>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Primera Division [26-27.04.2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co raz niżej w ligowej tabeli obsuwa się Valencia. Skutkiem ostaniej wysokiej porażki z Bilbao (1-5) było zwolnienie Ronalda Koemana, któremu wyraźnie nie układało się z podopiecznymi. Czy bez Holendra na ławce &quot;Che&quot; zaczną grać lepiej i nie spadną w otchłań?

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 34 kolejki Primera Division ;)

Oto pary wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Deportivo La Coruna - FC Barcelona 1, 2.80
O co gra aktualnie Barcelona w lidze? Zasadniczo o nic. Mistrzostwo uciekło a z drugiej strony miejce w lidze mistrzów zaklepane. Koncentrują się szczególnie teraz na LM i to było wczoraj widać. Moim skromnym zdaniem Blaugrana zagrała jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) swój mecz w tym sezonie. Nie udało się strzelić. Zatem we wtorek na Old Trafford jeśli chcą awansować będą musieli zagrać na 150%. Nie wierzę, że MU u siebie nic nie strzeli zatem i Barca będzie musiała. Głównie w tym - odpuszczanie już teraz ligi i koncentracja na LM - upartuję szans w sobotnim meczu dla Depor. Ale nie tylko. Forma drużyny z La Coruny wysoka. Można powiedzieć - w końcu im gra zaskoczyła bo wcześniej wyglądało to bardzo marnie. Teraz natomiast wręcz przeciwnie. 3 ostatnie mecze -&gt; 3 zwycięstwa (7 strzelonych, 1 stracona) w tym łatwa wygrana na El Sardinero z Racingiem. Nie może dziwić zatem fakt podpisania nowego kontraktu z trenerem Lotiną. Depor ma nawet jeszcze teoretyczne szanse załapania się na Puchar UEFA. Z taką grą, kto wie... I jeszcze trochę historii na koniec. Od 93 roku, czyli na przestrzeni ostatnich 15 lat Barcelona wygrała w La Corunii tylko 3 razy, przy 3 remisach i aż 8 zwycięstwach Deportivo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vs

Real Murcia - FC Sevilla typ : 2 Kurs : 1,80

PO ostatniej wpadce na wlasnym stadioinie z Almeria 1:4 gra w Lidze Mistrzów jakby sie troszke oddalila wiec aby jeszcze skorzystac z szansy ze Atletico takze stracilo pkt w poprzedniej kolejce i wskoczyc na 4miejsce w lidze ekipa Jimeneza musi pokonac zespol Murcii ktory nie prezetuje sie ostatnio zbyt dobrze. w ostatniej kolejce Murcia polegla na wlasnym stadionie takze w stosunku 1:4 a RCD Mallorca.
Jednak twierdze ze po tych porazkach w stanie pozbierac sie jest tylko jedna druzyna i bedzie nia oczywiscie Sevilla, ktora jak do tej pory raz przyjezdzala na stadion w Murcii i wyjechala stamtąd z kompletem 3oczek.
Teraz powinno byc tak samo. Murcia zajmuje obecnie 19lokate z marnymi szansami na utrzymanie.
Licze przede wszystkim ze zrehabilituje sie Frederic Kanoute za przestrzelony rzut karny w meczu z poprzedniej kolejki. Takze lider strzelcow Luis Fabiano powinien cos dolozyc do swojego dorobku i mecz powinien sie zakonczyc zgodnie z moimi przewidywaniami ;)
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Murcia - Sevilla @2 @1.75
Murcia jest już w 2 lidze, Sevilla walczy cały czas o miejsca 4-6 które mogą zapewnić im udział w LM lub PUEFA żeby to zrobić do końca sezonu muszą grać dobrze równo, dobrze i bez żadnej wpadki jak np. tydzień temu z Almerią 1-4 (Murcia przegrała tak samo z Mallorcą). Jednak Murcia to napewno nie ta klasa co Almeria i napewno szybciej podniesie się Sevilla i nie pozwoli upokożyć się jeszcz raz więc powinna sobie poradzić z Murcią.

Deportivo - Barcelona @1 @2.7
Rozpędzone Deportivo walczące o puchar UEFA, 8 miejsce dało by im udział w Pucharze Intertoto aby to zrobić trzeba ten mecz wygrać. Barca powoli się rozpada Ronaldinho praktycznie jest w innym klubie, wszyscy się kłucą, Rijkard jest na wylocie. W zeszłej rundzie Barca wygrała 2-1 tyle, że te drużyny siebie nie przypominają. Teraz to Depor ma formę a Barcy jej brak. W meczu nie wystąpią prawdopodobnie Xavi, Messi i Eto&#39;o i Henry, którzy beda odpoczywać przed meczem z ManU z powodu kartek nie wystąpią Milito i Iniesta. Do składu wracają Puyol, Ezquerro, Edmílson, Oleguer oraz zawodnik Barçy B - Pedrito.

Real M. - Athletic @[0-1,5] 1 @1.9
Real pewnie kroczy po kolejne mistrzostwo planuje już transfery na nastąpny sezon i aby udowodnić swoją przydatność dla Realu zawodnicy tej drużyny muszą dać z siebie wszystko, nie walczą już o nic więc powinni mieć siły by pokonać Basków. W zespole nie ma większych kontuzji prawdopodobnie wraca Ruud więc zwycięstwo z handi bardzo prawdopodobne.
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
Rea l Murcia
FC Sevilla

Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się drugi i ostatni sobotni mecz rozgrywek 34. kolejki Primera Division. Spotkanie pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem są oczywiście goście, którzy zacięcie walczą o miejsce dające rozgrywki w Pucharze UEFA. Myślę, że mecz zakończy się zwycięstwem FC Sevilli. Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Po pierwsze beniaminek Primera Division nie ma już najmniejszych szans na pozostanie w lidze. Już w połowie sezonu praktycznie zapewnili sobie spadek. Nie ma co mówić. Real Murcia nawet na własnym boisku nie prezentuje się z dobrej strony. Po za tym, Sevilla gra o prawo występów w Pucharze UEFA, w przyszłym sezonie. Według mnie nie ma się co rozpisywać. Typ na zwycięstwo Sevillistas jest pewny, a kurs zachęcający. Na prawdę nie widzę powodów by nie zagrać tego zdarzenia, dlatego też serdecznie polecam mój typ.
Sevilla
1.66
Bet365
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
Deportivo - Barcelona 2:0 !!
Pomeczowy komentarz:
Ten wynik nie powinien zdziwić nikogo.
Barcelona wystawiła w składzie wielu graczy rezerwowych.
Gdy zobaczyłem, kto wyjdzie w pierwszej jedenastce na murawę od razu pomyślałem o 1X.
Widać było, że Barca stawia wszystkie swoje siły na Ligę Mistrzów.
Rewanż z Manchesterem United będzie bardzo ciekawy !
Nie wiadomo dokładnie kto awansuje dalej.
Faworytem jest Manchester, ale Barca ostatniego słowa nie powiedziała.
MU również przegrali swoje dzisiejsze spotkanie na
Stamford Bridge, wystawiając kilka rezerwowych graczy.
Wracając do meczu Deportivo - Barcelona, chciałem tylko powiedzieć, że bardzo żałuję, że nie pokusiłem się o 1X, a Barca zasłużenie przegrała.
Pozdrawiam ! Sarajevo !
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
To ja też pozdrawiam Sarajewo i może przy okazji całe Kosowo. :-D
___________________________________________________________
Na niedziele znalazłem dwa spotkania...
Valencia 1✅✅✅ @ 1,90 bwin
Przede wszystkim, co może niektórych szokować, Valencia. W końcu pozbyli się Koemana, który jest odpowiedzialny za obecną sytuacje drużyny. Teraz mają nowego trenera, o którym słyszę po raz pierwszy. Jest nim niejaki Salvador Marco &#39;Voro&#39;. ???? Zazwyczaj jest tak, że po zmianie trenera drużyna gra bardzo dobry pierwszy mecz, z kolejnymi bywa różnie... Obecna sytuacja w tabeli jest tragiczna, żeby taki zespół walczył o utrzymanie w La Liga. Osasuna jest w niewiele lepszej sytuacji bo mają zaledwie jeden punkt więcej. Ja stawiam tutaj na Valencie bo trener w końcu powołał na ten mecz: Canizaresa, Angulo i Albelde. Nie zagrają Morientes i Hildebrand ale jak pisałem wcześniej, nadeszli nie gorsi zmiennicy. Licze, że Che w końcu wygrają bo gorzej już być nie może.
Wynik: 3-0
Real Madryt 1✅✅✅ @ 1,40 Bwin
Drugi typ na Real bo w tej kolejce mogą zapewnić sobie Mistrzostwo. Wystarczy, że Villareal nie zdobędzie punktu. Po za tym Real jest w formie, a Bilbao zagra bez kilku zawodników: Fran Yeste, Inaki Munoz, Gorka Iraizoz, Ustaritz Aldekoaotalora, Aitor Ocio i Pablo Orbaiz. Schuster będzie mógł skorzystać z Gonzalo Higuaina i Sergio Ramosa. Nie zagrają Van Nistelrooy, Cannavaro i Salgado. Jednak kadra realu jest na tyle szeroka, że te braki da się z łatwością zastąpić. Moim zdaniem spokojne zwycięstwo Realu.
Wynik: 3-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom