>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

34. kolejka I ligi (06.06.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet365​

Przed nami ostatnia kolejka I ligi. W Lubinie zmierzą się dwie drużyny, które wywalczyły już awans do Ekstraklasy. Kto w pojedynku przyszłych beniaminków okaże się lepszy?
Na dole jedna niewiadoma. Tychy czy Siedlce, Siedlce czy Tychy. W lepszej sytuacji Pogoń, która otrzyma darmowe 3 punkty za mecz z Flotą, wobec czego GKS Tychy musi wygrać, aby się utrzymać. Patrząc na formę wyjazdową zadanie przed podopiecznymi Tomasza Hajty arcytrudne. W Głogowie mini derby Dolnego Śląska natomiast w Grudziądzu ostatni mecz na pierwszoligowym szczeblu rozegra Widzew Łódź.

Zaparaszam do dyskusji i pisania analiz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ostatnie kolejka 1 ligi, znamy prawie wszystkie rozstrzygnięcia. Awans Zagłębia i Niecieczy. Do 2 ligi spada Widzew, no i z przyczyn wiadomych Flota (choć pewnie spadną nie do 2 , a niżej, o ile reaktywują drużynę). Pozostaje do podziału jedno miejsce spadkowe i jedno barażowe.
Mamy dwóch chętnych Pogoń Siedlce - 27 punktów oraz GKS Tychy - 28 punktów.
Pogoń Siedlce ma tego farta, że ostatni mecz to mecz z Flotą Świnoujście czyli 3 darmowe punkty, zatem przeskakują GKS i są w tej chwili na miejscu barażowym z liczbą 30 punktów.
Zatem GKS musi to spotkanie wygrać i jak to przy okazji meczy o wszystko są domysły różnego rodzaju i spiski. Jak to już ktoś kiedyś pisał, że możliwa jest ustawka meczu Dolcan vs GKS Tychy, a dlaczego?
A no dlatego, że trenerem GKSu jest Halto, trenerem Dolcanu Dariusz Dźwigała, panowie pracowali razem w Jagiellonii. Choć jak wiadomo to tylko gdybanie ;)
Jak będzie przekonamy się czy T. Hajto będzie w stanie przygotować zespół do walki, bo z motywacją nie powinno być problemu.
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dla mnie jak nie będzie na układzie to szansa, że Tychy ugrają coś sportowo jest żadna. Kiedy kurs na GKS był w okolicach dwójki i up to można było lekko atakować po 1.67 to kompletnie bez sensu. Reszta spotkań jak wiadomo wakacyjna. Ja płaską gram
Zagłębie - Termalica over 2.5 1.95
Wigry Suwałki DNB 1.9
Chrobry - Miedź BTS Tak 1.9
W meczu Zagłębia widzę bramki. Mocno ofensywne drużyny które nie grają o nic i mogą na luzie pobawić się w piłkę świętując awanse. Kości nie będą trzeszczały ale mecz będzie. Poza tym wielu zawodników ma motywacje bo idzie ekstraklasa wiadomo trzeba wzmocnić skład i nikt nie chcę zostać odstrzelony. Wigry moim zdaniem są faworytem bo Wiśle przetrącono kręgosłup. Z tego co widziałem w dwóch ostatnich meczach Płocczanie nadal są w szoku że wieś Nieciecza a nie oni są w ekstraklasie. W Suwałkach nikt za darmo punktu nie dostaję to trudny teren. W meczu Chrobrego mamy derby regionu. Drużyny grają o nic ale w derbach powinni pobiegać. W meczach tych drużyn BTS padał zawsze. Myślę że tak będzie i tym razem. Stawka lekka.
 
T 0

trygron

Użytkownik
możliwa jest ustawka meczu Dolcan vs GKS Tychy, a dlaczego?

A no dlatego, że trenerem GKSu jest Halto, trenerem Dolcanu Dariusz Dźwigała, panowie pracowali razem w Jagiellonii.
Chodzą słuchy że obaj się nie lubią i gospodarze powinni być jednak zmotywowani żeby nie przegrać.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ja bym dzisiaj poszedł w stronę Chojniczanki, która zagra na wyjeździe z Bytovia Bytów. Tomasz Kafarski, nie będzie mógł skorzystać z usług aż 5 zawodników. Choć od poniedziałku Daniel Mąka i Łukasz Wróbel wznowili treningi z zespołem, mało prawdopodobne, że zobaczymy ich w sobotę na murawie. Na pewno nie wystąpią pauzujący za kartki Tadeusz Socha, Michał Jakóbowski i Krzysztof Bąk.
Tylko nieco lepiej wygląda sytuacja w obozie Chojniczanki, gdzie trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł skorzystać z trzech piłkarzy. Za kartki pauzuje pomocnik Przemysław Pietruszka. Z powodu kontuzji nie zagra w Bytowie inny zawodnik środka pola, Paweł Iwanicki, a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Przemysława Pietruszki.
Dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Chojniczanki. Myślę że Druex a raczej Drutex jest usatysfakcjonowany pozostaniem w lidze i nic do szczęścia im już nie potrzeba. Chojniczanka może po zwycięstwie awansować nawet na 5 pozycję w tabeli. A to wiadomo wiąże się z wyższą premią za miejsce na koniec sezonu. Chojniczanka jest 3 siłą w 1 lidze jeśli chodzi o zdobycz bramkową. Tylko Zagłębie i Termalica (które awansowały do ekstraklasy), strzelały więcej goli od Chojniczaki. Jak widać siłę ognia mają z przodu. Nieco gorzej jest z defensywą. Ale mniejsza o to...
Bytovia Bytów - Chojniczaka Chojnice 0:1 ✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.23
Betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
GKS - Arka @ 1X @1,28 ✅ 0:0
Olimpia - Widzew @ 1 @ 1,33 ⛔ 1:1 ???? Szkoda...
Zagłębie - Nieciecza @ 1 @ 1,29 ✅ 1:1
AKO: 2,21

Mało czasu więc na szybko. Jak dla mnie bardzo mocny tripel. Arka gra piach. Drużyna nie ma obecnie żadnego stylu, a i straciła posłuch u Nicińskiego, który się totalnie pogubił. GieKSa wróciła na dobre tory, widać dużo poprawę w stosunku do tego co było na początku rundy. Widzew mocno osłabiony. Za kartki pauzują Nishi i Mroziński, a dodatkowo zabraknie Bernhardta, który wyjechał na zgrupowanie kadry. Od kilku dni nie ma już w Łodzi najlepszego obrońcy łodzian - Krystiana Nowaka, który poprosił o rozwiązanie kontraktu na który zgodził się klub. Wobec tylu absencji Stawowy zmuszony był powołać czterech juniorów, którzy zostali zgłoszeni do I ligi. Olimpia w formie i tutaj powinna być widoczna zdecydowana różnica.
Na koniec szlagier, który zostanie rozegrany w Lubinie. Zagłębie tego meczu nie przegra. Dziś w Lubinie świętowanie, które ma być potwierdzone pewną wygraną, która w świetnym stylu zakończyłaby sezon na pierwszoligowym szczeblu. Krążą plotki jakoby Mandrysz miał dać szansę kilku rezerwowym. Podpurka 1X jak najbardziej do gry.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Przyrowski już chyba uciekł z GKS-u , Florek w bramce. Kursy powinny się odwracać na live. Myślę, że ustawki nie będzie i za drobne można spokojnie grać wygraną gospodarzy. Padlina jaką gra drużyna z mojego miasta, trener który ma tak tajemną wiedze, że aż nie potrafi jej przekazać niestety musi się równać spadkiem z ligi. Będziemy mieli najpiękniejszy stadion w 2 lidze nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Wygrana Tyszan będzie śmierdzieć bardziej niż wybór Kataru na gospodarza MŚ. Hajto wyp.... !!
Typ: Dolcan 4,25✅ óni

Typ wszedł, ale i tak smutno na sercu :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom