>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

33. kolejka T-Mobile Ekstraklasy (19.05 - 20.05.2015)

R 4,1K

robson1416

Forum VIP

bet365
33 KOLEJKA EKSTRAKLASY,
znów dojdzie do ciekawych spotkań. Legia podejmie Jagiellonię, która pokonała kandydata na Mistrza, czas na drugiego oraz w Poznaniu Lech podejmie Śląska.

W dolnej części tabeli ciekawie zapowiada się mecz Cracovii z Zawiszą.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 23

phineas

Użytkownik
Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin 1 .175 Ónibet ⛔

Tutaj pewnie wchodzę w zwycięstwo Wisły i każdy inny rezultat będzie dla mnie zaskoczeniem. Wisła wraca z z Gdańska gdzie zremisowała z Lechią 2;2. W meczu tym nie wystąpił haitańczyk Guerierr uznawany za jednego z głównych motorów napędowych akcji Wisły - szybki i na pewno nieprzewidywalny zawodnik. Mimo braku jednego z ważniejszych zawodników drużyny Wisła zrobiła na mnie pozytywne wrażenie swoją grą, po niemrawej pierwszej połowie i jakby defensywnym ustawieniu na drugą połowę wyszli i grali to co umieją najlepiej czyli swoje. Dużo wymiany piłek, przerzuty z jednej strony boiska na drugą. Rzucały się w oczy niekonwencjonalne zagrania i klepanie &quot;na jeden kontakt&quot;. Pomimo słabszej moim zdaniem postawy Stilica, drużyna pokazała że grać w piłkę potrafi i ich gra nie jest ukierunkowana na jednego zawodnika. Mocno waleczny środek pola z Dudką na czele, dobrze grający tyłem do bramki i szukający gry Brożek, no i doświadczona obrona nie popełniająca większych błędów - w oczy rzuciło mi się jedynie słabsze krycie przy stałych fragmentach gry, przez co Wisła straciła 3pkt. Widać w tym zespole zgranie, wymienność pozycji i co chyba najważniejsze zawodnicy którzy wchodzą nie obniżają poziomu gry a dokładają coś od siebie - kto oglądał mecz słowo Barrientos powinno wszystko wyjaśnić ???? Jeśli chodzi o ekipę gości w poprzedniej kolejce napisałem o nich parę słów i utwierdzam się w przekonaniu że ta ekipa osiągnęła już swoje i nie bdz nawiązywać walki z &quot;czołówką&quot;. Oczywiści wszystko się może zdarzyć, każdy gra o swoje nazwisko i na swoją być może lepszą przyszłość/pensje ale na ten moment nie widzę pół argumentu który przemawiał by za drużyną ze Szczecina. Jeśli Wisła potrafi grać otwartą piłkę z mocną (przynajmniej na papierze) Lechią, ba potrafi ostatnie 20 min zdominować mecz i być o krok od wywiezienia 3pkt to nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo.Co przemawia za tym typem ?:
1. Wisła na Reymonta ostatnie na fali, od bodajże 4 spotkań niepokonana
2 Pogoń bardzo kiepsko na wyjazdach
3 Wisła cały czas ściga czołówkę i jestem przekonany że chcą i przede wszystkim mają argumenty by znaleźć się jak najwyżej w ligowej tabeli- u Pogoni tych argumentów brak
4. Wisła grała w piątek, Pogoń w niedziele - dużo więcej czasu na regeneracje ekipy z Krakowa co ten może mieć wpływ głównie w ostatnich minutach meczu

Mam nadzieję że po krótce podałem sensowne argumenty za moim typem
Powodzenia życzę wszystkim grającym ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 218

krystian95

Użytkownik
Cracovia - Zawisza
BTS @ 1,73 bet365
✅
Chyba najciekawsze ze spotkań grupy spadkowej w tej kolejce. Zarówno Zawisza jak i Cracovia wygrały ostatnie swoje spotkanie.Można więc powiedzieć,że są na fali wznoszącej.
Zawisza dzięki zwycięstwu nad Koroną przełamał serię 4 kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Drużyna prowadzona przez Mariusza Rumaka wciąż jednak znajduje się w strefie spadkowej.Jednak różnice punktowe są naprawdę niewielkie,także żadna z drużyn nie może być pewna utrzymania. Zawisza zremisował też z Podbeskidziem,na ciężkim terenie w Bielsku. Myślę jednak,że to sobotnie zwycięstwo nad Koroną było bardzo ważne. Wydawać by się mogło,że zespół dopadł lekki kryzys po tym fantastycznym początku rundy wiosennej. Zawisza na pewno jest groźny w ofensywie. Na wiosnę tylko w spotkaniach z Legią i właśnie Cracovią nie potrafił trafić do siatki. Świetnie prezentuje się Alvarinho,zdobywca dwóch bramek z ostatniego spotkania. Zresztą nie tylko on,bo na wiosnę z dobrej strony pokazują się Mica,Barisic czy nawet Pawłowski.
Cracovia po przyjściu Jacka Zielińskiego prezentuje się znacznie lepiej. Najlepiej świadczą o tym ostatnie wyniki. W ostatnich spotkaniach 3 zwycięstwa i remis. Fakt,że rywalami były drużyny z grupy spadkowej,ale jednak to dobry bilans.Tym bardziej,że bilans bramkowy z tych spotkań to 10:2. Wygląda na to,że Cracovia pewnie zmierza w kierunku utrzymania,choć jak pisałem wcześniej nic nie jest jeszcze pewne.
W zespole Pasów sytuacja kadrowa jest bardzo dobra.Wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Zielińskiego,nawet kontuzjowany ostatnio Deleu. W zespole Zawiszy być może zagra Nawotczyński,który też ostatnio pauzował z powodu kontuzji. Być może Rumak zastosuje pewną rotację,w związku z graniem co trzy dni. Dlatego szansę może dostać m.in. Świerczok za Barisicia.
Myślę,że będzie to otwarty mecz. Obie drużyny pokazały,że lubią grać do przodu. Ogólnie strzelają sporo bramek,mają też solidnych zawodników w ofensywie. Trochę gorzej w obu zespołach wygląda defensywa. Obie drużyny muszą grać o zwycięstwo,dlatego liczę na bramki z obu stron w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/05/2015 18:00 CET
Korona Kielce - Gornik Leczna
2.26 (Pinnacle)
5/10
Korona wyglądała bardzo fajnie w tym roku i wydawało się, że w tej grupie spadkowej będą jedną z najlepszych ekip. Łęczna to ekipa własnej murawy, która na wyjazdach radzi sobie gorzej. Koroniarze jeśli chcą zacząć myśleć spokojniej o pozostaniu w lidze muszą w tym meczu zanotować zwycięstwo. Inaczej wpadną w tarapaty.
Korona ma dłuższy skład i przy wyższym natężeniu spotkań może się to okazać ważne. Łęczna to wiekowi grajkowie, którzy mogą się czuć zajechani.
-----------// Z dłuższym składem bym nie przesadzał--//Robson1416
Z powodu kontuzji we wtorek na pewno zabraknie Pawła Golańskiego i Radka Dejmka, a za żółte kartki musi pauzować Lukas Klemenz. Ponadto przeziębieni są Olivier Kapo oraz Przemysław Trytko, drobny uraz dokucza też Vlastimirowi Jovanoviciowi.
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Piast Gliwice- GKS Bełchatów- over 1,5 gola Piast Gliwice @ 1.83 ✅✅✅ 7 minuta ????
Zalety:
- Piast w tym roku pokrywał 5/6 razy linie dwóch goli strzelonych u siebie
- Gospodarze dobrze spisują się na własnym stadionie, pewne wygrane z Podbeskidziem 3:0 i ze Śląskiem 2:0
- 23.02.15 Piast wygrał u siebie z Bełchatowem 3:1
- jedna z lepszym ekip w grupie spadkowej, która jak najszybciej chce stworzyć przewagę nad strefą spadkową (przewaga wynosi tylko 2 pkt.)
- gospodarze grają z najsłabszą ekipą w lidze (duża szansa na punkty)
- Bełchatów w tym roku gra bardzo słabo bilans spotkań: 1-2-10 (zwycięstwa, remisy, porażki)
- jeżeli goście na własnym boisku nie potrafią robić punktów to na wyjeździe jeszcze trudniej, a szczególnie z Piastem, który gra u siebie bardzo solidnie
- Bełchatów kandydat do spadku: gra fatalna, brak formy, drużyna nie istnieje, gra polegająca na wybiciach piłki, brak defensywy i ofensywy, zero współpracy pomiędzy zawodnikami
Wady:
- Bełchatów jak ma urwać punkty w dzisiejszym meczu to tylko jak Piast da sobie strzelić bramkę przez błąd indywidualny czy inną jakąś głupotę np. czerwona kartka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Cracovia - Zawisza
- Bardzo interesujący mecz w grupie spadkowej. Cracovia Kraków zagra przeciwko Zawiszy Bydgoszcz. Obie drużyny prezentują dobrą formę, powinno być emocjonująco.
- Cracovia obecnie zajmuje drugie miejsce w grupie spadkowej. A w ostatnim meczu, zawodnicy Pasów nie dali szans piłkarzom z Łęcznej. Pewnie wygrali 3:0 na wyjeździe.
- Zawisza natomiast pewnie pokonał Koronę Kielce 3:1. Tym samym podopieczni Rumaka wrócili do walki o utrzymanie. Wciąż jednak niełatwa sytuacja drużyny z Bydgoszczy. Zajmują przedostatnie miejsce z jednym punktem straty do Korony czy Górnika.
- Obie kadry na dzisiaj bardzo silne. Ponadto warto dodać, iż w ostatnim czasie Cracovia jak i Zawisza grają bardzo ofensywnie i dzisiejszy mecz może być równie obfity w bramki.
- H2H w tym sezonie na korzyść Pasów. Oba mecze wygrali do zera. Dzisiaj nie powinno być jednak tak łatwo. Widać ogromną determinację z obu stron, ale to Zawisza bardziej nas przekonuje względem motywacji.
Mecz powinien być bardzo ciekawy, nawet jak na warunki panujące w Ekstraklasie. Jedni i drudzy mają coś do stracenia, szczególnie zespół Zawiszy. Tym samym nasze typy:
Zawisza powyżej 0.5 bramki, 1.40 Sportingbet ✅ 1
Powyżej 0.5 gola do przerwy, 1.363 Sportingbet ⛔ 0

Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 200PLN
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław
Lech -1 @ 2.20 bet365 ✅ 3:0​

Kolejny etap walki o mistrzostwo Polski, tak wypada terminarz, że co kolejkę pojawiają się dwa mecze na szczycie ;).
Śląsk nie wykorzystał okazji, kiedy to Legia straciła Brzyskiego, ale w mojej ocenie i nie tylko mojej, Śląsk po prostu &quot;nie miał siły&quot;, od 60 minuty oddychali już rękawami, wąska kadra daje o sobie znać, mało czasu na regenerację dodatkowo kilku zawodników w słabszej formie jak choćby bracia.
Lech natomiast nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów u siebie, sprawa jest prosta, muszą wygrywać w środę już może nie być tyle szczęścia co w niedzielę, kiedy i Legia straciła punkty.
Do składu Śląska powróci Zieliński i Pawelec, kontuzja pachwiny Ostrowskiego wyklucza go z gry (choć gdyby mógł grać na pewno w środę wyszedł by w 1 składzie ze względu na problemy regeneracyjne Flavio).
Patrząc na H2H w Poznaniu, to jest na korzyść LEcha - ostatnie 3 spotkania 2 wygrane i 1 porażka
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław 2:0
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław 2:1
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław 0:3
Przewidywane składy:
Lech Poznań:

Burić - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski - Sadajew.
Śląsk Wrocław:
Pawełek - Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraiba - F. Paixao, Hateley, M. Machaj, Pich - Lacny, M. Paixao
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok
Jaga Over 0.5 @ 1.76 marathonbet ⛔ 0
Jaga Over 1.0 @ 3.10 marathonbet ⛔ 0​

Ja rozumiem, że Legia mistrz Polski, ale kurs na bramkę Jagiellonia to gruba przesada. Legia we Wrocławiu przez 30 minut w 10, co trochę na pewno odbiło się na ich grze, dodatkowo, trener nie pomaga, o ile zmiana Koseckiego wiadomo, wymuszona, kontuzją, o tyle zmiana Żyro, który nie był najgorszym na boisku to już dziwne zagranie, bo z przodu para Saganowski - Orlando Sa, to nie jest para wirtuozów, skrzydłowych, którzy mogliby dryblingiem , przejść kilku zawodników dośrodkować i stworzyć sytuację, no ale cóż to jest wybór Berga.
Z drugiej strony mamy Jagiellonię, która po meczu w Poznaniu poczuła, że można, że nie trzeba się bać najlepszych drużyn tylko wyjść jak po swoje i strzelić bramkę, a nwet 3 i zdobyć komplet punktów.
Nie zagra Brzyski za 4 żółtą kartkę w sezonie, którą zobaczył we Wrocławiu. Nie zagra Vrdoljak, który nabawił się urazu kolana we Wrocławiu.
Jeśli chodzi o to co przemawia za bramką Jagielloni w Warszawie, a no statystki H2H ze spotkań w Warszawie - ostatnie 4 spotkania:
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:3
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 0:3 // na boisku 0:0, walkower za zadymę na stadionie
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:2
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:1
jak widać w każdym ze spotkań oba typy wchodzą, jeden zwrot.
Przewidywane składy:
Legia Warszawa:

Kuciak – Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Guilherme – Furman, Jodłowiec – Żyro, Duda, Kucharczyk - Saganowski
Jagiellonia Białystok
Drągowski - Modelski, Pazdan, Madera, Straus - Tarasovs, Tymiński, Mackiewicz, Gajos, Dzalamidze - Frankowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Poniżej 2.5 bramki 1.78

Łęczna to co pokazała w ostatnim spotkaniu można nazwać tylko kompromitacją 0:3 przed własną publicznością - wstyd, praktycznie nie stworzyli sobie żadnych dogodnych sytuacji. Dziś czeka ich spotkanie wyjazdowe, Korona bardzo podrażniona porażką 3:1 w Bydgoszczy, gdzie przegrali mecz po 10 minutach. Tak więc obie drużyny w ostatniej kolejce zanotowali po porażce i mają po 20 pkt, Korona przed tym spotkaniem mega osłabiona - według mnie obie drużyny skupią się dziś bardziej na defensywie, bojąc się o stratę bramki.
Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami to 2:0 i 1:0. Nie przewiduje dziś więcej niż 2 bramki w tym meczu.
Korona u siebie lubi undery, a Górnik na wyjazdach - tak więc wszystko się zgadza.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Piast @ 1.80

✅
Bełchatów to mój pierwszy faworyt do spadku. - drużyna nie wygrała od 10 kolejek, wiosną zdołali wygrać jedynie z Wisłą Kraków. Sytuacja w Bełchatowie jest mega trudna, nawet jeśli dziś wywiozą 3 pkt to i tak nie wydostaną się z miejsca spadkowego.
Ostatnie spotkania w Gliwicach to 3:1 i 5:0 (PP) dla Piasta.
Według mnie sam Arek Piech nie wystarczy dziś aby wywieść chociaż punkt z Górnego Sląska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 340

macvas

Użytkownik
co przemawia za bramką Jagielloni w Warszawie, a no statystki H2H ze spotkań w Warszawie - ostatnie 4 spotkania:

Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:3
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 0:3
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:2
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:1
Mogę się mylić ale ten jeden mecz to chyba był zweryfikowany jako walkower, a był przerwany z racji burd przy stanie 0:0?
edit: --// Masz rację , zapomniałem o tym a spojrzałem na livesports ;) --// Robson1416
Nie zmienia to jednak sprawy, że analizę postawiłeś ciekawą. Sercem jestem z Jagą, ale coś mi tak pachnie remisem bramkowym, po tzw. meczu walki.
Jagiellonia w Poznaniu wreszcie zagrała na miarę swojego personalnego potencjału - bo jak pamiętamy w rundzie rewanżowej białostoczanie mocno jechali na wypracowanym bilansie z jesieni i wyjazdy nie były ich mocną stroną. Na szczęście udało się przełamać i to na terenie, gdzie Jadze wybitnie nie szło.
W chwili obecnej, bez względu na to czy się jest sympatykiem Jagi czy nie, trzeba jednak otwarcie przyznać, że drużyna prezentuje pewien monolit, który gdy odpali jest w stanie wygrać z każdym w T-ME.
W ogólnym rozrachunku ekipa z Podlasia za drugiej kadencji Probierza wypada nie gorzej niż w sezonie gdy wywalczyła PP i SP.
Wygrali już z Legią na ich terenie (1:3) i z całą pewnością stać ich na sprawienie jutro kolejnej sensacji na Łazienkowskiej. Zasłanianie się tekstami w stylu, że wówczas w Legii grał drugi garnitur (rywalizowali z Ajaxem) nic dla mnie nie znaczy, bo obecna dyspozycja pierwszego składu Legii w chwili obecnej jest równie wątpliwa jak w tamtym czasie forma ich drugiego składu.
Kurs 10 na wygraną gości to jawna zniewaga ze strony buków. Warto zagrać, choć rozsądniej jest wziąć X2.
Legia przechodzi pewną zadyszkę i jeśli jutro diametralnie nie zmieni swojego oblicza i nie powróci na ścieżkę zwycięstw to wróżę, że tytuł zgarnie im sprzed nosa ktoś z trójki Lech, Jaga, Lechia.
Dlaczego akurat tej trójki? Spójrzmy na układ pozostałych gier.
Lech jest stawiany w każdym meczu jako faworyt i z założenia powinien ugrać tyle aby przed ostatnią kolejką liczyć się w stawce. W meczu z Legią pokazał, że będą grali o ten tytuł do końca.
Jaga po jutrzejszym spotkaniu, gdzie dojdzie do kolejnej próby sił (i o zwycięstwie jeśli nie głupi traf lub sędzia, to zadecyduje dyspozycja dnia) będzie mogła skupić się na czterech spotkaniach z dolną połówką grupy mistrzowskiej (z czego aż trzy mecze zagra u siebie).
Natomiast terminarz Lechii (która ugrała już cztery punkty a jeśli nie pokpi jutro sprawy i wygra w Zabrzu - czym odprawi rywala o podobnych aspiracjach - dopisze kolejne przed przystąpieniem do czterech meczy z silniejszymi rywalami), wydaje się względnie łatwy, bo Legię i Lecha podejmują u siebie, a więc mogą pokusić się o wydarcie tych punktów przy komplecie publiki.
Na tym etapie to oczywiście czysta symulacja i z każdą kolejką będzie się to zmieniać. Jednak gdybym miał wskazać ekipy będące bliżej tytułu, to na ten moment właśnie te ekipy.
Legia - Jagiellonia ???? GIL GIL GIL
X2 kurs 2,65 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
Korona K : Górnik Łęczna 1:3
Zapewne do samego końca sezonu powinna być walka o to kto zostaje a kto spadnie , co do tego meczu to zarówno Korona jak i Górnik Ł są zaledwie z jednym pkt przewagi nad Zawiszą i 3 nad Bełchatowem , Korona ostatnio zawodzi i w tej drugiej części sezonu zanotowała dwie porażki natomiast Łęczna rozpoczęła z wysokiego &quot;C&quot; wygrywając na Piaście natomiast w domu u siebie przegrywa boleśnie 3:0 z Cracovią , co do samego meczu dziś uważam ze będzie iskrzyło w każdej linii a H2H pokazuje że pomiędzy nimi sporo kartek i to nie tylko żółtych ale i czerwieni i na czerwień dziś liczę na dodatek sędziuje Krzysiu Jakubik tak więc pokuszę się o czerwień !
-???? czerwona kartka w meczu 3.85 / Betsson /
Pan Krzysiu jest OK !!!!!! ????i jeszcze jedna ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jak dla mnie Jagiellonia nie zagra dwóch dobrych meczów w odstępie 3 dni.
Druga sprawa taka że każdy będzie marudził że Legia od 2010 nie wygrała u siebie z Jagą a wiadomo że każda passa się kiedyś kończy tak jak ta niedzielna np Probierza który nie wygrał w Poznaniu aż do niedzieli.
Kurs na Legię nie warty gry ale można zagrać coś na live.
Jedynym typem przedmeczowym jaki przychodzi mi do głowy to DW 2-0 dla Legii.
--// nie ma też gwarancji, że passa będzie przerwana ;) kursy nie warte gry, ale nikt tutaj nie mówi, że nie będzie to mecz walki. Jaga nie wystraszy się Legii i spokojnie ma szansę na zdobycie bramki --// Robson1416
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Takie 2 pytania: czy 4 miejsce da gre też w LE jeśli Lech i Legia będa w top3 bo to finalisci pucharu Polski?
Gdzie moge obejrzec powtorki meczy ?
--// Jeśli Legia i Lech w TOP 4 to 4 zespoły wchodzą do pucharów. Ekstraklasa.tv - skróty spotkań --//Robson1416
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Wisła - Pogoń wynik 2-1
Gospodarze są w bardzo dobrej formie gdzie ostatnio efektownie pokonali u siebie Górnik Zabrze, a na wyjeździe w Gdańsku strzelili 2 bramki i zremisowali z groźną Lechią. Wisła dzisiaj zagra bez Emmanuela Sarkiego oraz Donalda Guerriera. Pod znakiem zapytania stoi występ wracającego po kontuzji Richarda Guzmica. Do tego gospodarze dzisiejszego meczu mają cały czas szansę na podium, więc możemy się spodziewać otwartego meczu. Goście ostatnio dwie porażki. Do tego dzisiaj zagrają bez kontuzjowanych Robaka i Matyni którzy nie zagrają już do końca sezonu. W ostatnim meczu z Górnikiem w obronie Pogoni najstarszym zawodnikiem był Golla - 23 lata. Dzisiaj do składu wraca Matras lecz zagra on najprawdopodobniej na środku pomocy. W bramy zobaczymy Kudłę, który praktycznie cały sezon przesiedział na ławce. W ofensywie jest Aka, Janota, Frączczak i ostatnio skuteczny Zwoliński, więc jest kim straszyć gospodarzy.
Przy takiej młodej obronie Pogoni i w miarę dobrej ofensywie Pogoni stawiam tutaj na bramki w tym meczu.
Ostatni pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.
Dzisiaj typuję, że będzie to otwarty mecz i liczę na remis 2-2. - dobrze przewidziałem ;)

Typ:
over 2,5 @1,95 ✅
obie strzelą @1,83 ✅
bet365
 
M 0

marak1

Użytkownik
Wisła - Pogoń
Wisła za Moskala się rozpędza - z meczu na mecz grają coraz lepiej. Ostatni wynik w Gdańsku Wiślacy mogą uznać za sukces, stadion Lechii w tym roku to solidna twierdza. Pogoń w grupie mistrzowskiej nie zachwyca, grają bardzo nieskutecznie , dwa ostatnie mecze ciężko było oglądać. Zdecydowanym faworytem są Wiślacy , przy kursie 1,75 uważam bet za dobrą okazję.
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1 kurs : 1,75
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
Górnik Z : Lechia G 0:1
Pokusiłbym się w tym spotkaniu na gole i puszczę coś takiego :
- over 2.5 / 1.90 ⛔
- obie strzelą 1.72 ⛔
- over 2.5 i obie strzelą / 2.20 ⛔... wszystko w bet365
..... Górnik od paru sezonów nie potrafi zdobyć kompletu pkt z Lechią i np. w dwumeczu z tego sezonu tu w Zabrzu 2:2 i na Lechii porażka 1:0 , jak Lechici strzelali tu gole to przynajmniej dwa tak mówi H2H , ostatnio Lechia gra w kratkę a ostatni ich wyjazd to wygrana na Pogoni 3:1 natomiast Zabrzanie 3 ostatnie pojedynku u siebie to 3 zwycięstwa i za każdym razem strzelili 2 gole tak więc liczę na bramki i dziś i uważam że chyba można pokusić się o bramki !! :-:)-:)-(
 
Do góry Bottom