>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

36 kolejka Premier League [30.04- 02.05.2016]

Status
Zamknięty.
korczus 189

korczus

Użytkownik
Stoke - Sunderland ⛔
typ 2 kurs 2.5
Bet365
Sunderland, który walczy o utrzymanie i ostatnio zaczął zbierać cenne pkt, ostatnie 5 meczów tylko 1 porażka z raczej przyszłym Mistrzem Anglii Leicester, w ostatnim meczu zatrzymali u siebie Arsenal (0-0) a kolejke wcześniej wygrali 0-3 z Norwich.
Stoke City z początku sezonu było u siebie hardcorem ale wyraźnie obniżyli loty, 4 mecze bez zwycięstwa w tym 3 x srogie lanie od Liverpoolu, Tottenhamu i City mówią same za siebie. Myślę, że dziś grający z nożem na gardle Sun na poważnie podejdzie do meczu na poważnie a Stoke pewne utrzymania w kiepskiej formie nie zagra meczu życia i skromnie przegra.
WBA - WHU ✅✅✅
typ 2 kurs 2
Bet365
Młoty jeśli marzą o pucharach to muszą zagrać tutaj o zwycięstwo, będzie ciężko bo nie leży im ten teren ale ta drużyna ma w sobie mentalność zwycięzców. Remis West Bromu z Tottkami tutaj nie ma znaczenia bo z nimi Koguty zawsze miały problemy a historia lubi się powtarzać. Dzisiaj Payet i spółka grają o komplet!
Newcastle - Crystal ✅✅✅
typ 1 kurs 2
Bet365Sroki walczą o pozostanie w lidze i odkąd jest gruby Benek to nawet im coś ta gra wychodzi, przekonujące zwycięstwo ze Swansea, urwanie pkt City i Liverpoolowi, jeśli na prawdę chcą grać tutaj w kolejnym sezonie to takie mecze jak ten u siebie dzisiaj muszą po prostu wygrywać, stawiam na 3pkt dla Newcastle, każdy inny wynik będzie niespodzianką.
Z pozostałych meczów
Everton - Bournemouth ciężko tutaj grać na Everton w tak kiepskiej formie, lepsza opcja to jakiś BTS ✅✅✅ lub over 2.5 ✅✅✅
Watford - Villa teoretycznie czysta 1 ale takie mecze lubią zaskakiwać więc albo odpuścić albo iść na ryzyko w jakieś x2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja spróbuję inaczej. CP nie ma jeszcze pewnego utrzymania i nie może grać tak niechlujnie, jak będące już na wakacjach Stoke czy Swansea.

Myślę że trener gość Alan Pardew (który był też w przeszłości i to całkiem nie dawno szkoleniowcem Newcastle)
Dla mnie to niekoniecznie będzie handicap dla Srok. Pardew wyleciał z hukiem i od jego zwolnienia cały klub poszedł na dno. Po dziś dzień ten temat jest wałkowany na wyspach. Na jesień Orły zdemolowały Newcastle 5:1 i to było spore mentalne zwycięstwo Anglika. Myślę, że i dzisiaj takiej sportowej złości nie zabraknie. Poza tym, przydałoby się zapewnić sobie utrzymanie i móc skupić się już na wielkim finale FA Cup.

Gościom na pewno nie brakuje ani jakości, ani indywidualności. Trzeba to tylko odpowiednio natchnąć, tak jak na jesieni.

Crystal Palace +0,5 @2,07 Pinnacle + Crystal Palace DNB @3,15 Unibet ⛔ pechowo
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ciekawi mnie ilu kibicow ogladajacych mecz Newcastle trzezwo spojrzalo na gre obu druzyn i domyslilo sie ze cos jest na rzeczy
Jedni i drudzy parodysci, byle tylko wynik sie zgadzal
Domowi nieudacznicy jakos musza przepchnac pilke do siatki i to jeszcze jeszcze sie udalo ale ta &#39;chec&#39; Crystal do wyrownania to jeszcze wieksza kpina
Ciekawe zjawisko. Wykladamy pieniadze na &#39;nowa twarz&#39; zeby kibice i media lyknely bajeczke w magiczma odmiane stylu druzyny, ona tez dopisuje sobie w CV &#39;osiagniecie&#39; i wszyscy zadowoleni.
Co jeszcze swiadczy o tym ze Newcastle zalatwia sobie utrzmyanie w kuluarach? To ze g..o beda grac takie samo jak w tym w nastepnym sezonie. Dopoki znowu nie podpisza jakiegos figuranta i zaczna znowu grac z druzynami, ktorym nie zalezy. I znowu po cichu utrzymanie myk myk myk wygrana.
To samo Gornik Zabrze kazdy widzi kto oglada jedna i druga druzyne ze nie nadaja sie do pchania karuzeli a moga sie utrzymac jedni i drudzy.
O Salford pisalem gdy przegrywali 1-2 tam ma byc awans i jest niewazne jakimi metodami. I robilo sie 3-2 dziwnym trafem
To zostala Granada na dzis z takich druzyn co bedzie zalatwiany mecz.
 
L 9

laskazpolski28

Użytkownik
Manchester Utd vs Leicester

Takie mecze to prestiż. Tym bardziej jeżeli jedną ze stron pojedynku jest niemalże pewny zdobywca trofeum BPL. Już dziś może sobie zapewnić mistrzostwo w Tearze Marzeń (czy jest jakieś inne lepsze miejsce by pokazać jak walczyło się przez cały sezon 2015/2016 niż właśnie na Old Trafford???). Wielu z Was wskaże mocny kontrargument - stadiom Man Utd to twierdza, jednak Lisy wywoziły już punkty ze stadionów Spurs i The Citizens (wyniki odpowiednio 0:1 i 1:3). Faktem jest że mecze te były rozgrywane jakiś czas temu a ostatnie pojedynki Leicester toczył nie z czołowymi drużynami ligi angielskiej, drużyna Marcina Wisilewskiego podzieliła się punktami z mocnym West Ham`em, poniosła wyjazdowe porażki na Emirates Stadium oraz Anfield Road. Mimo tych minusów idę w stonę czrnego konia tych rozgrywek! Ranieri to inteligentny człowiek, taktyk, ktróy zbudował monolit z nieznanych dla wielu nazwisk, liczę że wyciągnął wnioski z wyjazdowych porażek z The Gunners i The Reds. Dziś jest niebywała okazaja by przypieczętować mistrzostwo. Gra jego drużyny nawet bez czołowego napsatnika ligi wygląda efektywnie o czym przekonała się Swansea w miniony weekend. Czerwone diabły notują serie czterech zwycięstw, mają bardzo dobry bilans z drużyną Lisów (która nigdy nie wygrała z United!!!). Plusem działąjącym na korzyść gości jest strata 2 pkt Totenhamu tydzień temu z WBA. Lisy wyjdą bez kompleksów na murawę, chcąc udowadnić samym sobie i wszytskim innym że tytuł się im należy, ich główny przeciwnik w drodze po trofeum zgubił punkty więc jest presja nieco mniejsza. Sam Ranieri zechce wygrać z LvG, który również nadal buduje swój zespół i walczy o miejsce premiowane grą w LM. Mecz myślę że będzie prowadzony pod dyktando Czerwonych Diabłów a Leicester poczeka na kontre, jedną, dwie... Na pewno nie będzie to pogrom ze strony gospodarzy, oni nadal nie przekonują mnie swoją postawą. Sposób organizacji gry Lisów w obronie będzie kluczowy a jest przecież fenomenalny, nie styl gry a wynik pójdzie w świat!

GRAM:
X2 Kurs: 1,88 BetCLic ✅✅✅
DNB 2 Kurs: 2,8 BetClic ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Leicester
4.4


Myślę że piłkarze Lisów chcieliby świętować mistrzostwo meczem u siebie ale jest to raczej niemożliwe bo nawet jeśli dzisiaj przegrają to Tottenham jutro nie wygra swojego meczu więc tak czy siak mistrzostwo jest do wzięcia już dzisiaj lub jutro.W Anglii jutro jest bank holiday czyli pierwszy poniedziałek maja,wolne od pracy.Podejrzewam że Ranieri dzisiaj chciałby wygrać bo wtedy już dzisiaj wieczorem lub jutro cały dzień kibice będą mogli świętować(Zapraszam na mistrzowską fetę do Leicester)
United wciąż walczą o puchary ale spójrzmy prawdzie w oczy,ile razy w tym sezonie wszyscy byli przekonani o porażce Leicester a oni jednak wygrali? Nie ma dzisiaj Vardiego ale Ulloa tydzień temu pokazał klasę,miejsce w tabeli doskonale pokazuje to w jakiej formie są oba zespoły.Ten sen jeszcze chwilę potrwa więc liczę że dopóki jeszcze grają razem to Mahrez dzisiaj nam udowodni dlaczego jest najlepszym graczem tego sezonu i Lisy sprawią swoim kibicom niespodziankę na bank holiday.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Manchester United- Leicester

W kontekście tego meczu warto zwrócić uwagę na jeden fakt, ale jakże odmieniający grę Manchesteru. Mata do bazy, Rooney wracający po kontuzji i grający po prostu genialnie. Mecz z AV i mecz z Evertonem na Wembley to był popis Rooneya. Ta zmiana przyniosła same korzyści.
Ogólnie gra Manchestery na Wembley wyglądała dobrze. Rashford na luzie, Martial kozak, no i ... Fellaini! Dla mnie top3 ostatnich trzech spotkań. Po prostu Belg nie dość, że walczy, mnóstwo piłek odbiera to jeszcze strzela gole, ważne gole.

LvG i cały Manchester nie chcą pozwolić na fetę na Old Trafford, można to przeczytać w wywiadach przed meczem. Życzą im tytułu, ale po prostu chcą odłożyć świętowanie.
No i nie zapomnijcie, że Man.Utd także gra o swoje cele, celem jest przecież TOP4, które z każdą kolejką się nieco oddala, ale z racji, że mecz na Old Trafford to ja wierzę w gospodarzy. Stać ich na zwycięstwo.

Nie zamierzam nic stawiać w tym meczu, nic po prostu nie jest pewne,, to taki mecz gdzie wszystko się może zdarzyć. To znaczy, że mecz będzie pasjonujący bo oba zespoły mają wzniosłe cele jeszcze w tym sezonie. Jedni i drudzy nie odpuszczą, a to w końcówce sezonu jest w cenie, bo sporo zespołów gra już o pietruchę.
Vamosss!!
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Swansea - Liverpool
typ 1 kurs 3.4 ✅✅✅
bet365
Nie wiem jakoś w tym meczu nie widzę drużyny Kloppa, są po czwartkowym meczu, rewanż mają za kilka dni, na pewno siły będą oszczędzane a Swansea to trudny teren, niby nie grają już o nic ale Aston Villa też już o nic nie gra... ;) 1X dla mniej odważnych.
United - Lester
typ 1 kurs 1.95 ⛔
bet365
W tym meczu jakoś od dłuższego czasu czuję porażkę Lester, może jako fan Utd zbyt optymistycznie idę w ich stronę ale gdy były mecze w których czułem, że nie wygrają to tak było. Diabły ostatnio bardzo dobra forma coś tam ruszyło na koniec, może się uda ugrać top4, Van Gaal raczej posady nie uratuje mimo tego ale jest o co grać (podobno w umowie ma wpisane, że jeśli nie zapewni LM to klub go może zwolnić i nie wypłacać odszkodowania, więc LM=spora kasa po wypowiedzeniu umowy). Lisy i tak będą mistrzami ale jeszcze nie dzisiaj, nie na Old Trafford.
Southampton - City
typ X kurs 3.4 ⛔
bet365
Tu po prostu widzę remis, City ma rewanż z Realem, ugrali niezły wynik u siebie, nie są na straconej pozycji, wystarczy strzelić Realowi bramkę i może być ciekawie. Soton mocne ale czy na tyle żeby ich ograć nie wiem, remis tutaj chyba każdego zadowoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Manchester United- Leicester
kto zdobędzie więcej RR: ManUtd @ 1,44 bet3 6 5

Myślę, że gospodarze rzucą się do ataku od samego początku spotkania podobnie jak to było w poprzednich meczach na Old Trafford.
Z Crystal Palace nabili 10 RR, a z AV aż 14. Dzisiaj podobny scenariusz jest wielce prawdopodobny. Może nie będzie aż takiego nabijania jak ze słabeuszami, ale ten jeden RR więcej od gości powinni stuknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

messi1324

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia, Premier League
Godzina: 15;05
Spotkanie: Man Utd vs Leicester
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Jest to moja pierwsza analiza na tym forum, mam nadzieję że będzie trafna.
Leicester znów zagra bez Vardy&#39;ego pauzującego za kartkę, co może być dużym problemem biorąc pod uwagę grę w obronię drużyny prowadzonej przez Luisa Van Gaala. Z drugiej jednak strony Leicester od dobrych kilkunastu tygodni prezentuje się równie dobrze w obronie, a atak United wcale nie imponuje. Stawiam na 1;0 dla gospodarzy lub gości, możliwy również bezbramkowy remis, co skłania mnie na uder 2,5.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
jutro mecz weekendu czyli tottenam - chelsea , derby londynu . Mam takie pytanie , co do kartek to nie obawiam sie bo bedzie sporo , ale jakim zawodnikom byscie stawiali ze dostana kartke &gt;?

Takze fajne kursy sa na to ze dany zawodnik trafi w poprzeczke i nie wpadnie do bramki . Mozna zaryzykowac za drobne , jaki zawodnik moze uderzyc w poprzeczkę ?


Robson// Nazwy własne piszemy z dużej litery!! Zadbaj o to w swoich wypowiedziach!
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam, co myślicie o typie +4,5 żółtej kartki w dzisiejszych derbach? Zacny kurs 2.3, wydaje się ciekawy do grania. Wypowiedzi zawodników Chelsea i derby mogą być ciekawe. Sędzia jest Mark Clattenburg który mogę dać 5 kartek.
 
H 164

hector

Użytkownik
Ja bym szedł jednak w stronę Chelsea. Tottenham już raczej chyba się pogodził z tym kto bierze mistrza, Chelsea jeszcze ma o co grać bo 10 pozycja byłego mistrza kraju to trochę kompromitacja,
Chelsea bardziej zależy na 9 miejscu niż Tottenhamowi na chociażby wicemistrzostwie,które może jeszcze stracić?Argument kompletnie nie mający racji bytu.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Chelsea bardziej zależy na 9 miejscu niż Tottenhamowi na chociażby wicemistrzostwie,które może jeszcze stracić?Argument kompletnie nie mający racji bytu.
Uwierz mi, The Blues podejdą do tego spotkania jakby miało zaważyć o wygraniu przez nich mistrzostwa ????
 
H 164

hector

Użytkownik
Uwierz mi, The Blues podejdą do tego spotkania jakby miało zaważyć o wygraniu przez nich mistrzostwa ????
To,że nie odpuszczą nie ma tutaj znaczenia.Pisałem wyraźnie o rzekomej mobilizacji co do różnicy miedzy 9,a 10 miejscem.Bądźmy poważni.
W samym meczu widzę BTS przy braku bramki przez pierwsze 20 minut po wzroście kursów.
 
candida 45

candida

Użytkownik
W pełni się zgadzam. To są derby! Cóż może być słodszego, niż oddalenie marzenia o mistrzostwie odwiecznemu rywalowi? Kibice The Blues dość klarownie odnieśli się do rangi dzisiejszego spotkania, nie pozostawiając swoim piłkarzom wątpliwości, co do tego jak ważna jest to konfrontacja.
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sporo osób przecenia antagonizmy na linii piłkarze Chelsea vs piłkarze Tottenhamu. Miedzy kibica jest jak jest, na trybunach będzie gorąco - ale na boisku? Chelsea najchetniej zakończyłaby juz ten sezon, Koguty bardziej oglądają się za siebie aniżeli myślą o mistrzostwie. Gdyby zawodnicy The Blues rzeczywiscie mieli zwyczaj gryźć trawę za swoj klub, jak sugerujecie w tym meczu, to nie kompromitowali by się przez caly sezon, koncząc go na zaszczytnym 9-10 miejscu. To jest aktualnie banda najemników, którzy nie bardzo wiedzą dokąd zmierzają, brak Ligi Mistrzów dla takiego klubu w przyszlym sezonie to absolutna porazka, tam po prostu nie ma atmosfery do wygrywania na chwilę obecną, wiec mowienie o tym, że staną na rzęsach mnie bawi.

W zwiazku z powyzszym ostroznie pochodzę też do kartek w tym meczu, tu pewnie ton rywalizacji nada Tottenham, jesli koguty wyjdą nabuzowane, to mecz może mieć ostry przebieg, wydaje mi się jednak, że pogodzili sie z drugim miejscem w lidzę, i dziś zamiast lamania kosci zobaczymy dobre tempo rywalizacji dwoch rozczarowanych tym sezonem klubów.

Mój typ: BTS 1,62 w B356
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Chelsea-Tottenham over 4,5 żk @1.98 ✅✅✅ 51&#39; i zaksięgowane:cool:

Derby Londynu.Mecz który może zadecydować o tym, że jeden z największych rywali straci całkowicie szanse na mistrzostwo i chyba nic więcej dodawać nie trzeba.Mecz powinien być na styku, wątpię by któraś z drużyn zdominowała ten mecz więc walka przez 90 minut pewna.Piłkarze Chelsea będą chcieli sobie i kibicom coś udowodnić, chociaż w minimalnym stopniu zamazać plamy z tego nieudanego sezonu a okazja do tego świetna.W mediach atmosfera została już odpowiednio podgrzana wypowiedziami &#39;&#39;The Blues&#39;&#39; którzy nie kryją się z tym, że chcą by to Leicester zdobyło tytuł i w małym stopniu będą im chcieli w tym pomóc.Totki wiadomo podwójnie zmotywowani, przez swoją głupotę jeszcze bardziej skomplikowali sobie i tak już nikłe szanse na mistrza więc będą &#39;&#39;umierać&#39;&#39; na boisku by tylko wydrzeć te 3 punkty.Patrząc na h2h w ostatnich 10 spotkaniach kartki układały się następująco od ostatniego meczu: 6,5,4,2,5,9,3,5,5,3. Sędziuje Clattenburg, który ma średnią 3,2 żk na mecz.Nie należy on do ulubieńców Chelsea (pamiętny mecz 2:3 z United w 2012r i dwie czerwone kartki dla niebieskich oraz uznany gol Hernandeza ze spalonego, później oficjalna skarga na sędziego za niewłaściwy język wobec piłkarzy z Londynu).Clattenburg od czasu do czasu lubi być w centrum uwagi, na dzisiejszy mecz zwrócone będą oczy całej piłkarskiej Anglii więc może dać o sobie znać.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea - Tottenham

Tottenham musi ten mecz wygrać, jeśli myśli o zachowaniu szans na tytuł mistrzowski. Strata punktów oznacza tytuł dla Leicester. Moim zdaniem padnie w tym meczu remis. H2H jest bardzo korzystne dla Chelsea: http://www.flashscore.pl/mecz/Igv0LjDg/#h2h;home. Jak widać Koguty jeszcze nigdy nie wygrały w Premier League na Stamford Bridge. Na pewno jednym i drugim będzie zależało na wygranej - w końcu to derby Londynu. Chelsea zajmuje odległą pozycję w tabeli, ale jak napisałem tydzień temu w analizie - dla nich końcowym celem jest uplasowanie się w TOP10. Dodatkowo motywacją jest fakt, że piłkarze i przede wszystkim kibice nie chcą aby tytuł powędrował do ich lokalnego rywala - może nawet dojść do takiej sytuacji, że remis będzie fetowany przez kibiców The Blues jakby to było zwycięstwo. Chelsea moim zdaniem jest za słaba, żeby pokonać Tottenham, a goście - pomimo, że w tym sezonie spisują się dużo lepiej od Chelsea - nie będą mieć łatwo. Tak jak wspomniałem, zawsze grało się Kogutom źle na Stamford Bridge, a teraz dodatkowo ciąży na nich duża presja.

Drugi typ jaki przychodzi mi do głowy to BTS. Oba zespoły mają z przodu świetnych graczy. Są to derby, także powinno jednym i drugim zależeć na atakowaniu. To jest taki mecz, gdzie niezależnie od tego, kto otworzy wynik, to spotkanie również powinno się otworzyć. Jeśli Chelsea strzeli pierwsza, to Tottenham nie będzie miał innego wyjścia jak zaatakować odważniej. Jeśli Tottenham strzeli jako pierwszy, możliwe, że cofnie się, a to da okazje dla Chelsea.

Oba typy gram jako zakład łączony X i BTS kurs 4,30.

Chelsea - Tottenham X i BTS @ 4,30 Marathonbet ✅ 2:2


Na następną kolejkę polecam typ na Man United @ 1,89. Jak dla mnie fajny kurs, ale wciąż spada. Jak będzie nowy temat to opiszę typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom