>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

34. kolejka Eredivisie/PO Jupiler Pro League (13.05-15.05)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy by Unibet:

Uploaded with ImageShack.us
Czas na ostateczne rozstrzygnięcie w Holandii. Kto mistrzem, Twente czy Ajax :?: To zapewne będzie najciekawsze wydarzenie w Niderlandach. W Belgii również ciekawie, Standard i Genk pozostali w walce o tytuł :!:
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Groningen-PSV 2
Rok temu sezon zakończył się 2 maja , baraże o LE były grane już 6 maja rewanż 9 maja.
Finaliści zagrali 13 i 16 maja. Jak widzicie natężenie spotkań bardzo duże. Chcąc wywalczyć prawo gry w LE trzeba umiejętnie szafować siłami. Ostatnia kolejka to dla gospodarzy mecz bez żadnego ciężaru gatunkowego, idealna okazja żeby przed arcytrudną batalią dać szansę tym co grali mniej i zobaczyć w jakiej formie są potencjalni zmiennicy i jokerzy.
Co innego goście którzy w przypadku braku wygranej Ajaxu będą chcieli za wszelką cenę zgarnąć 3 punkty które okażą się kluczem do bram piłkarskiego raju czyli Ligi Misiów.
Umiejętności, determinacja i i chęć wygrania w dużo wyższym stopniu niż u gospodarzy którzy myślami są już w PO o LE.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS




TYP:Standard 1.95✅// OVER 2.5 1.72✅


Dwie kolejki do pozostały do rozegrania w lidze Beligijskiej.Standard lideruje razem z ekipą Genk z przewagą 3 punktów nad Anderlechtem z którym dziś się zmierzą.Krótko trzeba opisać sytuację w lidze. Mecze jakie pozostały Standardowi to dwa szlagiery jeden dziś z Anderlechtem a w następnej kolejce chyba mecz o mistrza z Genkiem na wyjeździe.Genk dziś gra z KAA Gent które w rundzie mistrzów gra bardzo słabo.A Anderlecht w ostatniej kolejce zagra z najsłabszym z tej grupy Lockeren.

Anderlecht to ekipa wszystkim dobrze znana. Po 30 kolejkach sezonu zasadniczego zajmowali 1 miejsce z przewagą aż 16 punktów nad Standardem, ale liga Belgijska jest tak ułożona że 6 najlepszych ekip rozgrywa międzie sobą po dwa mecze i tam tworzy się mała tabela z zaliczeniem połowy punktów z sezonu zasadniczego. Mimo to Standard dzięki świetnej grze w rundzie mistrzów i tylko 1 remisie przy 7 wygranych zajmuje miejsce lidera na dwie kolejki przed końcem.W zespole Fiołków zabraknie kilku graczy min.Lucas Biglia, Tom De Sutter oraz Silvio Proto .Kadra na ten mecz wygląda tak:Badibanga, Garcia Calvete, Canesin Matos, Cordier, Deschacht, Diandy, Gillet, Juhász, Kabasele, Kanu, Kljestan, Kouyate, Lecjaks, Legear, Lukaku, Mareček, Mazuch, Schollen, Seck, Suárez, Veselinovic et Wasilewski. Chodzą słuchy że narzeka na jakąs kontuzję Kanu a on jest ważnym ogniwem w kadrze Anderlechtu.W rundzie mistrzowskiej grają bardzo słabo 3-2-3 to dla lidera po 30 kolejkach za mało aby liczyć się w końcówce.Przegrali mecz z Genk 1:0 i już wtedy ich skreślono mają jeszcze szanse jednak są one bardzo znikome.Dziś muszą się odkryć i zaatakować i wygrać bo innej opcji na Mistrza nie ma..

Standard za to żadnych problemów kadrowych Bolat, Blazic, Opare, Goreux, Mangala, Kanu, Felipe, Ciman, Boukhriss, Pocognoli, Camara, Carcela, Van Damme, Daerden, Defour, Witsel, Berrier, Leye, Nong, Tchité, PieroniGrają wyśmienicie w tej rundzie 7-1-0 to piękny bilans ostatnie skromniejsze wygrane są pewnie powodem zmęczenia ale każdy może na nie narzekać.Ważne jest to żę wygrywają.21 maja zagrają w finale pucharu Belgii ale pewnie na niego chcą jechać jako Mistrz kraju i zdobyć wszystko co jest do zdobycia w Belgii w tym sezonie. Po zasadniczej rundzie zajmowali ostatnie 6 miejsce premiowane awansem do PO ale to wystarczyło to na tyle aby dojść czołówkę i prowadzić w tabeli.Dziś dla nich wygrana może dać mistrza przy porażce słabo grającej ekipy Genk, więc zagrają o wygraną bo ona przy ewentulanej wygranie Genk w ostatnim meczu da im komfort przed tym ostatnim meczem gdzie w takiej sytuacji wystraczy im tylko remis.

W pierwszym meczu Standard wygrał 3:1 w Brukseli. W sezonie zasadniczym u siebie Standard pokonał Fiołki 5:1. Większość przemawia za Standardem u siebie grają dość dobrze w rundzie mistrzowskiej 4-0-0 a w zasadniczym 10-3-2 więc na własnym podwórku czują się bardzo dobrze.Nic tylko brać ten kurs na wygraną 1.95 również polecam kurs na OVER 2.5 w okolicach 1.75. Wygrana może dać mistrza albo możliwość tylko zremisowania w ostatnim meczu i zdobycia mistrzostwa kraju.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
FC Utrecht - AZ Alkmaar
Będzie to bardzo ciekawy pojedynek. AZ broni czwartego miejsca, które da im bezpośredni awans do LE. 3 oczka niżej, na piątej lokacie, znajduje się Groningen, który gra u siebie z PSV. Alkmaar potrzebuje więc remisu, jeżeli nie chce oglądać się do tyłu na Groningen.
Kadra Utrechtu w beznadziejnej sytuacji. Nie zagrają; Duplan, Lensky, Vorstenmans, De Kogel, Nesu, Wuytens oraz ciągle Mulenga. Utrecht więc bardzo osłabiony, oraz Utrecht nie jest w formie. W ostatnich 6 spotkaniach tylko 1 wygrana, co jest bardzo słabym wynikiem.
Po drugiej stronie AZ, gdzie nie wstąpią jedynie Moreno i Marcellis. Az jest w formie, poza jedną wpadką z Willem II. Trener Verbeek nie pozwoli na to, by jego drużyna przegrała ten mecz. Kurs na AZ barzdo ładny 2.40, lecz wybrałem trochę bezpieczniejszą wersję, czyli DNB oraz zagram under 3,5 po kursie 1.50. Az nie będzie się pchało do ataku aż tak bardzo, po strzeleniu bramki będzie pewnie kontrolować spotkanie, a Utrecht nie ma aż tak bardzo czym postraszyć jutro.
- FC Utrecht - AZ Alkmaar 2 DNB (1.70) stawka 6/10. ⛔
- Under 3,5 (1.50) stawka 8/10. ⛔
FC Groningen - PSV
Tutaj nie będę się za dużo rozpisywał. PSV bez swojego najlepszego zawodnika, Dzsudzsaka. Czy jest to duża strata i czy może ona mieć wpływ na grę PSV? Zapewne tak. Ale pojawia się teraz coś co może pozytywnie wpłynąć na postawę PSV w jutrzejszym meczu. Przede wszystkim zawodnicy z Eindhoven mają ciągle szansę na drugie miejsce, co daje grę w eliminacjach do LM. Jest jeden warunek, Twente musi wygrać lub zremisować z Ajaksem.
Do tego dochodzi fakt, że kadra Groningen nieźle osłabiona. Nie wystąpią; Holla, Garcia-Garcia, Van der Laak oraz pod znakiem zapytania stoi występ Pedersena. Są to ważni zawodnicy dla Groningen, więc może być to poważne osłabienie. Groningen może jeszcze wskoczyć na 4 pozycję, lecz warunkiem jest wygrana z PSV oraz porażka AZ, więc raczej tak się nie stanie.
Kursy na PSV lecą w dół, co mnie wcale nie dziwi. 2 dni temu 1.90 a teraz 1.80. Myślę, że jest to dość pewny bet, mimo tego, że PSV zagra bez swojego najlepszego zawodnika. Motywacja jest wielka, co powinno przełożyć się w wynik.
- FC Groningen - PSV Eindhoven 2 (1.80) stawka 7/10 ⛔
Ajax - Twente
Mecz sezonu dla obydwu drużyn. Faworytem Ajax i wcale mnie to nie dziwi. W ostatnich 7 latach Ajax zdołał przegrać mistrzostwo jednym punktem czy co jeszcze lepsze; jednym golem. Nareszcie zawodnicy z Amsterdamu mają wszystko we własnych rękach, trzeba jednak wygrać z Twente. W pucharowym meczu z Twente Ajax był lepiej grającą drużyną. Twente było niebezpieczne jedynie w powietrzu, większość piłek to były dośrodkowania na De Jonga, Douglasa (przy kornerach) czy później Janko. Ajax grał lepszy futbol, lecz miał niestety pecha. Ale nie to jest najważniejsze, ponieważ jutro będzie najważniejszy mecz.
Ponad 50 tyś kibiców Ajaksu będzie stało za swoimi zawodnikami. Ajax na własnym stadionie to drużyna grająca 2x lepiej. Na ArenA kibice sprawią drużynie z Enschede mega piekło. Ajax wie o co gra i jestem pewien, że jutro od pierwszych minut będzie to widoczne.
Obie ekipy wystąpią zapewne w tych samych składach co w meczu pucharowym. Te drużyny nie mają przed sobą tajemnic, będzie się liczył każdy detal. W tym spotkaniu stawiam jedynkę na drużynę z Amsterdamu oraz kurs na over 2,5 jest również bardzo zachęcający.
- Ajax - Twente 1 (1.95) stawka 9/10 ✅
- Over 2,5 bramek (1.65) stawka 4/10 ✅
Jeżeli coś jeszcze ciekawego wpadnie mi w oko, to napiszę o tym wieczorem lub jutro do południa.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
- Ajax - Twente 1 (1.95) stawka 9/10
Daj spokój kolego ???? . Ty jako opiekun i moderator tego działu sugerujesz ludziom jakby ten mecz był jakąś izzi peffunią jak Twente z Willem. Rozumiem, że jesteś kibicem Ajaxu, ale ani kszty w Tobie obiektywizmu.
Sorry bardzo, ale strata 3 bramek w pucharze to nie pech, tylko gorące głowy obrony Ajaxu :p.
Ajax wie o co gra i jestem pewien, że jutro od pierwszych minut będzie to widoczne.
A Twente to pewnie nie wie o co gra ? ???? Przypominam tylko jeszcze że gościom wystarczy remis w tym spotkaniu by obronić tytuł mistrzowski z ubiegłego roku. Ajax już w meczu z Heerenveen kompletnie mi się nie widział (poprzeczki, słupki dla gospodarzy). Mało brakowało, a jutrzejszy mecz byłby bez znaczenia.
Może i typ na Ajax dobry, ale na pewno nie za 9/10.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jest jeden warunek, Twente musi wygrać lub zremisować z Ajaksem.
Przeciez Twente moze przegrac z Ajaksem i jezeli PSV wygra to zrowna sie z graczami z Enschede i bedzie przed nimi bo maja lepszy bilans bramek, takze wygrana zapewnia PSV elimiancje LM bez wzgledu na wynik meczu w Amsterdamie
 
legia 122

legia

Użytkownik
Przeciez Twente moze przegrac z Ajaksem i jezeli PSV wygra to zrowna sie z graczami z Enschede i bedzie przed nimi bo maja lepszy bilans bramek, takze wygrana zapewnia PSV elimiancje LM bez wzgledu na wynik meczu w Amsterdamie
A nie bierze się wpierw pod uwagę bezpośrednich meczów ?
 
takos85 145

takos85

Użytkownik
Nie ma chyba na jutro lepszego typu z Eredivisie jak WIN PSV. Jeśli ktoś ma jakieś przeciw co do meczu to chętnie usłyszę a w zasadzie przeczytam ???? . Jak dla mnie grają ze średniakiem ligi holenderskiej Groningen. A PSV ? Wręcz przeciwnie, to elita Eredivisie i będą walczyć o ELIMINACJE LM !! A to wystarczający powód aby jutro wyjść na boisko i dosłownie &quot;gryźć trawę&quot;. Ajax świetnie opisał braki więc nie będę się powtarzał ;) Statystyki również przemawiają za PSV. Powodzenia i ja ze swojej strony polecam!!
E: Ajax - Twente NO BET
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax już w meczu z Heerenveen kompletnie mi się nie widział (poprzeczki, słupki dla gospodarzy). Mało brakowało, a jutrzejszy mecz byłby bez znaczenia.
Poprzeczki, słupki? Był chyba jeden słupek z tego co pamiętam. Obie strony miały swoje okazje, zgadza się, Heerenveen miało ich więcej, ale zadanie zostało wykonane.
Co do stawek to każdy chyba ma własny rozum, żeby wiedzieć za ile grać. Ja gram to spotkanie jutro za grubsze pieniądze, ponieważ mam dobre przeczucie. Często typerzy podają stawki 10/10 przy peFFFuniach po kursie 1.30 które nie wchodzą, więc nie róbmy wielkiego helloł z tego, że dałem stawkę 9/10 w jutrzejszym spotkaniu. Tak będzie to trudny mecz, ale uważam, że Ajax go wygra i mam nadzieję, że się nie pomylę.
Czy brakuje mi obiektywizmu? Nie wydaje mi się. Przed meczem pucharowym napisałem, że dla mnie typowy no bet bo wszystko może się w tym spotkaniu wydarzyć. Uważam, że jutro Ajax zagra dużo lepiej niż w meczu pucharowym z Twente.
Tak jak już pisałem wcześniej wynik tego meczu będzie zależał od detali. Mam po prostu dobre przeczucie. Może się mylę, zobaczymy jutro, lecz uważam, że Ajax zagra lepiej niż ostatnio i to wystarczy na Twente, które w poprzednim spotkaniu nic nadzwyczajnego nie pokazało.
 
K 0

krzysiek15

Użytkownik
Ostatnia kolejka Eredivisie ;] i tak jak w ostatniej kolejce Ja osobiscie gram we wszystkich meczach over 2,5 gola , w ostaniej kolejce wszystkie mecze weszły na over i teraz pary są dobre i można zaryzykowac bo naprawde w ostatniej kolejce sie dużo strezla a poza tym w lidze holenderskiej tych bramek sie troche strezla a pary są dobre ku temu aby weszłło.
JA tak gra i sie zastanawiam czy jeszcze nie zagrac innego kuponu , że we wszystkich meczach obie drużyny strzelą gola - w ostatniej kolejce sporo wygrałem stawiając over 2,5 we wszystkich spotkaniach a mogło byc jeszcze lepiej tak wiec licze , że bedzie powtorka i znowu zobazymy sporą ilośc bramek na zakończenie obecnego sezonu , pozdrawiam
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ja również stawiam dzisiaj na zwycięstwo Ajaxu Amsterdam. Gospodarze staną przed wymarzoną okazją, aby w ostatniej kolejce świętować pierwsze po wielu latach mistrzostwo Holandii. Nie wyobrażam sobie nawet, że mogą to zaprzepaścić. Fantastyczny finisz w rozgrywkach sprzed roku nie wystarczył, seria kilkunastu zwycięstw z rzędu wobec słabszej postawy z pierwszej części sezonu to było za mało. Widowiskową grą Ajax według mnie zasłużył na tryumf. Niestety, punkt na korzyść Twente zadecydował o ich wygranej. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna. Gospodarze przy obecności swoich fantastycznych kibiców, którzy tylko czekają na pomeczową fetę, powinni zagrać na maksymalnych obrotach. Twente może tego naporu nie wytrzymać. Wszystko w rękach Joden.
Ajax - 1,95 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax 2K

ajax

Forum VIP
W Holandii liczy sie bilans bramek. Dlatego granie na PSV jest strasznie kuszące bo mają 2miejsce jedynie w swoich głowach i nogach
Tak zgadza się. Mała gafa z mojej strony wcześniej. Wygrana PSV daje im eliminacje do LM, więc zdecydowanie trzeba dziś na nich grać. Co prawda w meczu z Feyenoordem też musieli wygrać by walczyć o mistrza jeszcze, a polegli. Ale z drugiej jednak strony, Groningen jest obecnie trochę łatwiejszym rywalem niż obecny Feyenoord na własnym stadionie. Do tego Groningen osłabiony, więc gramy na PSV dziś ! ????
P.S. Jak widać atmosfera w Ajaksie przed dzisiejszym spotkaniem bardzo dobra. To będzie niesamowity mecz :&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=26J4y4HxyrY&amp;amp;feature=relmfu

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom