>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

34 kolejka Eredivisie

Status
Zamknięty.
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
spotkanie:NAC-NEC
otóż dziwi mnie strasznie rosnący kurs na gospodarz 2,2 i cały czas rośnie hmm pachnie mi sure betem:]gdzieś widziałem po 1.7:p nec ma nec ma świetną końcówkę sezonu tak samo jak nac dobra passa kiedyś kończy w sumie ostatnie 9spotkań obstawiałem na nec jednak każdy mecz rozpatruję osobno daje 60%gospodarzą 20%remis20% wyjezdni
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Eredivisie.
Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven
2 - 1,80 - 8/10 ✅|x2 - 1,16 - 10/10✅
Dla PSV remis wystarczy do mistrzostwa Holandii z kolei Vitesse raczej już nie zakwalifikuje się do baraży o europejskie puchary.Czuje ,że w tym meczu PSV udowodni ,że zasługuje na tytuł mistrza.Mimo ,że goście ostatnio nie brylują , już tydzień temu mogli zdobyć tytuł ale nie wykorzystali okazji to teraz mam przeczucie ,że się uda.Musi się udać bo nie wierze by PSV chciało tak frajersko stracić tytuł jak rok temu Alkmaar.Obydwa zespoły zagrają w praktycznie najsilniejszych zestawieniach.Mecze pomiędzy tymi zespołami stawiają w roli zdecydowanych faworytów PSV.Ostatnie 12 meczy to 11 zwycięstw piłkarzy z Eindhoven.Typ na goście bardzo realny a x2 to przysłowiowa peffka.
Twente Enschede - Willem II Tilburg 1 - 1,40 - 8/10✅
Nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo Twente.Dla piłkarzy z Enschede tegoroczny sezon może być przełomem bo ewentualne zwycięstwo w meczu z Willem może być przepustką do gry w Lidze Mistrzów co na Arke Stadion dawno nie miało miejsca.Mimo absencji kluczowych graczy w ekipie Tukkers (
Luke Wilkshire, Edson Braafheid i Niels Wellenberg,) Twente przed swoimi kibicami nie może zawieść.Królewskim z kolei nie można odebrać waleczności ,tydzień temu przewidziałem ich 1x z Feyenoordem ale teraz w obliczu tak zdeterminowanego rywala są raczej bez szans.W ekipie Z Tilburga urazy wyeliminowały z gry Ibrahima Kargbo, Maikela Aertsa, José Valencie, Steefa Nieuwendaala i Ronnie Reniersa, a Björn Sengier jest zawieszony.Jesienią Twente wygrało 3-1 ,sądzę ,że dziś może być podobnie.

AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
no bet
Dla obydwi ekip sezon się już praktycznie skończył.AZ zawiodło na całej linii a Sparta wykonała cel jakim było utrzymanie.
Utrecht - FC Groningen 1 - 2,00 - 7/10✅
Żal mi troszeczkę Groningen by gdyby zimą się nie wyprzedali z najlepszych zawodników to myślę ,że byłoby podium w lidze a tak na otarcie łez zostaje baraż o Puchar Uefa.Utrecht zajmuje obecnie 10.miejsce w tabeli i gdyby udało im się wygrać to mogą wskoczyć na barażowe miejsce.Warunkiem jest jednak porażka NEC z NAC Bredą.Stawiam więc na Utrecht z wiarą ,że goście szykują się do baraży.Obydwie ekipy będą sowicie osłabione i mam też nadzieję ,że nie wpłynie to na wynik meczu.
Wśród gospodarzy nie ma kilku ważnych zawodników. nie zagrają kontuzjowani Alje Schut, Etienne Shew-Atjon, Michel Vorm i Tom Caluwé oraz zawieszeni za kartki Gregoor van Dijk i Leroy George. Na dodatek niepewny jest występ Luciana Sanmarteana, raczej go na boisku nie zobaczymy.W ekipie gości sytuacja jest podobna. Kontuzje leczą Danny Holla, Paul Matthijs, Koen van de Laak i Martijn Meerdink, a pod znakiem zapytania stoi gra Fredrika Stenmana. Marcus Berg, najlepszy strzelec drużyny w tym sezonie, czuje się już dobrze i powinien wystąpić.
Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1 - 1,25 - 10/10✅
Nie ma się co rozpisywać.Powiem tylko ,że w Amsterdamie liczą jeszcze na mistrzostwo i wszyscy trzymają kciuki na Vitesse.Adrie Koster ma dobrą sytuację kadrową.Mecz wygrają gospodarze.
Feyenoord Rotterdam - SC Roda Kerkrade 1 - 1,53 - 9/10✅
Stawiam na Feyenoord bo Portowcy zagrają o być albo nie być.Będzie albo Liga Mistrzów na osłodę albo Puchar Uefa co będzie tragedią bo gracze Maarwijka mieli za cel zdobyć tytuł.W sumie to Feyenoord musi wszystko rzucić na jedną szalę ,Roda jest pewna baraży o Puchar Uefa co jest dla tego klubu sukcesem.Tydzień temu Feye poległo z Tillburgiem , Maarwijk musi wpłynąć na zawodników by ci grali tak jak na początku sezonu.Jeżeli zagra Maakay to jestem pewny o wynik.
Heerenveen - Excelsior 1 - 1,32 - 10/10✅
Króciutko.Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji by Heer straciło punkty z Excelsiorem.Wygrana zapewni Fryzom Ligę Mistrzów.Gościom zostaje baraż o zostanie w lidze albo spadek.Wszystko fajnie ale nie mają kim razić.Wygrają gospodarze.
VVV Venlo - De Grafschaap x2 - 1,49 - 8/10⛔
Jak widziałem Venlo tydzień temu z Rodą to trochę mi było smutno.Prowadzili 1-0 i przegrali 4-1 , z każdą minutą gasnęli w oczach.Dziś zagrają bez 7 zawodników a Farmarzy w najsiliniejszym ustawieni.Po prostu wydaję mi się , ba jestem pewien ,że goście to lepszy zespół.Zwycięstwo może dać farmerom utrzymanie w lidze bez baraży.



 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
Tweente - Willem 1
Dokładniejsza analiza jest przy meczu Venlo, gdzie przedstawiona jest także sytuacja Tweente. Ale co tam, przedstawiem ją Wam dokladniej bo i tak nie mam co robić tego wieczoru Willem II czyli najgorsza drużyna na wyjazdach (bilans 1-5-10) mówi sam za siebie. Remisy najczęściej szczęśliwe (z Heerenveenco mozna uznać za naprawde duża sensację, reszta ze słabszymi zespołami takimi jak Roda, Venlo, Excelsior, a więc dół tabeli i Sparta). Mimo iż jest to ich mecz ostatniej szansy nie będą mieli w nim nic do powiedzenia. Tweente u siebie jest bardzo mocne, o czym przekonaly się takie giganty ligi holenderskiej jak Ajax (2:1), Heerenveen (1:0), Feyenoord (2:0) które nie wywiozły ani jednego punktu, czy choćby PSV któremu udało się wydrzeć 1 oczko (0:0). Wygrały tam tylko Roda i Sparta, dość szczęśliwie zresztą. Dlaczego więc Willem miało by zremisować, czy nie daj Boże wygrać? Za gospodarzami przemawia również fakt iż walczą o 3 lokate z Feyenoordem. Nie mogą sobie pozwolić na strate punktów. Wygrają spotkanie i będą liczyć na podknięcie się graczy z Roterdamu.
Venlo VVV - Graafschap 2
Jak wszyscy którzy choć troche interesują się pilką nożną wiemy, jutro kończy się sezon w lidze holenderskiej. Ostatnie w tabeli Venlo które nie ma już szans na awans, będzie podejmowało De Graafschap, które jest 16. Graafschap traci do Tilburga Willem 1 oczko. Zespół Willem II będzie grał równolegle spotkanie wyjazdowe z Tweente które walczy o &quot;podium&quot; z Feyenoordem. Tweente musi wygrać mecz z Willem, co daje szanse zespołowi De Graafschap. Wiem, gdyż z pewnego źródła otrzymałem tę informację, że napewno nie zagrają na remis, a ich wygrana jest ... pewna. Tak mimo iż kurs podany przez booków jest tak duży typ na 2 jest pewny. Prawdopodobnym jest że Venlo które i tak już &quot;leci&quot; odda a raczej sprzeda mecz. Czas pokaże na ile mialem racji.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
LoveToBet nie pisz bzdur, bo Venlo ciągle ma szanse grania w barażach, a to chyba nie oznacza, że na pewno leci w dół?, a tym bardziej, że odda ten mecz. ???? Chyba słabo przeanalizowałeś tabele, bo w Eredivisie ostatnia drużyna spada do 2 ligi, a miejsca 16 i 17 grają w barażach z drużynami z ligi 2. Tak więc obie drużyny powinny mieć motywacje do zwycięstwa, a najbardziej prawdopodobny wydaje się remis. Sprawa ma się tak, jeśli Venlo zremisuje z Graafschap, a Willem II i Excelsior przegrają (co wydaje się bardzo prawdopodobne ???? ) to w lepszej sytuacji znajdą sie drużyny o których pisze. I tak, Venlo zajmie wówczas 17 miejsce, a Graafschap 15 (lepszym bilansem bramkowym). Wniosek? Graafschap zapewni sobie utrzymanie, a Venlo uchroni się przed bezpośrednim spadkiem. ???? Taki mój scenariusz. ???? Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Tweente które walczy o &quot;podium&quot; z Feyenoordem.
Walka o podium już się skończyła.Twente z Feyenoordem walczą jedynie o baraże do Ligi Mistrzów.
Ostatnie w tabeli Venlo które nie ma już szans na awans,
Awans gdzie ? Venlo walczy o baraże utrzymania w lidze.Tracą 1 punkt do Excelsioru.
Wiem, gdyż z pewnego źródła otrzymałem tę informację, że napewno nie zagrają na remis, a ich wygrana jest ... pewna. Tak mimo iż kurs podany przez booków jest tak duży typ na 2 jest pewny. Prawdopodobnym jest że Venlo które i tak już &quot;leci&quot; odda a raczej sprzeda mecz. Czas pokaże na ile mialem racji.
No remis faktycznie w tym meczu nie jest dobry dla obu drużyn ale też nie sądzę żeby Venlo mecz sprzedało bo cały czas ma szanse na utrzymanie w lidze !
Za gospodarzami przemawia również fakt iż walczą o 3 lokate z Feyenoordem. Nie mogą sobie pozwolić na strate punktów. Wygrają spotkanie i będą liczyć na podknięcie się graczy z Roterdamu.
Nie wiem czemu żeś się przyczepił tej walki o te podium ????
 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
Co do Venlo to faktycznie źle spojżałem na tabele... Przepraszam za niepotrzebne wprowadzenie błędu. Ale i tak pozostaje przy swoich typach. Na moim forum dodałem scany kuponów.
 
C 0

carvallho

Użytkownik
LoveToBet nie pisz bzdur, bo Venlo ciągle ma szanse grania w barażach, a to chyba nie oznacza, że na pewno leci w dół?, a tym bardziej, że odda ten mecz. ???? Chyba słabo przeanalizowałeś tabele, bo w Eredivisie ostatnia drużyna spada do 2 ligi, a miejsca 16 i 17 grają w barażach z drużynami z ligi 2. Tak więc obie drużyny powinny mieć motywacje do zwycięstwa, a najbardziej prawdopodobny wydaje się remis. Sprawa ma się tak, jeśli Venlo zremisuje z Graafschap, a Willem II i Excelsior przegrają (co wydaje się bardzo prawdopodobne ???? ) to w lepszej sytuacji znajdą sie drużyny o których pisze. I tak, Venlo zajmie wówczas 17 miejsce, a Graafschap 15 (lepszym bilansem bramkowym). Wniosek? Graafschap zapewni sobie utrzymanie, a Venlo uchroni się przed bezpośrednim spadkiem. ???? Taki mój scenariusz. ???? Pozdrawiam :spokodfhgfh:
jakim cudem przy remisie Graafschap z Venlo i porażce Tiburga, Graafschap przeskoczy Tiburg ???????
punkty po 31
obecny bilans bramkowy: Grafschap 33-61
Tiburg 40-47
Tiburg musiałby przegrać 22 do jaja :-D
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
jakim cudem przy remisie Graafschap z Venlo i porażce Tiburga, Graafschap przeskoczy Tiburg ???????
punkty po 31
obecny bilans bramkowy: Grafschap 33-61
Tiburg 40-47
Tiburg musiałby przegrać 22 do jaja :-D
Według mojego źródła bilans bramek Tilburga wynosił 31-67. Ale to twoje dane są poprawne.
pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom