>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka I ligi 27.05.2012

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Przed nami ostatnia kolejka na zapleczu Ekstraklasy.
Już teraz znamy spadkowiczów. W przyszłym sezonie w gronie pierwszoligowców nie zobaczymy Wisły Płock, Polonii Bytom, Górnika Polkowice i Olimpii Elbląg.
Ciekawsza sytuacja jest na górze tabeli:

Szanse na awans zachowały jeszcze 4 zespoły. Kto jest faworytem? Oczywiście prowadzący Piast. O awans musi jednak jeszcze powalczyć z... goniącym go Zawiszą.
Szanse na awans ma również trzecia w tabeli Pogoń i czwarty... KOLEJARZ STRÓŻE.
W tym momencie warto zacytować portal 90minut.pl i ich Analizę I ligi po 33. kolejce
Jakie dają szansę poszczególnym drużyną? Na pewno &quot;zaskakujące&quot;

Szanse na awans

Szanse na awans poszczególnych zespołów w 34. kolejce I ligi.

Piast - 97,3%
Kolejarz - 37,6%
Zawisza - 35,4%
Pogoń - 27,0%
baraż pomiędzy Piastem i Pogonią - 2,7%
Czy mylą się dając tak duże szanse Kolejarzowi? Czy mylą się typując Piasta jako niemal pewnego kandydata do awansu? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

Kursy na najbliższą kolejkę przedstawiają się następująco:

Kursy: Unibet

Zapraszam do wypowiedzi ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to mega duży kurs na Olimpię. Kurs sam się prosi by zagrać to z podpórką. Kolejarz w mojej ocenie powinien odpuścić, podobnie jak zrobiła to Nieciecza. Nie stać ich na Ekstraklasę, a jedynym rozwiązaniem w przypadku byłaby fuzja lub odsprzedanie licencji, ale chyba jestem zbyt przesiąknięty tym co działo się w naszej piłce w ostatnich latach. Pewnie gdyby nie Kolejarz i Termalica to większość żyłaby w nieświadomości, że taka wioska jak Stróże czy Nieciecza istnieją. Gdyby chcieli to ten mecz z Olimpią wygraliby z palcem w nosie. Bukmacherzy jak widać podchodzą do tego w ten sposób. Ja będę jednak cwanym lisem i doszukam się tu misternego planu. Po prostu kieruję się tym, że ulubieńcy Koguta tego awansu nie wezmą.
Kolejarz - Olimpia
Olimpia lub remis 2,40 Betsson
✅ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja do tej ostatniej kolejki podchodze z myślą że drużyny zechcą sobie troche postrzelać na koniec sezonu. Odrzucam te mecze gdzie jeszcze toczy się walka o ekstraklase i pozostaje nam 6 spotkań o pietruszke. Kursy na over 2,5 w granicach 1,8-1,9, myślę poukładać to jakoś w duble, triple, 5z6 czy coś w tym stylu. Już w poprzedniej kolejce na 9 meczów było 8 overów. Liczę na to że teraz będzie również sporo bramek
 
M 135

mhm

Użytkownik
jak Stroze beda mialy info z innych meczow ze wyniki korzystne to beda grali zeby wygrac. Aczkolwiek tam nie bedzie raczej wynikow po 3:0 wiec nie sadze zeby mieli cisnac. X2 warte gry, bezpiecznie +1 ale +1 nie ma sensu raczej, za maly kurs. Lepiej ryzykowac.
Na x2 jest kurs 2.5 w Unibet
Przemyslalem i nie gram tego. Kolejarz moze awansowac i sprzedac miejsce Craxie. Nie ma co ryzykowac.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
mhm - Zupełnie się nie zgadzam. Kolejarza nie stać na Ekstraklasę, oczywiście fizycznie w niej nie zagrają... ale nie popadałbym w przesadę z tym kupowaniem miejsce przez Cracovię. Różne rzeczy robili, ratowali się przed tym spadkiem ale tym razem jest on raczej nieunikniony. Gdybym był kibicem Pasów to kolejnego podobnego upokorzenia już bym nie przeżył.
Sprzedaż miejsca odpada więc i awans odpada. Jestem przekonany, że gdy Stróże staną przed perspektywą awansu (potknięcie Pogonii, Piast ogrywający Zawiszę) to roztrwonią każdą przewagę. Śmiało zagram x2 w tym meczu i będzie czekał na 0-0 albo 1-1 po jakiejś głupio straconej bramce.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mimo ze jestem sceptycznie nastawiony do Pogoni od ponad roku to jednak nie wyobrazam sobie zeby nie awansowali... Za duzo kasy poszlo w motywowanie innych zespolow zeby stracic szanse na Arce. Do tego cala zgraja jadaca na wyjazd zrobi swoje i ci psuedokopacze wiedza ze jaknie wygraja to nie beda miec zycia w Szczecinie. Po raz drugi po meczu z Flota zagram chyba na Pogon w tej rundzie.
http://www.youtube.com/watch?v=0DFtuRgRS28
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin typ:2 kurs:1.85 ✅✅✅
Pogoń musi wygrać w tym meczu jeśli chce awansować,i liczyć na potknięcie Zawiszy z Piastem.Pogoń ogromnie zmotywowana,zagrają przeciwko Arce która nie gra już o nic.W internecie krążą plotki o tym iż zawodnicy Arki nie dostają pensji od jakiegoś czasu,trener zapowiedział że wpuści kilku młodych zawodników.Uważam że Pogoń nie zmarnuje takiej okazji i wygra w Gdyni.Polecam.
Edit: Tak jak pisałem,Pogoń bez problemów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin typ:2 kurs:1.85 Pogoń musi wygrać w tym meczu jeśli chce awansować,i liczyć na potknięcie Zawiszy z Piastem.Pogoń ogromnie zmotywowana,zagrają przeciwko Arce która nie gra już o nic.W internecie krążą plotki o tym iż zawodnicy Arki nie dostają pensji od jakiegoś czasu,trener zapowiedział że wpuści kilku młodych zawodników.Uważam że Pogoń nie zmarnuje takiej okazji i wygra w Gdyni.Polecam.
Nie musi bo w przypadku porazki Zawiszy wystarczy remis w Gdyni.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy znalazł ktoś może zakłady na czerwone kartki na tą ostatnią kolejkę?Ja u bardziej popularnych buków nie widzę,może u jakiegoś mniej znanego ktoś widział? z góry dzięki za odp
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Arka - Pogoń
Mój typ: remis
Ostatnia kolejka, tyle ciekawych meczów, a tutaj pustki... Odniosę się do jednego z dwóch hitów, który przesądzi o losach awansu do ekstraklasy. Dziwie się trochę bukmacherom, że wystawiają tak niski kurs na gości. Nie doceniają Arki? A może dali się nabrać na to, że niby odpuszczą, że zagrają młodzieżowcami? No nie przemawia do mnie taki argument. Wystarczy sięgnąć pamięcią do minionej kolejki. Ponoć mieli się podłożyć przyjaciołom z Bytomia, żeby ci zapewnili sobie utrzymanie. I du.pa blada. Arka wygrała na wyjeździe 3:1 i wszelkie dywagacje o odpuszczaniu należało zakończyć. Dzisiaj również się nie poddadzą bez walki. To prawda - praktycznie o nic nie walczą. Chociaż nie! Walczą. Każdy z osobna o swoją niedaleką przyszłość, bo nie wiem czy trener Nemec będzie chciał budować zespół na awans właśnie w oparciu o tych piłkarzy. Kadrowo obie drużyny są na podobnym poziomie. W tabeli nieco wyżej Pogoń, ale ich forma jest ostatnio dosyć mizerna. Spodziewam się remisu. Bramkowego remisu.
 
M 135

mhm

Użytkownik
ile ciekawych meczow? Same o pietruszke. Zastanawiam sie, gdzie padnie over. Albo nobety albo mecze o nic. 1.85 na Pogon to za malo, nie tykam tego.
x2 w koncu zagram na Elblag, ryzykuje tylko to ze oni chca sprzedac miesjce, ale to bedzie negatywne dla kibicow Kolejarza wiec latwiej nie wygrac.
over w Nowym Saczu mi sie widzi i bts. Ciezka kolejka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 606

wanderlei

Użytkownik
Szukanie na wyrost tego x2 w Stróżach...
Ciśną Nieciecze , Pogoń , Sandecje , Warte a teraz u siebie mają nie wygrac z Olimpią.
A po co Olimpi ta wygrana?? Co im to da??
Jakoś nie widzę Kolejarza który strzela sobie samobóje czy oddaje mecz na własnym stadionie..
Że sprzedadzą miejsce w Ekstraklasie to już pewne , udowodnione , zaklepane???
Przecież Nieciecza też miała je sprzedać.
A może Zawisza też sprzeda miejsce Cracovii??
Bez sensu takie gadanie i uzasadnianie typu na x2.
Ktoś tu pisze że to negatywne dla kibiców Kolejarza jakby ich chodziło na mecze po 20 tysiecy ????
Większość na trybunach to zapewne &quot;fachowcy po 60-tce&quot; którzy będą ciskać łaciną byle by Kolejarz mecz wygrał
 
M 135

mhm

Użytkownik
chyba nie rozumiesz co napsialem.
Pytanie nie brzmi co da wygrana Elblagowi tylko jakie konwekwencje rodzi to dla Stroz!
A grozi awans.. a to powazna sprawa.
Cisna Nieciecze i cisna Polonie Bytom, jest 2:0 a potem 2:3. Przeczytaj sobie jak padla bramka na 2:3 :] (o ile meczu nie pomylilem, podanie do bramkarza i wolny posredni w 93 min!)
Nie rozumiesz w ogole watku ze sprzedaniem.
Jak chca sprzedac to wygraja bo sprzedawac musi byc co. Ja jestem za tym, ze jednak tego miejsca nie sprzedadza wiec boja sie awansu wiec nie wygraja.
Co ty myslisz ze Elblag nie umie kopnac pilki do bramki? 0:0 tez moze byc.
Brak logiki w twojej wypowiedzi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak widzicie mecz Piasta z Zawiszą ? Moim zdaniem gospodarze wygrają ten mecz. Są drużyną lepiej ułożoną. Gdyby nie ten Adrian Błąd to dziś nie rozmawialibyśmy o jakimkolwiek awansie. Wiadomo, że trafne transfery to część sukcesu, ale jednak ten zawodnik mocno wyprzedza poziomem kolegów ze swojej drużyny. Piast gra u siebie i to jest bardzo mocny argument przy stawianiu na zespół z Gliwic. Na własnym terenie mieli tylko jedną wpadkę z Ruchem Radzionków w dość prestiżowym meczu, ale jednak Piast większych wtop w tym sezonie nie notował i patrząc na wszystkie zespoły w stawce to jednak oni zasługują na ten awans. Zawisza chciałby awansować za szybko. Śmiem twierdzić, że tak szybki awans mógłby im zaszkodzić. Drużynę trzeba najpierw solidnie ułożyć i przygotować na wejście do Ekstraklasy. Tak jak napisałem, gdyby nie Błąd to ta drużyna tak wysoko by nie zaszła. Wygrywał mecze w pojedynkę, a co będzie w Ekstraklasie ? Tam poziom jest wyższy, a Adrian wróci z wypożyczenia do Zagłębia Lubin.
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Piast 2,25 Bet365
✅ 3:0
Jakoś nie mogę wyobrazić sobie by Polonia Bytom zajęła przedostatnie miejsce w tabeli. Żeby tak się stało to Polkowice muszą wygrać u siebie właśnie z Polonią. Byłoby to sporym upokorzeniem dla podopiecznych trenera Fornalaka więc tego meczu nie powinni odpuścić. Zawsze jest też szansa na awans w tabeli w przypadku gdy Wiśle potknie się noga w meczu na własnym obiekcie z Wartą Poznań. 15 miejsce może dać jeszcze utrzymanie. Nie wiemy kto dostanie licencje, bo mówi się, że między innymi Ruch Radzionków może w ogóle nie przystąpić do ligi w przyszłym sezonie. Czy kibice Polonii będą zadowoleni z takiego obrotu spraw ? Na pewno będzie wiele osób, którzy nie będą chcieli dzielić losów drużyny Cracovii, która również często utrzymywała się przy zielonym stoliku. Tak czy inaczej Polonia przegrać nie powinna.
KS Polkowice - Polonia Bytom
Polonia lub remis 1,53 Bet365
✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nie musi bo w przypadku porazki Zawiszy wystarczy remis w Gdyni.
Owszem,ale granie na remis w taki meczu to samobójstwo ze strony zawodników,Pogoń musi robić swoje i nie patrzeć na inne wyniki.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zgadzam się z Ramzesą, że Polonia Bytom zrobi dziś wszystko aby powalczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli. Dniesienia o Cidrach pewnie są przesądzone ale na pewno warto jeszcze wyprzedzić Wiśle Płock.
Polkowice nie są wymagającym rywalem a Polonia... Mogłaby mieć dobra końcówkę sezonu. Mogłaby ale zabrakło szczęścia. Pechowo stracony gol z Zawisza ale i parę innych sytuacji. Jeśli zagrają na swoim poziomie to powinni bez kłopotu wrócić do Bytomia z kompletem punktów. Jeśli uda mi się wrócić do domu przed startem spotkań to poszerze nieco analizę. Póki co
Polkowice - Polonia Bytom
Polonia
5/10 @ 2,90

✅ 9,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bunt piłkarzy w Arce Gdynia przed meczem z Pogonią Szczecin? Zeszli z treningu

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111906,11804076,Bunt_pilkarzy_w_Arce_Gdynia_przed_meczem_z_Pogonia.html
No cóż.. pozostaje mi tylko drugi raz w tej rundzie zagrac na Pogoń... zrobiłem to juz wczoraj po kursie 1,9 wiec nie podaje tego jako typu a tylko wazna informacje ktora potwierdza slusznosc tego typu.
Ogolnie chyba najbrdziej oplacalnym typem jest Pogon-1 remis za 3,60 w expekcie. Pogon jak wiemy nie grzeszy skutecznosc, 1 bramkowe zwyciestwa i dzis nie zanosi sie na wieksze a kursik swietny. To juz polecam.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
O incydencie napisał portal arkowcy.pl,
Ja bym uważał z tym typem bo jak wiemy portal arkowcy.pl jest portalem kibicowskim a sport.pl po prostu podłapał tekst i tyle. Ja osobiście mam pograne Arka +1(AH) po 1,925 w B365 i tego się będę trzymał.
Co do typu na Polonie to dziś jedzie mała garstka fanatków na to spotkanie i zapewne będą wywierać spory &quot;nacisk&quot; na piłkarzy co może zaowocować 3 pkt. Trener też pewnie tym ostatnim meczem bedzie chcial zmyc obraz tego zezonu ktory nie nalezal do najlepszych a jak wiemy to trener Fornalak jest jedna z osob ktore Polonię wybiły na wyżyny we wcześniejszych latach.
 
D 0

darek_kg

Użytkownik
Chyba za duzo rozwazan co do Kolejarza. Odpuszcza, sprzedadza miejsce, beda grac w innym miescie. Zakladajac, ze sytuacja ulozy sie tak , ze wskakuja na 2 miejsce. Czy to oznacza automatycznie awans ? NIE. Skladaja wniosek licencyjny , ktory zostanie rozpatrzony negatywnie i zostaja w 1 lidze. Nie trzeba niczego kombinowac . A sam klub i pilkarze beda mogli pochwalic sie 2 miejscem w tabeli 1 ligi + moze maja jakies premie za miejsce np. na podium.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Odnośnie meczu Kolejorza to dla tych którzy twierdzą, że grozi im awans to przecież lepiej wam pograć Arkę (6,00) + Piast (2,10) bo w takim wypadku będzie im ten awans groził. I tak oto macie ako ponad 12,00 a nie jakieś &quot;marne&quot; 2,60 ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom