje rywalom pod 6 czy 8 bramek, dominują nad Bayernem i wygrywają 3:0 już w pierwszym meczu praktycznie zapewniając sobie awans do finału. Sociedad już o nic nie walczy - do pucharów nie awansują, spaść nie spadną. Barcelona musi wygrywać by zdobyć majstra. Jeśli by wygrali a Real potknął się u siebie to praktycznie zapewnili by sobie mistrzostwo. Goście nie mają za bardzo kim straszyć z przodu, co w połączeniu z doskonałą dyspozycją defensywy sprawia, że pobieram brak BTS-a po satysfakcjonującym mnie kursie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celta Vigo vs Sevilla
Sevilla kurs: 2,35 buk: Totolotek ⛔
Nie chcąc powielać tego co pisał Vidal dodam tylko, że teraz kiedy Valencia zdobyła jednak z Realem punkcik, Sevilla ma jeszcze więcej powodów aby wygrać z Celtą. Za typem przemawia również szpital w Celcie. Oglądałem 2 ostatnie mecze Sevilli i grają naprawdę świetnie. Typ pograłem może nie tyle bardzo grubo, ale powyżej normalnych stawek.

@V
Tylko czemu w totolotku? Bez sensu. Nawet w internecie wyższe i do tego podatek.
Valencia remisując z Realem nic nie uzyskała. Wygrana dałaby już raczej pewne 4 miejsce, jeśli jutro Sevilla wygra swoje spotkanie to będzie 1 pkt za Nietoperzami i będzie czekać na jedną wpadkę Valencii w 2 ostatnich meczach (Celta -D ; Almeria - W).
Adamo80 odp: Pan Kapica mnie zmusił do Totolotka. Chciałbym grać gdzie indziej, ale nie mogę z pewnych powodów. Reszta wypowiedzi - dokładnie jak piszesz.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
UD Levante - Atletico Madryt
Typ: Levante over 38,5% posiadania @1.90 betsafe/betsson ⛔ 38 % ;) Najgorszy scenariusz się sprawdził. Atletico musiało gonić wynik, więc te posiadanie zrobili. Pech chciał, że akurat na styk..

Mecz o 12:00, więc jeśli ktoś nie ma co grać, a ma &#39;głodzik&#39; to polecam. Atletico na wyjazdach bardzo często oddaje inicjatywę i 39% przez Levante to łatwa sprawa. Popularne &quot;Żaby&quot; nie prezentują się aż tak źle pod względem utrzymania przy piłce. Często potrafią przycisnąć rywala, szczególnie na własnych śmieciach.
Nie przeglądałem wszystkich spotkań Atletico na wyjazdach, ale przynajmniej w ostatnich 5 spotkaniach mieli nawet niższe posiadanie niż rywal. Nawet z Cordobą nie przekroczyli 50%, a tu muszą mieć 62 % by ten zakład nie poszedł po mojej myśli. Co więcej, uważam że dziś Atletico wygra mecz, ale jak to potem bywa często oddaje się inicjatywę.
Levante u siebie potrafili przycisnąć Sevillę, która gra lepiej na wyjazdach niż Atletico. Tam gospodarze mieli ponad 60% posiadania. Myślę, że to spora pomyłka buków. Jedynie szybki gol Levante i rozpaczliwa obrona wyniku może sprawić, że zakład nie zostanie wygrany. Nie liczyłbym na takie rozstrzygnięcie.
Polecam również kornery Levante, które bardzo lubią w ostatnim czasie nabijać, a linia dość niska.

Levante o3.5 rożnego @1.61 bet365 / @1.62 bwin ⛔ 2

Można też zagrać na zwycięstwo gości. Valencia jeszcze czeka na jakiś błąd Atletico. Trzy punkty przewagi i teraz mecz z Levante, którego załóżmy nie wygrywają. Trzeba wziąć pod uwagę, że mają w zanadrzu mecz z Barceloną u siebie, który mogą przegrać i już przewaga się topi do 0/1 punktu, bowiem Valencia 2 mecze jest na musie i wygrane są bardzo prawdopodobne. Ostatni mecz Atleti grałoby z Granadą, która grałaby o życie i mocno skomplikowaliby sobie sytuację. Valencia ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań, więc tu minimum 1 pkt musi być przewagi. Dziś wygrają i mają dużo lepszą sytuację.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Levante - Atletico Madryt
Tutaj sytuację Atleti dobrze rozpisał Vidal. Ewentualna strata punktów komplikuje mocno sytuację drużyny ze stolicy w kontekście walki o 3 miejsce. Nie można jednak zapominać, że Levante walczy o ligowy byt. Mają co prawda 4 punkty przewagi nad strefą spadkową, ale czeka ich jeszcze bezpośredni mecz z Deportivo, gdzie w przypadku porażki dzisiaj i z Depor robi się bardzo nieciekawie dla Levante.
Sędzią spotkania będzie pan Hernandez Hernandez, w 18 spotkaniach pokazał 93 żółte i 4 czerwone kartki. Atleti jak na razie 107 żółtych i 5 czerwonych, a Levante 99 żółtych i 3 czerwone. Sędzia pokazuje więc niewiele ponad 5 kartek na mecz, zespoły w sumie kręcą się koło 6. Spotkanie ważne jest dla obu ekip, liczę na to, że walki nie zabraknie.
over 5,5 kartki 1,85 Bet365 ⛔
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Levante - Atl. Madrid -0.75 2 @1.69 Pinnacle ::: 2/10j
Wczoraj główny rywal Atletico w walce o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów - Valencia - zremisowała z Realem, i w tej chwili traci do Atletico 3 punkty i ma mecz więcej. Tak swoją drogą remisu z Realem Madryt na wyjeździe nie można uznać za słaby wynik, ale nie urządził żadnej z drużyn. Goście jeśli chcą sobie zapewnić 3 miejsce, muszą wygrać. Wówczas wystarczy, że w jednym z dwóch meczy zdobędą punkt i będą pewni miejsca na podium. Levante wciąż walczy o utrzymanie. Mają już 4 punkty przewagi nad Granadą i Deportivo oraz mecz mniej. Nawet gdyby stracili dzisiaj punkty to jeszcze nie będzie źle, tym bardziej, że później mają już łatwiejszych rywali. Atletico w niezłej formie, ostatnio co prawda zremisowali mecz z Bilbao, ale wcześniej z reguły wygrywali. Levante wygrywało ostatnio z Cordobą i Getafe, ale ostatnio ulegli 0:3 Realowi Sociedad. W drużynie gospodarzy zabraknie Diopa, Simao i Casadesusa. Ten ostatni to drugi najlepszy strzelec zespołu z ośmioma bramkami. W drużynie gości zabraknie jedynie Diego Godina. Jest to bardzo dobry zawodnik, ale Simeone ma zmienników w jego miejsce. Poza tym wychodzą w praktycznie najmocniejszym składzie. Co dla mnie chyba najważniejsze - zagra Griezmann. Stanowi on o sile ofensywy Atletico, ostatnio dużo strzelał. W całym sezonie zdobył już 22 bramki. Sieje popłoch w szeregach rywali i nie wykluczam, że i dzisiaj zdobędzie bramkę. Dla mnie kurs na zwycięstwo Atletico nie jest zbyt wysoki, dlatego zdecydowałem się na handi. Powinni dzisiaj wygrać, możliwe, że i dwoma bramkami. Na pewno będą chcieli szybko wypracować sobie przewagę by później uspokoić grę i tracić jak najmniej sił na jakże ważną końcówkę sezonu.
Celta Vigo - Sevilla 2 @2.68 Pinnacle ::: 2/10j
Na początek krótko cele obu drużyn - Celta Vigo ani już nie awansuje do europejskich pucharów, ani nie spadnie. Sevilla wciąż walczy o Ligę Mistrzów, a ewentualne zwycięstwo pozwoli im dogonić Valencię na jeden punkt. Sevilla ostatnio dobra forma, omal nie urwali punktów na własnym boisku Realowi Madryt a poza tym raczej pewnie wygrywali czy to u siebie z Fiorentiną czy na wyjeździe z innymi. Celta również całkiem nieźle grała, wygrywała ostatnio swoje mecze jak choćby 6:1 z Rayo czy 1:0 z Malagą. Do meczu z Sevillą przystąpią mocno osłabieni. Nie zagrają Oubina, Radoja, Planas, Cabral, Mallo, Lopezi dwójka najlepszych strzelców: Nolito i Larrivey. Zdobyli oni łącznie 23 bramki, czyli ponad połowę goli drużyny Celty. Nolito ostatnio dużo strzelał, ale niezłą formę prezentuje też Mina Santi, który dzisiaj zagra. W Sevilli też nie jest za wesoło - nie zagrają Tremoulinas, Reyes, Pareja, Barbosa, Cristoforo. Poważniejsze osłabienia są w ekipie gospodarzy, liczę na dobrą formę gości i lepszy skład. Mają również większą motywację by wygrać. Moim zdaniem jest spora szansa na ich zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Villarreal - Elche
Villarreal -1.5 @2.03 Pinnacle Sports ⛔
Villarreal nie wygrał spotkania na własnym obiekcie od 12 marca tego roku, co daje im serię 4 przegranych oraz jeden remis ze słabą Cordobą. Dzisiaj stawiam na przełamanie gospodarzy, czym sobie zapewnią Play Offy w LE. Goście już o nic nie walczą w tym sezonie - nie grozi im spadek z ligi, mają bezpieczną przewagę 9 punktów nad strefą spadkową. Wg mnie Villarreal dzisiaj wygra spotkanie i to minimum dwoma bramkami.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sevilla ht/ft @ 4,1
Unibet
Wiele zostało opisane juz jezeli chodzi o to spotkanie, nic inneo sie nie wymysli. Sevilla wygrywając, zaostrzy walke o 4 miejsce. Za tydzien i Oni i Valencia mają latwe mecze siebie wiec dzisiejsza wygrana odłozy walke na ostatnią kolejke, gdzie obie ekipy zagraja na wyjazdach. Niby finał LE zaklepany i tam mozna wyrgac el. LM jednak po co ryzykowac jak mozna powalczyc w lidze.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Typ na Seville wydaje sie być bardzo fajny -
Popatrzyłem sobie na terminarz i Walka zarówno o puchary jak i o utrzymanie zapowiada sie pasjonująco. Bilbao Celta Espanyol i Malaga walczą o LE , Valencia Sevilla i Atletico o LM.
Duży ścisk na dole tabeli gdzie musza walczyć Eibar Granada Almeria Levante i Getafe. Gdyby tego było mało analizując terminarz wychodzi na to że w dwoch ostatnich kolejkach duża czesc tych druzyn trafia na siebie np Sevilla i Valencia trafiają na Celte , Getafe z Eibar , La Coruna z Levante , Celta z Espanyolem itp itd juz nie ma sensu wymieniać.
Mnie zaciekawiła sytuacja Almerii która ma chyba najbardziej przegwidane bo czekają ją spotkania z Malagą (dom) potem wyjazd do Sevilli i w ost kolejce w domu Valencia !
Mają tylko jeden punkt przewagi nad bezposrednimi rywalami . Gdzie więc szukać punktów jak nie teraz ze słabo grającą na wyjazdach Malagą? . Wygrana i 3 oczka to chyba jedyna szansa na w miare bezpieczna przewage biorąc pod uwage że rywale beda mieć co najmniej jeden ciezki mecz - La Coruna - Barce a Granada - Atletico. Ciężko bedzie Almerii o punkty z Sevilla i Valencią jedni i drudzy na pewno nie odpuszcza do konca ( zwłaszcza że dzis pkt zgubiło Atletico i teoretycznie nawet Sevilla może ich przegonić). Almeria ostatnio dobre mecze u siebie - wyszła z 0-2 z Celtą tak jak mowie jesli nie teraz to kiedy?
Malaga też walczy o coś ale moim zdaniem ostatnie wyniki są bardzo złe - ostatnie zwyciestwo 15 marca z outsaiderem Cordobą , po drodze dobry mecz z Atleti u siebie ale tak to remisy przeplatane z porażkami zwłaszcza na wyjezdzie w tym sezonie cienko przędą - od początku roku tylko jeden remis i sensacyjna wygraca z Barca a tak to wszystko w plecy. Ostatnio nawet u siebie z rozpedzonym Elche.
Dla nich też mecz z Almerią wydaje sie najłatwiejszy bo potem Villareal i Sevilla.
Jednak biorąc to wszystko pod uwage - przed wszystkim mowie o wyjazdowej formie Malagi szukam czegoś w strone gospodarzy bo oni tak łatwo sie nie poddają i jak wspominałem ciężko im bedzie potem punktować.

Almeria 2.90 bet365⛔
co myślicie panowie?
e:robie z tego jeszcze dubla z Sevillą zobaczymy moze wyjdzie dubel zabójca ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Celta Vigo - Sevilla
Piłka nożna, BBVA
Typ : Sevilla 0.0 AH
Kurs : 1,975
Buk : Bet365

ZWROT 1:1
Celta już nie gra o nic. Kompletnie. Ani o puchary ani o utrzymanie, dla nich sezon się skończył. Przeciwnie dla Sevilli, która wciąż walczy o LM. Dziś zdobycie kompletu punktów to dla nich najważniejsze co może być. Jeśli to zrobią zbliżą się do Nietoperzy na 1 pkt. I będą mogli liczyć na potknięcie bo przy 4 pkt to już raczej sprawa zakończona.
Sevilla ostatnio świetnie gra i przyjemnie się patrzy na ich grę. Ostatnio przegrali po walce z Realem 2:3 ale chociażby z Violą u siebie 3:0 w rozgrywkach LE to bardzo dobry wynik, jak dla mnie spore szanse, że oni tą LE wygrają, więc jeśli im nie wyjdzie w lidze, rzucą się na LE. Ale na pewno każdy trener chciałby mieć pewność jak najszybciej o tym, że będzie grać w Lidze Mistrzów.
Celta sobie pogrywa w kratkę, bo może sobie na to pozwolić. Z Realem niezłe 2-4 i co lepsze 2x wychodzili na prowadzenie. Tyle, że na Real czy Barce nie trzeba nikogo motywować, a na Seville z całym szacunkiem trochę jednak tak. Dodatkowo w ekipie Celty nie zobaczymy dziś wielu piłkarzy. Nie zagrają Larrivey, Lopez, Cabral, Mallo, Nolito, Radoja, Planas, Oubina. Głównie może zaboleć brak Nolito i Larriveya, czyli dwóch najlepszych strzelców. W Sevilli też braki bo nie zagrają Reyes, Tremoulinas, Pareja, Cristoforo no i Beto. Mimo wszystko forma, potrzeba punktów no i gra jest po stronie Sevilli, natomiast przez braki w składzie i grę na wyjeździe podpieram się azjanem.
PS. Kto nie wie - to to samo jak DNB, tylko że kurs lepszy ;)
Powodzenia! ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Doby zgadzam się co do typu, ale nie można pisać, że dla Celty sezon się skończył. Prawdopodobnie 7 miejsce też da puchary, a do 7 miejsca Celta traci tylko 3 punkty.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Doby zgadzam się co do typu, ale nie można pisać, że dla Celty sezon się skończył. Prawdopodobnie 7 miejsce też da puchary, a do 7 miejsca Celta traci tylko 3 punkty.
A nie od 6 miejsca zaczyna się LE ?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie rozumiem czemu nie gra w podstawie Bacca?! Grę na Sevillę zostawię na live... a mój typ to kartka dla
Navarro kartka TAK
2.90
Unibet

To 32letni obrońca Sevilli, rozegrał on 30 występów w których złapał 7 kartek. Dziś gra w podstawie bo zawieszony jest Tremoulinas. Próbuje bo sędzią jest Velasco a więc o kartki nie powinno być trudno.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sergio, Sergi Gómez, Costas, Fontás, Jonny, Augusto Fernández, Krohn-Dehli, Santi Mina, Orellana, Hernández y Charles.
Sergio Rico, Coke, Arribas, Kolo, Fernando Navarro, Krychowiak, Iborra, Diogo, Denis Suárez, Iago Aspas y Gameiro.
Emerey daje odpocząć obrońcom, ale nie tylko. Gameiro też ma formę, a Bacca i tak wejdzie w drugiej połowie. Trochę to komplikuje grę na Sevillę, kursy idą w górę, co zrozumiałe. Ja tu widzę też gruby over.

over 4.5 @4.50 unibet @4.20 betsafe @4.00 bet365
⛔

Celta nadal ma niezły skład w ofensywie, Sevilla również. Mecz powinien być ofensywny, więc będą też bramki.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rayo - Getafe
Jutro zapowiada nam się fajny mecz w Madrycie. Małe derby, ale powiem Wam, że mogą być efektowne. Chcę wszystko rozebrać na czynniki pierwsze i liczę na komplet w tym spotkaniu. Po pierwsze over bramkowy. Historia tych derbów jasno pokazuje, że bramek z reguły nie brakuje. Wyniku nie będę typował, bo może iść w każdą stronę. Na stadionie Getafe patent mają właśnie piłkarze Rayo, ale u siebie, kiedy są faworytem - mogą wtopić. Mecz jednak na pewno będzie zacięty i dlatego dopatruję się tu goli.
04.01.15 PRI Getafe Vallecano 1 : 2
18.05.14 PRI Vallecano Getafe 1 : 2
12.01.14 PRI Getafe Vallecano 0 : 1
26.05.13 PRI Getafe Vallecano 1 : 2
07.01.13 PRI Vallecano Getafe 3 : 1
Na tym stadionie od 4 pojedynków nie było overa, a jak na Vallecas jest to wyjątkowo długa seria. Getafe na wyjazdach też sporo traci, a jak padnie tu jedna bramka to wszystko ruszy do przodu.
Powyżej 2,5 gola 1,80 Pinnacle ⛔ 2
Fajnie, że Betsson ma te kursy na posiadanie. Będzie na czym przegrywać pieniądze. Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem linię. 61,5 na derby z Getafe. Bodaj z Granadą mieli 62% (do sprawdzenia), ale Granada to ogórki, które nie potrafią pograć piłką. Podejrzewam, że w starciu z Getafe będzie sporo niedokładności, bo mecz będzie akcja za akcję. Tak wysokie posiadanie przez Rayo mogłoby być osiągnięte tylko wtedy, kiedy Getafe szybko strzeli sobie dwie bramki i finito. Przy obecnym układzie będą mieć około 57%-59%. Oczywiście nie zapominajmy, że utrzymywanie się przy piłce to domena Rayo. Oni potrafią pod tym kątem rywalizować nawet z Barceloną, ale w swoich szeregach nie mają takich zawodników żeby wykręcać takie posiadanie. 62% to już dominacja.
Rayo poniżej 61,5% posiadania Betsson ⛔ 65
Jeśli już mam się bawić w czarodzieja wizjonera to może zwycięstwo Getafe? Dwa typy powyżej są do poważnego rozegrania.
Getafe wygra 2:1 13,00 Bet365 ⛔ 2:0
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ramzesa czarodzieju (jak sam się nazwałeś) ???? stawiasz na win Getafe? Odważnie szczerze powiedziawszy... Po takim kursie (13.00) to chyba tylko za 2 zł hehe ????
Rayo Vallecano zatrzymało Valencię ostatnio, w dodatku nie przegrali w trudnym spotkaniu z Espanyolem! Getafe hmmm... seria 4 porażek z rzędu, no i to wysokich porażek. Sam nie wiem co o nich myśleć... Przełamanie? Być może... Wynik 1:2 jaki zaproponowałeś padł wprawdzie w sezonie 2014, ciekawe czy historia się powtórzy. Over bramkowy z racji słabiutkiej defensywy gospodarzy dość prawdopodobny. Ja bym pokombinował z BTS-em. Sezon dla gospodarzy praktycznie skończony. Ale przy własnych kibicach nie wypada zagrać słabiutko z rywalem niżej notowanym. Osobiście uważam że mecz będzie stał na niskim piłkarsko poziomie, a bramki jakie będą padać będą skutkiem niefrasobliwości i indywidualnych błędów graczy.
Rayo Vallecano - Getafe
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom