>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 . + 33. kolejka Premier League (21.04 - 27.04.2023)

Status
Zamknięty.
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Arsenal -1.5 gola (1.51) STS

Nie jest to mały kurs jak na Arsenal który wie, ze nie może wypuścić tego mistrzostwa z rąk bo taka okazja może się nie nadarzyć przez kolejne 20 lat, biorąc pod uwagę budżet City i byc może w następnym sezonie lepszą gre Chelsea kiedy ktoś poukłada tą zbieranine naskupywanych graczy. Teraz mają drużyna z ostatniego miejsca w tabeli która śmiało przyjmuje baty po 4:0 od Evertonów i tego typu drużyn, nie widze tutaj większych szans na obronienie handi z liderem tabeli, który jest podrażniony ostatnimi niepowodzeniami. Kurs nie porywa, ale nie jest też zły moim zdaniem warto zainwestować bo Soton nic w tym sezonie nie pokazuje i nie zmieni sie to do końca a Arsenal lubi sobie urządzic strzelanine u siebie i nie jest to absolutnie zespół który przepycha mecze jedną bramką
 
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Newcastle - Tottenham
Typ: czerwona kartka- tak
Kurs: 5.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Miałem pójść w zwycięstwo Tottenhamu, bo kurs też wysoki, ale jednak nie jestem co do niego do końca przekonany.
Wybieram więc czerwień. Dlaczego ? A no dlatego, że dla jednych i drugich jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście tego kto zagra w LM. Newcastle jest 4 w tabeli i jest na ostatnim miejscu w tabeli, które łapie się na LM. Tottenham jest 5 i ma 3 oczka mniej od Newcastle ale i jeden mecz rozegrany więcej, więc Tottenham jest na "musiku". Newcastle też wcale nie powinien pasować tu remis, bo rywale ( Aston Villa, Brighton i Liverpool) gonią czołówkę, a parę meczy do końca sezonu jeszcze zostało.
Emocji w tym meczu zabraknąć nie powinno. Stawka spotkania wysoka, zwycięstwo ważne dla obu drużyn . Myślę, że tu będzie ostra gra. Uważam, że kilka kartek padnie, a im dalej w mecz tym będzie ich więcej. Nie zdziwią mnie specjalnie jakieś dyskusje z arbitrem gdy będzie sytuacja że podyktuje karnego dla którejś drużyny a zawodnicy z przeciwnej drużyny będą dyskutowali próbując odwieść go od tej decyzji. Za takie coś też kartki padają, mogą być też próby wymuszenia karnego. Spodziewam się, że tu będzie się działo bardzo dużo. Dopóki wynik będzie oscylował w granicach remisu czy jednobramkowego prowadzenia to kartki powinny być. Ja mam nadzieję, że ktoś wyłapie żółtko a później za dyskusje drugie i w efekcie czerwień, ale nie wykluczam też bezpośredniej czerwieni.
Arbiter tego spotkania może dużo czerwieni nie pokazuje bo 4 w 28 meczach, ale dawno tego koloru kartonika nie wyciągał i liczę, że w tym meczu się to zmieni.
Kurs jest mocno zachęcający.
 
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leeds – Leicester City
Typ: Superbets: Leicester strzeli powyżej 0.5 gola, wykona powyżej 4.5 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 1.5 kartki
Kurs: 4.75
Bukmacher: superbet
Analiza:


Byla już analiza na to spotkanie i ja też pogram ten mecz.
Jeśli chodzi o bramke Leicester to kolega wyżej pisał już, że w tym meczu bramki powinny być. Obie drużyny tracą bramek bardzo dużo, remis żadnej tutaj nic nie daje, nikt nie chce spaść z ligi . Myślę, że bramki tu będą padać . Jedna bramka Leicester to nic wielkiego przy tak kiepskiej defensywie Leeds. Leeds traciło bramki w 7 meczach z rzędu, nie sądzę aby dzisiaj miało się to zmienić.
Teraz przejdę do kartek. Myślę, że 2 kartki dla Leicester nie będzie niczym wielkim z uwagi na to, że ten mecz może zadecydować o tym która z drużyn spadnie . W takich meczach kartki lubią padać i uważam że 2 wyłapią.
Teraz rogi i tutaj jest ryzykownie bo Leicester nabija ich mało. Z uwagi jednak na to jak ważne są 3 punkty dla obu drużyn myślę, że przy odrobinie szczęścia ta linia może przez gości zostać pokryta. Dużo zależy tak naprawdę od tego jak się ułoży mecz. Najlepsza byłaby szybko strzelona bramka przez Leeds, ale remis w sumie też nic za bardzo gościom tu nic nie daje . Myślę że przy utrzymującym się remisie czy prowadzeniu Leeds linia jest do pokrycia.
Ja w taka kombinacje wchodzę z uwagi na kurs na potrzeby konkursu, ale jak ktoś chce grać bezpieczniej to polecam bez takich kombinacji tylko sam over bramek 2.5 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1914
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City- Arsenal
Typ: powyżej 6.5 kartek
Kurs: 4.60
Bukmacher: superbet
Analiza:

Ależ to będzie mecz... Oczy całego piłkarskiego świata będą zwrócone w kierunku tego właśnie spotkania. Moim zdaniem wygrany tego spotkania wygra ligę, ale do rzeczy bo typ jest na kartki.
Stawka tego spotkania jest naprawdę bardzo wysoka . Arsenal prowadzi w lidze z różnicą 5 pkt nad City, ale City ma rozegrane 2 mecze mniej, w których pewnie zdobędzie 6 pkt . Arsenal doskonale sobie z tego zdaje sprawę i myślę, że będą chcieli powalczyć tu również o 3 punkty.
W takim spotkaniu nikt nogi nie będzie odstawiał . Uważam, że w tym meczu będzie dużo "cwaniactwa" po stronie jednych jak i drugich . Spodziewam się wielu spięć, nerwów, dyskusji, gry na czas ze strony wygrywającej drużyny, symulek, prób wymuszenia karnego . W zasadzie to jak myślę o tym meczu to widzę naprawdę wszystko za co mogą być pokazywane kartki.
Osoba arbitra nie ma dla mnie w tym meczu żadnego znaczenia bo myślę, że kto by nie sędziował tego spotkania to i tak te kartki będą bo po prostu być muszą.
Patrząc na ostatnie bezpośrednie spotkania to bywały mecze w których było ostro i padało po kilka kartek a także Czerwieniec .
Polecam tu też wszystkie mniejsze overy kartkowe a z wysokich kursów to over 3.5 kartki city po kursie około 5 czy wyższym dodatkowo .
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leeds – Leicester City
Typ: Superbets: Leicester strzeli powyżej 0.5 gola, wykona powyżej 4.5 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 1.5 kartki
Kurs: 4.75
Bukmacher: superbet
Analiza:


Byla już analiza na to spotkanie i ja też pogram ten mecz.
Jeśli chodzi o bramke Leicester to kolega wyżej pisał już, że w tym meczu bramki powinny być. Obie drużyny tracą bramek bardzo dużo, remis żadnej tutaj nic nie daje, nikt nie chce spaść z ligi . Myślę, że bramki tu będą padać . Jedna bramka Leicester to nic wielkiego przy tak kiepskiej defensywie Leeds. Leeds traciło bramki w 7 meczach z rzędu, nie sądzę aby dzisiaj miało się to zmienić.
Teraz przejdę do kartek. Myślę, że 2 kartki dla Leicester nie będzie niczym wielkim z uwagi na to, że ten mecz może zadecydować o tym która z drużyn spadnie . W takich meczach kartki lubią padać i uważam że 2 wyłapią.
Teraz rogi i tutaj jest ryzykownie bo Leicester nabija ich mało. Z uwagi jednak na to jak ważne są 3 punkty dla obu drużyn myślę, że przy odrobinie szczęścia ta linia może przez gości zostać pokryta. Dużo zależy tak naprawdę od tego jak się ułoży mecz. Najlepsza byłaby szybko strzelona bramka przez Leeds, ale remis w sumie też nic za bardzo gościom tu nic nie daje . Myślę że przy utrzymującym się remisie czy prowadzeniu Leeds linia jest do pokrycia.
Ja w taka kombinacje wchodzę z uwagi na kurs na potrzeby konkursu, ale jak ktoś chce grać bezpieczniej to polecam bez takich kombinacji tylko sam over bramek 2.5 .
Gdzie była bo jakoś nie widzę?
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Manchester City - Arsenal, City wygra i BTS, @2.86, FORTUNA

Bitwa o Anglię, to chyba najlepsze krótkie określenie tego spotkania. Manchester City jak co sezon był jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa Anglii i chyba nikt się nie spodziewał, że to Arsenal będzie jego głównym rywalem o najbardziej prestiżowe trofeum w tym kraju. Arsenal miał w tym sezonie wzloty i upadki i na swoje nieszczęście ostatnie tygodnie to jednak gorszy okres, który doprowadził do tego, że Obywatele mają realne szanse na dogonienie Kanonierów w tabeli. Na ten moment Arsenal ma o 5 punktów więcej od Manchester City, jednak także o dwa mecze rozegrane wiecej, tak więc to właśnie City jest niezależne od siebie, w przypadku gdyby wygrało wszystkie pozostałe mecze do końca rozgrywek. Piłka jest jednak bardzo nieprzewidywalna i na takim poziomie może się wydarzyć wiele więc abstrakcyjnych rzeczy. Manchester City jest jednak murowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu, które powinno być idealnym bodźcem do kolejnych triumfów na horyzoncie - w tym przypadku dwumecz z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, ale także pojedynek finałowy w angielskich pucharach z Manchesterem United. Spodziewam się większej inicjatywy ze strony gospodarzy i też większych konkretów z ich strony. Jeśli obie ekipy zagrają na swoim optymalnym poziomie, to Manchester City i tak powinien pokazać się lepiej, a obecność w kadrze takich zawodników jak De Bruyne, Haaland czy Bernardo tylko utwierdza w tym przekonaniu. Ze strony Arsenalu spodziewam się walki, bo jednak nic innego im nie pozostanie w przypadku niekorzystnego wyniku i myślę, że przynajmniej raz zaskoczą Edersona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2395
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - Arsenal
Obie drużyny oddadzą minimum po 3 celne strzały na bramkę @ 2.50 Betfan

Chyba jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia, mecz Manchesteru City z Arsenalem, który najprawdopodobniej zdecyduje o tym kto zostanie mistrzem Anglii. Arsenal w pewnym momencie wydawał się być niedościgniony, jednak kilka wpadek i głupich strat punktów sprawił, że w tej chwili nad drugim Manchesterem City mają tylko 5 punktów przewagi, piszę tylko, ponieważ Manchester ma dwa rozegrane mecze mniej, więc prawdę mówiąc przy równej ilości rozegranych spotkań, to gospodarze mogliby przystępować do tego spotkania jako liderzy, a nie odwrotnie. W każdym razie Arsenal jeśli dalej marzy o mistrzostwie muszą dzisiaj zatrzymać City, najlepiej jakby nawet wygrali to spotkanie, o co będzie bardzo ciężko, chociaż na pewno stworzyłoby to fajną historię. Ja pójdę dzisiaj w inną stronę, Betfan w ramach StatBOOST oferuje typ na minimum 3 celne strzały po obu stronach i jak dla mnie to ciekawa opcja. Obie ekipy mają bardzo dużą jakość w ataku, Arsenal raczej nie da rady bronić się cały mecz, tu jakaś bramka musi w którymś momencie wpaść, a jak już wpadnie, trzeba będzie odpowiedzieć. 3 celne strzały to wcale nie tak dużo, tym bardziej dla dwóch takich drużyn, a skoro dostajemy jeszcze podwyższony kurs 2.50, to według mnie warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Nottingham - Brighton
Gross, Pascal
powyżej 0.5 fauli @ 1.85
powyżej 1.5 fauli @ 6.00
Superbet

Dzisiaj trochę inaczej. Brighton cały czas w walce o europejskie puchary. Ostatnie odpali po rzutach karnych w krajowym pucharze i została im tylko liga aby coś ugrać. Dzisiaj rywal mocno niewygodny bowiem gospodarze walczą o utrzymanie i dalej te szanse na utrzymanie mają. Mecz powinien być pełen walki, a ja pod lupę wziąłem bocznego defensora gości, który ma ostatnio dość ciekawe statystki jeśli chodzi o liczbę przewinień. Gross, Pascal wyglądał ostatnio tak, a raczej jego faule:
Brentford - 3 faule
Bournemouth - 2 faule
Tottenham - 1 faul
Chelsea - 2 faule
Man Utd - 2 faule

Wygląda to ciekawie i nie ukrywam, że pierwsza linia wydaje się być mocno promocja. Jednak dlaczego by nie zaryzykować powyżej 1.5 fauli, skoro widnieje tam kurs aż @6.00?!

Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200_Peszko.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Manchester City - Arsenal over 3,5 gola @2.57 fortuna 4:1 (7' De Bruyne, 46' Stones, 54' De Bruyne, 95' Haaland - 86' Holding)
Jeśli szybko padnie pierwsza bramka, to będzie kapitalne spotkanie pod względem goli. Oba zespoły z bardzo mocnymi przednimi formacjami, które zdobyły odpowiednio 78 i 77 bramek w lidze. Średnia goli na mecz gospodarzy, to 3,5, u siebie 3,3. Arsenal wykręca liczby 3,5, oraz na wyjeździe 2,0 goli na mecz. Dodatkowo w City nie zagra obrońca Ake, a w Arsenalu również defensor Saliba. Tak jak napisałem na początku, szybko strzelony gol przez którąkolwiek drużynę powinien otworzyć spotkanie, a my obejrzymy sporo bramek.

Życzę wszystkim powodzenia i samych trafionych typów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Manchester City- Arsenal
Rob Holding otrzyma kartkę @3.75 Forbet

Kontuzjowany jest lider środka obrony Arsenalu William Saliba, na skutek czego zastąpi go Rob Holding. Anglik w tym sezonie wystąpił zaledwie pięć razy od pierwszej minuty, a dziś przyjdzie mu stanąć na przeciw Erlinga Haalanda. Holding w dwóch poprzednich meczach przeciwko Manchesterowi City łapał kartkę w każdym z nich; w jednym rozegrał 45 minut, w drugim 27 minut. Środkowy obrońca ma skłonność do uciekania się do faulu, zwłaszcza w meczach z drużynami z topu. Kibice "Kanonierów" piszą, że jego podsumowaniem zeszłego sezonu była czerwona kartka w meczu z Tottenhamem, kiedy to obejrzał dwa żółte kartoniki w 26. i 33. minucie. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, gdyż może on zaważyć o mistrzostwie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Southampton - Bournemounth

Over 4.5 kartki @2.50 Totalbet


Oj nie lubię stawiać na kartki w lidze angielskiej, ale w tym przypadku zaryzykuje. Dla gospodarzy to jedna z ostatnich szans na utrzymanie w Premier League, praktycznie tylko zwycięstwo da taką nadzieję, ponieważ przed nimi jeszcze m.in. Newcastle, Liverpool czy walczące o utrzymanie Nottingham. Goście też nie mogą spać spokojnie, niby odbili się ostatnio od dna paroma zwycięstwami, ale przewaga 4 pkt nad strefą spadkową to nie jest jeszcze komfort. Zarówno jedni jak i drudzy sporo kartkują w lidze i w tym również szukam szansy powodzenia mojego typu. Sędzia typowy średniak jak na możliwości w Anglii, 3.5 ŻK na mecz - dziś liczę na przekroczenie tej średniej, bo waga spotkania głównie dla gospodarzy bardzo wysoka, więc może być ostro na boisku.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Everton - Newcastle
Typ 2 @ 1.75 // STS

Kursy może tego nie pokazują, ale faworytem tego starcia trzeba powiedzieć, że są przyjezdni. Ekipa Evertonu zaznaczyć jest warto, że kompletnie nic wybitnego w ostatnim czasie nie pokazuje. Brak wygranej w pięciu ostatnich potyczkach jest tego najlepszym dowodem. Warto jest dodać, że nie mieli przecież trudnych rywali. Przyszło im mierzyć chociażby z Crystal Palace, a tam nie zaprezentowali nic wybitnego.

Zupełnie w innym położeniu jest zespół Newcastle, który walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu i tym samym prawo gry w europejskich pucharach. Sroki można powiedzieć, że dosyć szybko otrząsnęły się po porażce z Aston Villa 3-0. W ostatnim spotkaniu rozbili Tottenham pokazuje, że podopieczni Howa znajdują się w dobrej dyspozycji. Owszem ten zespół przede wszystkim jest bardzo mocny na własnym obiekcie, w delegacjach nie zawsze im gra się układa, jak powinna. Jednak z tak przeciętnie spisującym sie zespołem, jakim jest Everton nie powinni mieć większych problemów z wygraną.
 
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Southampton – Bournemouth
Typ: Superbets: powyżej 3.5 gola i powyżej 10.5 celnych strzałów
Kurs: 6.00
Bukmacher: superbet
Analiza:


Też widzę w tym meczu bramki .
Southampton jest na ostatnim miejscu w tabeli i musi zacząć wygrywać jeśli chcą się utrzymać w Premier League. Już w ostatniej kolejce pokazali, że powalczą jeszcze o utrzymanie się strzelając 3 bramki Arsenalowi i remisując to spotkanie .
Jeśli chodzi o gości to sytuacja w tabeli trochę lepsza bo miejsce 15 i 4 pkt przewagi nad strefą spadkowa, ale rywale nie próżnują i łapią punkty w swoich spotkaniach więc dla Bournemouth również 3 punkty w tym meczu powinny być priorytetem bo remis niewiele im daje.
Problemem obu drużyn jest zdecydowanie defensywa. Southampton tracił 56 bramek a goście jeszcze więcej bo 63 bramki . Ofensywy w ostatnim czasie obu drużyn można powiedzieć że poprawiły się bo zarówno jedni jak i drudzy potrafili bramki ostatnio strzelać.
Southampton ostatnie 5 meczy to 7 bramek strzelonych nie byle komu : 3 Arsenalowi, 3 tottenhamowi i 1 City . Bournemouth ostatnie 5 meczy to 5 bramek, ale sądzę że dziś tą średnia z 5 męczy poprawia.
Pisał już kolega wyżej że Bournemouth lubi grać z kontry i dziś tak właśnie być powinno bo sądzę, że to Southampton będzie tu dominował spotkanie .
Uważam, że jeśli szybko padnie pierwsza bramka to naprawdę może tu być dużo tych bramek. Obie ekipy mają słabe defensywy, obie mają słaba sytuację w tabeli, gole powinny być. Do goli dokładam strzały celne , bo uważam że od 1 do 90 minuty bramki obu drużyn będą ostrzeliwane i ta linia zostanie pokryta .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:15 Tottenham - Manchester United
powyżej 2.5 gola @ 1.66
Fortuna


Tottenham zapewne dzisiaj będzie chciał odkupić swoje grzechy po ostatniej ligowej porażce 6:1 z Newcastle. Po tak wysokiej przegranej odrazu poleciała głową trenera, a więc Totki poprowadzi dzisiaj świeża krew.
Przez te kilka dni zapewne nie dało się wiele zmienić, ale tu tez trzeba zresetować głowy.
United bije się cały czas o miejsca 3-4, a tuż za ich plecami jest właśnie Tottenham. Mecz o bardzo ważne ligowe punkty, który być może zdecydują o tym kto zagra w przyszłym sezonie LM.
Może to być mecz z mnóstwem goli i na to tez liczę. Po obu stronach mamy w sumie graczy topowych, którzy potrafią strzelać gole.

Przewidywane składy:

Tottenham:
Forster – Romero, Dier, Davies – Porro, Hojbjerg, Skipp, Perisić – Kulusevski, Kane, Son

Manchester United: De Gea – Dalot, Shaw, Lindelof, Wan-Bissaka – Eriksen, Casemiro – Rashford, Sabitzer, Antony – Weghorst
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
gats 12,9K

gats

Użytkownik
21:15 Tottenham - Manchester United
Superbet @ 2.45

24723da2-77a8-4267-8a4c-d97ada249510.png

Spotkanie o bardzo ważne punkty dla obydwu drużyn,
dodatkowo gospodarze muszą zmyć blamaż po ostatnim spotkaniu
a najlepsza okazja żeby to zrobić to właśnie u siebie.
Liczę na otwarte spotkanie, bramek mnimum ze 3 i kilka kartek.

Anthony_Taylor.jpg

Sędzia Anthony Taylor (średnio > 3 kartki na mecz) też będzie
tutaj dodatkowym atutem. Widzę mecz na bogato dlatego
gram Superbets jw.

Jedna kartka a zmienia wszystko 🤬 🤬 🤬
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Rashford over 0.5 celnych strzałów + Fernandes over 0.5 celnych strzałów + Antony over 1.5 strzałów + Son over 1.5 strzałów @5.00 Fortuna


Typ na czterech zawodników, zacznę od pierwszej trójki. Tottenham cztery dni temu przegrał 6:1 z Newcastle United, a tracąc 5 goli w 21 minut wręcz się ośmieszyli. Ich obrona wyglądala bezradnie, nie mieli pojęcia co się dzieje. Dzisiaj w ich obronie wychodzą Ci sami zawodnicy + Lenglet. Rashford to najlepszy strzelec "Czerwonych Diabłów" z 15 trafieniami na koncie i średnią 1.3 celnych strzałów na mecz. W meczu obu dwóch drużyn w pierwszej części sezonu oddał 3 celne strzały i był bliski dubletu. Jego liczba celnych strzałów w ostatnich meczach, w których zaczynał od pierwszej minuty to: 1, 2, 2, 0, 1, 2, 1, 3. Kolejny zawodnik to Bruno Fernandes, grający tuż za Rashfordem. Portugalczyk ma na koncie 5 goli w tym sezonie, ze średnią 0.9 celnych strzałów na mecz. Z powodu kontuzji w zespole, Bruno zmuszony był grać głębiej, lecz ostatnie jego spotkania to kolejno 1, 3, 1, 2 celnych strzałów w spotkaniu. W meczu z Tottenhamem w październiku, Fernandes zdobył gola i oddał 3 celne strzały. Następnie stawiam na dwa strzały Antony'ego, nie muszą być celne. Brazylijczyk oddaje dużo strzałów w meczach, duża część z nich ląduje w trybunach, lecz ma on spore chęci na oddawanie strzałów. Jego średnia to 2.9 strzałów na mecz, a ostatnie starcia to 2, 2, 7, 4, 3, 6 oddane strzały. Ostatnim typem są 2 strzały Sona. Reprezentant Korei Południowej zaczął słabo sezon, lecz w porę się przebudził i w ostatnim czasie prezentuje wyższą formę. W ostatnich 6 meczach zdobył 3 gole i zaliczył asystę, a liczba strzałów w tych meczach wynosiła 3, 4, 1, 0, 2, 4. W defensywie Manchesteru United nie zagra Martinez i Varane, czyli dwójka środkowych obrońców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom