>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31. kolejka Serie A [17.04-18.04.2021]

Status
Zamknięty.
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Cagliari-Parma bts i over 2,5gola 2,27 fortuna

W tym meczu stawiam na ostra walkę od pierwszego gwizdka. Zarówno parma jak i Cagliari walczą o utrzymanie w serie A. Uważam że Cagliari mające o wiele większe szanse na wyjście z grupy spadkowej i posiadające zespół który przed sezonem był wymieniany w gronie zespołów które powinny zakończyć sezon w środku tabeli spokojnie stać na strzelenie bramki. Z przodu zespół z Sardynii wygląda naprawdę konkretnie. Parma po transferach w zimowym okienku ma też zawodników którzy zaskoczyli swoim potencjałem i umiejętnościami, do tego kucka i gervinhio który dalej potrafi zaskoczyć powinni zagwarantować zdobycz bramkowa. Z racji tego, że oba zespoły remis nie urządza to liczę na co najmniej 3 bramki w meczu. Co do absencji to w żadnym z tych zespołów nie ma znaczących braków w Lini ofensywnej.

Sampa- hellas verona under 2,5 gola 1,88 fortuna

W tym meczu liczę na małą ilość bramek. Oba zespoły w zasadzie o nic już nie walczą i że spokojem mogą myśleć o kolejnym sezonie. Oba zespoły underowe jak na ligę włoska która nas w tym sezonie wyjątkowo rozpieszcza pod względem ilości bramek. Hellas to świetnie poukładana ekipa która charakteryzuje się skuteczna linia defensywy. Tracą mała ilość bramek i potrafią sprawiać problemy zespołom z czuba tabeli. Jeśli już wygrywają to są to zwycięstwa 1, góra 2 do 0. Sampdoria jest na pewno zespołem nastawionym bardziej ofensywnie, ale przy obronie hellasu nie spodziewałbym się gradu bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Torino - Roma

Jak już wcześniej barlo123 zauważył, drużyna Romy męczy się w spotkaniach ligowych tuż po meczach w europejskich pucharach. Liczę, że i tym razem będzie podobnie. Zawsze to ekstra kilometry przebiegnięte i mniej czasu na regenrację. Do tego dochodzi sytuacja Torino walczącego o utrzymanie (osobiście w ich spadek nie wierzę ale punkty i tak muszą zdobywać). Czy Torino zdobędzie jakieś punkty w tym meczu? Tego nie wiem ale z pewnością nie oddadzą meczu bez walki do czego zdążyli już nas przyzwyczaić w tym sezonie. Mecze zarówno Toro jak i Romy bywają zazwyczaj overowe. Będę liczył na przedłużenie passy i kolejny bramkowy mecz. Co więcej, obie drużyny często grają chaotycznie, zdarzają im się niepotrzebne błędy i takie po cichu zakładam. Jeśli chodzi o podstawowych graczy ofensywnych obu drużyn to wszyscy kluczowi zawodnicy są dostępni. Szkoda tylko braku Spinazzoli, on często napędzał te ataki Romy. Belotti, Sanabria, Mandragora vs Dzeko, Pedro, Mikhitaryan - atak jest i gole też być powinny. Nie zdziwę się jeśli padnie ich więcej, aczkolwiek najbardziej prawdopodne wg mnie to po jednym z każdej strony i mi to wystarczy.

Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1,46
Buk: Uni

Dodatkowo proponuję:
Sassuolo - Fiorentina
obie drużyny strzelą (ale to dopiero po ogłoszeniu składów, bez Caputo i Berardiego kursy na to zdarzenie mocno zaniżone. Mam wrażenie że pomimo braków kadrowych zobaczymy tutaj bramki, bardziej kieruję się przeczuciem niż rozsądkiem)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja się podpisuje pod tym co chłopaki napisali wyżej, napewno over do grania w meczu na Sardynii, kurs fajny. Obie ekipy interesuje tylko 3 pkt, ktos strzeli gola to mecz bedzie juz bez szachów. Kto przegrywa ten juz raczej sie nie utrzyma. Defensywa Parmy wyglada slabo, do tego za kartki nie bedzie Gagliolo, a Conti jest kontuzjowany. Co do Kucki sie zgadzam, ale jak piszesz o Gervinho to raczej nie masz na mysli jego obecnej formy. To najgorszy pilkarz w Parmie, ostatnio juz po pierwszej polowie zmieniony, do tego w ogole bez dyscypliny, chyba tak niedawno byla sytuacja, ze w klubie kontuzja, a polecial do zgrupowanie kadry. Oby Mihaila sie wykurował to ofensywa gosci skorzysta.

Co do Torino-Roma tez spoko, ale ja jednak omijam taki kurs. Pellegrinii nie zagra za kartki, a to on miedzy innymi napedza ataki, do tego brak Spinazoli, o ktorej Charo wspomnial. Jakby tego bylo malo to jego zmiennik na lewej flance zszedl z kontuzja wczoraj. Do tego po pucharach, a w Torino wraca dwoch defensorow Singo i Lyanco, wiec defensywa w najmocniejszym skladzie jak mozna tak w ogole napisac o Turynie.

Co do Sassuolo to sie podpisuje w 100%, De Zerbi powiedzial- niewazne jaki sklad bede mial, styl sie nie zmieni. Czytajcie to, ze ciagle do przodu, masa strzalow, do tego wraca z zawieszenia Traore, a on ogarnial ostatnio milo. Licze, ze w koncu chociaz Berardi wroci, dla mnie tutaj bardziej Sassuolo lub remis i pow 1.5 gola po 1.70, bo przeciez Vlahovic to teraz chyba najskuteczniejszy napastnik we Wloszech. Do tego Ribery czy Kouame na kontry z takim Sassuolo beda przydatni.

Ciezka do typowania kolejka, jeszcze mysle nad Udinese pow 1.5 gola, chociaz mam zasade, nie obstawiani ich meczow. Taki De Paul sam powinnien to ogarnac, Rekiny i ich defensywa to kabartek istny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Cagliari- Parma
Pow 4.5 zoltych kartek 1.78 E efortuna✅✅✅


Za drobne, bo naprawde nie ma nic w tej kolejce jak dla mnie godnego zainwestowania normalnej stawki grania.
Dziwi mnie ten kurs i linia. Wszedzie na to kursy w granicach 1.50, wiem, ze wiekszosc bukow uznaje czerwona wtedy jako 2x, ale nawet taki totolotek, gdzie sa same zolte kartki ma kurs w okolicach 1.50...
Mecz o byc albo nie byc dla jednych i drugich, kto przegra najprawdopodbniej znajdzie sie juz w serie B. Do tego remis nikogo nie urządza, wiec dla mnie otwarta gra. Cagliari gra na 3 obroncow, Godin jest wolny, a po drugiej stronie Man czy Gervinho (oby tylko nie) to szybcy gracze. Dobra wiadomosc, ze do gry gotowy jest Mihaila, to techniczny gracz, z kapitalnym strzałem. Do tego awizowany jest Walukiewicz, a wiemy jaki Polak ma styl. Uwielbia wyprowadzac pilke do przodu, zapedzajac sie dosyc daleko jak na obronce.
Co jeszcze? Kucka i Kurtic czesto dyskutuja, a defensywa gosci w nietypowym zestawieniu, przeciez nie bedzie Contiego i Gagliogo. Parma to zespol, ktory napewno jest w topce jesli chodzi o kartki, a dodam taka ciekawostke.
Dzisiaj arbitrem bedzie Pan Valeri ze srednia ponad 5 kartek na mecz, o to wlasnie o nim kibice Parmy maja „detykowana” przyśpiewke.
Sardynia to zawsze goracy teren, nawet bez kibicow, ranga spotkania i dla mnie linia za niska, wiec korzystam. Sedzia idealny do tego.

W kadrze Sassuolo jest Berardi, Defrel, Locatelli, do tego wraca Traore z zawieszenia, tez dobra opcja bramki, chociaz Fiorentina mnie nie przekonuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Skoro Defrel i Berardi są dostępni to ja idę w bramki na Mapei Stadium. Vlahovic w kapitalnej formie, Ribery stary ale jary, napędza te ataki Violi. Obie drużyny lubią strzelać ale i tracić. Kurs na BTTS mnie nie przekonuje, za to chętnie zagram over 2,5 gola w meczu i ten typ polecam. Analiza krótka bo nie ma co lać wody. Zdziwię się jeśli zobaczymy tutaj mało sytuacji bramkowych.

Sassuolo - Fiorentina
Powyżej 2,5 gola
Kurs 1,77
Ónibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
P 0

pavlinho

Gość
Cagliari- Parma
Pow 4.5 zoltych kartek 1.78 E efortuna


Za drobne, bo naprawde nie ma nic w tej kolejce jak dla mnie godnego zainwestowania normalnej stawki grania.
Dziwi mnie ten kurs i linia. Wszedzie na to kursy w granicach 1.50, wiem, ze wiekszosc bukow uznaje czerwona wtedy jako 2x, ale nawet taki totolotek, gdzie sa same zolte kartki ma kurs w okolicach 1.50...
Mecz o byc albo nie byc dla jednych i drugich, kto przegra najprawdopodbniej znajdzie sie juz w serie B. Do tego remis nikogo nie urządza, wiec dla mnie otwarta gra. Cagliari gra na 3 obroncow, Godin jest wolny, a po drugiej stronie Man czy Gervinho (oby tylko nie) to szybcy gracze. Dobra wiadomosc, ze do gry gotowy jest Mihaila, to techniczny gracz, z kapitalnym strzałem. Do tego awizowany jest Walukiewicz, a wiemy jaki Polak ma styl. Uwielbia wyprowadzac pilke do przodu, zapedzajac sie dosyc daleko jak na obronce.
Co jeszcze? Kucka i Kurtic czesto dyskutuja, a defensywa gosci w nietypowym zestawieniu, przeciez nie bedzie Contiego i Gagliogo. Parma to zespol, ktory napewno jest w topce jesli chodzi o kartki, a dodam taka ciekawostke.
Dzisiaj arbitrem bedzie Pan Valeri ze srednia ponad 5 kartek na mecz, o to wlasnie o nim kibice Parmy maja „detykowana” przyśpiewke.
Sardynia to zawsze goracy teren, nawet bez kibicow, ranga spotkania i dla mnie linia za niska, wiec korzystam. Sedzia idealny do tego.

W kadrze Sassuolo jest Berardi, Defrel, Locatelli, do tego wraca Traore z zawieszenia, tez dobra opcja bramki, chociaz Fiorentina mnie nie przekonuje.
Kurs taki bo Fortuna nie liczy żółtych kartek jak inni bukmacherzy - czerwone nie dają żadnego żółtka gdzie w takim totalbet czerwona kartka = 3 żółte, sam to pograłem wcześniej ale nie w fortunie bo to nie jest bukmacher do grania kartek - chyba ze bezposrednich czerwonych
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kurs taki bo Fortuna nie liczy żółtych kartek jak inni bukmacherzy - czerwone nie dają żadnego żółtka gdzie w takim totalbet czerwona kartka = 3 żółte, sam to pograłem wcześniej ale nie w fortunie bo to nie jest bukmacher do grania kartek - chyba ze bezposrednich czerwonych
Wiem, wiem, dlatego napisalem „pow 4.5 zoltych kartek” i na temat tego, ze inni licza inaczej czarwoną, dla mnie jednak prawdopodobienstwo dostania bezposredniej czerwonej jest dosyć niskie w stosunku do roznicy kursow i gram na fortunie.
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Wiem, wiem, dlatego napisalem „pow 4.5 zoltych kartek” i na temat tego, ze inni licza inaczej czarwoną, dla mnie jednak prawdopodobienstwo dostania bezposredniej czerwonej jest dosyć niskie w stosunku do roznicy kursow i gram na fortunie.
Ale przy dwóch żółtych i czerwonej w konsekwencji to Fortuna chyba dwie żółte zaliczy? Popieram Barlo że szanse na bezpośrednią czerwoną są przecież mniejsze o kurs w Fortunie bardzo dobry, sam mam w ako +3.5 żadnego bukmachera pewnie nie ma takiego typu może w iforbet za 1.2
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ale przy dwóch żółtych i czerwonej w konsekwencji to Fortuna chyba dwie żółte zaliczy? Popieram Barlo że szanse na bezpośrednią czerwoną są przecież mniejsze o kurs w Fortunie bardzo dobry, sam mam w ako +3.5 żadnego bukmachera pewnie nie ma takiego typu może w iforbet za 1.2
Tak jeżeli zawodnik dostanie dwie żółte, a w konsekwecji czerwoną to liczą jako dwie żółte ogolnie.

Nie wiem czy taka informacja była, ale Ronaldo ma nie zagrac jutro z Atalanta. Do tego na stadionie Bologny mecz bedzie ogladac prezes klubu, ktory pojawi sie tam pierwszy raz od 2 lat. Mihajlovic powiedzial, tylko 3 pkt sie licza, nie ma nawet innej opcji. Prosze sobie odpalic skrot z meczu z Romą. Sytuacja Barrowa, Palacio i Soriano, tam wystarczylo czysto trafic w pilke, ja nie wiem jak tam Bologna nie trafiła tych bramek. Spezii defensywa do najlepszych nie nalezy, ale narazie to takie wstepne przemyslenia.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone - Udinese
Typ: Crotone powyżej 1,5 rożnego do przerwy@ 1.67 4/10 1 rożny tylko. Początek niezły ale potem Udine siadło n gospodarzy
Bukmacher: Fortuna


Idę za ciosem bo ostatnimi czasy drużyna gospodarzy nie zawodzi w kwestii rożnych i zdobywa je systematycznie. Cały czas są niewysokie linie i przyzwoite kursy na takie zakłady. Rekiny starają się grać ofensywnie, co przekłada się na bramki i rogi ale wszystko jest niweczone przez kiepski blok defensywny i może brak koncentracji ? Sam nie wiem ale często to wygląda komicznie. Wygrywają, wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą a tu przychodzi końcówka meczu i dostają w czapę 2-3 bramki. Czemu gram na rożne do przerwy a nie w całym meczu ? Wydaję mi się to pewniejsze ponieważ zauważyłem, że Crotone wychodzi w pierwszych połowach bardziej zmobilizowane i skoncentrowane. Najlepszą drogą byłoby długie utrzymywanie się 0:0 lub szybkie 0:1 do powodzenia, ale w meczach Pitagorejczyków. wszystko jest możliwe. :) W zespole gospodarzy wątpliwy występ pomocnika, Ahmada Benaliego 12/0,zaś w zespole gospodarzy oprócz graczy, którzy od dawna są niedostępni, nic się zmienia.
Zastanawiałem się też nad jakimś 1x bo w sumie Udine ma iluzoryczne szanse na puchary, traci 22 punkty do szóstego Lazio, które ma mecz zaległy (w sumie do siódmej Romy 21 pkt. można liczyć bo jako, że zdobycie Pucharu Włoch, daje w nagrodę występ w LE, a w finale grają Atalanta z Juventusem, które raczej będą na koniec sezonu w TOP 6 to można liczyć, że 7 pierwszych zespołów na koniec sezonu będzie uczestniczyło w pucharach i/lub eliminacjach), a nad 18-stym Cagliari ma przewagę 11 punktów. Przez te pozostałe 8 kolejek, bliżej Udinese do spadku niż pucharów. I tu wchodzi pytanie czy będą zmotywowani odpowiednio. Ostatnio wyniki nie są zbytnio wylewne, tzn, nie pada z reguły dużo bramek (wyjątek to mecz z Atalantą). To takie moje przemyślenia ;)
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ciezka do typowania kolejka, jeszcze mysle nad Udinese pow 1.5 gola, chociaz mam zasade, nie obstawiani ich meczow. Taki De Paul sam powinnien to ogarnac, Rekiny i ich defensywa to kabartek istny.
No i De Paul x2, szkoda, ze nie pogralem jego bramek, ale ta defensywa Rekinow to masakra, a Simy to po sezonie pojdzie do jakiegos klubu top 6 napewno.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Cagliari- Parma
Pow 4.5 zoltych kartek 1.78 E efortuna✅✅✅


Za drobne, bo naprawde nie ma nic w tej kolejce jak dla mnie godnego zainwestowania normalnej stawki grania.
Dziwi mnie ten kurs i linia. Wszedzie na to kursy w granicach 1.50, wiem, ze wiekszosc bukow uznaje czerwona wtedy jako 2x, ale nawet taki totolotek, gdzie sa same zolte kartki ma kurs w okolicach 1.50...
Mecz o byc albo nie byc dla jednych i drugich, kto przegra najprawdopodbniej znajdzie sie juz w serie B. Do tego remis nikogo nie urządza, wiec dla mnie otwarta gra. Cagliari gra na 3 obroncow, Godin jest wolny, a po drugiej stronie Man czy Gervinho (oby tylko nie) to szybcy gracze. Dobra wiadomosc, ze do gry gotowy jest Mihaila, to techniczny gracz, z kapitalnym strzałem. Do tego awizowany jest Walukiewicz, a wiemy jaki Polak ma styl. Uwielbia wyprowadzac pilke do przodu, zapedzajac sie dosyc daleko jak na obronce.
Co jeszcze? Kucka i Kurtic czesto dyskutuja, a defensywa gosci w nietypowym zestawieniu, przeciez nie bedzie Contiego i Gagliogo. Parma to zespol, ktory napewno jest w topce jesli chodzi o kartki, a dodam taka ciekawostke.
Dzisiaj arbitrem bedzie Pan Valeri ze srednia ponad 5 kartek na mecz, o to wlasnie o nim kibice Parmy maja „detykowana” przyśpiewke.
Sardynia to zawsze goracy teren, nawet bez kibicow, ranga spotkania i dla mnie linia za niska, wiec korzystam. Sedzia idealny do tego.

W kadrze Sassuolo jest Berardi, Defrel, Locatelli, do tego wraca Traore z zawieszenia, tez dobra opcja bramki, chociaz Fiorentina mnie nie przekonuje.
Ta liga jest piękna. Kartki siedza, over na Sardynii tez, Udinese over 1.5 over, Sassuolo lub remis i pow 1.5 gola tez. Apropo naszego zakladu dlugoterminowego na Benevento w serie b to Cagliari zaraz gra z Udinese bez De Paula czyli - połowy jakości, do tego Parma ma u siebie Crotone, a ostatni mecz Parma z Sampdoria, wiec z najwiekszymi sojusznikami we włoszech wiec 3 pkt doliczamy..
Post automatycznie złączony:

Cerrri, Oni musza sie utrzymac... po takiej koncowce 5 pkt straty na ten moment, bezposredni mecz z Czarownicami, do tego z Udinese, Fiorentina, Genoą czy Romą, ktora bedzie grala w pucharach, co mecz!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Cerrri, Oni musza sie utrzymac... po takiej koncowce 5 pkt straty na ten moment, bezposredni mecz z Czarownicami, do tego z Udinese, Fiorentina, Genoą czy Romą, ktora bedzie grala w pucharach, co mecz!!!!
Po tym meczu można być raczej spokojnym o to że oni nie spadną, niesamowite spotkanie. Co do meczu z Udine to kursy już lecą na łeb, aktualnie lekko powyżej 3, a wystawiane ponad 3,5 także do środy poleci spokojnie poniżej 2,5. Bez DePaula Udinese nie istnieje tak jak mówisz, także dopisujemy im 3 punkty, Benevento dzisiaj dostaje w łeb od walczącego o puchary Lazio i Cagliari jest na 2 punkty od nich. Końcówka sezonu zapowiada się arcyciekawie, zarówno na górze jak i dole tabeli.

Lazio @ 1,40
Nawiązując do tego co piszę powyżej, to są takie zespoły którym spadek nie przystoi i są na to za mocne, Benevento zdecydowanie nie pasuje tutaj do niczego. Tam spadek to nie będzie jakaś wielka tragedia, ten zespół od samego początku był budowany po to żeby się właśnie o ten spadek bić. Brak w nim jakości, nawet nie jestem w stanie wskazać jednego zawodnika który po spadku miałby szansę na pozostanie w serie A. Sytuacja dość kuriozalna, bo przecież w Crotone szorującym po dnie tabeli można od kopa wskazać na Simiego czy Messiasa jako pewniaków do pozostania na kolejny sezon w lidze pomimo spadku ich zespołu. O czarownicach zostało tutaj już napisane chyba wszystko i ja się pod tym podpisuje obiema rękoma, pomimo niespodzianek jakie potrafili sprawiać kiedy wszyscy już spisali ich na straty. W Rzymie zapowiedzi o włączenie się do walki o top 4, ale wątpię żeby im to groziło. Bardziej tutaj będzie walka, żeby tylko nie wpaść na te nieszczęsne Conference League, bo w tym to raczej nikt nie będzie chciał grać. Szkoda na to czasu i pieniędzy. Można powiedzieć że Lazio rozpędzone, co wynika z terminarza jaki akurat się ułożył, dlatego dziś będzie idealna okazja na dopisanie kolejnych 3 punktów, bo kolejne spotkania już nie zapowiadają się równie kolorowo. Trochę martwi brak Caicedo, ale na kim ma odblokować się Immobile jak nie na radosnej defensywie Benevento.

Juventus z remisem @ 1,62
Uwielbiam reakcje kibiców i bukmacherów jakie odstawiają się pod nieobecność Ronaldo. Z jednej strony niezrozumiała radość, bo teraz to już na pewno będzie zespołowe Juve i nikt nie będzie grał pod tego jednego Cristiano blokując cały zespół. Z drugiej kursy niezrozumiale wędrujące do góry. Niezrozumiale dla mnie bo o ile Atalanta to klasowa drużyna, o tyle są wybitnie chimeryczni i potrafią przejść obok dowolnego spotkania. Remis biorę w ciemno, ze wskazaniem na Juventus. Ciekaw jestem jak taktycznie podejdzie do tego spotkania Gasperini, bo Pirlo już zdaje się pewne rzeczy zrozumiał i dzisiaj nie będzie na siłę starał się szukać kwadratowych jaj w postaci Kulu grającego jako napastnik. Nawet jakby chciał odstawić jakieś dziwne roszady, to brak Ronaldo po prostu związał mu ręce i Dybala z Morata to jedyne co mu zostało, a ten duet razem na boisku może być kluczowy. Obrona wreszcie zdrowa i bez korony, Szczęsny pokazał w ostatnim meczu, że chyba wytrzeźwiał i chwilowe niepowodzenia są już za nim. Szczerze wątpię w porażkę Juventusu w tym meczu, ale tak samo wątpię, że będą w stanie wywieźć z Bergamo 3 punkty. Nudno nie będzie, ale raczej nastawiam się na podział punktów.

Bologna - Spezia over 2,5 @ 1,66
Bologna i bts @ 3,30
Nieśmiertelny over musi być. Pierwszy typ do maxi zysku, drugi poleci na singla. Bezsensu jest przytaczanie statystyk, bo koń jaki jest każdy widzi. Nie wiem jak się rozdwoić o tej 15stej, żeby oglądać jednocześnie Juve i zerkać co będzie działo się tutaj, a że będzie się działo to jest więcej niż pewne. Spezia strzela dużo jak na beniaminka, a Skorup wszystkiego nie wyciągnie, spodziewam się radosnego spotkania z którego zwycięsko wyjdzie drużyna gospodarzy posiadająca więcej jakości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Udinese zamuruje bramke i tyle, ja juz bardziej tam Cagliari lub remis bym obstawiał do dubelka. Jak juz jestesmy przy Benevento to nastepne mecz po Rzymie maja z Genoą. Takie fajne info, mam nadzieje, ze sie potwierdzi przed 12- Ballardini chce z Milanem oszczedzic graczy zagrozonych kartą zeby miec wiekszosc na mecz z Czarownicami, 3 pkt zapewniają praktycznie utrzymanie, a trzeba to napisac Genoa ma slaby terminarz pozniej, chyba jeden z gorszych jak sie nie myle.
Swoja droga jak juz wspomnialem o meczu Milanu to ja dzisiaj pilnuje wykartkowania, tam chyba 6 czy 7 graczy zagrozonych, a taki piekny kurs jest na forbecie na handi Sassuolo +1.5 do dubelka :) Nie wiem czy powinniem to pisac zanim zagram, bo pewnie kurs bedzie nizszy pozniej. W Sassuolo wiekszosc graczy odpoczywalo, Berardi, Djuricic, Traore po połowie, do tego Locatelli coś koło 20 min.
Ja z dzisiaj jak mowisz mam over w Bolonii, ale nie jest to jakis pewniak zeby tutaj podawać, typ raczej za drobniaki, bo Palacio z ekipa ostatnio bardzo slaba skutecznosc.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Udinese zamuruje bramke i tyle, ja juz bardziej tam Cagliari lub remis bym obstawiał do dubelka.
Udine słabe w murowaniu jest, a Cagliari ofensywnie daje radę. Bez Paula jak się faktycznie cofną i oddadzą inicjatywę sardyńczykom walczącym o ligowy byt to się dobrze nie skończy. Czynnika odpuszczania nie przewiduję mimo wszystko bo to jednak rywalizacja północy z południem, chociaż bez kibiców mam wrażenie, że te animozje jakoś odeszły na dalszy plan. Nie skorzystać z takiej okazji do zgarnięcia pełnej puli to byłby kryminał, w końcu następne kolejki to Roma i Napoli które mają o co grać, potem jeszcze z ciężkich meczy Milan, więc w pozostałych muszą punktować zaczynając od najbliższego spotkania
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Atalanta - Juventus Atalanta + powyżej2,5 @3,25 betfan 1-0

W najciekawszym spotkaniu tej kolejki Atalanta zagra u siebie z Juventusem. Osobiście mam przeczucie że Stara Dama niejako podsumuje słaby sezon w swoim wykonaniu i zaliczy kolejną wpadkę.
Jeśli chodzi o dyspozycję ekipy Pirlo to chyba każdy się orientuje że w tym sezonie niczego specjalnego nie prezentują. Już poprzedni sezon wyglądał średnio i widać było sygnały że idzie to w złym kierunku, tegoroczne rozgrywki obnażyły wszystkie braki ale to już jest temat na inną dyskusję. Owszem, Juventus zaliczył w tym sezonie kilka naprawdę dobrych spotkań jednak w większości przypadków męczą sie z rywalami do końca drżąc o wynik. Dzisiaj Stara Dama zagra bez Ronaldo - z jednej strony to może być mały plus bo zespół będzie musiał grać bardziej zespołowo, z drugiej strony statystyki bronią Portugalczyka, z 25 golami jest liderem strzelców w lidze. W ataku zobaczymy więc szukającego formy po dłuższej kontuzji Dybalę, oraz Moratę który po fajnym początku sezonu ostanio prezentuje się bardzo słabo. Wzmocnieniem jest bez wątpienia kontuzja Bernardeschiego, poza tym ofensywnie zagra zupełnie zagubiony Kulusevski. Plusik możemy postawić przy Chiesie który to ostatnio mocno ciągnie gre zespołu. Dodajmy do tego nijaki środek pola i obronę której razem ze Szczęsnym ostatnio zdarzają sie błędy.
Atalanta natomiast zalicza kolejny bardzo przyzwoity sezon. Mimo problemów z Gomesem czy Ilicicem, Gasperini potrafi to wszystko fajnie ogarnąć i poukładać a polityka klubu może być przykładem dla innych. W tym sezonie trafiały im się takie bezbarwne mecze jednak na Juventus myślę że szczególnie się zmotywują. Tym bardziej że Atalanta cały czas walczy o czwórkę i udział w LM, przed tą kolejką mieli dwa punkt przewagi nad Napoli i punkt straty do Starej Damy. Wydaje mi się że piłkarzom Gasperiniego trudniej się gra w ataku pozycyjnym, z defensywnie nastawionymi rywalami, lepiej się czują w szybkim, kombinacyjnym ataku. Dzisiaj myślę przeciwko Juve będą własnie mieli ku temu okazje. W defensywnie Atalanta nie czuje się jakoś wybitnie, ogólnie zespół przyzwyczaił że "sporo" strzela i traci. Dzisiaj bez kontuzjowanego Hateboera i zawieszonego Romero.
Gra Juventusu wydaj sie być bez pomysłu a piłkarze i kibice powoli chcieliby aby ten sezon już się zakończył, dlatego nie zdziwię się jak dzisiaj Atalantcie uda się zatrzymać 3 punkty u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom