>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

33 kolejka Premier League [03-04 kwietnia ]

Status
Zamknięty.
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Po 1. Przeczytaj dwa posty wyżej co pisaliśmy z Robsonem. Skończcie z tym &quot;żałosnym&quot; już argumentem. Brak Rooneya na pewno będzie odczuwalny ale też nie niemożliwy do załatania.
Rooney to 80% tej drużyny , gra układa się tylko i wyłącznie pod tego piłkarza , kto ma go zastąpić? drewno Berbatov? a może supergwiazda Gibson? nie bądźcie śmieszni , Chelsea może sobie poradzić z Man.U i są moim zdaniem faworytem do zwycięstwa ale na pewno nie jest to typ do stawiania za grubą kase , sam obstawie na Chelsea ale na jakiejś taśmie za 5 zł , za 300zł i więcej mozna obstawiać na jeden typ z Anglii , mianowicie:


EVERTON - WEST HAM

Typ:1
kurs:1.45

Analiza: West Ham to drużyna która jest ostatnio w katastrofalnej formie , porażki 1:3 czy 1:2 na swoim stadionie z drużynami takimi jak Volves czy Bolton są na to dowodem , moim zdaniem nie ma takiej możliwości aby Everton który wygrał na swoim stadionie 4 ostatnie spotkania nie poradził sobie w tym meczu.

Podsumowując kurs jak na ten mecz i tak jest chyba zawyżony bo tutaj powinno być z 1.20 na Everton tak jak jest w przypadku Arsenalu.

STOKE CITY - HULL CITY

Typ:1 ✅✅✅ (2:0)
Kurs:1.70

Analiza :

Hull to obok Portsmouth i Burnley najpewniejszy spadkowicz Premier League , ich ostatnie wyniki to najczęściej blamaże typu: 5:1 z Evertonem ,3:2 z Portsmouth (przegrana z taką drużyną to już blamaż) czy 3:0 z Beznadziejnym West Hamem.Krótko mówiąc Hull na wyjazdach dostaje baty od każdego jak leci , ich dzisiejszy rywal co prawda również jakoś formą nie błyszczy ale na swoim stadionie sa bardzo solidną drużyną.
 
dygas 0

dygas

Użytkownik
Spotkanie: ManU v Chelsea
Typ: Chelsea wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 5
Buk: Gamebookers
Analiza:

Już dzisiaj o godzinie 13:45 dojdzie do bez wątpienia najciekawszego, najbardziej emocjonującego oraz najmocniej oczekiwanego meczu zarówno na wyspach jak i świecie.
Na Old Trafford dojdzie do pojedynków gigantów między drużyną z Manchesteru, a londyńską Chelsea.
Dla wszystkich jest to mecz o wszystko, lecz przed drużynami jeszcze 5 spotkań w Premiership - wcale nie łatwych.
Oczywiście te spotkanie może przeważyć losy tegorocznych rozgrywek, ale nie można lekceważyć pozostałych drużyn. Ale powracając do analizy:

Najpierw wypiszę argumenty,które przemawiają na korzyść Chelsea oraz ilości bramek powyżej 2.5:

✅Długo oczekiwana wygrana w Premiership
✅Ostatnia świetna dyspozycja Chelsea
✅Brak Wayne&#39;a Rooney&#39;a
✅Powrót wypoczętego Didiera Drogby, który ma chrapkę na tytuł najlepszego strzelca
✅Średnia dyspozycja ManU (porażka z Bayernem)
✅Chęć zrewanżowania się za porażkę sprzed roku (3:0)
✅Doskonała forma Maloudy oraz Lamparda

✅Ofensywny styl gry obu drużyn
✅Najwięcej strzelonych bramek przez Chelsea (82) oraz drugiego Manchesteru (76)
✅Gdy padnie pierwsza bramka mecz nabierze zaciętości oraz walki i co za tym idzie bramek

Myślę że jest to dobry typ po takim kursie... Warto zaryzykować Pozdrawiam
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
v

Arsenal Londyn v Wolverhampton Wanderers

-2.5 ✅ 1:0
2.40
Expekt
Spotkanie Kanonierów z Wilkami mimo niskiej pozycji tych drugich zapowiada się ciekawie. Ciekawie dlatego, iż Wolves ostatnio gra bardzo skutecznie. Dwie wyjazdowe wygrane z walczącymi o utrzymanie WHU i Burnley oraz remisy z wyżej notowanymi Evertonem i Aston Villa (tu wypaczony przez sędziego wynik.. i 2 gole AV z spalonego). Dzięki tym wynikom Wolves uciekło z gorącej strefy i jeśli nadal tak będą grać powinni bez problemu się utrzymać. Co słychać w drużynie gości? Ano po środowym spotkaniu z Barcą ich kadra lekko uszczuplała. Brak dziś Gallasa, Arshavina oraz Fabregasa. Co prawda Denilson oraz Walcott wcale nie zagrali gorzej, ale jednak to nie to samo. Spójrzmy na bramkarzy. Hahnemann uratował z Evertonem remis i dzięki swojej postawie zawitał w 11 kolejki. Z drugiej strony co wyprawiał Almunia w środę większość widziała. Wg mnie wynik z listopadowej potyczki (4:1 dla Kanonierów) nie powtórzy się.. ba! zespoły nie powinny zdobyć połowy z tych bramek. Wątpię aby Wilki strzeliły gola na Emirates.. a sami z aktualną formą nie pozwolą się zdeklasować.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rooney to 80% tej drużyny , gra układa się tylko i wyłącznie pod tego piłkarza , kto ma go zastąpić? drewno Berbatov? a może supergwiazda Gibson? nie bądźcie śmieszni , Chelsea może sobie poradzić z Man.U i są moim zdaniem faworytem do zwycięstwa
co ty wogóle za głupoty wypisujesz ??? jakie 80% to z tego wychodzi że jak Rooney 80% to Van der Saar jakies 20% i mamy cały zespoł ... ehhh już kiedyś Ronaldo czy Beckham mieli stanowić 80% drużyny. a nie sądzicie może że brak Rooneya tylko dodatkowo zmobilizuje Berbatova i resztę drużyny aby udowodnić że MU to nie drużyna jednego zawodnika ? faworyta w tym meczu nie ma i nie było by nawet gdyby był Rooney. Tu każdy wynik jest możliwy i wcale nie sądze że Manchester rozniesie CFC 3:0 czy łatwo wygra.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
⚽Portsmouth - Blackburn | Typ: 2 - Kurs: 2,15 ⛔ 0-0

Nie będę szalał ze stawką na to spotkanie, ale myślę, że warto złapać taki kurs. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja. Być może po dzisiejszym meczu spadek gospodarzy stanie się faktem. Jak się okazuje dzisiaj Avram Grant ma do dyspozycji tylko 13 piłkarzy... W ostatnim ligowym meczu z Tottenhamem ze składu wypadli Hermann Hreidarsson (achilles) i Danny Webber (kolano). Od dłuższego czasu kontuzjowani są David James (łydka), Kevin Prince Boateng (kostka), Hassan Yebda (kolano), Tal Ben Haim (pachwina) i Marc Wilson (noga). Kilku zawodników zostało też sprzedanych, zatem klub jest w opłakanym stanie. Tymczasem Blackburn bez ważnych kontuzji, wręcz przeciwnie do składu wraca kilku piłkarzy, między innymi Robinson i Nelsen. Goście podbudowani ostatnimi dwoma zwycięstwami ligowymi powinni tym razem poradzić sobie z Portsmouth. Nie należy jednak szaleć ze stawką, bo Blackburn teoretycznie nie ma o co walczyć, a dla Portsmouth to bardzo ważne spotkanie, a jak wiemy różne rzeczy się zdarzają...
⚽Burnley - Manchester City | Typ: 2 - Kurs: 1,72 ✅ 1-6
W Premier League dzisiaj kilka spotkań trudnych do oszacowania, ja jednak skupiłem się na Manchesterze City, który powinien zdobyć 3 punkty. Walka o 4. pozycję cały czas trwa, w tej chwili MC ma 2 punkty straty do Tottenhamu, który gra dziś z Sunderlandem i na pewno zwycięstwo nie przyjdzie mu łatwo. Otwiera się zatem szansa na dogonienie piłkarzy z Londynu. Roberto Mancini i jego gracze nie powinni przegapić takiej okazji, tym bardziej, że na Turf Moor zagrają z jedną z najsłabszych drużyn ligi. Burnley ma nóż na gardle. Strata do bezpiecznego miejsca to już 3 punkty. Sezon zbliża się powoli do końca. Drużyna Burnley będzie na pewno chciała szybko zdobywać punkty, gole i jakimś cudem utrzymać się jeszcze w lidze. Piłkarzom gospodarzy nie można im odmówić zaangażowania, ale w starciu z tak silną ekipą jak Manchester City szanse na zwycięstwo są nikłe. Burnley w ostatnich 5 meczach zdobyło tylko 1 punkcik. Tymczasem goście radzą sobie całkiem nieźle. PO pokonaniu Chelsea zremisowali z Sunderlandem, a potem pokonali Fulham i Wigan. W międzyczasie zaliczyli wpadkę z Evertonem. Forma całkiem niezła.
Jeszcze słowo o składach. Trener Burnley nie może skorzystać z kontuzjowanych McCanna i Eckersley&#39;a. Manchester City tradycyjnie bez takich piłkarzy jak Bridge, Lescott, Petrov i Michael Johnson. Poza tym Ireland nie wrócił jeszcze do zdrowia po urazie odniesionym w meczu z Evertonem. Cieszy powrót Emmanuela Adebayora oraz wysoka forma Carlosa Teveza. Myślę, że goście są w stanie spokojnie wywieźć 3 punkty z Turf Moor.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja się krótko wypowiem bo dzisiaj za bardzo czasu nie mam.
Jeśli chodzi o mecz Manu z Chlesea to ja tu widzę remis. Myślę , że na 2:2 możemy liczyć. Nie wierze w to aby tylko jedna z drużyn mogła trafiać do bramki rywali. Rooney to nie cały zespół ale ważny element całej drużyny. Bez Ronney&#39;a Manu tez jest silne. Wątpliwości by był gdyby grali na Stamford Bridge i myślę , że wtedy typ na Chelsea byłby uzasadniony ale dziś grają na OT. Także biorąc pod uwagę, że Chelsea ma świetnych pomocników i napastników a Manu nie odda łatwo skóry myślę, że warto grubo postawić , że OBIE STRZELĄ @1.83 .
Prócz tego ciekawie też będzie w meczu Sunderlandu z Tottenhamem i tu tez upatruję typ, że OBIE STRZELĄ. Reszta meczy m.in Arsenal nie warty grania po kursie 1.20. Nie wiadomo czy Wilki strzelą i nie wiadomo też czy padnie over. O wygraną również będzie trudno ale wierzę w końcowy sukces Kanonierów.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Osobiście w meczu Manchesteru z Chelsea też widzę remis. Liga powoli dobiega końca, żaden zespół nie będzie chciał tutaj pozwolic sobie na stratę punktów. Jak słyszę twierdzenia, że Manchester = Rooney albo Rooney to 50/80% drużyny to mam ochotę strzelic sobie w łeb. Wiadomo, Wayne kontuzja, ale jest kim go zastąpic. W obwodzie jest przecież Berbatov, który wg mnie jest mocno niedoceniany, a to naprawdę świetny piłkarz. Na pewno Alex postawi u siebie na 4-5-1 i Carlo chyba nie zrobi inaczej, więc w środku pola będzie niezły bałagan i trochę miejsca na bokach. To, że Manchester przegrał z Bayernem o niczym nie świadczy - fakt, Diabły nie grały dobrze, dały się zdominowac, ale wracają do siebie, gdzie miażdżą i to Chelsea powinna się bać. The Blues ostatnio dwa wysokie zwycięstwa, bardzo podbudowani przed tym meczem, wraca Drogba, chęc odegrania się za porażkę sprzed roku, zespół w formie, ale to Old Trafford.
Ktoś tam pisał wyżej, że dwa mecze nie oznaczają i na podstawie dwóch meczów nie można powiedziec, że zespół jest w formie. Tak, 7-1 z Aston Villą (bijącą się o puchary) i później 5-0 na wyjeździe, Chelsea nie ma formy. Halo, halo, to na jakiej podstawie to stwierdzic? Mecz z Interem był sto lat temu, teraz dwa fantastyczne zwycięstwa, 12-1 w bramkach, daj Boże każdemu zespołowi &#39;nie miec takiej formy&#39;. Dziękuję, koniec imprezy. Remis.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Man Utd vs Chelsea
Typ: F.Lampard strzelcem bramki
Kurs: 3,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz sezonu pomiędzy Menu a Chelsea, typuje w tym spotkaniu że F. Lampard strzeli przynajmniej jedną bramkę. Zaczne może od drużyn. Gospodarze obecnie zajmują fotel lidera z jednopunktową przewagą nad dzisiejszym rywalem

1. Man Utd 32 72 76 - 25
2. Chelsea 32 71 82 - 29

Manchester ma przed sobą bardzo cięzki mecz w lidze mistrzów z B. Monachium który przegrali 2:1 i to jest chyba ważniejsze aby awansować do półfinału ligi mistrzów niż liga ale tu na pewno też będą walczyć. Chelsea odpadła z ligimistrzów więc pozostała tylko liga i chcąc zdobyć mistrza kraju muszą dzisiejszy mecz wygrać. Licze tu na Lamparda który do tej pory strzelił w tym sezonie 17 bramek w ostatnim meczu zdobył ich aż 4. Napewno będzie duzo walki i być może sędzia podytktuje jakis rzut karny i wtedy Lampard wpisze sie na liste strzelców. Piłkarz ten jest w znakomitej formie i dużo stanowi o sile swojego zespołu.

:gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: :gool:
 
R 0

radekg84

Użytkownik
piłka nożna, Premier League (16:00)
Spotkanie: Arsenal - Wolverhampton
Typ: obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
O 16:00 na Emirates Stadium Arsenal podejmie Wolverhampton. Gospodarze w środę grali tutaj z Barceloną i pokazali ambicje i wolę walki. Stracili jednak mnóstwo sił i bardzo ważnych graczy. Z Katalończykami stracili Fabregasa, Gallasa i Arshavina, jednak dzisiaj i tak są dzisiaj faworytami meczu. Kanonierzy bardzo potrzebują punktów, aby włączyć się do walki o Mistrzostwo, jednak goście są w kapitalnej formie.
Goście w 4 ostatnich spotkaniach wygrali dwukrotnie i dwa razy remisowali. Wygrali w Burnley i West Ham, a zremisowali u siebie z Evertonem, a także Aston Villą. Takie rezultaty z takimi drużynami, to na pewno wynik bardzo dobry.
Jednak drużyna Wolverhampton jeszcze nie ma pewnego utrzymania, dlatego musi walczyć o każdy punkt. Jeżeli strzelili 2 bramki na Villa Park, 2 bramki w Burnley i 3 gole z West Hamem, to dlaczego ma to się nie udać z osłabionym kadrowo i zmęczonym Arsenalem. Zdobyć punkty z Arsenalem będzie ciężko, ale strzelić bramkę myślę że się uda ????
 
B 0

bjedek

Użytkownik
Spotkanie: Burnley - Manchester City (wynik do przerwy)
Typ: 2
Kurs: 2,2
Bukmacher:
Analiza: Dziś o godzinie 18:30 zostanie rozegrane ostatnie zaplanowane na dzisiaj spotkanie 33 kolejki Premiership. Burnley będzie podejmować The Citizens. Uważam, że dzisiaj to goście wywiozą z Burnley komplet punktów. Dlaczego? Pierwsze co przychodzi mi do głowy to fatalna ostatnio postawa Burnley, nie wygrali od 8 spotkań, w tym tylko jeden remis. Citizens ostatnio wygrali z Wigan 3:0, gdzie w końcówce meczu swoim geniuszem wykazał się Tevez, strzelając hat-tricka. Mam nadzieję, że dzisiaj chociaż w połowie powtórzy, to co zaprezentował tydzień temu. Burnley okupuje przedostatnią pozycję w tabeli i praktycznie ich szanse na pozostanie w ekstraklasie są równe zeru. Manchester City za to bardzo dużą motywację, nadarza im się doskonała okazja, aby wskoczyć na czwarte miejsce. Tym bardziej iż, Tottenham przegrał dziś z Sunderland.
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham vs Liverpool
Typ: X (HC 1:0)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie 33. Kolejki angielskiej Premier League pomiędzy 9. W tabeli drużyną Birmingham, a 6. Liverpoolu. Mimo tego, że rożnica punktowa między tymi druzynami wynosi 9 pkt. Wydaje mi się, że Liverpool nie wygra większa liczbą goli niż 1. Liverpool w ostatnim meczu LE z Benficą, co tu dużo mówić – zawiódł wszystkich. Prowadząc 1-0 i poprzestać na atakach oni bez sensownie stracili dwie kolejne bramki tym samym przegrywając 2-1. Uważam, że goście muszą bardziej skupić się na rewanżowym meczu z Benficą niż na spotkaniu ligowym, ale i tak uważam, że Liverpool wygra. Jakie są plusy, które przemawiają za druzyną z Anfield? Dwie kontuzję graczy Birmingham a dokładniej Lee Carsley oraz Garry O’Connor. Gospodarze w ostatnich meczach nie pokazali nic ciekawego. Porażki z Blackburn czy Sunderlandem były upokarzające za to remis z Arsenalem był bardzo zaskakujący chociaż nie nie do przewidzenia. Ostatni mecz jaki Blackburn wygrało było to spotkanie z Portsmouth zakończone rezultatem 2-1. Kończąc, uważam, że Liverpool będzie przeważał w tym spotkaniu, ale ostatecznie wygra tylko jedną bramką.
Początek spotkania o godz. 16.00

Pozdrawiam i Wesołych Świąt
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham-Liverpool
typ: X
Kurs: 3.61
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Jest to mecz ligi angielskiej pomiędzy 9 i 6 zespołem. Gospodarze jak dotychczas mają na koncie 45 punktów a ich bilans meczowy to 12-9-11, a goście zdobyli 54 pkt z bilansem 16-6-10. Jeśli chodzi o forme tych 2 ekip to wygląda nastepująco: Birmingham na ostatnie 8 meczy zdobył 8 pkt a Liverpool 13. Warto podkreslic że gospodarze jak dotychczas u siebie na 16 spotkań przegrali tylko 2, Liverpool w roli przyjezdnych tez na 16 meczy potrafił zwyciężyć zaledwie 4 razy, więc gdyby brać pod uwage statystyki to Liverpool nie jest wcale takim faworytem tego spotkania jak zapewne wielu ludziom się wydaje. Birimingham w roli gospodarza w tym sezonie nie przegrał meczu z tak &quot;wielkimi&quot; zespołami jak: Man.Utd, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Man.City. Ten fakt daje mi przepustkę do tego by myslec ze ten mecz przeciwko Liverpoolowi też zakończy się wynikiem remisowym
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Birmingham v Liverpool
Liverpool @ 1,87 ⛔
-2,5 @ 1.70 ✅
PinnacleSports


Jeśli The Reds nadal chcą zachować szanse na czwartą lokatę muszą! wygrać. Czarne Koty dziś wyciągneły w kierunku LFC pomocna dłoń i ograły Tottenham 3:1. Łatwo ale nie będzie.. na St Andrews Ground The Blues urwali punkty trójce z BigFour, z każdym remisując. Z czwartym zespołem też zresztą zremisowali tyle, że na Anfield po m. in. pięknej bramce Jerome. Biorąc pod uwagę terminarz i bezpośrednich rywali do 4 miejsca.. wydaje się, że to LFC ma najłatwiejszy rozpis gier. Birmingham niby o nic nie gra.. chyba, że piłkarze o nowe kontrakty - 9 miejsce w Premiership i tak dla B&#39;gham to najlepszy wynik od 56 lat. Dlaczego mimo wszystko stawiam na LFC na gorącym terenie? Torres w formie. Glen Johnsson zaczyna grać jak przed kontuzją. To co pokazali z Sunderlandem (który paradoksalnie dziś łatwo ograł Koguty (Bent dodatkowo nie strzelił 2x11)) może napawać optymizmem. Fakt - z Benficą przegrali, ale to inny kaliber.. dodatkowo przez głupotę Babela zespół przez większość meczu musiał radzić sobie w 10ciu.. Wg mnie.. mimo, że teren trudny LFC z nożem na gardle (5 pkt straty do Man C) wywiezie cenne 3 punkty. Dodatkowo.. zagrałbym under 2,5.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Fulham - Wigan
2:1​

Jutro w Premier League tylko trzy spotkania. Jednym z nich jest pojedynek Fulham z Wigan. Obie drużyny nie najlepiej ostatnio się prezentowały chociaż Fulham w LE odnieśli zwycięstwo (ogólnie w LE radzą sobie dość dobrze, warto wspomnieć chociażby wyeliminowanie Juventusu).. Jednak w lidze nie wygrali już od 4 spotkań z czego 3 przegrali. Lepszymi wynikami nie może także pochwalić się Wigan. Wprawdzie dwie kolejki temu wygrali lecz przeciwnik z którym się mierzyli nie powala na kolana (chodzi oczywiście o Burnley, które dziś dostało srogą lekcję od Manchesteru City). Sam wynik także nie był zachwycający bo tylko skromne 1:0. Po samych ostatnich wynikach osiągniętych przez obie ekipy trudno wskazać faworyta tego meczu. Wprawdzie bukmacherzy minimalnie faworyzują drużynę gospodarzy jednak oceniając tylko formę oraz wyniki obu ekip ciężko stwierdzić, która z nich jutro zaprezentuje się lepiej. Dodatkowo trzeba brać poprawkę na mecz LE. Ostatni pojedynek zakończył się remisem 1:1. Jak będzie jutro to się okaże. Najlepiej jednak będzie jeśli odpuścimy to spotkanie.

Moja propozycja:
no bet
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham - Liverpool
Typ: Obie drużyny zdobywają gole ✅
Kurs: 1.77 ✅
Buk: betsson
Analiza: W dniu dzisiejszym najpewniejszym wg. mnie typem jest ten zaprezentowany wyżej. Liverpool łapie wiatr w żagle i zapewne będzie liczyło się w walce o miejsce premiowane udziałem w europejskich pucharach. Po wczorajszym pogromie w Burnley gdzie Man City rozprawił się w gospodarzami strzelając 6 bramek! wiemy iż walka będzie trwała do ostatniej kolejki i żadna drużyna nie odpuści. To w formie wstępu, teraz szybka analiza dotycząca mojego typu. W pojedynkach H2H na 7 meczy 3 razy bramki padały z obu stron. Gospodarze na własnym stadionie są niepokonani od 26 września. To tam punkty traciły takie zespoły jak: Man City, Chelsea, Man Utd, Everton czy ostatnio Arsenal. Być może moje słowa o tym iż Liverpool łapie wiatr w żagle na początku analizy były za mocne ale widać pewną poprawę w ich grze. Dobrze prezentuje się Torres, Babel i reszta ekipy. Aby goście liczyli się w walce o europejskie puchary muszą strzelić dzisiaj co najmniej jedną brameczkę, a co do dyspozycji strzeleckiej Birmingham u siebie wszyscy wiemy jak wygląda (w 7 ostatnich meczach strzelali co najmniej jedną bramkę). Typ wydaje się być najpewniejszy na ten mecz. Warto może też zagrać za mniejszą stawkę: TORRES STRZELI GOLA po kursie 1.85 ;) Polecam i pozdrawiam ;)
edit: typ chodził mi po głowie od początku weekendu i nie zawiodłem się na nim ;)
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - Wigan
Typ:jednobramkowe zwycięstwo Fulham
Kurs:3.75
Buk:gamebookers
Analiza:
Fulham świetnie sobie radzi na własnym boisku, a ten sezon jest dla nich dość wyjątkowy gdyż zaszli do ćwierćfinału ligi europejskiej i w pierwszym meczu pokonali Wolfsburg 2:1, a o to zestawienie ostatnich spotkań gospodarzy:
Fulham Londyn - VfL Wolfsburg 2:1✅
Hull City - Fulham Londyn 2:0⛔
Fulham Londyn - Manchester City 1:2⛔
Fulham Londyn - Juventus Turyn 4:1⛔
Manchester Utd - Fulham Londyn 3:0⛔
Juventus Turyn - Fulham Londyn 3:1⛔
Sunderland - Fulham Londyn 0:0⛔
Szachtar D. - Fulham Londyn 1:1⛔
Jak pokazują powyższe mecze, gospodarze potrafią ogać wysoko juventus by zaraz potem przegrać w lidze z Manchesterem City, fakt jest duża rozbieżność w ich spotkaniach, ale często jeśli wygrywają to właśnie jedną bramką, myślę więc że dziś pokonają gości 1:0 bądź 2:1, a może wynik będzie jeszcze wyższy
 
wyrwijszmal 0

wyrwijszmal

Użytkownik
Spotkanie: Everton - West Ham
Typ: 1 Handicap ( 0 - 1)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W niedzielę o godzinie 17.00 przeciwnikami Evertonu będzie drużyna z Upton Park. Na chwilę obecną Everton zajmuje 8 miejsce w tabeli, West Ham 17. W drużynie West Hamu nie dzieje się dobrze o czym z pewnością świadczy pięć kolejnych porażek:
Manchester United 3 : 0 West Ham United
West Ham United 1 : 2 Bolton Wonderers
Chelsea Londyn 4 : 1 West Ham United
Arsenal Londyn 2 : 0 West Ham United
West Ham United 0 : 1 Stoke City
Stawiam na 3-0 dla The Toffees i niezawodnego Louisa Saha.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham City - Liverpool FC
Typ: Birmingham City - Liverpool FC (1:0)
Kurs: 3,05
Buk: Bah
Analiza:

Dzisiejszego dnia zmierzą się drużyny z PremierShip.
Birmingham City - 9 pozycja w tabeli.
Liverpool FC - 6 pozycja w tabeli.
Liverpool walczy o pozycje premiowane grą w LM i LE. Między 4 pozycją w tabeli ,a 7 jest bardzo ciasno i każda z drużyn chce walczyć o pozycje premiowane.
Liverpool - 16 zwycięstw 6 remisów 10 porażek 53:32 bilans bramkowy
Birmingham City - 12 zwycięstw 9 remisów 11 porażek 33:37 bilans bramkowy

Liverpool wyjazd: 4-4-8 13:19
Birmingham dom: 7-7-2 16:11

Liverpool ostatnio w formie ,tak samo jak Torres który strzela dużo bramek. Myślę ,że w tym meczu możliwy jest handicap.
Tabela formy:

Historia meczy:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak Liverpool dziś nie wygra to za rok LM obejrzą w TV:razz:, bo jak stracą nawet te 2 punkty to będą tracić 4 pt. do MC który ma jeden mecz mniej rozegrany. Z Benfiką przegrali, przy czym dwa karne i ???? o tym zadecydowały ;). Więc Live nie może dopuścić do takiej sytuacji że przegrają dziś, a czwartek ich już nie ustawia zwalcza że różnie może być. Priorytet dla LFC to dzisiejszy komplet punktów, inny wynik wydaje mi się że będzie wielką niespodzianką.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham - Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś w lidze angielskiej odbędą się 3 spotkania w jednym z nim Birmingham na własnym stadionie podejmie drużynę Liverpoolu. Gospodarze spotkania to Birmingham City, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na miejscu 9, mając na swoim koncie 45 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 33-37. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół ten przegrał 2 spotkania, 2 zremisował oraz odniósł 1 zwycięstwo. Porażki to mecze wyjazdowe z Sunderlandem oraz Blackburn Rovers. Zwycięstwo z ostatnią drużyną ligi angielskiej czyli Portsmouth. Remisy to natomiast spotkania na własnym stadionie 2:2 z Evertonem oraz remis 1:1 z Arsenalem. Zespół ten na swoim stadionie rozegrał 16 spotkań: 7 wygrał, 7 zremisował oraz 2 przegrał.
Goście to Liverpool, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na miejscu 6 mając na swoim koncie 54 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 53-32. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach zespół ten odniósł 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Zwycięstwa to spotkania rozegrane na własnym stadionie: 2:1 z Blackburn Rovers, 4:1 z Portsmouth, oraz 3:0 z Sunderlandem. Porażki 0:1 z Wigan oraz 1:2 z Manchesterem United. Liverpool jest drużyną swojego stadionu, na wyjazdach jak na drużynę, która walczy o europejskie puchary spisuje się wyjątkowo słabo: 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 8 porażek.
Podsumowując spotkają się dwie drużyny swojego stadionu, a że gospodarzem jest Birmingham City to tą drużynę upatrywałbym bardziej w roli faworyta. Należy również dodać że The Reds powinni być trochę zmęczeni bardzo ciężkim spotkaniem w lidze europejskiej przegranym z Benficą 1:2. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy lub remis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom