>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

34 kolejka Primera Division 24-26 kwietnia 2010r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 34 seria spotkań hiszpańskiej Primera Division. Tym razem Barcelona i Real Madryt zmierzą się z rywalami, którzy są zaangażowani w walkę o utrzymanie. Z pozoru pojedynki wyglądają na łatwe, ale czy tak będzie w rzeczywistości?

Z innych spotkań warto zwrócić uwagę na starającą się utrzymać 3 miejsce Valencię, która zmierzy się z będącym w kryzysie formy Deportivo, a także drużyny walczące o 4 pozycję w lidze.

Zapraszam do dyskusji ;)

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:

 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Stary jakie wahania formy?????Ty oglądacz czasem jakiś mecz Barcy???Po derbowym remisie z Espanyolem i porazce z Interem uważasz że to wahanie formy????To raczej wypadek przy pracy który zostanie naprawiony już w rewanżu z Interem poprzedzony lajtowym zwyciestwem z Xerez ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
ja czuje ze Real wygra ligę (jestem ich fanem)fajnie by było jakby Xerez wykorzystalo wahanie formy Barcelony ;))
Też bym chciał żeby Real wygrał ligę... Ale eeeeee... Xerez?! Z Barceloną? W Barcelonie ?! Chyba żartujesz ;) To że Xerez zaczęło fajnie grać niewiele zmienia. A to że Barcelona zremisowała w DERBACH (które zawsze mają swoją specyfikę) i przegrała na wyjeździe w PÓŁFINALE LM ... to ma być powód dla którego Barcelona mogłaby stracić punkty w tym meczu? Wolne żarty. Jak dla mnie spokojnie HP +2 na Barcelonę. (ok 1,55) Real powinien się bardziej martwić czy sam wygra wyjazd.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie proponuje wszystko pozostawić &#39;&#39;boisku&#39;&#39; teraz komentarze jednych na drugich nie mają sensu, Barca jest zawsze skrzywdzona gdy nie wygra to pierwsza rzecz. Druga to taka że grali poniżej normy i nie zasługują na finał. A sprawa ligi pozostaje jeszcze otwarta.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Barcelona po długiej podróży, która i tak niczego dobrego nie przyniosła wraca zmęczona i rozgoryczona do domu mając w głowie dużą stratę do odrobienia, bo aż 3-1 z pierwszego półfinałowego spotkania z Interem. Xerez - bardzo dzielnie walcząca o utrzymanie drużyna jutro podejmie walkę z głównym faworytem do tytułu mistrza Hiszpanii, Barceloną. W przypadku gospodarzy pozostaje wybrać na który mecz przeznaczy się większą ilość sił bo w tak krótkim czasie nie możliwe jest zagrać na 100% kilku spotkań gdy dochodzi zmęczenie podróżą. Outsider jakim jest Xerez zamurowując bramkę i grając kontrami może przysporzyć sporo kłopotów i w tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest takie zdarzenie, myślę że bardzo możliwe:
Barcelona - Xerez (handicap +1) x2@ 2,93
kurs na xerez jeszcze wczoraj był w granicach 25 teraz już 14, coś niesamowitego co wróży niespodziankę
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelona - Xerez ze względu na kursy pozostawiłbym ten mecz bez typu. Nie ma sensu kombinować... wygrać Barca oczywiście niezaprzeczalnie powinna, ale w jakich rozmiarach to już pozostaje kwestią dyskusyjną.

Ponownie polecam grać przeciwko Deportivo La Coruna. Końca kryzysu w drużynie nie widać, morale bardzo niskie, sami piłkarze już chyba nie wierzą w przełamanie w tym sezonie. Valencia potrzebuje punktów do obrony trzeciego miejsca. Siła ofensywna jest, a i problemy w obronie powoli wygasaja. Do składu wracają Marchena i Miguel, którzy powinni być dostępni dla szkoleniowca gospodarzy. Mój typ Valencia - 1,45 w Tobet. 9/10 ✅
 
G 0

grubyszczytno

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - La Coruna(+1)
Typ: 1 (handicap +1.0)
kurs: 2,26
Buk: STS
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz ligi hiszpańskiej, 3 w tabeli Valencia podejmuje gości 9 w tabeli Deportivo La Coruna. Można śmiało powiedzieć, że faworytem tego spotkania są gospodarze, mecze u siebie: 10 zwycięstw, 5 remisów, 1 porażka, bramki 29:11. La Coruna na wyjeździe: 4 zwycięstwa, 4 remisy, 8 porażek, bramki 12:22. Valencia potrafi rozegrać ładne mecze szczególnie u siebie mianowicie z Bilbao (2;0) albo z Osasuną (3:0). Ale też przegrać z kretesem z Realem (2:0) albo Mallorcą (3:2). La Coruna jest w kryzysie ostatni mecz wygrali 6 marca z Teneryfą (3:1). Podsumowując, zespół Valencii powinien bez problemów wygrać to spotkanie, wygrana umocni ich na 3 pozycji w tabeli dając im grę w Lidze Mistrzów, wynik myślę będzie oscylował 2:0, 3:0 tak więc z handicapem dla La Coruny.
 
S 0

suladan

Użytkownik
Real Zaragoza - Real Madrid- Serdecznie polecam tutaj typ na over 2,5.
Kurs 1,4 może nie za duży ale zawsze można dorzucic aby podbic ako ????
Real na fali, do składu wraca Kaka. Upatruje tutaj pewne zwycięstwo przy dużym wyniku coś około 1:3 dla Królewskich
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: Valencia CF - Deportivo la Coruna
Typ: Valencia - 1.5 gola
Kurs: 2.00
Buk: Bet365

Analiza: Na Estadio Mestalla zajmująca obecnie 3 miejsce w lidze Valencia podejmie 9 drużynę ligi Deportivo la Coruna. Gospodarze walczący o awans do Ligi Mistrzów powinni dziś sobie bez problemów poradzić z Deportivo, które jest komletnie bez formy. Gracze Valenci bardzo dobrze spisują się na własnym obiekcie gdzie wygrali 10 spotkań, 5 razy remisowali i tylko raz doznali porażki, stosunek bramkowy u siebie to 29:11. Siła ofensywna Valencii jest duża - Vincente, Hernandez, Banega, Silva, Mata czy też będący w świetnej formie David Villa, który ma już 20 goli na swoim koncie i na pewno na tym nie poprzestanie. Jedyne co może martwić to osłabienia w defensywie, bowiem zabraknie takich graczy jak: Bruno, Navarro, Miguel i Mathieu.
W dużo gorszej sytuacji są goście. Są kompletnie bez formy, w ostatnich 10 meczach wygrali tylko raz i to z Tenerife, które do czołowych ekip Primera Division nie należy. Na wyjazdach gracze Deportivo radzą sobie bardzo przeciętnie - bilans spotkań 4-4-8 i bramek 12:22 raczej nie zachwyca. Słaba forma gości jest spowodowana w znacznej mierze osłabieniami, nie wystąpią: Guardado, Colotto, Mista, Bodipo, Lopo, Dominguez, Juca, Filipe Luis Kasmirski. Osłabienia dosyć znaczne. Do tego dochodzi fakt, iż Deportivo w tym sezonie w zasadzie o nic nie walczy. Teoretycznie mają jeszcze szanse 6 miejsce dające prawo startu w Lidze Europejskiej ale tylko teoretyczne. Musieliby w każdym meczu zdobywać komplet punktów, co przy obecnej dyspozycji jest raczej mało prawdobodobne.
Myślę, że Valecia wygra spokojnie powinna sobie poradzić z Deportivo, typuje 3:0.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Valencia CF - Deportivo La Coruna
Typ: X
kurs: 5,00
Buk: Bwin
Analiza:
W ostatnim sobotnim spotkaniu Primera Division na Mestalla 3 drużyna ligi Valencia podejmie 9 ekipę Deportivo La Coruna, faworytem są gospodarze na których za każdą postawioną złotówkę bukmacherzy płacą ok. 1.35. Ja jednak upatruję tutaj niespodzianki i stawiam na remis.
Wszyscy zapewne wiedzą, że Deportivo La Coruna gra ostatnio słabo, od 8 meczów nie potrafi wygrać spotkania ligowego (3 remisy, 5 porażek) i przez to również straciła szansę walki o europejskie puchary. Wszystko przez kontuzje jakie w ostatnim czasie nie omijają drużyny z Galicji w dzisiejszym meczu również zagrają osłabieni. Zabraknie Angulo, Lopo, Filipe, Guardado, Juca, Juan Domínguez, Bodipo i Colotto.
Skąd więc mój optymizm i gra na remis. Otóż również w Valencii ostatnio nie dzieje się najlepiej a pozycja trenera Unaia Emery&#39;ego jest mocno zagrożona. Ostatnio nawet prezes Nietoperzy Manuel Llorente w rozmowie z trener wytknął jego zawodnikom brak ambicji co na pewno nie wpłynie pozytywnie na nastroje w szatni Valencii.
Gram tutaj również remis z jeszcze innego powodu otóż Valencia i Deportivo La Coruna to zespoły z czołówki ligi (pierwsza 10 w tabeli) które mają na swoim koncie najwięcej remisów - po osiem. Mam nadzieje, że po dzisiejszym spotkaniu będą ich już mieli po dziewięć na swoich kontach.
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Spotkanie : Majorka - Malaga
Gospodarze to bardzo specyficzna drużyna, która swe bardzo dobre 4 miejsce zapewnia fantastycznej grze u siebie. Zadziwia mnie fenomen tej drużyny, która przy bilansie U SIEBIE 14-0-2 na wyjazdach spisuje się powiedzmy sobie szczerze fatalnie (jak na 4 miejsce), bo 2-7-8. Jutro, a w zasadzie dzisiaj podejmują walczącą o utrzymanie Malagę. Kiedyś z ciekawości obejrzałem jeden mecz Mallorki w roli gospodarza, bo byłem ciekaw jak wygląda gra tej drużyny u siebie. Grali wtedy z Valencia. Ku mojemu zdziwieniu grali znakomicie. Wydawało się, że są przynajmniej półtora razy szybsi od piłkarzy przyjezdnych. Nie wiem jak nazywa się ich napastnik, ale grał zaje*****e ???? . Mallorca przegrała u siebie tylko dwa mecze i z tego co pamiętam to jeden z nich z Barceloną i to wcale nie jakoś kosmicznie, bo jedną czy dwoma bramkami. Nie wiem czyje pobudki są bardziej motywujące, czy LM Majorki czy Primera Division Malagi. Wiem tylko tyle, że Majorka gra u siebie dobrą piłkę, a Malaga na wyjazdach fatalnie, bo 2-6-8. Czy drużyna, która przez cały sezon nie zapewniła sobie spokojnego utrzymania w lidze zdoła przeciwstawić się gospodarzom? Szczerze wątpię.
Moje typy na ten mecz.
1 1.45 UNIBET
1/1 2.10 UNIBET
Gospodarze zdobędą gole w obu połowach 2.50 UNIBET
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
VS

26. 04. 2010r. -- godz 21:00

Już dzisiaj na Reyno De Navarra odbędzie się mecz pomiędzy Osasuną a drużyną Athletic Bilbao. Drużyna gospodarzy przystąpi do tego meczu bardzo zmobilizowana. Jose Antonio Camacho utwierdził wszystkich w przekonaniu, że jego podopieczni będą przez te ostatnie kolejki grali na 100%. Dziś moga powiększyc swój dorobek z 38pkt do 41 i wzbic się na 12 pozycję czyli o 1 wyżej niż teraz obecnie zajmują. Trener gospodarzy podkreślał w wywiadzie , że ostatnio popełniają mnóstwo błędów ale są w stanie je poprawic, dzięki czemu ich gra będzie się układała i zaczną wygrywac więcej meczów. Podkreślił również, że ma sposób na drużynę Basków i wierzy w triumf w dzisiejszym spotkaniu.
Niewątpliwie Osasuna radzi sobie średnio w tym sezonie gdyż na własnym stadionie zanotowali 6 zwycięstw , 6 remisów i 4 porażki. Niestety na wyjazdach wygląda to zupełnie gorzej. Niemniej należy pamiętac, że Osasuna w tym sezonie dzielnie próbowała walczyc na wyjazdach, wygrywając z Villarealem czy też dzielnie walcząc z Sevillą. Ostatnio nie idzie im najlepiej co przypieczętowała porażka z Mallorca na wyjeździe ale jak wiemy Mallorca to drużyna własnego boiska, choc ich wczorajszy mecz pozostawia wiele do życzenia.
Jak wszyscy wiemy w drużynie gospodarzy występuje niezawodny Walter Pandiani, który jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Nie należy też zapominac o ich znakomitym pomocniku Juanfran&#39;ie.
Natomiast drużyna gości w tym meczu wystąpi bez Pablo Orbaiz&#39;a , który ostatnio narzekał na ból pleców. Joaquin Caparrós wierzy , że jego podopieczni są w stanie uzyskac co najmniej remis i postara się udzielic swoim chłopakom odpowiednich wskazówek. Drużyna Atheltic Bilbao zajmuje obecnie 8 miejsce z formą na wyjeździe 4-4-9 czyli całkiem średnio, natomiast jest bardzo blisko 6 miejsca premiowanego grą w rozgrywkach europejskich. Nie mniej dzisiaj będa mieli bardzo trudną przeprawę.
Składy na mecz:
Osasuna: Ricardo, Roberto, Azpilicueta, Roversi, Josetxo, Oier, Sergio, Echaide, Masoud, Dagger, Juanfran, Camuñas, Calleja, Vadócz, Rupert, Pandiani, Galan i Aranda.
Athletic Bilbao: Iraizoz, Toquero, Ustaritz, Amorebieta, David Lopez, Llorente, Yeste, Gabilondo, San José, Armando, Susaeta, Orbaiz (prawdopodobnie nie zagra), Gurpegi, Castillo, Javi Martinez Iturraspe, Muniain.
Osasuna ---- @ 2.50 ⛔
Osasuna DNB ---- @ 1.75 zwrot

-----------------------------------------------------------------

PODSUMOWANIE 34 KOLEJKI PRIMERA DIVISION


Podsumowując 34 kolejkę, można powiedzieć, że większość faworytów nie zawiodła. Mam tu na myśli Barcelonę, Real , Villarreal oraz Valencię.
Niespodzianką był natomiast mecz na Ono Estadi gdzie Mallorca podejmowała słabą Malagę. Końcówka tego meczu mogła okazać się dramatyczna gdyż drużyna gospodarzy grająca w przewadze po 1 połowie spotkania potrafiła stracić gola w 86min meczu aby potem w akcie desperacji strzelić gola na remis w 90min.
W Valencii zaledwie 1 bramka na dodatek z rzutu karnego strzelona oczywiście przez Davida Villę. Co więcej Valencia kończyła mecz w osłabieniu co ostatnio zdarzało im się dość często.
Real w meczu z Zaragozą miał spore problemy. Oglądałem mecz i przez 1 połowę mecz był bardzo ciekawy pomimo braku bramek. W 2 połowie goście grając w przewadze i mając 1 bramkowe prowadzenie stracili mimo wszystko bramkę. Gol taki z zaskoczenia ;) szybka i składna akcja i Casillas bez szans. Po zmianie w drużynie gości wynik ustalił Kaka strzelając na 1:2.
Wart uwagi jest również mecz Villarealu , który wygrał z Racingiem na wyjeździe. Zwycięskiego gola na 1:2 oczywiście zdobył niezawodny brazylijczyk Nilmar.
Niesamowite przeżycia mieli kibice drużyn meczu rozgrywanym na Coliseum Alfonso Perez gdzie Getafe walczyło z Sevillą, która poległa 4:3. Świetny mecz obfitujący w bramki, wielkie emocje, gra do końca i ogromne nerwy w końcówce sprawiły, że zwycięską ręką wyszła drużyna Getafe strzelając w doliczonym czasie zwycięskiego gola z rzutu karnego na 4:3 po strzale Hiszpana Daniela Parejo. Na dodatek rzut karny powtórzono po protestach drużyny Sevilli. Jednak to nie pomogło i rzut karny Parejo wykorzystał. Sevilla kończyła mecz w 10 po czerwonej kartce Kanoute.

Jako ciekawostkę dodam , że kandydatem na króla strzelców na chwilę obecną w Primera Division jest nikt inny jak Lionel Messi. Poniżej przedstawiam krótką tabelę jak wygląda rozstawienie strzelców w La Liga na chwilę obecną po 34 kolejce :

Zaraz za Zlatanem dla bardziej ciekawskich jest F. Llorente z Athletic Bilbao z dorobkiem 13 goli i ex aequo z Luisem Fabiano z Sevilli.
( Dla niezorientowanych &quot;BK&quot; oznacza, bramki z rzutów karnych a &quot;PB&quot; bramki strzelone jako pierwsze w meczu)

Warto dodać , że boczny obrońca Barcelony Dani Alves będzie zapewne namawiany do przedłużenia kontraktu z o wiele lepszą pensją , gdyż jak widać, jego obecna świetna dyspozycja nie ma pokrycia w odpowiednich zarobkach. Ponadto Brazylijczyjk jest wymieniany jako kandydat do przejścia do Premiership ale narazie to tylko plotki.;)
Poniżej artykuł:

http://www.tribalfootball.com/guardiola-fears-losing-barcelona-ace-dani-alves-man-city-chelsea-796371

Skrót meczu Getafe - Sevilla :
http://www.youtube.com/watch?v=ji9o7Nj-pAU
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom