>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka Ligue1 [9.04-11.04.2021]

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Metz - Lille
Typ: 10
Kurs: 2.27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam,dzisiaj mamy tylko 1 spotkanie które rozpoczyna weekendową kolejkę w lidze francuskiej.
Po przeczytaniu wielu postów w Typach Dnia,postanowiłem zagrać odwrotnie do wszystkich typów co do tego meczu,więc typ jest po prostu na przekór wszystkiemu co świadczy o wygraniu drużyny gości.
Czy mój typ wejdzie to tego akurat nie wiem,ale wiem z doświadczenia że takie mecze lubią płatac figla,no bo jak to skoro pykneli PSG to z takim Metz to na spokojnie ich rozwalą,ja jednak czuję cos że tak nie będzie,coś za wysoki kurs na gości jest,coś mi tu śmierdzi lub inaczej mówiąc brzydko pachnie.
A jak bedzie to zobaczymy po meczu,życzę wszystkim powodzenia.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PSG @1.73
efortuna


Paryżanie bez kilku kluczowych nazwisk - Neymar, Marquinhos, Icardi, Verratti, Kurzawa, Florenzi. Mimo tych osłabień rozum podpowiada, że 3 punkty pojadą do Paryża. Zbliżamy się wielkimi krokami do końca sezonu. Przegrywając ze Strasbourgiem strata do Lille wyniesie 6 punktów. Na 3. miejscu znajduje się Monaco, które traci jeden punkt i w tej kolejce grają z ostatnią drużyną.
Mimo braków, które wymieniłem na początku, to należy pamiętać, że w PSG grają jeszcze Mbappe, Di Maria, Gueye czy Kimpembe. To ciągle kilka poziomów sportowych wyżej od Strasbourga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom