>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka La Liga [13.04 - 15.04.2019r.]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik


Bilbao-Vallecano



niedziela godz 14:00



Typ: over 5,5 kartek(azjan) kurs 1.875 bet365 (PS Co nie mozna juz kursu przedstawic jako @. bo podaje uzytkownika????...lol)



 



Moze nie wielu was to interesuje,ale to jeden z moich ostatnich typow na foumku.Wracam do PL a w ojczyznie wiadomo,nie ma co grac u zlodzieiii....Moze cos wam tam podam hobbystycznie , zobaczymy



Lecimy z typem-Mega wazne spotkanie dla obu druzyn,gospodarze walcza o miejsca w Europie,drudzy o byc albo nie byc w LaLiga.Gospodarze sa liderami w ilosci otrzymywanych kartek w jednym meczu,ponad 3,5kartki w kazdym.Przyjezdzaja do nich likalni z Madrytu,Rayo,(osobiscie nie wiem czemu ale ich lubie jakos) zarabiaja tez okolo 3 kartek w kazdym meczu.Ich trener,Paco Jimenez podpatrzyl cos od swoich sasiadow zza miedzy-czyt.ATLETI,zeby grac nieco twardziej,brudniej itp.Zreszta sezon sie konczy i kazdy punkt jest na wage zlota..Ja bym ustawil linie w okolicach 7,ale nie ja jestem traderem:)



Sedziuje Martinez,taki hmmm-srednia powyzej 5/mecz,fifty-fifty jesli chodzi o trafnosc lini. ale patrzac ze mamy koncowke sezonu mysle ze te 6 kartek nie zawaha sie uzyc 3



3/10



Pzdr



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga

Godzina: 20:45

Spotkanie: Sevilla - Betis

Typ: Kartka przed 21:00

Kurs: 1.83
⛔

Bukmacher: Bet365

Analiza:




Linia kartkowa ustawiona na poziomie 7.5 nie do grania moim zdaniem aczkolwiek co do jednego z bukiem sie zgadzam. Bedzie grubo w tym meczu. Po pierwsze sa to derby Sewilli, po drugie obie ekipy walcza o puchary a po trzecie sedziowac bedzie najwiekszy swir w osobie Alejandro Hernandeza Hernándeza ze srednia w LaLidze.. uwaga 7.00 kartki na mecz. Nikt w calej lidze hiszpanskiej nie ma tak imponujacych wynikow jesli chodzi o indywidualne napomnienia. 91 zoltych kartek przy 13 prowadzonych meczach robi wrazenie. Absolutny hegemon. Linia przedmeczowa nie do gry moim zdaniem dlatego sprobuje ugryzc to inaczej. Bedzie moim zdaniem ostro od poczatku meczu a ten gosc sie w tancu nie pier... Jak trzeba to kartki wyciaga i sie nie waha. Kilka dni temu prowadzil mecz miedzy Villarrealem a Barcelona. Bilans? 10 zoltych i 1 czerwona. W derbach Sewilli mysle, ze ktos jakas karteczke zobaczy w pierwszych 20 min meczu. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Valencia - Levante typ Valencia kurs 1.53 forBET



Valencia jest aktualnie na pozycję która daję im kwalifikacje do Ligi Europy, ale stratę to zapewnienia sobie gry w Lidze Europy to zaledwie trzy punkty natomiast jeśli chodzi o pewnie ich główny cel jakim jest awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów to brakuje zaledwie cztery punkty. Według mnie taki mecz jak z Levante to Valencia powinna na spokoju wygrać jeśli myśli o zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów. Na pewno jeżeli w Lidze by się nie udało walczą nadal w Lidze Europy, ale według mnie tam będzie znacznie trudniej niż w Lidze Hiszpańskiej o osiągniecie tego głównego celu. Valencia wczoraj wygrała dość pewnie w Lidze Europy z Villarrealem. Na pewno mają czego żałować w lidze gdzie przegrali z przeciętnym zespołem z Vallecano, ale patrząc na ogólny przebieg ostatnich spotkań Valencii oceniam naprawdę na plus. Wygrana z Realem Madryt, Sevilla, Girona, Krasnodarem, Athletico Bilbao oraz Betisem. Według mnie są na fali i te zwycięstwa przybliżyły ich do walki o Lige Mistrzów. Levante drużyna która bez wątpienia walczy o utrzymanie. Nad trefa spadkowa jest różnica zaledwie dwóch punktów więc także potrzebuję punktów jak "tlenu". Na pewno Levante remis w takim meczu brali by w ciemno. Drużyna Levante gra mocno w kratkę i ja tutaj nie widzę innej opcji jak tylko zwycięstwo gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tanz 0

tanz

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna- La Liga

Godzina: 20:45

Spotkanie: Sevilla - Betis

Typ: Obie strzelą bramkę: tak i over 6,5 żk

Kurs:1,58 i 1,46, przy ako 2,31

Bukmacher: fortuna

Analiza: Gran Derbi. Wielkie derby Sevilli. Wszyscy czekają na wielkie widowisko, zwłaszcza że obie drużyny walczą o puchary. Tak jak tu wyżej kolega napisał: spotkanie będzie prowadzone przez sędziego, który żołte kartki używa równie często co gwizdka. Jego średnia jest powalająca. Podczas derbów nogi się nie odstawia. 7 kartekw takim meczu, moim zdaniem, bardzo możliwe. Na 10 ostatnich meczów Sevilla strzelała w 9 spotkaniach, natomiast Betis na ostatnie 10 spotkań również w 9 z conajmniej 1 bramką. W meczach Betisu często pojawia się BTTS i tym razem nie powinno być inaczej.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Sevilla- Betis 



każda drużyna powyżej 0.5 kartek w obu połowach- 1.65 @melbet



 



Na temat tego spotkania zostało napisane już chyba wszystko wyżej, oczywiscie linia bardzo wysoko ustawiona, kartki przed 23 minutą nie gram, bo to różnie bywa. Znalazłem dosyć pewniejszą opcję, w mianowicie co najmniei 1 kartka dla każdej drużyny w obu połowach. Co do drugiej połowy to nawet nie ma co pisać, jeśli chodzi o pierwszą połowę to myślę, że sędzia bardzo szybko ustawi piłkarzy i nie pozwoli na ostrą grę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


16:15 Huesca -:- Barcelona



37. Barcelona @1.85



38. Barcelona i obie strzelą gola @3.30



39. obie strzelą gola @1.55



Unibet



Kurs na zwyciestwo Barcelony zadziwiająco wysoki, ale już piszę dlaczego. Goście dzisiaj bez ważnych ogniw, bowiem nie zagrają Messi, Pique, Suarez, Busquets, Rakitić, Roberto którzy zostali w domach aby odpocząć przed reważnowym spotkaniem z ManU. Skład Barcelona dzisiaj będzie mocno przemeblowany bowiem od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć takich graczy jak Muriilo-Umtiti na środku obrony. W środku pola Arthur-Vidal-Alena, natomiast za gole odpowiedzialni mają być Coutinho-Boateng-Malcom. Rotacje sprawiły, że na powołania załapało się sporo zawodników Barçy B, m.in. Riqui Puig, Abel Ruiz czy Wagué. Valverde wie, że ma dużą przewagę nad drugim Atletico i trzecim Realem dlatego pozwala sobie na takie przemeblowanie, które nie zawsze wychodzi mu na dobre. Jak dobrze pamiętam, odkąd trener Barcelony robił sporo zmian to goście tracili punkty i dziś może być podobnie. Pomimo tego idę w stronę gości, a zmiennicy mają coś do udowodnienia. Huesca jest czerwoną latarnia LaLigi, ale nie można powiedzieć, że ten zespół nie walczy. Gospodarze to zespół z charakterem i dopóki mają szanse utrzymania się to będą walczyć do końca. Dzisiaj tak przemeblowanej Barcelonie są w stanie strzelić gola i to nawet nie jednego. Liczę jednak, że to goście strzelą jako pierwsi, bowiem później mogą uderzać głową w mur...



 



20:45 Sevilla -:- Betis



40. czerwona kartka @2.50



41. Banega kartka @2.00



42. Barta kartka @4.50



Unibet



 



Na temat tego spotkania zostało sporo napisane. Obie drużyny walczą o miejsca premiowane w europejskich pucharach. Na dodatek są to derby, a więc walki i złośliwości nie powinno brakować. Gdy spojrzymy na H2H to widzimy, że tych kartek pada całkiem sporo. Sędzia na ten pojedynek wybrany idealnie, spójrzcie sami: 







Linia na samej żółte kartki wysoka i po słabym kursie, dlatego spróbuję pograć czerwo i kartki dla Banegi oraz Bartry.



Powodzenia. 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik


Dubelek na weekend odemnie to gol Alaves @1.74 oraz Villareal x2 po @1.59 ako 2.77. Kursy z fortuny ✅✅✅ może ktoś skorzystał 



Alaves chcące utrzymać miejsce w top7 w starciu z drużyną Espanyol którzy w połowie tabeli raczej bez szans na zajęcie miejsca premiowanego. Drużyna gospodarzy na własnym stadionie w 15 meczach straciła aż 20 goli co świadczy o dziurach w defensywie i myślę że goście 1 gola mogą strzelić spokojnie.



Drugi mecz to spotkanie Girony na własnym stadionie z drużyną Villareal którzy aktualnie zajmują 18 pozycje dająca spadek do 2 ligi. W moim odczuciu goście będą gryźć trawe aby to spotkanie wygrac. Nie chcę mi się wierzyć że je przegraja bo to bardzo skomplikiwalo by sytuację. Girona biorąc pod uwagę tylko mecze domowe zajmuje ostatnie miejsce z bilansem bramkowym 15-25 i zaledwie 12 pkt w 16 meczach więc rywal idealny do pokonania. Ja gram bezpiecznie x2. Pozdrawiam i życzę wygranych 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Huesca - Barcelona

Barcelona @1.83 ⛔

Barcelona powyżej 1.5 gola @1.72 ⛔

lv




Dla mnie to porażka. Cios w plecy dla każdego kibica Barcelony. Chciałbym aby Czerwone Diabły okazały się lepsze i awansowały za ten chilerny minimalizm. 



 



Ja wiem, że Barcelona bez Messiego i Suarez, to zupełnie inna drużyna. Ale do kurki nędzy, grają z ostatnią drużyną w lidze. I znjąc życie bukmachera, poszło sporo kuponów na Barcelonę, to ta wzamian odwdzięczy się remisem albo porażką. Kasa poszła i trzeba liczyć, ze tak nie będzie, że dzisiejszego popołudnia przybliżą się do mistrzostwa, a my będziemy mogli wypłacić pieniążki po meczu. 

 







Powyżej lista powołanych zawodników... To piłkarze pod każdym względem lepsi od zawodników Huesca. Jeśli nie brakuje im ambicji, to powinni to wygrać bez problemów. 



Huesca w każdym z ostatnich pięciu spotkań traciła minimum dwie bramki. Mierząc się z zespołami słabszymi od Barcelony. Rachunek jest prosty. Barca strzela minimum dwa gole i wygrywa. Inaczej wywieźć ich wszystkich na taczkach i zawiesić pensje. 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 13:24 przez karciarz


Huesca - Barcelona

Barcelona @1.83 ⛔

Barcelona powyżej 1.5 gola @1.72 ⛔

lv




Dla mnie to porażka. Cios w plecy dla każdego kibica Barcelony. Chciałbym aby Czerwone Diabły okazały się lepsze i awansowały za ten chilerny minimalizm. 



 



Ja wiem, że Barcelona bez Messiego i Suarez, to zupełnie inna drużyna. Ale do kurki nędzy, grają z ostatnią drużyną w lidze. I znjąc życie bukmachera, poszło sporo kuponów na Barcelonę, to ta wzamian odwdzięczy się remisem albo porażką. Kasa poszła i trzeba liczyć, ze tak nie będzie, że dzisiejszego popołudnia przybliżą się do mistrzostwa, a my będziemy mogli wypłacić pieniążki po meczu. 







Powyżej lista powołanych zawodników... To piłkarze pod każdym względem lepsi od zawodników Huesca. Jeśli nie brakuje im ambicji, to powinni to wygrać bez problemów. 



Huesca w każdym z ostatnich pięciu spotkań traciła minimum dwie bramki. Mierząc się z zespołami słabszymi od Barcelony. Rachunek jest prosty. Barca strzela minimum dwa gole i wygrywa. Inaczej wywieźć ich wszystkich na taczkach i zawiesić pensje. 



Nie rozumiem po co grać Barce w lidze jak mają taką przewagę że moga sobie odpuścić jeden dwa mecze, Huesca walczy o zycie i juz w tym sezonie kilka dobrych meczow zagrała, a Barca ma ważniejszy mecz w LM! To samo było z Juventusem, ktory odpuscil mecz ze Spal, a duzo osob ladowalo w Juve bo to Juve i musi wygrać, widać po skladach ze Juve i Barca na te mecze ligowe mieli wyye..ne
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik


Mallenco to niezły wariat, wczoraj w derbach Valencji postawiłem powyżej 1,5 kartki w pierwszej połowie na live złapałem fajny kurs (2,1). Pokazał tylko 1 a fauli było na spokojnie 3-4 żółtka. Nawet za uderzenie w twarz nie dał, mimo, że 99% hiszpańskich by dało za to. Największa beka, że kartkę pokazał za taki faul 50 na 50 (nie musiał dawać) a za 3-4 gorsze faule nie dał



Typ ma swój świat...



 



Najgorszy sędzia do kartek w tej lidze, u niego 4-5 w meczu to maks
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


21:00 Leganes -:- Real Madryt



46. Real Madryt @ 1.65



47. Real Madryt i obie strzelą @3.20



48. powyżej 2.5 gola @1.66



Unibet



Na dzisiaj mam dla was trzy propozycje z spotkania Leganes-Real Madryt. Po powrocie do Madrytu, Zidane ma za zadanie odbudować ten zespół i przywrócić mu blask, który dał kilka miesięcy temu. Rzeczywistość jest jednak taka, że Real ten sezon musi dograć do końca i zająć minimum drugie lub trzecie miejsce. Ostatnia porażka z Valencia była zimnym prysznicem dla Królewskich. Tu jest sporo rzeczy do poprawy, a letnie okienko transferowe w Madrycie może być gorące. Goście w ostatnich spotkaniach ligowych regularnie tracą gole. Na ostatnie dziesięć spotkań tylko raz zachowali czyste konto i to w domowym spotkaniu z Celtą Vigo. Dzisiaj na boisku nie zobaczymy min. Ramosa, Thibaut Courtois i Viníciusa Júniora, którzy są kontuzjowani. Z powodu problemów żołądkowych na wczorajszym treningu zabrakło też Toniego Kroosa, który również znalazł się poza kadrą na to spotkanie. Dla ekipy Leganes jest to dobra okazja aby sprawić tutaj niespodziankę, a jak nie niespodziankę to przynajmniej trafić do siatki rywala. Gospodarze obecnie zajmują miejsce w środku tabeli, ale jest tam taki ścisk, że do szóstego miejsca brakuje im zaledwie sześciu punktów. Leganes jest w całkiem niezłej formie. W ostatnich trzech spotkaniach ligowych zdobyli aż siedem punktów. Z powodu kontuzji wypadł najlepszy strzelec tej drużyny Youssefa En Nesyriego, ale do składu powraca inny napastnik Carillo, któremu będą pomagać min. Braithwaite. Dla Realu będzie to trudna przeprawa, ale liczę, że odniosą zwycięstwo. Leganes mocno się postawi i tu mam nadzieje, że przynajmniej raz ukują rywala, a mają ku temu dobre argumenty. 



Real Madryt: Keylor; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Modrić, Casemiro, Isco; Asensio, Benzema, Bale.

Pozostali: Luca i Altube; Odriozola, Vallejo, Valverde, Llorente, Ceballos i Lucas Vázquez.



Leganés: Cuéllar; Nyom, Bustinza, Tarín, Siovas, Silva; R. Pérez, Vesga, Eraso; Braithwaite, Carillo. 

Pozostali: Prieto, Juanfran, Omeruo, Reyes, Kraweć, Gumbau, El Zhar, Santos i En Nesyri.
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Największa spuścizna w tym sezonie to Real, ale ludzie już jutro ostrzą sobie zęby na Ajax, który ich pokonał przecież z kretesem. Szkoda, że to samo dałaby radę zrobić nawet ekipa z Huddersfield. Tak słabej drużyny oglądając przez weekend kilkanaście spotkań nie widziałem. Cieszę się, ze taka Barcelona leje ich za każdym razem jak juniorów. Ich miejsce z taką grą jest w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Sędziowanie również jak zawsze na wybitnym poziomie. Bramkarz zabiera ponad 5 minut w samej drugiej połowie na wybijaniu piłki a ten kozak dolicza 3 minuty. Tam w Hiszpanii sędziowie zawsze widzą inaczej niż reszta Europy. Wyleczyli mnie te pajace z grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom