>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

34. kolejka Eredivisie//Play-Offy Jupiler Pro League [30.04-02.05.2010r.]

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Expekt.com:

Ostatnia kolejka w Eredivisie. Ciekawie wciąż wygląda walka o tytuł. Twente zagra przeciwko Bredzie, która potrafiła już odebrać punkty w tym sezonie faworytom. Kurs 1.45 na wygraną gości to na pewno przesada - zaniżony kurs ewidentnie. Na Ajax również 1.15 to żart, ale to akurat typ, który powinien spokojnie siąść. Na pewno lekko spróbuje NAC z podpórką. Poza tymi spotkaniami ciekawie będzie wyglądał pojedynek AZ z PSV, kurs 2.00+ na wygraną gospodarzy na pewno zachęcający, ale to w niewielu bukach.... Na peFFkę wygląda też wygrana Heraclesu.
W Belgii wiele się już rozstrzyga. Dzisiejszy pojedynek Zulte z Anderlechtem to typowania 1x2 zupełnie się nie nadaje, ale overek :?: Czemu nie. Jutro faworytem jest Gent, który nie powinien mieć problemów z wygraniem tego spotkania, tak samo jak w niedziele Club Brugge. Ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Genkiem, a Westerlo. Na pewno nie będę skreślał szans na wygraną ekipy gości w tym meczu ;)
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja na swoim weekendowym kuponie dołożyłem typ na Ajax Amsterdam. Kurs może marny, ale nie widze opcji by zawiedli w ostatnim meczu sezonu kiedy ich największy rywal i obecny lider Eredivisie czyli Twente czeka ciężki mecz z NAC Breda na wyjeździe. Dobrze dla Ajaxu że rywal Twente ma jeszcze cel do zrealizowania a jest nim zajęcie 9msc dajace prawo gry w play offach o LE, a za ich plecami czai się przecież Roda Kerkrade która przy potknięciu Bredy może wskoczyc na to miejsce. Ajax liczy na siebie i swoją skutecznośc która ostatnio była wyborna. Suarez, Pantelic i SIem de Jong strzelali jak na zawołanie.
Typ : AJAX AMSTERDAM @ 1,18 Bet365 ✅1:4

Z innych to myślalem jeszcze nad Rodą Kerkrade ale gdy zobaczyłem współczynnik @ 1,25 to podziękowałem. Nie dośc że drużyna średniak to kurs podobny do tego jak na Ajax, więc śmiech na sali! Od siebie dodam tylko link poniżej może komuś się przyda. Belgii oczywiście nie ruszam bo tam nie mam pojęcia o tej lidze :p
Absencje :
▶http://www.fcupdate.nl/buiten_spel/
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Ja skłoniłbym sie nawet ku handi na ajax, ale to tak juz dla podtrzymania tradycji..ponad 100bramek w lidze (dokladnie 102 w 33meczach).. myśle, że dołożą kolejne 2-3. Wystarczy zobaczyć liste strzelcow Ajaxu w tym sezonie...czy któryś zawodnik jeszcze nie strzelił?! Niezły młyn zrobili w Ere.
Dodatkowo strzelec dla ajaxu Suarez.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Gent-Kortrijk 1 1,50
Goscie zagraja bez M. Messoudi[24/2] S. Bakour[12] L. Reina[8], a wystep najlepszego strzelca C. Benteke [31/13] jest niepewny. Ostatnio w belgijskiej prasie pojawily sie informacje ze trener Kortrijk Leekens po sezonie odejdzie do Lokeren. Prezes Kortrijk b. sie zdenerwowal, i chce wyjasnienia sytuacji poniewaz Leekens ma kontrakt do 2011. Takze nastroje moga byc nie najlepsze u gosci. Gent walczy o mistrzostwo i mozliwosc gry w welimnacjach do ligi Mistrzów , wiec bardzo wazne spotkanie dla nich.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gent walczy o vice mistrzostwo, a nie mistrzostwo. Majstra ma już Anderlecht. Gandawa jak dzisiaj wygra to odniesie sukces i zajmie to drugie miejsce w Jupiler Pro League. Każdy inny wynik może spowodować spadek o jedną pozycję. Jutro Club Brugge zagra z St. Truidense. Teoretycznie obie ekipy mają nadal szanse na drugie miejsce, ale wątpię by dzisiaj Gent przegrał swój mecz. Ja dzisiaj zdecydowanie polecam Gent Preudhomme postawi wszystko na jedną kartę, mają olbrzymią okazję na taki sukces. Kortrijk gra o pietruszkę, są i tak nad Zulte Waregem i to tym bardziej nie będzie zachęcało Kortrijk do walki. Poza tym absencje, które wymienił Homel są dość poważne, a jak Benteke nie zagra to spodziewam się pogromu :]
Gent 1, 1.50 wiele buków 4/10. ⛔ 0:0 - padaka :]
Na jutro typy pojawią się póżnym wieczorem, ponieważ w niedziele raczej mnie nie będzie.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Zakłady 4. Najważniejszy, choć jedynie na podbicie to jest ten z Ajax. Wciąż liczą na wygraną w pucharze. Dlatego MUSZĄ wygrać to spotkanie i jestem pewien, że dadzą z siebie wszystko. Ponadto 5 ostatnich meczy wygrali bardzo wysoko, są w znakomitej formie. Będą arcytrudni do zatrzymania. Myślę, że Nijmegen plasujący się w dolnej części tabeli nie zagrozi im. Warto wspomnieć, że napastnik Ajaxu będzie królem strzelców ligi Holenderskiej, a sam klub ma ponad 100 bramek strzelonych, i raptem 19 (!!) straconych! W sumie to PEWNIAK jak to, że jutro wstanie słońce!
Heracles z ADO. Heracles to 6 miejsce, ADO 16. Spora różnica punktowa, i znaczne różnice jeżeli chodzi o stosunek strzelony-stracony. Tracą dużo bramek na wyjeździe, mało strzelają. Heracles natomiast wciąż jest na + jeżeli chodzi o tą statystyke. Ponadto w domu strzelają sporo bramek. Co prawda ostatnie 5 meczy nie wygląda kolorowo, a ostatnia porażka to aż 4-0, ale fakt iż to z Ajaxem wiele im wybacza. Ogólnie mało wymagający przeciwnik, sezon się kończy i jak ma się grać dobry mecz to teraz!
Roda z Willem. Tu nie ma dużo do mówienia. Willem ma FATALNY sezon. Roda natomiast... przeciętny. Jednak wiaż strzelaja bramki. U siebie pewnie będzie jeszcze łatwiej gdyż Roda strzela zdecydowanie więcej bramek właśnie u siebie!
Utrecht z Vitesse. W sumie podobnie jak wyżej. 7 ekipa z 14. Gospodarze średniaki, ale własny stadion powinien zrobić swoje. Ostatni mecz pewnie wygrali ze Sparta na wyjeździe, liczę, że morale się im poprawią i łatwo zwyciężą w spotkaniu!
Jedna rzecz. Nie ma tu meczy Twente z NAC. Powód jest prosty. NAC zapiera się, że zrobi wszystko aby urwac Twente mecz i aby Ajax zdobył kolejny puchar. Normalnie to było by odgrażanie się. Jednak, NAC to nie jest klub z dna tabeli. Potrafią strzelać u siebie bramki i wygrywać. Ostatnich 5 spotkań nie przegrali! Nie można ich lekceważyć. W takich okolicznościach uważam kurs 1,5 za nie warty ryzyka! Lepiej odpuścić mecz, będę obserwował wszystko dużo spokojniej dzięki temu . Presja na graczy Twente (Pierwsze mistrzostwo od 1926!) może także zrobić swoje!
Mój opis do własnego tematu, ale liczę, ze się przyda. Poza tym temat ciut późno założony ????
@up
Prawdopodobnie tak. Ale w sumie po co ryzykować? NAC to nie jest najgorszy klub. Maja niezłe seria, grają u siebie. Twente to niezła presja. Widziałem większe cuda które wyczynialy gorsze drużyny na własnych boiskach wiec radzę odpuścić do glownego zakładu!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NEC vs Ajax 2 (-1 EH) 1.50 Bet365 3/10 ✅ 1:4
No typ dnia, nawet jak otrzymają informację, że to Twente ma majstra to i tak nie odpuszczą. Mając taką ekipę nie da się nie wygrać z fatalnie prezentującym się rywalem. To jest jedyny opłacalny kurs na to zdarzenie, więc polecam.
Heracles vs ADO 1, 1.45 kilka buków 3/10 ✅ 4:2
Heracles musi wygrać to spotkanie by utrzymać się na 6ej pozycji. Brak Overtooma na pewno odczują, ale ADO nie jest już zagrożony spadkiem, więc zagrają na pełnym luzie. Gospodarze zagrali dobry sezon i zasługują na to miejsce.
Bardzo krótko opisuje, bo nie mam czasu. To są dwa najpewniejsze mecze z Eredivisie. Można jeszcze zagrać Groningen (✅ 3:1), ale kurs odstrasza. Poza tym w Belgii nie można opuścić tego meczu:
Club Brugge vs St. Truidense 1, 1.58 Canbet 3/10 ✅ 2:0
Wiadomo - jak wygra Club Brugge mają vice mistrza ;)
E: Jak znajdę czas to zrobię staty. Sezon się jeszcze nie skończył ;) Szkoda, że to Twente wygrało ligę, ale cóż... Może to spowoduje jakieś zmiany w lidze.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Benek 20 jak już Ci kiedyś pisałem ,zrobiłbyś podsumowanie swoich typów w Holenderskiej ???? .
Gratulację typów dzisiaj.
Ajaxu trochę szkoda. ;-)
Ale to Twente było lepsze w tym sezonie o 1 punkt.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
A tak, Twente miało świetny sezon. Kolejka w ogóle była świetne, puściłem aż kupon 7 zakładów po kursie 10 (stawka 20 euro) i jedno nieszczęsne spotkanie nie weszło. Ze stanu 2-0 do 2-2 dał ciała Utrecht... Ech!
Szkoda, że moja ulubiona liga się kończy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom