>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. kolejka Premier League (7.05 - 8.05.2022)

Status
Zamknięty.
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Liverpool - Tottenham | 07/05/2022 | 8:45 PM CET

Team Corners - Liverpool OVER 8.5 @ 3.05 | e t o t o
Liverpool zdobędzie 9+ rzutów rożnych

corners score: 11:5

Pora sobotniego spotkania bardzo nietypowa jak na Anglię o_O
Moim zdaniem The Reds będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie (wiadomo - teoretycznie muszą wywierać presję na City) i powinni od początku cisnąć na bramkę Kogutów. Stąd zakład na rzuty rożne. Liczę na podtrzymanie trendu z kwietnia na Anfield - kolejno, w PL, Liverpool obijał wszystkich przeciwników w cornerach: 9 zdobytych rr z Watfordem, 9 rr z Manchesterem United oraz 13 rr z Evertonem. Z kolei Tottenham na wyjazdach pozwalał ostatnio na zdobycze 9 rr Aston Villi czy 12 rr Brentfordowi. Linia do przekroczenia dla The Reds 8.5 rzutów rożnych po pięknym kursie >3!
Sessegnon najprawdopodobniej będzie hasał na lewym wahadle (Reguilon jest kontuzjowany) - czyli na Trenta Alexandra-Arnolda i Salaha i z tej strony powinno być największe zagrożenie...
Wiadomo, jak szybko wychodzi z piłką Tottenham w kontrataku i myślę, że na co najmniej jedną bramkę strzeloną w tym starciu Ich stać, a to powinna być woda na młyn dla The Reds ; )


Chelsea - Wolverhampton | 07/05/2022 | 4:00 PM CET

Asian Handicap
Chelsea - 1.5 @ 2.10 | e t o t o
Chelsea wygra przynajmniej 2 bramkami

2:2

The Blues mieli w końcu więcej niż 2 dni na przygotaowania do meczu i mam nadzieję, że to zaprocentuje dzisiaj. Tuchel co prawda ma ból głowy, jak zestawić wyjściową jedenastkę, ale przecież dysponuje naprawdę szeroką kadrą, żeby skutecznie powalczyć z Wilkami. Ze starcia wypadają N'Golo Kante i Jorginho (od jakiegoś czasu są niedostępni także Ben Chilwell czy Callum Hudson-Odoi). Arsenal zbliżył się do Chelsea na 3 punkty i będzie wywierał na The Blues presję. Niedaleko w tabeli jest także Tottenham i w ostatnich kolejkach Chelsea musi skupić się na jak najlepszych wynikach, żeby przypadkiem nie wypaść z TOP4... Mam nadzieję, że ostatnie słabsze spotkania Chelsea (ostatnie z Evertonem) dadzą dzisiaj podopiecznym Tuchela 'pozytywnego kopa' i zdobędą oni 3 punkty. Czy wygrają przekonująco? - taką mam nadzieję. Wolves w trzech ostatnich spotkaniach nie mogą trafić do siatki rywali i te spotakania przegrali - ostatnie z Brighton w stosunku 0:3. Ich menedżer - Bruno Lage - ma COVID, Podence (6 trafień w PL) też nie wystąpi...
 
Ostatnia edycja:
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Arsenal - Leeds | 8/05/2022 | 3 PM CET

Total bet - powyżej/poniżej linii
OVER 3.5 @ 2.45 | e t o t o

2:1

Dzisiaj w porze obiadowej spotkają się dwa zespoły ze przeciwstawnymi celami na obecny sezon. Spotkanie to wpłynie w znaczący sposób na dwa przeciległe rejony tabeli. Kanonierzy walczą o TOP4 i Ligę Mistrzów w następnym sezonie - Pawie o utrzymanie i występy w następnym sezonie w Premier League. Z racji wagi tego spotkania idę dzisiaj w gole w tym starciu - konkretnie to dla mnie powinna dzisiaj pęknąć linia 3.5 bramki. Kurs 2.45 na strzelone przynajmniej 4 bramki w tym starciu jest dla mnie więcej niż ok (mój kurs ~ 2.15). Obie drużyny zmagają się z kontuzjami w departamencie obrony (Partey, Tierney, nie wiadomo co z White'm - Dallas). Kanonierzy dysponują naprawdę mocarną linią napadu jak na realia PL i teoretycznie powinni dzisiaj wygrać. Wczorajszy upadek Chelsea (remis po objęciu dwubramkowego prowadzenia) dodatkowo powinien dzisiaj zmotywować Kanonierów do zgarnęcia 3 punktów - tracą do 3 miejsca 4 punkty i mają punkt przewagi nad piątą lokatą... Z drugiej strony Pawie są po zmianie menadżera, ale nie mają wystarczająco dobrej defensywy, żeby zatrzymać Kanonierów. Arteta po niemałych problemach (3 kolejne porażki - z Crystal Palace, Brighton i Southampton) opanował sytuację ostatnio i wygrał 3 mecze z rzędu. W tych wygranych meczach Kanonierzy zawsze tracili przynajmniej jedną bramkę...

e: Holding za White! w wyjściowej 11 ; )
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Arsenal -Leeds over [email protected] fortuna
Zaraz mecz. Dodam od siebie, ze Arsenal traci praktycznie w kazdyn meczu 1 bramke. To samo tyczy sie gosci. Nie spodziewam sie tutaj wiekszej obrony. Jedna i druga druzyna ma o co walczyc.Arsenal na wlasnym boisku mocno overuje. Powinien byc dobry, ofensywny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom