>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka Primera Division [01.05-04.05 2015]

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Data, godzina: 03.05.2015 19-00
Spotkanie: Valencia - Eibar
typ: Valencia -1,5
kurs: 1,68
BET365
Analiza:
Świetny sezon Valencii trwa w najlepsze. Na cztery kolejki przed końcem wszystko maja w swoich rękach by zająć czwarte miejsce w lidze a tym samym zagrać w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Sevilla wczoraj uległa Realowi, więć dzisiejsza wygrana Nietoperzy pozwoli im odskoczyc na bezpieczne trzy oczka nad nimi. Tak wiec nawet porażka w następnej kolejce na Santago Bernabeu z Realem daje im wciąż przewagę nad zespołem Grzegorza Krychowiaka. Eibar walczy o utrzymanie w lidze, ale z ostatnio prezentowaną formą - cztery kolejne porażki w tym z walczącą o utrzymanie Almerią - raczej ten cel będzie im ciężko zrealizować. Tak więc ugranie choćby punktu na Mestalla wydaje sie czymś niemożliwym. Valencia gra kapitalny sezon, prawdę mówiąc nikt się aż tak ich dobrej postawy nie spodziewał. Teoretycznie Valencia ma nawet szanse na trzecie miejsce, bo strata do Atletico to sześć oczek przed tą kolejką, a że Atletico zawiodło i tylko zremisowało z Bilbao więc jest szansa na zniwelowania dystansu do czterech oczek. Mecz z Eibar powinien być dość lekkim spacerkiem. Nietoperze prezentują ostatnio świetną formę, nawet w przegranym meczu na Camp Nou prezentowali sie świetnie. A jeszcze lepiej graja u siebie, gdzie potrafiła wygrać tylko Barcelona, zremisowali tu tylk piłkarze Bilbao i Villareal, a reszta, w tym Sevilla, Real czy Atletico zostało odprawionych z kwitkiem. Eibar więć nie ma co tu szukac, bo na Mestalla nikt nie potrafił pokanać Diego Alvesa juz od ponad 600 minut... Valencia ostatnio mnie nie zawodzi, u siebie jest bardzo regularna i zgarnia punkty. Valencia dzis wystąpi w optymalnym składzie ( niepewny jest tylko występ Mustafiego) wiec niespodzianka nie wchodzi w rachubę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 21

kokimbo

Użytkownik
Panowie co myślicie o handicapów rożnych na Valencię -2,5 ?
Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi / sugestie.
Pozdrawiam
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Malaga 7 meczów bez zwycięstwa - dziś przyjdzie odkucie. Kurs nie powala dlatego z singlem poczekałbym na live - pewnie złapie się coś lepszego. Malaga na swoim stadnie jest w stanie klepnąć większość ekip ze stawki. Grają dobrze w obronie, chociaż czasami brakuje mi pójścia za ciosem o czym już wspominałem. Jeśli chodzi o Elche to ja takich dysproporcji nie widzę. Czasami popełniają fatalne błędy w obronie i tracą bramki albo ratuje ich bramkarz. W ofensywie sporo wiatru, ale korzyści mało. Potrafią grać z drużynami na swoim poziomie, ale z drużynami na pułapie LE grać już nie potrafią, ba - nawet bramek nie zdobywają.

Malaga - Elche
Malaga wygra i zachowa czyste konto 2,30 Bet365
DW 1:0 6,00 Bet365
 
M 135

mhm

Użytkownik
Elche 8 na 9 meczow bez bts. Dzisiaj bts. Gram na wygrana Elche po kursie 7,23. Malaga jest w dolku, Elche na luzie, Malaga o nic, za duzy kurs na gosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jacekl

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Almeria - Celta? Tzn. mam tu na myśli drużynę gości. Kursy w sumie całkiem ciekawe w ich kierunku.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie mozna zakladac, ze kazdy chce grac w eliminacjach LE. Nie mozna tez zakladac, ze kazdy kto ma wygrac, to wygra. Po ostatnich wynikach widac, jak bardzo im zalezy na tych pucharach. Maja kryzys. Granie 1.5 nie ma sensu. Malaga to druzyna typu &quot;duzo rogow, malo goli&quot;.
Tak przy okazji to ciagle sa pytania &quot;co myslicie o Barca handi, co myslicie o Real wygra 9 golami&quot;. Co myslicie o Celcie.
Nikt nie zrobi analizy na underdoga nigdy haha.
Celta gra o nic, Almeria o zycie. Moze Celta wygra, ale jak mozna grac wyjazd po kursie 2,1?

Edit: BTS wszedl i wygrana weszla.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Almeria - Celta? Tzn. mam tu na myśli drużynę gości. Kursy w sumie całkiem ciekawe w ich kierunku.
Ja tutaj idę w stronę gospodarzy spotkania. Mają nóż na gardle i myślę,że dadzą z siebie wszystko żeby przynajmniej nie przegrać. Z kolei Celta ma już raczej iluzoryczne szanse na puchary. Patrząc na to z kim grają w ostatnich kolejkach wątpię żeby wygrali wszystko do końca. Dodatkowo bardzo ciekawe h2h.
Almeria- Celta 1 3,5⛔
oraz 1x po 1,75✅
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Almeria - Celta

Szybko bo zaraz mecz.Ja tu zdecydowanie ide w kierunku overu kartkowego.Almeria gra o utrzymanie, Celta duzo kartkuje, plus mój ulubiony sedzia pan José Teixeira Vitienes skłania mnie do typu over 6,5 kartki na Bet365 po kursie 1.75.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom