>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka LaLiga (28.04 - 1.05.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-04-24 o 09.07.00.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Osasuna - Real Sociedad
powyżej 1.5 gola @ 1.60
powyżej 2.5 gola @ 2.86
powyżej 3.0 gola @ 4.90
Betfan

Bardzo lubię te wysokie kursy wystawione przez bukmacherów na bramki w danym spotkaniu. Jest to spowodowane tym, że niestety LaLiga ostatnim czasy nie lubi za bardzo obfitować w gole. Dzisiejszego wieczoru może być jednak trochę inaczej. Osasuna w ostatnim spotkaniu u siebie bardzo szybko wpakowała dwa gole Betisowi za sprawa Budimira. Do przerwy prowadzili już 3:1, a sam mecz zakończył się wynikiem 3:2. W ostatniej kolejce skromnie wygrali 0:1 i chciałoby się napisać, że zespół gospodarzy celuje w europejskie puchary, choć i tak z tego co kojarzę je będzie miał bowiem zagra w finale Pucharu Króla.
Real Sociedad na wyjeździe ostatnio spisuje się kiepsko, a więc jest to okazja dla obu ekip. Real będzie szukał przełamania, a Osasuna będzie chciała utrudnić to zadanie.
Tak wysokie kursy mogą być również spowodowane faktem, że Osasuna mało tych goli strzela, a Real Sociedad ma dość szczelna defensywę. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkanie z ilością kilku goli. Jednak jak będzie naprawdę z tymi golami przekonamy się dopiero wieczorem.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Mallorca– Bilbao
Typ: liczba goli w pierwszej połowie powyżej 0.5/ liczą boli w drugiej połowie powyżej 1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:

Postawiłem sobie taki cel żeby w maju osiągnąć top 3 w typach dnia. Jeśli to mi się nie uda to kończę z tą zabawą. Zazwyczaj grałem duże kursy, w tym miesiącu plan jest taki, że jak uda mi się nabić sporo punktów to będę podawał też mniejsze kursy, może taka taktyka się sprawdzi.
Miałem grać over goli i kartek w meczu Evertonu z Leicester, ale jednak po przejrzeniu kursów bardziej mi się podoba mecz z La Liga i jest dla mnie obarczony mniejszym ryzykiem bo tu mamy tylko gole a w Premier League miałem grać połączenie i goli i kartek.
Podoba mi się kurs na to zdarzenie bo rzadko kiedy na takie połączenia kurs jest kurs aż 5.00 . Kurs jest tak wysoki prawdopodobnie dlatego, że Mallorca jest postrzegana jako underowa drużyna, ale ostatnio to się trochę zmieniło bo padały duże wyniki w ich meczach : 3:1 z atletico porażka, 3:1 wygrana z getafe, czy 3:3 z Valladoid. Jest potencjał na bramkę z ich strony albo i lepiej, tym bardziej że w lidze ani nie zagraża im spadek ani puchary więc na luzie mogą grać resztę sezonu .
Co innego Bilbao. Bilbao nadal walczy o puchary i będzie grało tutaj o 3 punkty . Bilbao na ostatnie 5 spotkań wyjazdowych traciło bramkę aż 4 razy, a mimo to 3 z tych spotkań potrafiło wygrać bo ofensywę mają niezła .
Myślę, że jeżeli spotkanie otworzy nam się w 1 połowie i padnie bramka jak w moim typie to druga połowa też będzie obfitowała w bramki. Bo tak jak wspomniałem Mallorca może grać na luzie, a Bilbao nawet będąc na prowadzeniu powinno dążyć do strzelenia kolejnej bramki, wiedząc, że na wyjeździe mają tendencję do ich tracenia.
Po takim kursie ja zaryzykuję takie rozwiązanie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Getafe
Typ: Sevilla
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Girona w ostatniej kolejce sensacyjnie pokonała u siebie Real Madryt 4:2, w meczu w którym szczególnie błysnął strzelec czterech goli, Castellanos. Sam zawodnik zapisze się pewnie w historii po strzeleniu czterech goli, ale czy Getafe będzie w stanie dzisiaj powtórzyć taki wynik?. Z pewnością ostatnia wygrana ma natchnąć piłkarzy do dobrej gry w kolejnych meczach, ale na wyjazdach drużyna spisuje się dużo gorzej niż u siebie. Getafe w ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych wygrała zaledwie raz. Dzisiaj jadą na bardzo trudny teren, gdzie o sam remis będzie niezwykle ciężko, a na dodatek gospodarze rozpoczęli swój marsz w górę tabeli.
Sevilla jest ostatnio w kapitalnej formie i właśnie w ostatniej kolejce wygrali swój czwarty mecz z rzędu, wywożąc z trudnego terenu na San Mames trzy punkty. Trener jak i piłkarze z pewnością będą chcieli utrzymać dobrą formę przed kluczowymi potyczkami w Lidze Europy, ale pierwsze starcie półfinałowe dopiero przed nimi za tydzień. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy obecnie mocniejsi od rywala, dlatego typuje tu trzy punkty dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom