>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

34. kolejka Primera Division [19-21.04.16]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wydaje mi się, że kryzys Barcelony zostanie zażegnany dziś ???? (oby). Real nie wytrzyma psychicznie obciążenia, co nie raz pokazał w tym sezonie (wyjątek mecz z wolfsburgiem, potwierdzający regułe). Moim zdaniem walka o mistrza będzie między Barcą a Atletico Madryt
Moim zdaniem na forum jest zbyt wielu specjalistów od psychologii. To są poważni ludzi, mają pełen luz psychiczny. Obciążenie to może czuć górnik w kopalni albo pielęgniarka na dyżurze. Dla nich takich mecz to jak każdy kolejny, więc aspekty psychiczne włożyłbym między bajki.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Trochę nie rozumiem tego argumentu jakoby Depor oddało punkty Barcelonie za poprzedni sezon. Jakoś w pierwszym meczu na Camp Nou punktów nie oddało i zremisowało 2:2 to u siebie ma oddać? Słaba teoria spiskowa.
 
marek-142679 0

marek-142679

Użytkownik
Wybacz, ale w mojej opinii to bezsensowny argument. Real nie wytrzyma psychicznie obciążenia? Jakiego obciążenia? Przecież dla nich ta Liga miesiąc temu była stracona, praktycznie nikt w Madrycie w nią nie wierzył. Jeżeli ktoś tu jest pod presją to tylko Barcelona, bo w Katalonii już otwierano szampany przy 12pkt przewadze. Różnica jest taka, że Real czy Atletico mogą wygrać ligę, a Barcelona musi.
Co do reszty się zgodzę, bardzo możliwe że Barca dziś wróci na właściwe tory, a jeśli miałbym stawiać pieniądze na mistrza, to byliby nim w mojej opinii piłkarze Atletico.
Real we wcześniejszym etapie sezonu, gdy miał okazję zbliżyć się do Barcelony zaliczał wtopę. Zobaczymy jak będzie teraz. Tak ciekawego końca ligi nie było od dawna. Liczę, że Atletico nie wygra ligi, bo nie lubię oglądać jak grają. Wyjątkiem był ostatni mecz w Lidze Mistrzów, gdzie grali widowiskowo. Futbol jest piękny ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Real we wcześniejszym etapie sezonu, gdy miał okazję zbliżyć się do Barcelony zaliczał wtopę. Zobaczymy jak będzie teraz. Tak ciekawego końca ligi nie było od dawna. Liczę, że Atletico nie wygra ligi, bo nie lubię oglądać jak grają. Wyjątkiem był ostatni mecz w Lidze Mistrzów, gdzie grali widowiskowo. Futbol jest piękny ????
Czy ja wiem, czy oni grali widowiskowo? Oni zawsze grają tak samo. Potrafią grać konsekwentnie i to jest niesamowite, że Simeone potrafi ich tak ustawić do pionu. Zauważ, że tam wszystko chodzi jak w zegarku. Każdy jest na swojej pozycji, nie ma pustych luk, nie ma nerwowości. To jest cały przepis na sukces tej drużyny. W Barcelonie widać, że czasami niektórzy nie wytrzymują nerwowo - Neymar, Suarez. Szczególnie w tym pierwszym przypadku widać to wytrawnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Gijon-FC Sevilla
typ 2 @2.45 sportingbet


Seviilla to jedyny klub w Primera Division, który pozostaje bez zwycięstwa w meczach wyjazdowych. W 16 meczach rozegranych w delegacjach podopieczni Unaia Emery’ego dziewięciokrotnie dzielili się punktami i 7 razy schodzili z murawy jako zespól pokonany. Po tych statystykach nasuwa się typ 1X @1.6 bo przecież Gijon walczy o utrzymanie w lidze i z pewnością będzie chciał wykorzystać nieporadność Sevilli na wyjazdach. Jednak typ ten wydaje mi się zbyt prosty coś mi tutaj nie gra Sporting w ostatnich 5 meczach ligowych przed własną publicznością zanotował 4 porażki z czego 3 razy różnicą minimum dwóch goli. Gospodarze jeśli myślą o utrzymaniu muszą w tym meczu zagrać o całą pulę i zaatakować od początku spotkania co może się dla nich źle skończyć. Liczę na przełamanie niemocy wyjazdowej Sevilli w tym sezonie i łatwe zwycięstwo gości po zacnym kursie @2.45 w sportingbet.
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Wydaje mi się, że kryzys Barcelony zostanie zażegnany dziś ???? (oby). Real nie wytrzyma psychicznie obciążenia, co nie raz pokazał w tym sezonie (wyjątek mecz z wolfsburgiem, potwierdzający regułe). Moim zdaniem walka o mistrza będzie między Barcą a Atletico Madryt
Hehe a to dobre, zawodnicy Realu dostali kopniaka w cztery litery, poczuli ze jednak mozna cos ugrac jeszcze w lidze (szkoda, ze tak pozno ale coz) i nie sadze, zeby jakkolwiek spuchli, aczkolwiek zawodnicy Krolewskich sa zdolni do wszystkiego ???? Co do Barcelony to szczerze powiem dawno nie widzialem tak &quot;przerazonych&quot; twarzy zawodnikow Blaugrany, jak po meczu z Valencia, chyba w koncu do nich dotarlo, ze w ostatnich spotkaniach przewalili bodajze 11 punktow przewagi i albo sie ogarna albo tytul frajera sezonu powedruje wlasnie do Katalonii. Sam sklaniam sie ku pierwszej opcji, ale pytanie czy dzisiaj? Mam mieszane uczucia i zadnego zwyciestwa Barcelony, a tym bardziej jakichs handicapow, co jest w ogole kosmosem nie polecam, a wypowiedzi o podlozeniu sie Deportivo pozostawie bez komentarza. Jesli Barcelona wygra to raczej nie z powodu nadstawienia tylka przez zawodnikow La Coruny, a po prostu z tego, ze zagraja dobry mecz, do czego nas przyzwyczaili 2 miesiace temu czy jeszcze wczesniej. Pozyjemy zobaczymy, mam nadzieje na jakis remisik ;)
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Bilbao - Atl . Madryt

linia na kartki 6 azjan jest bardzo ciekawa propozycja na dzisiejsze spotkanie , obie druzyny dzisiaj czeka wazne spotkanie , bilbao walczy o pucary a aletco walczy o mistrzowski fotel maja tyle samo pkt co barcelona , dzisiaj napewno obie ekipy pokaza sporo walki na boisku . Sedzia spotkania jest Juan Martinez ktory daje kartki , czerwonej tez nie boi sie pokazac oto statystyki : http://uk.soccerway.com/referees/juan-martinez-munuera/97176/
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Granada - Levante
Typ: obie strzelą gola - TAK
Kurs: 1.95
buk: bet365

Wynik: 5:1 ✅


Jedziemy dalej...
Dzisiejszego wieczora spotykają się ze sobą drużyny, które walczą o utrzymanie. Pierwsze starcie w ramach obecnego sezonu zakończyło się triumfem Granady (2:1). Sytuacja w tabeli wygląda następująco. Obie ekipy notowane są w strefie spadkowej. Levante zajmuje dziewiętnaste, a Granada osiemnaste miejsce w tabeli. Do bezpiecznej lokaty tracą odpowiednio cztery i dwa punkty. Także nie spodziewam się dzisiaj tutaj żadnych szachów. Liczę, że jakaś bramka wpadnie już pierwszej połowie, bo to tylko otworzy nam widowisko. Obie drużyny mają małe braki w składach, ale nie powinno to doprowadzić do tego, że nie zobaczymy dzisiaj żadnej bramki. Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze, ale to tylko ze względu na to, że grają u siebie.

Przewidywane składy:

Granada (4-4-2): Fernandez – Biraghi, Babin, Costa, Lopes – Cuenca, Perez, Doucoure, Rochina – Success, Penaranda

Levante (4-4-2): Marino – Lopez, Medjani, Navarro, Lerma – Morales, Mate, Verza, Verdu – Deyverson, Rossi

Nie zagrają:

Granada: Foulquier (kontuzja); Fernandez, El-Arabi, Marquez (występ pod znakiem zapytania)

Levante: Lopez, Tono (kontuzje); Juanfran (zawieszenie)
 
marek-142679 0

marek-142679

Użytkownik
Granada - Levante
Typ: Padną 2 bramki
Kurs: 3,75 / bwin.com

Prosta statystyka na początek w 5 ostatnich meczach wpadło 10 bramek, jak wiadomo to daje 2. Mecz będzie bardzo zacięty, więc wydaje mi się, że bardzo możliwy jest wynik 1:1 bądź drugi scenariusz: Któraś z drużyn strzela na 1:0 i przegrywający rzuca się do ataku i dostaje bombe na 2:0.
 
T 0

taxido

Użytkownik
35. kolejka Primera Division [22.04-25.04.16]
Las Palmas- espaniol
22.04.16
typ:1
kurs 1,8
Betclic. Witam. Czy jakiś spec od hiszpańskiej mógłby mi doradzić? Wiem że to nie ta kolejka ale nie ma nowego topicu a mecz juz dzisiaj. Widzę tu czystą jedynkę ponieważ las Palmas (wyspa) to nie jest lekki teren o czym przekonały się kluby z top 3 wygrywając tylko jedna bramka, oraz tym ze espaniol na 17 meczy wyjazdowych zdobyl tylko 11p.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ekspertem to nie jestem,ale myślę że możesz spokojnie postawić na Las Palmas,u siebie grają przyzwoicie,Espaniol nie błyszczy na wyjazdach. grali ze sobą dawno temu,ale gospodarze 2 mecze u siebie wygrali,więc mogą i dziś wygrać.ja tak myślę a jak będzie to zobaczymy.powo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom