>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32. Kolejka Ligue 1 [06.06 - 08.04. 2018]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie: Saint Etienne-PSG
Typ: x/2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rozpoczęcie 32 serii spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Saint Etienne będąca obecnie na 9 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie ekipę lidera czyli PSG, gospodarze mają zaledwie 4 punkty straty do miejsca dającego udział w europejskich pucharach w następnym sezonie, w tym meczu na pewno faworytem do zwycięstwa są goście, którzy już zapewnili sobie tytuł mistrza kraju, bo nie wierzę iż mając taką przewagę nad drugim w lidze zespołem Monaco mogli to roztrwonić . Gospodarze na swoim stadionie nie ponieśli porażki w 6 kolejnych spotkaniach pod rząd, zanotowali w tym czasie 4 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów, jednak widac gołym okiem po poprzednich spotkaniach z zespołem ze stolicy że nie potrafią sobie z nimi radzić, przegrali 5 poprzednich meczy u siebie, ale myślę że tak jak w poprzednich meczach na swoim stadionie potrafili strzelać bramki tak i w tym meczu powinni strzelić co najmniej jednego gola, tym bardziej iż PSG nie jednokrotnie zdarzało się bramki tracić grając spotkania wyjazdowe. Uważam iż w tym meczu goście okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym od ekipy Saint etienne, stawiam na dokładny wynik 1:2.
 
lukas88 340,9K

lukas88

Forum VIP
06.04.2018 g. 20.45 St. Etienne- PSG
Typ: 1 (+1,5)✅✅✅✅
Kurs: 1,86
UNIBET
Stawka 6/10

Typ na szybko bo mecz za kilka chwil. PSG w wyjściowej &quot;11&quot; bez:
- Neymar,
- Cavani,
- Silva,
- Alves,
- Veratti,
- Draxler
- Motta
PSG 9 zwycięstw z rzędu, oraz 23 spotkania bez remisu. Uważam że czeka ich ciężkie spotkanie na trudnym terenie, atmosfera w zespole kiepska, do tego sporo braków w kadrze.
Osobiście spodziewam się obrony autokarem we własnym polu karnym przez gospodarzy i remisu 0-0 bądź 1-1.
Nieco ostrożniej:
TYP: X✅✅✅✅
Kurs: 5,40
Unibet
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom