>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka LaLiga (26.04.2024 - 29.04.2024)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Sociedad - Real Madryt
Real @ 2.70
Betclic

Nie uważacie, że kurs na zwycięstwo Królewskich wydaje się być promocja?. Ja wiem, że w tygodniu czeka ich bardzo ważne półfinałowe starcie w Lidze Mistrzów, ale uważam, że Real będzie chciał jak najszybciej zakończyć ligę i ją po prostu wygrać.
Gospodarze złapali wiatru w żagle i są niepokonani od pięciu spotkań. Z pewnością będą chcieli podtrzymać ta serie jak najdłużej, ale będzie im niezmiernie ciężko. Real Sociedad obecnie zajmuje 6. pozycje w ligowej tabeli i patrząc na punkty to raczej będzie bronił tej pozycji aby w przyszłym sezonie zagrać w Lidze Europy. W spotkaniach przeciwko Królewskim potrafią grać i udowadniali to już nie raz, Real mimo tego wyjdzie nakręcony po ostatnich zwycięstwach w Lidze Mistrzów czy tez w lidze przeciwko Barcelonie. Dla nich to najważniejszy moment sezonu, a więc czas aby dokręcić śrubę. Ancelotti celuje w dublet i choć ligę prędzej czy później wygra, to jego drużyna nie może sobie pozwolić na chwile rozluźnienia. Uważam, że z takiego kursu to grzech nie skorzystać.
Martwi mnie tylko jeden fakt. Często gdy Real wygrywał mecze z Barcelona to w następnej kolejce tracił odrazu punkty :). Oby nie było tak tym razem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2678
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Real Sociedad - Real Madryt BTS @1.91 Betclic

Na wstępie odradzam granie na Real, mają bezpieczną przewagę w lidze, niemal pewne Mistrzostwo Hiszpanii, więc po co mają się spinać na imienników z Sociedad, który walczą o puchary. W Realu ma dziś wyjść rezerwa, możliwe aż 9 zmian w składzie, więc powyższy typ raczej wyrzuciłbym do kosza. Gospodarze po odpadnięciu z LM w lidze 3 zwycięstwa i 2 remisy. W San Sebastian od 3 spotkań między nimi nie było BTS, czas najwyższy, żeby to się zmieniło. Przy rezerwowym składzie Realu gospodarze powinni coś strzelić , zwłaszcza, że Real już myślami w Monachium, ale i też zmiennicy w Madrycie będą chcieli się pokazać. Dla mnie powinny być bramki z obu stron.


PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Sociedad
: Remiro; Odriozola, Zubeldia, Le Normand, Galán; Zubimendi, Merino, Zacharian; Kubo, Barrenetxea i Oyarzabal
Pozostali powołani: Marrero i Ayesa; Elustondo, Pacheco, Aramburu, González de Zárate, Olasagasti, Turrientes, Brais Méndez, Becker, Sadiq oraz Silva.

Real Madryt: Kepa; Carvajal, Militão, Nacho, Fran García; Tchouaméni, Ceballos, Modrić; Arda Güler, Brahim i Joselu
Pozostali powołani: Łunin i Fran González; Lucas, Rüdiger, Kroos, Camavinga, Valverde, Vinícius oraz Rodrygo.
 
Ostatnia edycja:
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt
Typ : Tchouaméni powyżej 0,5 celnych strzałów + Modric powyżej 0,5 celnych strzałów
Kurs : 6.50
Bukmacher: superbet

Typ może trochę szalony, bo Realowi będzie dziś potwornie ciężko w San Sebastian na zwycięstwo, ale jak tylko spojrzałem na skład to uznałem, że może dzisiaj wyglądać to trochę inaczej niż zwykle w meczach z udziałem królewskich. Modric będzie miał za plecami Ceballosa, który teoretycznie powinien zająć na boisku miejsce Kroosa oraz Tchouaméniego jako typowej 6tki. Chorwat powinien więc za sprawą braku podstawowego trio królewskich trochę więcej swobody i przestrzeni w ofensywie. Z kolei Francuz pomimo, że z rzadka podłącza się do ofensywy to przy ataku pozycyjnym decyduje się w tym sezonie dość często na uderzenie. Przypomniał mi się trudny mecz na Mallorce, gdzie Tchouaméni zdobył piękną bramkę z dystansu.
Real może dzisiaj cierpieć wychodząc drugim garniturem i przy braku obu Brazylijczyków i Jude'a a co za tym idzie mniejszym potencjałem do gry z kontrataku być może częściej ujrzymy strzały z dystansu przy mozolnym konstruowaniu akcji królewskich.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Las Palmas - Girona
Typ: Girona
@1.76 Fortuna

Girona wciąż jeszcze pozostaje w walce o wicemistrzostwo kraju, co z pewnością oznaczałoby ogromny sukces dla zespołu, jednak mają dwa punktu straty do Barcelony. Nawet gdy nie uda im się obronić drugiej pozycji, to i tak mają względnie bezpieczną przewagę nad czwartym Atletico i piątym Bilbao, więc głównym celem - obok walki o wicemistrza - będzie niechybnie udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Najistotniejsze, by nie pogubić punktów ze słabymi rywalami. Las Palmas jest obecnie ewidentne zmęczony sezonem - przegrali pięć ostatnich spotkań, a ostatnią wygraną odnieśli na początku lutego. Są obecnie na w miarę bezpiecznej, trzynastej pozycji w tabeli i raczej nie muszą martwić się o spadek. Uważam, że Girona wykorzysta ten fakt i przywiezie cenne trzy punkty, przełamując tym samym serię wyjazdowych porażek. Okazja na to jest wyśmienita.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1647
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Las Palmas - Girona

Bardzo szybko ten czas leci i pora już na 33 kolejkę LaLigi - do końca pozostało już zaledwie 6 kolejek a więc 18 punktów do zdobycia. Powoli niektóre rozstrzygnięcia już zapadają.
Girona jest bardzo blisko ligi mistrzów! Ma przewagę 10 punktów nad 5 Athletic Bilbao ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i Girona na pewno marzy o wice mistrzostwie Hiszpanii...
Do Barcelony traci zaledwie 2 punkty!
Zacznę od dzisiejszych gości. Girona prezentuje się w tym sezonie fenomenalnie! Jednak należy to napisać, ostatnie spotkania na wyjazdach mocno na minus. 5 ostatnich wyjazdów to 5 porażek. Okey 3 z nich bardzo trudne tereny bo grali z Real Madryt, Atletico Madryt i Athletic Bilbao ale już spotkania z Mallorcą i Getafe im po prostu nie wyszły.
Las Palmas od 8 spotkań nie potrafią wygrać, mają "passę" 5 porażek z rzędu. Zajmują 13 miejsce w lidze z przewagą 12 punktów nad strefą spadkową a więc powiedzmy sobie szczerze, na 95% są w następnym sezonie w LaLiga - tylko kataklizm zabierze ich z tej ligi.
Spotykają się ze sobą drużyny, które nie mają najlepszego okresu w sensie... Las Palmas 5 porażek z rzędu, Girona 5 porażek z rzędu na wyjeździe.
Liczę na przełamanie dzisiejszych gości bo aż nie wypada by 3 drużyna ligi przegrywała każdy mecz na wyjazdach, ich gra naprawdę może się podobać, nie mają żadnych zachamowań i przede wszystkim chcą grać w piłkę jednak... jest to drużyna, która straciła dużo bramek w tym sezonie bo aż 40.

Girona + obie strzelą 3,5 Fortuna
 
gats 18,6K

gats

Użytkownik
Almeria - Getafe
16.15
Typ: Czerwona kartka
@5.00 Betclic

Dzisiejsze spotkanie na Estadio del Mediterráneo zapowiada się całkiem gorąco.
Almeria która jest najsłabszym zespołem w tym sezonie zmierza już raczej do drugiej ligi.
Co ciekawe wcale nie gra źle, szczególnie u siebie potrafi się postawić i pokazać pazur
jak np. w meczach z ATL czy SEV. Getafe natomiast potrzebuje punktów z takimi drużynami
żeby mieć jeszcze szansę na grę w LE. Obydwie dzisiejsze drużyny zebrały sporo kartek
w meczach, także czerwonych (5-8) i grają ostrą piłkę. Wisienką na torcie będzie sędzia
Guillermo Cuadra Fernandez który pokazuję czerwoną w co trzecim spotkaniu ale ma
też dobrą średnią w żółtych bo aż 5 na mecz.


1714210663667.png

Reasumując uważam że po tym kursie ten typ jest wart zagrania dzisiaj bo będzie to bogate w kartki spotkanie.
(1 czerwona i 9 żółtych sędziego dzisiaj, dobry ziom, podbija swoje statystyki)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2055
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cadiz - Mallorca
Typ: Powyżej 3,5 bramki
Kurs: 7,25
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Obydwa zespoły nie notują ostatnio dłuższych serii zwycięstw. Obydwa sąw dolnej cżęści tabeli i mają kiepska sytuacje obronną. Obydwie mają nza sobą dwie porażki z rżedu oraz motywacje, by tutaj zawalczyć. Dla Cadiz jest to jedna z ostatnich szans na utrzymanie se w lidze. grają przed własnymi kibicami, a ich statystyka występów przed własńą publicznościąnie jerst najgorsza - przegrali zaledwie jenen mecz na ostatnich pięć. Obydwa zespoły znają sie bardzo dobrze i znają swoe słabosci. Mallorca ma o prawiw 50% więcej bramek, które jej zawodnicy stracili niż zdobyli. Mallorca ma szansę nadrobić dystans nad strefą spadkową oraz dzisiejszymi gospodarzami.
 
gats 18,6K

gats

Użytkownik
BET - SEV
21.00
Typ: Czerwona kartka
@3.55 Betclic

Derby Sevilli na Estadio Benito Villamarin to kolejna perełka po dzisiejszym derby w Londynie.
W Anglii zabrakło mi ostrzejszej walki ale tutaj dziś wieczorem liczę na ogień dlatego
widzę dobrą okazję na czerwoną kartkę.

BET walczy o LE a SEV próbuje sie odbudować i z honorem zakończyć obecny sezon na dobrym miejscu w tabeli.
Oczywiście, każde derby rządzi się swoimi prawami i żadne statystyki nie mają tu sensu więc spodziewam sie chaosu.
Dodatkiem będzie sędzia Jose Maria Sanchez Martinez który osobiście wyjątkowo mnie wk*****
ale często daje zarobić swoimi śmiesznymi decyzjami.

1714317530817.png

Dzisiaj pod presją na pewno sieknie jakiegoś babola bo piłkarze nie będą grać z zimną krwią i wyprowadzą
go szybko z równowagi.
Nie zmieniam zdania na temat tego sędziego, to jednak klaun, powinna być czerwona dla Fornalsa.
 
Ostatnia edycja:
gats 18,6K

gats

Użytkownik
BAR - VAL
21.00

Typ: Combi (BTS + OVER 2.5 gola + OVER 3.5 kartki)
@2.78 Betclic

1714376343429.png

Dziś wieczorem kolejny mecz z drużynami "na musie". Na tym etapie już każdy punkt się liczy.
BAR u siebie, po odpadnięciu z LM może już tylko koncentrować się na lidze
a VAL chce jeszcze powalczyć o LE. Będzie dużo walki a 2 ofensywne drużyny
z upodobaniem do oblegania pola karnego przeciwnika to spora szansa na błąd obrony
i bramki z obydwu stron.

Sędzia Ricardo De Burgos Bengoetxea nie ma problemów z pokazywaniem kartek (4.8 na mecz)
a więc będzie miał dzisiaj pełne ręce roboty.

1714376297532.png

Dlatego proponuję takie zgrabne kombo w Betclic, mój typ na dzisiaj to 2-1 lub 3-1 dla gospodarzy.
Zabrakło 2 kartek ale za to mieliśmy koncertowy mecz Lewego z hat-trickiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
N 364,6K

niewierny-janek

Użytkownik
FC Barcelona - Valencia
obie strzelą, powyżej 2,5 gola, powyżej 4,5 kartek i Barcelona powyżej 3,5 rzutów rożnych @4,50
Superbet


Rzadko w lidze hiszpańskiej mamy tak ciekawe spotkanie w poniedziałek. Z tej okazji spróbuję ustrzelić doś wysoki kurs. Obie ekipy wciąż mają swoje cele w tym sezonie, Barcelona walczy o wice mistrzostwo i oczywiście by nie skończyć niżej niż rewelacja rozgrywek Girona. Valencia natomiast wciąż ma nadziej na europejskie puchary w przyszłym sezonie. Zacznę od kartek, których akurat w tej rywalizacji zazwyczaj nie brakuje, sędzia spotkania pan Ricardo De Burgos Bengoetxea akurat ma dość skromna średnią, jednak zdarzało mu się w tym sezonie już kilkukrotnie pokazywać 6, 7 czy nawet 8 kartek. Mam nadzieję, że nie zabraknie też bramek i to z obu stron. Barcelona w tym sezonie często traci gole, oczywiście sami też sporo ich strzelają, ewentualny wynik 1:1 nikogo nie powinien tutaj zadowalać i powinniśmy oglądać chęć do zwycięstwa po obu stronach. W historii meczów pomiędzy oboma drużynami, gdy Katalończycy byli gospodarzami mieliśmy 4/5 przypadków z btts i over 2,5 gola jednocześnie. Na koniec rzuty różne gospodarzy, którzy na własnym stadionie wykonują ich w lidze średnio 6,88 razy na mecz, wobec takich statystyk linia 3,5 jest jak najbardziej do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 688K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Valencia
Typ: Valencia strzeli gola
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś o godzinie 21 ostatni mecz 33 kolejki hiszpańskiej La Ligi, zagrają w nim Barcelona z Valencią, typuję tutaj że goście strzelą gola. Barcelona z pewnością nie może zaliczyć sezonu do udanych, odpadli z Ligi Mistrzów, w lidze tracą aż 14 punktów do Realu Madryt i jedyne o co mogą walczyć to o wicemistrzostwo z Gironą. Na pewno gdzieś z tyły głowy piłkarzy Barcelony będzie to wszystko siedziało, tym bardziej że Barcelona w tym sezonie traci sporo goli, aż 37 w 32 meczach a więc średnio ponad gola na mecz. Valencia jest na 8 miejscu, i ciągle może walczyć o czołową szóstkę, do Betisu tracą 2 punkty, do Realu Sociedad 4 a te drużyny mają mecz rozegrany więcej. Jestem ciekawy tego spotkania, wydaje mi się że szanse na gola gości są spore dlatego tak typuję, powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2409
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom