>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

34. kolejka Serie A [23.04 - 25.04.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:45 Udinese - Salernitana
Udinese @ 1.52
Udinese handicap -1 @ 2.41
Udinese i obie strzelą gola @ 3.05
Wynik: 0:1

fortuna

Salernitana mimo dziurawej obrony jak i porażek w jakiś sposób stara się bronić przed spadkiem, ale raczej jest to nie uniknione i zespół ten będzie musiał pożegnać się z Serie A na koniec sezonu. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Udinese, które w ostatnich tygodniach wystrzeliło z formą i w trzech wygranych spotkaniach łącznie 11 goli!. Co prawda były to wygrane z zespołami z dołu tabeli, ale Salernitana to czerwona latarnia ligi. Udinese w spotkaniach domowych naprawdę nieźle sobie radzi, a na ostatnie dziesięć spotkań przegrali zaledwie raz. Moim zdaniem jeśli Udinese nie zlekceważy rywala, który ostatnio sprawił niespodziankę i ma jeszcze szanse na utrzymanie to wygra to spotkanie z nawiązką, stąd też moje propozycje na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
B47F9ED0-1C44-454D-B70E-2E922D0B0A4C.jpeg

Prezes Napoli i Empoli to przyjaciele, gospodarze praktycznie pewni utrzymania, a goscie wciaz chca mistrzostwo. Prosze sobie zobaczyc chyba 4 sezony temu jak byla podobna sytuacja, tylko, ze Empoli walczylo o utrzymanie, a Napoli juz tylko matematycznie mialo szanse na mistrza. Gospodarze wygrali. Wiem, ze nie bedzie Kulibaliego, ale to nadal jest lepsza druzyna nawet sportowo. Ja to biore.

Salernitana ostatnie 3 mecze 8,5,5 kartek. Wiec takie wezme, bo u innych bukow wiekszosc ma 1.60 max. Sedzia srednia ponad 4 kartki, Fiorentina nie sprzyja kartkom,, bo czesto trzymaja pilke, ale i tak to biore. Salerno to napewno topka jesli chodzi o kibicow, tutaj jest fajna atmosfera na trybunach, a do tego Salerniatana ostatnio uwierzyla, chociaz sam mam na dlugoterminowych pograny ich w serie b i watpie, ze ogarna, to walczyc musza po takich meczach jak to z Sampdoria i Udinese.

Genoa przegra mecz to wita sie z serie b bo nie uwierze w odrobienie 8 pkt w 4 mecze. Bedzie walka, sedzia srednia ponad 5 karteczek.

Sassuolo srodek pola z Fratesim i Lopezem ogarnie i Stara Dama bez Locateliego bedzie miala ciezko. Bedzie w koncu raczej Berardi, do tego Traore i Scamacca, a juz gospodarze uwielbiaja grac z takimi ekipami. Juve wiadomo samo ten over moze ogarnac, Cagliari im trafilo jakos, Spezia byla blisko, ja wezme bramki bo kurs spoko, a Vlahovic sam to moze ogarnac.

ako: 7.68 forbet forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +957
G 0

gubernator_nh

Gość
Tacy z nich przyjaciele z tych prezesików, że sobie zrobili z 0-2 na 3-2 dla Empoli.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sassuolo-Juuventus TYP BTS kurs 1,58 6/10 g.20.45 1:2 WIN

PS: Sassuolo już z Berardi ostatnio potrafią grać z najlepszymi. Z Atalantą i Fiorą u siebie 2:1, z Interem 2:0 na wyjeździe. Juve w ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach z Cagliari i Sampą stracili gola. Wietrzę tutaj gole po obu stronach..

PS: Panowie! Szanujmy się, błagam. Barlo 123 robi wspaniałą robotę od samego początku. Wiele cennych informacji, profesjonalizm w 100% a wy jak coś mu wejdzie cisza a jak czasem nie idzie to psy na nim wieszacie? Chętnie poczytam wasze trafne analizy...to w jakim dziale będziecie je tworzyć?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +950
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom