>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Rewelacyjna oferta Betsson !

Tylko do następnego poniedziałku każdy nowy klient Betsson zapisany poprzez https://www.betsson.com/WEB/PL/STARTWEB/otrzyma bonus aż 222 PLN ! Dodatkowo dla obecnych klientów bonus reload aż do 333 PLN! Wielki bonus dla obecnych klientów ważny tylko do środy.

Zasady:

333 PLN dla obecnych klientów:
77% Reload bonus na Betsson
Masz już konto na Betsson.com? Wpłać pieniądze a otrzymasz od nas 77% bonusu reload do wysokości 333 zł!
Bonus i kwotę wpłaty należy wyrobić 3 razy po kursie lub sumie kursów nie niższym niż 1,50.
TYLKO DO KOŃCA ŚRODY 25.02.2009!

222 PLN dla nowych klientów:
PODWOJONY SPORTOWY BONUS NA BETSSON
Bonus 100% do 222 zł od pierwszej wpłaty dla osób zapisanych poprzez https://www.betsson.com/WEB/PL/STARTWEB/
wymagany 6-krotny obrót po kursie lub sumie kursów nie niższym niż 1,50.
TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 02.03.2009 DO GODZINY 10:10
 
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
Dostał już ktoś ten bonus bo oferta zachęcająca a nie wiem czy wpłacić tam tyle kasy?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chwila rozmawiam na Czacie w tej sprawie.

I would need to search a couple of other things on our system , please hold on , will be right back.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Polski support nieczynny to gadałem z angielskim.

Człowiek sprawdził mi pisze, że nie ma takiej promocji. Daję autorowi tematu pół godziny na wytłumaczenie a później temat usuwam.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
222 PLN dla nowych klientów:
PODWOJONY SPORTOWY BONUS NA BETSSON
Bonus 100% do 222 zł od pierwszej wpłaty dla osób zapisanych poprzez XXXXX
wymagany 6-krotny obrót po kursie lub sumie kursów nie niższym niż 1,50.
TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 02.03.2009 DO GODZINY 10:10
co do tego sie zgodze bo jest info na glownej stronie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobra. Znalazłem już dodatkowe info. Ten Ricardo pewnie nie wiedział o czym jest mowa.
Pracownik betssona na Polskę wypowiedział się, że ta promocja jest.
Dodatkowo podał takie info:
Nie wolno bonusu przelewac na poker i gielde. Do bonusu RELOAD wszystkie wplaty mozliwe.
Dla osob majacych konta w obcych walutach bonus takze mozliwy. Obowiazuja kursy zblizone do NBP. Bonusy Reload zostana uaktywnione najponziej do konca dzisiejszego dnia
.
Trzeba jeszcze zagadać do polskiego supportu ;)
Ale ja wpłacam i zaczynam grać.
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
muszew sie rejestrowac przez specjalny link czy moge normalnie przez stytrone??a i czy wplata mb obowiazuje??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wlasnie jak z mb ? rozmawial ktos ?
Czytać trzeba ;)
Dobra. Znalazłem już dodatkowe info. Ten Ricardo pewnie nie wiedział o czym jest mowa.
Pracownik betssona na Polskę wypowiedział się, że ta promocja jest.
Dodatkowo podał takie info:
Nie wolno bonusu przelewac na poker i gielde. Do bonusu RELOAD wszystkie wplaty mozliwe.
Dla osob majacych konta w obcych walutach bonus takze mozliwy. Obowiazuja kursy zblizone do NBP. Bonusy Reload zostana uaktywnione najponziej do konca dzisiejszego dnia
.
Trzeba jeszcze zagadać do polskiego supportu ;)
Ale ja wpłacam i zaczynam grać.
A promo dali że trzeba się wyrobić do środy. Bo jest Liga Mistrzów bo wszyscy zagrają kopaczy i wtopią ???? za myślenie dla betsson
Kolejne info: obrot na live nie jest wliczany
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
A jaki jest czas tego obrotu?Zresztą wogle niezły burdel tam mają...Na polskim czacie gadam już 15 min i koleś raz najpierw mówi że jest tylko dla wybranych,pozniej twierdzi że dla wszystkich obecnych,a na odpwiedz jaki jest czas obrotu czekam już 5 min...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jaki jest czas tego obrotu?Zresztą wogle niezły burdel tam mają...Na polskim czacie gadam już 15 min i koleś raz najpierw mówi że jest tylko dla wybranych,pozniej twierdzi że dla wszystkich obecnych,a na odpwiedz jaki jest czas obrotu czekam już 5 min...
Masz napisane, że do końca środy. Ale zamieszanie trochę mają, fakt.
Kolejne info: Obrót liczy się od momentu gdy bonus pojawi sie aktywny.
Jak komuś dopiszą bonus niech tutaj napisze. I czy jest to reload czy pierwszy.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Nie chodzi mi o czas promocji tylko o czas obrotu bonusem.To chyba pewna różnica ;) Ale jakoś udało mi sie porozumiec na czacie: Czas obrotu to miesiąc(mam nadzieje że wie co pisze tym razem...)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chodzi mi o czas promocji tylko o czas obrotu bonusem.To chyba pewna różnica ;) Ale jakoś udało mi sie porozumiec na czacie: Czas obrotu to miesiąc(mam nadzieje że wie co pisze tym razem...)
On Ci mówi pewnie o pierwszym depozycie. Jak zadałem pytanie angielskiemu supportowi to Jelena mi się rozłączyła ????
I Ricardo zaczął ze mną gadać.
A reload ( mnie to interesuje akurat) masz:

Bonus i kwotę wpłaty należy wyrobić 3 razy po kursie lub sumie kursów nie niższym niż 1,50.
TYLKO DO KOŃCA ŚRODY 25.02.2009!
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Czyli w 3 dni(wpłacając 300zl) mam obrocic 1590? ???? W takim razie dziekuje postoje ???? Chcociaz facet na live czacie wyraźnie mi powiedział że obrót trwa miesiąc...
 
borewicz 0

borewicz

Użytkownik
Regulamin promocji &quot;RELOAD 77% na Zakłady&quot;
1. Promocja &quot;RELOAD 77% na Zakłady&quot; jest organizowana przez Betsson Services Ltd. z siedzibą w Ta&#39; Xbiex na Malcie, na należącym do firmy serwisie internetowym http://www.betsson.com. Wszelkie dane na temat firmy dostępne są pod adresem http://www.betsson.com. Betsson Services Ltd. działa zgodnie z udzielonymi przez Maltę zezwoleniami i prawem europejskim.
2. Promocja została zaakceptowana dnia 23.02.2009 przez Betsson Services Ltd.
3. Promocja jest przeznaczona tylko dla polskich Użytkowników i polega na przyznaniu 77% bonusu wartości kolejnej wpłaty na konto Betsson. Maksymalna kwota bonusu to 333 zł.
4. Bonus w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez Użytkownika, będzie dostępny do uaktywnienia przez Użytkownika na stronie Moje konto &gt;&gt;&gt; Dostepne/Aktywne bonusy.
5. Bonus do czasu spełnienia warunków promocji jest własnością Betsson Malta Ltd.
6. Promocja trwa od godziny 11:11 dnia 23.02.2009 do godziny 23:59 dnia 25.02.2009, przy czym organizator zastrzega sobie zakończenie promocji w kazdej chwili informując o tym swoich użytkowników na niniejszej stronie internetowej.
7. Promocja jest przeznaczona tylko dla Użytkowników, którzy: a) Maja powyzej 18 lat, b) Mają lub założą konto na http://www.betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe, c) Zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Services Ltd. i jej partnerów, d) Dokonają wpłaty na konto Betsson minimum 10 PLN poprzez dostępne formy płatności, e) Mieszkają w Polsce lub są w Polsce zameldowani,
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego czlonka rodziny.
9. Promocja nie moze być łączona z żadną inną promocją na http://www.betsson.com, oprócz promocji w Kasynie i Pokerze.
10. Przed dokonaniem wyplaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą 3-krotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, eZdrapce i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót, który należy wykonać w ciągu 1 miesiąca.
11. Jeżeli uczestnik dokona wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, traci prawo do bonusu bezpowrotnie i bonus zostaje mu odebrany łącznie z kwotą zysku z tego bonusu.
12. Betsson Services Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty bonusowej, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamkniecia konta gracza wraz z dokonaną wpłatą Użytkownikom, którzy złamali zasady promocji i/lub regulaminu ogólnego obowiązującego na Betsson.com.(regulamin).
13. Wypłaty bonusu można dokonać jedynie po dokonaniu przez Użytkownika minimalnej wpłaty na swoje konto Użytkownika w Betsson (dane konta bankowego muszą się zgadzać z danymi konta Użytkownika Betsson) oraz po uprzednim wysłaniu na adres [email protected] skanów dokumentów tożsamości (obu stron nowego D.O. lub strony 1,2,3,6 starego D.O.). W przypadku dokonania wpłaty kartą niezbędne będzie również przesłanie skanów karty kredytowej faxem lub mailem na adres [email protected] . Wypłata może zostać dokonana wyłącznie na konto bankowe lub kartę kredytową należącą do Użytkownika zlecającego wypłatę!
14. Betsson Services Ltd. zastrzega sobie także prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania promocji.
15. Wszelkie uwagi na temat promocji należy kierować mailem na adres [email protected] .
info od Pana Ricardo ????
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
10. Przed dokonaniem wyplaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą 3-krotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, eZdrapce i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót, który należy wykonać w ciągu 1 miesiąca.

Czyli tak jak mówiłem ???? No to wpłacam,świetne promo(przynajmniej na yakie wygląda).
 
Do góry Bottom