>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

34. kolejka PKO Ekstraklasy (27.05.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Legia - Śląsk
Legia @ 1.84
Fortuna


Nie wierzę tutaj w to, że Legia wyciągnie rękę do zespołu Śląska i pomoże im się utrzymać w lidze. Co prawda mimo porażki Śląsk jest w stanie się utrzymać, lecz w wtedy musi patrzeć na to co się dzieje w Krakowie, a tam Cracovia podejmować będzie Wisłę Płock.
Legia ostatnie spotkanie dość niespodziewanie przegrała i na pewno w szatni po takim meczu mogło być trochę gorąco mimo, że sezon tak naprawdę w górze tabeli już się zakończył. Moim zdaniem gospodarze będą chcieli zamazać plamę porażki i przed własną publicznością zrobią wszystko żeby wygrać z Śląskim. Coś tam się mówi, że skoro Magiera jako były zawodnik Legii prowadzi Śląsk to Legia to odpuści i da wygrać gościom. Mi się wydaje, a zarazem mam nadzieje, że tak nie będzie. Legia będzie chciała zakończyć ten sezon z przytupem, a czy bardziej zależeć będzie im na spuszczeniu Śląska czy odwiecznego rywala z Mazowsza Wisły przekonamy się w sobotę..

Cracovia - Wisła P.
Wisła 2.75
Fortuna


Wisła sama sobie zgotowała ten los znajdując się w takim miejscu tabeli ,a nie innym. Goście mają problemy z wygrywaniem, ale dla nich jest to mecz ostatniej szansy na pozostanie w lidze. Muszą wygrać i dopiero wtedy mogą patrzeć na wynik w Warszawie. Remis w przypadku przegranej Śląska nic im nie daje. Dlatego jestem zdania, że gości z każdą minuta będą coraz to bardziej się odkrywać i atakować rywala aż w końcu coś wpadnie. A wpaść musi bowiem w ofensywie są przecież Sekulski, Furman czy Wolski.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Legia- Ślask
powyżej 2.5 gola 1.75 superbet


Mkim zdaniem w tym meczu będzie over. Śląsk jeśli nie chcę się oglądać na Wisłę Płock musi zagrać o 3 punkty. Będą musieli się w tym meczu otworzyć i myślę, że uda im się strzelić bramkę, ale przy otwartej grze z Legią grająca u siebie powinno się to skończyć kilkoma bramkami straconymi.
Legia u siebie jest ostatnio niesamowicie skuteczna. Ostatnie 5 męczy ligowych u siebie to 15 bramek strzelonych przez Warszawian. Spodziewam się, że przy otwartej grze Śląska sami są w stanie pokryć proponowany przeze mnie over, a i Śląsk bramkę lub dwie może dorzucić .
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Raków - Lubin 1 @ 1,47 @ Fortuna

Pożegnanie trenera Papszuna, feta Mistrzowska pierwsza w historii klubu. Aby nie psuć nastrojów tych wydarzeń fajnie by było wygrać. Zatem sądzę, że nie będzie tutaj grania drugim składem na pół gwizdka jak w ostatnich kolejkach, tylko mecz na 100% by zakończyć sezon z klasą. Czysta jedynka spoko opcja do różnych kuponów AKO, które podałem tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/thr...koki-ale-też-piłka.163781/page-8#post-7191590

Bardziej ryzykownie można próbować handi. Przewiduje wynik 3-1/4-1 coś koło tego.


Lech - Jaga 1 @ 1,38 @ Fortuna
Jak wyżej. Lech w gazie i walczy o podium końcowej klasyfikacji. Sądzę, że na pożegnanie sezonu gdzie dobrze się pokazał w Europie będzie chciał zakończyć z przytupem na krajowym podwórku. Typ 3-1.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Miedz Legnica - Górnik Zabrze
Typ: Over2.5
Kurs: 1.79 BetFan

W ostatniej kolejce wybrałem te spotkanie gdyż spodziewam się bramek w tym spotkaniu które tak naprawdę jest o pietruszkę. Zespół z Legnicy będzie próbował się pożegnać z ekstraklasa oraz własna publicznością zwycięstwem natomiast Górnik w fenomenalnej formie nie odpuści spotkania gdyż będą chcieli utrzymać 6 miejsce w tabeli aby większa kaska wpadła do klubu. Obydwie drużyny ostatnich dwóch spotkaniach zaliczyły wyniki powyżej 2.5 gola. Górnik ponadto będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w 17 kolejce u siebie 0:3 z Miedzia. Uważam że tutaj nie będzie kalkulacji tylko obydwie drużyny pójdą na wymiane ciosów i będziemy oglądać wesołe spotkanie obfitujące w bramki.
 
Tokarro 19,1K

Tokarro

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Obie strzelą 1.70 (Betfan) ✅

Śląsk Wrocław z nożem na gardle przystąpi do ostatniego meczu w tym sezonie, który musi wygrać jeżeli nie chce być zależny od wyników innych drużyn. O to, że Legia strzeli u siebie byłbym spokojny, gdyż w tym roku kalendarzowym na swoim stadionie w każdym meczu strzeliła co najmniej dwie bramki. Śląsk na wyjazdach już nie był taki skuteczny, ale mus to mus i na to spotkanie muszą wyjść ofensywnie, a ostatni mecz z Miedzią i szczególnie forma Yeboah daje duże nadzieje na powodzenie. Ostatni mecz bezpośredni pomiędzy tymi drużynami zakończył się co prawda bezbramkowym remisem, jednak teraz obie drużyny są w całkowicie innych sytuacjach i mecz powinien obfitować w wiele sytuacji i bramek z obu stron. Osobiście wystawiłbym na to zdarzenie kurs w okolicach 1.50, więc 1.70 daje nam spore value. Zaznaczę na koniec, że typ jest nieco życzeniowy, gdyż jestem kibicem Śląska.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Legia - Śląsk
X2
@2.10 Fortuna

Ja uważam, że nie chodzi tu o to by Legia wyciągnęła pomocną dłoń Śląskowi, tylko po prostu najzwyczajniej w świecie Legia już o nic nie gra, zostają wicemistrzem i tyle, więc wątpię by ich zaangażowanie wynosiło 100 %. Jacek Magiera jest świetnym Trenerem, z sytuacji beznadziejnej udało mu się wyprowadzić Śląsk i teraz szanse na utrzymanie są spore, ostatnie 3 mecze Śląska to remis z Jagiellonią w Białymstoku, domowe wygrane z Wisłą Płock oraz Miedzią Legnica, i te wyniki napawają optymizmem. Magiera zna Legię jak mało kto, pracował w tym klubie i ma swój plan na ten mecz, uważam że Śląsk pod jego wodzą nie przegra tego spotkania.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Stal Mielec - Warta Poznań
Godz. 17:30
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.76

Analiza: mecz kompletnie o nic, obie drużyny już nie awansują do pucharów ani nie spadną, więc po prostu będzie mocno sparingowo, ale z racji tego, że obie drużyny ostatnimi czasy grają bardzo bez polotu i underowo właśnie tak ten mecz typuję, dla odważnych DW 0:0, co jest możliwe kiedy spojrzymy w historię meczów z maja.
 
Volleyball_Expert 361,5K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk typ Piast Gliwice kurs 1.90 Betfan

Obie drużyny już wiedzą na jakim miejscu zakończą aktualny sezon w Ekstraklasie. Piast w tym sezonie już na pewno zostanie na miejscu piątym po rewelacyjnej rundzie wiosennej, natomiast Lechia spada z Ekstraklasy i już wiadomo, że uplasowali się na miejscu przedostatnim. Ostatnio Lechia na swoim stadionie wygrała z Legia Warszawa, ale ten mecz patrzac chociażby na statystyki układał się pod dyktando Warszawian. Jak wiemy w końcówce meczu strzałem z połowy boiska popisał się Gajos i strzelił przepiękna bramkę dającą zwyciestwo Lechii. Piast myślę, że przed własną publicznością nadal będzie kontynuował niesamowita serię i pokaże, że w następnym sezonie Gliwiczanie będą walczyli o najwyższe cele w Ekstraklasie. Mimo, iz kontuzji w trakcie sezonu doznał Kądzior to zespół wyszedł że strefy spadkowej i jak widać Piast uzyskał miejsce, gdzie nie wiele brakowało, aby zespol z Gliwic uczestniczył w Europejskich Pucharach. Co prawda komisja ligi w środku sezonu uniemożliwiła Piastowi taka opcje, ale bardziej chodzi mi tutaj, że Gliwiczanie byli w pewnym momencie naprawdę blisko osiągnięcia chociażby czwartej lokaty w lidze. Piast dysponuje topowym bramkarzem w lidze. Środek obrony znakomicie sie uzupełniają młodość z doświadczeniem. Na bokach obrony Katranis oraz Pyrka zawodnicy, gdzie mają nie tylko walory defensywne, ale także dużo dają w ofensywie. Warto wspomnieć również o Patryku Dziczku, ktory walorach defensywnych spisuje się naprawdę bardzo dobrze. W ofensywie dobrze wygląda Ameyaw, Chrapek oraz Tomasiewicz. Jedyne co ostatnio można powiedzieć, że trener ma lekka bolączkę to patrząc na napastnika mamy młodego Kirejczyka który w każdym meczu kiedy gra daje z siebie wszystko, ale w pewnych sytuacjach brakuje mu trochę doświadczenia w sytuacjach podbrakowych. Doświadczony Kamil Wilczek, który potrafi się znakomicie z piłka zostawić przytrzymać, ale patrzac na statystyki bramkowe powiniwn według mnie mieć lepsze. Liczę, że jutro Kamil Wilczek na koniec sezonu wraz z kolegami z zespołu strzelą kilka bramek i przypieczętuja naprawdę udana rundę wiosenna i patrząc na miejsce w tabeli to można powiedzieć i też cały sezon. Pozdrawiam.
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Typ: Górnik @2.03 Betfan

Dwa ostatnie miesiące to niewątpliwie najlepszy okres Górnika od niepamiętnych czasów. W Legnicy, ze zdegradowaną od dłuższego już czasu Miedzią, piłkarze Górnika powalczą o 7 zwycięstwo z rzędu. Na pewno pomocne jest to, że grają bez żadnej presji. Cel, jakim było utrzymanie w ekstraklasie, już dawno został zrealizowany. Teraz pozostało jedynie jeszcze walczyć o utrzymanie 6 miejsca w tabeli. Dodatkowo tydzień temu kontrakt o 2 lata przedłużył Lukas Podolski, a dzisiaj również o 2 lata przedłużył swój kontrakt Jan Urban - co uważam jedynie pozytywnie może przełożyć się na zawodników Górnika, bo wątpię że którykolwiek z zawodników by chciał odejścia tego trenera. Uważam, że jeśli Górnik zagra swoją piłkę z ostatnich meczów, to powinien przywieźć z Legnicy kolejne zwycięstwo.
 
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Miedź vs Górnik

X2 i over 1.5 @1.57

Śmiało można próbować overa 2.5 w takim zestawieniu. Górnik jak zresztą każdej wiosny gra dużo lepiej niż w rundzie jesiennej. Jeszcze dwa miesiące temu trzeba było sie martwić o to czy klub utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywkowej, a teraz są o krok od TOP5. Powrót Urbana dodatkowo zmotywowal zespół i mają serię 6 wygranych z rzędu. Mierzyli się w tym czasie z Pogonią i Lechem, czyli zespołami walczacymi o 3 miejsce, więc zadanie nie było takie proste. Miedź już dawno spadła, do bezpiecznego miejsca tracą 16 punktów, a na koncie jedyne 22 oczka. Wynik marny żeby nie powiedzieć że tragiczny. Nie pokrywają gra i jedyne co mógłby mnie skłonić w ich stronę to chec godnego pożegnania Ekstraklasy. Jednak myślę, że zawodnicy Górnika są w lepszej dyspozycji I będzie ich stać na wygrana i conajmniej 2 gole.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Finałowa kolejka, wszystko jest już znane oprócz jednego spadku.

Legia vs Ślask
Legia @ 1,84
Betfan
Legia z pewnym drugim miejsce ale pewnie chce zamknąć sezon z wygrana a nie z dwoma porażkami. To będzie prawdziwy piknik dla Warszawian i ten luz może zakończyć się zwycienstwem nawet wielkiej determinacji bądź frustracji gości.
Goście wydaje mi się że nie mają za wielu argumentów ma swoją korzyść.

Cracovia - Wisła Płock
Wisła @ 2,79
Betfan
I tutaj dla mnie Wisła, krają o życie w lidze z Cracovia która jak najbardziej mają w zasięgu. Wisła miała ostatni Legię i Raków ciężkie mecze, dwie porażki, teraz z mniej groźnym przeciwnikiem przechyla szale na swoje.

Niestety ale spodziewam się spadku Śląska, tak ogólnie za cały sezon. Taka drużyna powinna pokazywać się lepiej. W tym roku -2 na Dolnym Śląsku.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Legia - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk strzeli w obu połowach
Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Śląsk Wrocław caly czas walczy o utrzymanie w lidze i w ostatnich meczach wyraźnie widać, że robią wszystko, by ta sztuka im się udała. Na ten moment Wrocławianie są poza strefą spadkową, jednak tuż za ich plecami jest m. in. Wisła Plock, która w tym samym czasie mierzy się z Cracovią. Oczywiście scenariuszy jest wiele i może dojść do sytuacji, że Śląśk przegra wysoko z Legią, ale ostatecznie i tak utrzyma się w lidze, bo np. Cracovia wygra u siebie z Wisłą Płock. Pewne jest to, że nic nie jest tutaj oczywiste i żaden rezultat nie będzie zaskoczeniem. Mecz Legii ze Śląskiem zapowiada się emocjonująco, mimo że Legia jest już pewna drugiego miejsca i też widać po jej dyspozycji, że mimo wszystko nie gra już na 100 procent. Sam Śląsk pokazal zaś, że potrafi grać ofensywną piłkę, w której wpada sporo bramek i na taki scenariusz nastawiam się także dzisiaj. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła, chociaż w Legii najpewniej zobaczymy kilku zawodników drugiego planu. Proponowany typ to gol Śląska w obu połowach tego meczu po bardzo ładnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Śląsk powyżej 2,5 kartek @ 2,0 1

Cracovia Kraków - Wisła Płock

Wisła Płock powyżej 2,5 kartek @ 2,0 2

Widzew Łódź - Korona Kielce

Korona Kielce powyżej 2,5 kartek @ 1,85 3

Ako: 7,4
STS

Ostatnia kolejka, która zadecyduje kto obok Miedzi Legnica i Lechii Gdańsk pożegna się z Ekstraklasą. Stawiam na kartki drużyn, które są bezpośrednio uwikłane w temacie utrzymania.
Akurat każda gra spotkanie wyjazdowe tym lepiej dla tych zakładów, nikt nie będzie mógł liczyć na przysłowiowego 12 zawodnika a więc własną publiczność.
Wydaje się, że najtrudniej ma Śląsk ale to tylko pozory, Wisła z Płocka wcale łatwiej na Cracovii nie będzie miała a i Korona na Widzewie również.
Padały argumenty, że Legia pomoże bo Magiera, bo wojskowe kluby etc. ale w Płocku jest przecież teraz Saganowski i kilku zawodników z przeszłością w Legii jak Furman, Rzeźniczak, Wolski czy Szwoch (mały epizod) i raczej Legia postara się wygrać ze Śląskiem aby pomóc Płocczanom. Oczywiście ci muszą też dołożyć coś od siebie i wygrać bo remis może im nic nie dać.
Zostaje jeszcze Korona, która w Łodzi nie ma co liczyć na taryfę ulgową bowiem Widzew będzie chciał w końcu przełamać tą fatalną ostatnio serię 5 przegranych z rzędu u siebie i chociaż częściowo poprawić humory licznej publiczności.
Także kartki tych drużyn wydają mi się dobrym typem na tą ostatnią kolejkę. Faule taktyczne aby nie dopuścić do straty bramki, przy korzystnym wyniku gra na czas, przy niekorzystnym wzrastająca frustracja i nerwy zawodników także okazji do pokazania kartek przez sędziego może być naprawdę sporo.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Ja dziś bawię sie w fortunce gdzie promki sa na live i tripelki bez podatku krótko parę zespołów ma o co grać. W Płocku miał byc mega sezon a jest mega sraczka ....Głównie gram mecze o spadek Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Cracovia Kraków - Wisła Płock
czyli tak jak kolega wyżej karteczki Pocka i Slaska[/ICONMINUS] ze będą mieli więcej od swoich rywali oba kursy po 1,89 mecze o życie wiec kalkulacji i odstawiania nogi nie powinno mieć miejsca plus mam nadziei ze L pokaże ze jest zespołem swojego stadionu i manniany nie będzie a jest co udowadniać trybuną... po blamażu w Gdańsku słabej końcówce ligi .Takie 1,9[/ICONPLUS] na Legie takze warte rozważenia plus Pogoń i Piast tutaj pond 1,6 plus w betbuliderka mało kartek Piasta i powodzenia Panowie .
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:30
Legia Warszawa : Śląsk Wrocław
Typ: x2
Kurs: 1.8
Betfan
Zacznijmy od tego że Śląskowi wcale nie będą potrzebne punkty gdy Cracovia poradzi sobie z Wisłą Płock.. ale to nie jest takie oczywiste.. Legia już na wakacjach gra o nic.. Magiera wiadomo ile znaczy dla Legii wieloletni piłkarz i trener.. dziś prowadzi Śląsk.. czy będzie miał jakiś wpływ na to że Legia potraktuje ten mecz treningowo zobaczymy ale bardzo możliwe. Kwestia sportowa na chwilę obecną jak dla mnie na plus dla Śląska wygrali ostatnio dwa ważne mecze z Miedzią i Płockiem.. w bardzo dobrym stylu.. Legia uległa w ostatniej kolejce Lechii.. nawet gdyby to był mecz w środku sezonu.. przy obecnej formie szedlbym tu w stronę zespołu z dolnegoslaska .. życzę Śląskowi utrzymania. Typ x2 po solidnym kursie pobieram. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom