>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Ligue 1

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


PARIS SAINT GERMAIN - AJ AUXERRE
Typ : 1
Kurs : 1,70
BAH ✅✅ WYNIK 3:1 ✅✅

Na Parc des Princes odbędzie sie bardzo ważny dla układu tabeli mecz. Paryżanie aby jeszcze poważnie myslec o zachowaniu twarzy i utrzymaniu się w elicie musza wygrac z zespolem Irka Jelenia.
Obecnie PSG traci do Lens 3pkt i jest na skraju przepaści. MImo iz w krajowych pucharach idzie im dobrze bo przeciez zdobyli Puchar Ligi co pozwolilo im awansowac do przyszlorocznych rozgrywek o Puchr UEFA, a takze są w pólfinale Pucharu Francji.
Auxerre znajduje sie na 15 pozycji i ma 6pkt przewagi nad PSG. Zespól Jelenia jednak sie nie spisuje najlepiej w ostatnich kolejkach. Zaskakujący remis na wlasnym stadionie z ostatnim w tabeli Metz 0:0.
Jest to juz ostatni dzwonek dla drużyny Paula le Guena na rozpoczęcie zaciętej batalii o utrzymanie!!!
Mam nadzieje ze z tej rywalizacji wyjdą zwyciesko bo liga bez PSG traci znacznie na atrakcyjności.

Ostatnie mecze H2H :

11/03-07 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 0:1
19/03-06 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 4:1
20/03-05 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 1:0
27/09-03 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 1:0
03/08-02 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 1:0
19/12-01 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 0:0
07/04-01 Ligue 1 Paris SG vs. Auxerre 3:0
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Racja RObson ten mecz naprawde jest ostatnia szansa aby wywalczyc sobie utrzymanie w Ligue 1 , bo nie wyobrazam sobie zeby taki klub gral na zapleczu Ligue1, wiec powinni pokonac na wlasnym stadionie Auxerre ktore tez nie zachwyca, wiadomo PSG jakos niemrawo gra na wlasnym staidonie ale napewno przy dopingu kibicow moga dac rade wygrac mecz, wiecej napisze jutro ale raczej pewna 1.
 
jojo_2010 0

jojo_2010

Użytkownik
Zgadzam sie z robsonem United xd Psg pokona auxerre. Jestem kibicem Psg i śledzę ich &quot;postępy&quot; w Ligue 1 od kilku lat . Ostatni mecz Psg z Caen przegrany 0-3 to masakra po prostu Psg nic nie pokazało ale wierze że auxerre pokona bo oni też za wielkiej formy nie prezentują .Będzie wynik 1-0 lub 2-0 i najprawdopodobniej Pauleta strzeli bramkę ???? Sam obstawie ten meczyk napewno.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Bordeaux - Nice
We Francji już tylko 4 kolejki do zakończenia sezonu a lider tabeli Lyon wyprzedza drugie Bordeaux, które znakomicie poczynia sobie w tym sezonie, tylko o 4 pkt. Gracze dzisiejszych gospodarzy na pewno zdają sobie sprawę że mistrzostwo jest na wyciągnięcie reki bo Lyon gra w kratkę i może się tak zdarzyć że lider tabeli się potknie i mogą ich wyprzedzić ale jest jeden warunek - muszą wygrywać mecze ! I ja myślę że dzisiaj właśnie to uczynią :spokodfhgfh:
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
PARIS SAINT GERMAIN 3:1 AJ AUXERRE !!
Duże brawa należą się Paryżanom.
Mimo, że zawalili sobie w połowie sezonu, to na 4 kolejki przed końcem podnoszą się ze spadku.
Oczywiście jeszcze są na spadkowej pozycji, ale mają tyle samo punktów co drużyna na wyższej pozycji.
Muszę pochwalić PARIS SAINT GERMAIN za konsekwęcję w grze i za wysokie 3:1 zwycięstwo nad dobrym AUXERRE.
Mam nadzieję, że PSG podniosą się ze spadku i w następnym sezonie również wystąpią w Ligue 1.
Pozdrawiam ! Sarajevo !
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Monaco - Marseille ✅
Wielkie Derby. Marsylia powinna odnisc w tym meczu zwyciestwo z kilku powodow. W ostatni wekeend niespodziewanie przegrali z Lille 1-3, grajac najsilniejszym skladem razem z powracajacym Valbuena, ktory rozpoczal mecz na lawce. Szczesliwie dla OM Nancy tylko zremisowalo mecz z Le Mans, takze moga zapomniec o tamtej wpadce i myslec o kolejnym meczu. monaco zawodzi. Wygrywajac z Nicea niczego tak naprawde nie potwierdzili. W tym sezonie sa bardzo slabo spisujaca sie ekipa na wlasnym boisku (bez wygranej w ostatnich 6 domowych spotkaniach). Zmora kontuzji i absencji jest ostatnio bardzo odczuwalna (Adriano i Pokrivac absencje, Piquionne, Modesto ,Bernardi a przede wszystkim striker Menez nadal nie sa w pelni sil). Reasumujac gram na zmotywowana i silniejsza Marsylie✅, po bardzo dobrym kursie (2.5✅).
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Napewno na Stade Louis II, Monaco bedzie dzisiaj ciekawie.Tak jak pisal Makaveli druzyna oslabiona , i ja naprawde ogladajac OM wieze ze daleko zajda w Lm jezeli awansuja bo obecnie traca 1 pkt do NAncy ktore obecnie prowadzi z Valencianes 1:0 do przerwy. OM ma wielaatutow , napewno niezle gra Niang i Cisse ktory ostatnio jak by odzyl , nie za bardzo analizowalem ten mecz ale jestem pewien ze x2 spokojnie wejdzie i mozna zastanawiac sie na gra na czysta dwojke , poniewaz MOnaco ten seozn moze uznac za stracony i moga juz myslec o wzmocnieniach na nastepny sezon, tyle .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja dziś bardzo liczę na wygraną Marsylii, która jeśli myśli o grze w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów po prostu ten mecz musi wygrac. Monaco osłabione, w tym sezonie już grają o &quot;pietruszkę&quot; więc to jeszcze bardziej przemawia za drużyną OM. Marsylia po wpadce u siebie z Lille musi się podnieśc i pokazac swoim kibicom że zależy im na grze w Lidze Mistrzów
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Marsylia nie zawiodła i to mnie naprawdę cieszy ponieważ kurs na Marsylię oscylował w granicach 2,40-2,5 więc warto było grac ten typ. Ogólnie bardzo długo zastanawiałem się nad drugim niedzielnym meczem pomiędzy Valenciennes a Nancy i miałem duże wątpliwości ponieważ brałem pod uwagę dwa typy i sam nie mogłem się zdecydowac co zaproponowac na forum, po głowie najpierw chodziła mi czysta jedynka, później zaś krzyż jak widac nie zawsze pierwsza myśl jest najlepsza ale ostatecznie odpuściłem ten mecz. Czekamy na kolejną kolejkę we Francji ????
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Tez nie zawiodlem sie na OM ,jak na derby bardzo dobry mecz kibice nie mieli na co narzekac, do konca dwie kolejki - teraz graja z Bordo a kurs na OM jest 2.4 , znow prawdopodobnie postawie na Marsylie. Zakladajac ze Nancy wygra z teoretycznie slabszym Strasbourgiem (1.6) i nie wygra w nastepnej kolejce z faworyzowanym Lyonem, Marsylczycy do utrzymania tego miejsca potrzebuja 4 pkt.. Mysle ze juz pierwsze 3 zdobeda w meczu z Bordo, i puzniej z Le Mans na wyjezdzie tylko dopelnia formalnosci i przynajmniej zremisuja. Na ta chwile to takie spostrzezenie zobaczymy puzniej jaka sytuacja w kadrach itp. ale kibicuje Marsylii, bo Nancy najwyrazniej spuchlo, a u OM widac wole walki i motywacje i to im nalezy sie to miejsce moim zdaniem, no i ciekawie bedzie tez w walce o tytol ale jednak to Lyon moim zdaniem wygra lige, a Bordeux przegraną z Marsylia zapewni sobie rowniez przyzwoite 2 miejsce hehe ????
 
Do góry Bottom