>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka PKO Ekstraklasy (6.05 - 9.05.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Lechia - Stal
Lechia @ 1.66
Wynik: 3:2

Betfan

Co tu dużo pisać. Lechia jeśli dzisiaj odniesie zwycięstwo to mocno przybliży się do tego żeby zająć czwarte miejsce na koniec sezonu. Wieczorem wszystkie oczy będą zwrócone na Piasta, który to zagra z Lechem.
Stal ostatnio sprawiło niespodziankę wygrywając z Legią 2:1. Jednak zespół ten nie potrafi ustabilizować swojej formy. Mają 5 pkt przewagi nad strefą spadkową i tak naprawdę musiała być stać katastrofa żeby spadli z ligi. Jadą na trudny teren na którym ciężko o punkty. Lechia u siebie strzela ostatnio minimum dwa gole na mecz. Ostatnio na własne życzenie zremisowali w Lubinie i zapewne wyciągnęli z tego wnioski. Moim zdaniem Lechia to bierze bo jest zespołem o wiele lepszym jakościowo i złapali wiatru w żagle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +984
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie widze nic innego jak dobry zyskowny % w nadchodzaca sobote, przynajmniej lepszy ten % niz w obecnym czasnie na Kryptowalutach , w banku , czy na gieldzie :))) Trudno jest mi uwierzyc aby Warta probowala stanac na drodze Lech-owi w sobote.

Raz ze mecz nie na swoim stadionie, dwa ze nie grozi im spadek, trzy zaprzyjaznione druzyny, plus zbyt duza papa w wielu bizmesmenow wlozona w lecha, aby teraz za przepascic szanse na tytul w ostatnim meczu gdzie potencjalnie moze byc feta, az nie chce sie wiezyc aby miasto z tego samego miasta probowalo pokrzyzowac plany swoim "mistrza" to nie mecz rzedu Wisla-Crakowia czy Polonia-Legia.

Krzaki wystawily po 1,60 z groszami a juz leci w tych krzakach kurs na leb i szyje, wiec bez podatku tak jak ja mam te minimum 40% do wziecia , chyba ze sie myle ale nie sadze, wiec niech ktos mnie uswiadomi jezeli zle twierdze , wy tam lepiej siedzicie w tej polskiej.....:)
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1375
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.30✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Łęcznej, gdzie przed miejscowym Górnikiem ostatnia szansa, na zachowanie nadziei w walce o pozostanie w Ekstraklasie. Beniaminek to aktualnie najgorszy zespół w elicie i wielu obserwatorów polskiego podwórka prognozowało przed rozpoczęciem kampanii, że gospodarze będą odstawać od reszty stawki. W pewnym momencie sezonu Górnik prezentował się całkiem nieźle i sięgał regularnie po zwycięstwa, ale od początku marca tego roku wygląda to dramatycznie. Same porażki i jedna wygrana z Radomiakiem Radom to mało, aby się utrzymać. Wola walki w tym klubie jest spora, ale brakuje po prostu umiejętności czysto piłkarskich, aby wznieść się na wyżyny. Czy gospodarz skorzysta ze swojej ostatniej szansy?

Drugi z beniaminków jest w minimalnie lepszej sytuacji od swoich poniedziałkowych przeciwników, ale nie jest też to idealna pozycja do atakowania. Nie mniej jednak Termalica sięgając po zwycięstwo w Łęcznej, praktycznie zrówna się punktami ze Śląskiem Wrocław i będzie w grze o pozostanie w Ekstraklasie. Ostatnie rezultaty napawają optymizmem, bo dwie wygrane z rzędu nie tylko poprawiły bilans punktowy, ale przede wszystkim dały pewność siebie przyjezdnym, którzy są w stanie sięgnąć po kolejne sukcesy. Wydaje się, że Górnik to najsłabszy rywal w ostatnim czasie, ale takie spotkania często są zdradliwe i należy wywalczyć sobie komplet oczek na boisku. Czy popularne Słoniki sięgną po kolejne zwycięstwo?

Czeka nas prawdziwy mecz walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować kartki. Nie należy spodziewać się piłkarskich fajerwerków. Wręcz przeciwnie uważam, że będzie to brudne spotkanie i styl nie jest ważny, a końcowy rezultat. Jeżeli Górnik nie sięgnie dzisiaj po komplet punktów, to oficjalnie spadnie z elity, a przegrana Bruk-Betu skomplikuje sytuacje klubowi z Niecieczy. Liczę na arbitra Sebastiana Jarzębaka, który często sięga do kieszonki i na singla warto też zastanowić się o czerwieni. Kurs jest wysoki i w mojej opinii to value, szczególnie w rywalizacji dwóch beniaminków walczących o utrzymanie. Jak popatrzymy sobie na trzy ostatnie bezpośrednie starcia jedno w Ekstraklasie, dwa w 1. Lidze, to za każdym razem oglądaliśmy czerwień! Mam nadzieję, że zawodnicy dadzą z siebie nie 100% a 150% procent i sędzia będzie miał sporo pracy w Łęcznej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Łęczna - Termalica
obie strzelą gola @ 1.72
czerwona kartka @ 3.85

powyżej 27.5 fauli @ 1.75
powyżej 4.5 kartek liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) @ 1.50
Wynik: 1:1, TAK, 22, 8

Betfan / STS

Spotkanie o pozostanie w ekstraklasie. Prawda jest taka, że remis w tym spotkaniu nie daje tak naprawdę nic obu drużynom. Górnik jak i Termalica potrzebują tutaj zwycięstwa aby zachować jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w lidze.
Pierwszą propozycją są gole obu ekip. Moim zdaniem z każdą upływającą minutą jedna jak i druga drużyna zacznie ruszać do przodu. Tu potem nie będzie kalkulacji. Fajnie by było jakby gol padł dość szybko bo to z pewności ożywi nam to spotkanie. Bruk-Bet wygrał dwa ostatnie spotkania i zapewne będzie chciał pójść za ciosem. Górnik miał ciężki terminarz bo przegrał z Rakowem, Lechem ale wgrał skromnie z Radomiakiem 1:0. Bezpośrednie starcia pokazują, że goli nie brakuje i oby było tak samo i tym razem.
Czerwona kartka?. W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach aż cztery razy pokazano czerwo. Czemu dzisiaj nie miało by być podobnie, skoro ranga samego meczu jest wysoka - pozostanie w lidze.
To samo tyczy się kartek i fauli. Jeśli jest to mecz o utrzymanie to liczę na walkę w środku pola oraz o każdy metr boiska. Tu dzisiaj niema mowy o odpuszczaniu. Fauli i ostrych starć nie brakuj, a średnia 28,2 fauli na mecz mówi nam sama za siebie.
Sędzia spotkania będzie Sebastian Jarzębak, który patrząc na jego statystyki jest raczej underowym sędzią jeśli chodzi o kartki.
Mam nadzieje, że piłkarze dadzą mu powody aby tych kartek dzisiaj nie zabrakło podobnie jak i goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +839
G 0

gubernator_nh

Gość
Dlaczego niby Warta ma się nie postawić w derbach ? Dla mnie to żadna lokata. Ale ja się nie znam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom