>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

31 Kolejka Serie A (11-12 kwicień 2009)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP


No zbliza sie kolejna kolejka serie A.
Dlugo ocekiwane derby RZYMU z (jak zwykle) zachecajacymi kursami.
No i jeszcze ciekawe spotkania dla przebiegu serie A jak Genoa-Juventus czy tez Inter-Palermo ????
Ja juz mam swoje male przemyslenia, a Wy ? ????​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napoli - Atalanta 1
Typ na przelamanie serii ale nei tylko. Napoli ostatnio zagralo neizly emcz z Sampa, mimo braku 6 podstawowych zawodnikow, z kolei atalanta przecietnie zagrala u siebie z Fiorentina.
Warto zaznaczyc ze obie druzyny graja najlepiej na wlasnym boisku,a na wyjazdach miewaja problemy, wiec tutaj wielki + dla Napoli.
Z kolei jezeli chodzi o sklady to obie druzyny maja straty.
Napoli bez Gargano, Maggio, Aronica, Iezzo i Contini. Niepewny jest powrot Lavezziego i Cannavaro ale mowi sie ze raczej tak.
Atalanta bez Coppola, Cerci, Peluso, Doni, Ferreira Pinto. Nie wiadomo jak z Donim ale raczej nie zagra.
Porownujac forme w ostatnim meczu, patrzac na sklady, biorac pod uwage bardzo wazny fakt, jakim jest wlasne boisko, mysle ze Napoli wygra to spotkanie. No i zapomnialbym liczac jeszcze ze Navarro tym razem nei bedzie spal przy rzutach wolnych ???? ale typ bardzo kusi kurs 1.9 w pelni do zagrania.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Warto zauważyć że w tej kolejce dziewięć meczy bedzie w sobote, a jeden w niedziele czyli troche inaczej niż sie przyzwyczailiśmy. Dodatkowo piłkarze z wszystkich druzyn zagrają z czarnymi opaskami na ramieniach aby uczcić pamięć ponad 200 ofiar trzęsienia ziemi Aquilii (region Abruzja) i okolicach tego miasta środkowej Italii. Mecze Serie B zostały przełożone z z piątku na wtorek również z tej samej przyczyny... na piątek zaplanowane są pogrzeby i dzień ten będzie ogłoszony dniem żałoby narodowej...

Co do meczy to ja oczywiście mam już swój typ :] Odrazu jak zobaczyłem pary i kursy to moja uwage przykuła Bologna. Reggine już spisuje na straty, wiec Bologna bedzie jedna z 3 drużyn zagrożonych zajeciem pozostałych 2 miejsc do spadku. Tak jak wcześniej pisałem licze ze Di Vaio i spółka sie utrzymają, ostatnio całkiem przyzwoicie z Roma, myśle że to dobry czas na zwycięstwo ;)
Z innych meczy też pewnie coś ciekawego da sie wymyślić ale mamy jeszcze czas ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dorzucam od siebie tasiemca serie A z krotkimi uzasadnieniami.
Torino - Catania 1x
Napoli - Atalanta 1
Lazio - Roma 1x
Bologna - Siena 1
Genoa - Juventus 2
Chievo - Milan under 2.5
Fiorentina - Cagliari over 2.5
AKO:66.24 expekt
No ladny kuponik na duze AKO, az mnie skusilo ????
Torino powinno dac rade u siebie z Catania conajmniej na remis, Catania slabo na wyjazdach.
Napoli i Bologna patrz wyzej ????
Lazio powinno conajmniej zremisowac, sledze derby Rzymu dosc dlugo i tak jakso mi sie zawsze kojarzy ze druzyna ktora ma gorsza forme wygrywa to derby ... badz X takze powouje sie na swoja pamiec i poniekad intuicje kursik zacheca.
Juventus jezeli zagra jak 2ga polowe z Chievo nie powinno byc problemow, Genoa zbyt dluga seria zwyciestw.
Chievo malo strzela i ostatnio podwyzszyli obroty mysle ze obedzie sie bez goleady
Cagliari over na przelamanie serii
Mysle warto sprobowac za 2jke ;) Dobracuje jeszcze ten tasiemiec przy wiekszych info czyli w piatek/sobote
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram typ na Napoli. Nie po to zatrudniano Donadoniego aby drużyna ciągle pozostawała bez wygranej. Zarówno Napoli jak i Atalante nękają kontujze więc jakiejś specjalnej przewagi nikt pod tym względem nie osiąga. Kibice w Neapolu są już głodni zwycięstwa swojej drużyny i choć w związku z tym na podopiecznych Donadoniego ciąży wielka presja to jestem zdania, że tym razem ją udźwigną i sięgna po trzy punkty.
Mój typ: Napoli - 1,90 w Tobet ⛔
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Derby Rzymu - Lazio - Roma. Oglądałem ostatni mecz AS Romy przeciwko Bolognie i grali na prawdę bardzo fajnie. Bardzo dobrze w obronie spisywał się Mexes, który skutecznie blokował rywali. Baptista również szalał na lewym skrzydle i to przez niego przechodziło większość ataków z dobrym skutkiem. Mogli to wygrać wyżej, ale nie mieli tyle szczęścia w paru sytuacjach. W tym meczu faworyzuję drużynę Romy, którą można podeprzeć remisem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bologna - AC Siena 1 @2,10

Jak już wcześniej pisałem tak też dzisiaj to potwierdzam. Bologna obecnie na 17 miejscu w tabeli z dwoma oczkami zapasu nad strefą spadkową więc walka o utrzymanie trwa. Siena natomiast nieco lepiej 15 miejsce i dziesięć oczek zapasu na strefa powoduje że praktycznie byt w serie A mają zapewniony. W dzisiejszym meczu zdecydowanego faworyta upatruje w zespole Bologny. W końcówce sezonu mają całkiem przyjemny kalendarz z teoretycznie &quot;słabszymi&quot; rywalami i już dzisiaj powinni wygrać aby mieć spokój. Ostanie trzy mecze to co prawda porażki ale w meczu z Roma gra wyglądała całkiem pozytywnie i gdyby nie dosyć wątpliwe karne to spokojnie mogli pokusić sie o jeden punkt z Rzymu. Gospodarze sa najgorsza drużyna jesli chodzi o mecze na własnym boisku więc czas nieco podreperować ten bilans a okazja jest ku temu doskonała. Siena to typowy ligowy średniak grający jednak na wystarczającym poziomie aby utrzymać sie wśród najlepszych. Ostatni mecz to wygrana 2-0 z Lazio jednak nie żeby jakoś super dominowali.. Druga strzelona bramka po ewidentnym błędzie bramkarza, ale liczą sie 3ptk. Wcześniejsze mecze to klęska z Milanem 1-5 i dość pechowa przegrana z Violą 1-0. Jeśli chodzi o ostatnie dwie konfrontacje, do których doszło pomiędzy tymi drużynami na terenie gospodarzy to raz mieliśmy remis i raz zwycięstwo Bologny. Dodatkowo za gospodarzami przemawia super-strzelec Di Vaio który powinien dzisiaj trochę namieszać :]

Fiorentina - Cagliari 1 @1,65
Króciutko bo czasu niewiele. Fiorentina ściga sie z Genuą o 4 miejsce, na obecną chwile ma 2 ptk straty i po prostu wygrać dziś musi. Genuą gra ciezki mecz z Juve i mocno prawdopodobne jest ze straci punkty więc czas to wykorzystać. W ostatnim meczu zespoł pokazał charakter, przegrywali z Atalanta 1-0 i wyszli na 1-2 ???? Cagliari zdecydowanie lepsza druga cześć sezonu teoretycznie mają nawet szanse na UEFA ale szczerze wątpię żeby odrobili 4 oczka do Romy. Myślę że i tak sezon niezły i nawet jak dzisiaj przegrają to nikt płakac nie bedzie ????

W dwóch najciekawszych meczach skłaniał bym sie raczej ku Romie i Juve. Derby to derby, ale to Roma walczy jeszcze o puchary, do skladu wrocilo kilku watnzch graczy.. Genua ma ostatnio swietna passe, czas ja przerwac, dodatkowo bez Milito, a Juve jesli tylko zagra uwazniej z tylu spokojnie powinno cos wzwiesc ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Bologny to podparlbym sie X (1x 9.5/10)
Bologna od czasow zmiany trenera lubi remisowac, Siena jest druzyna ktora w poprzednich sezonach remisowala calkiem sporo takze X moze siasc mimo wszystko. Poza tym Siena prezentuje nienajgorsza forme ostatnio.

Co do reszty spotkan to widze to tak:
Fiorentina - Cagliari over 2.5
Typowe spotkanie na przelamanie serii jak to ostatnio czesto bywa z mojej strony, Cagliari od dawna nie overuje, licze na zmiane ????
Chievo - Milan 1x
Chievo w super formie, ogolem uwazam te druzyne za bardzo dobra, na gorna czesc srodkowej partii tabeli (fajnie brzmi), nie maja zadnych gwiazd ale druzyna gra i to ladnie. Pellisier w formie, a jak nie zawsze moze wejsc Italiano i strzelic ala Gilardino tzn minute przed koncem. Milan to Milan ale ostatnio nie zeby jakos super grali. Ryzyko duze, jak ktos chce to zapraszam :p
Genoa - Juventus 2
Juventus jezeli zagra jak w 2 polowie z Chievo to ma wygrana w kieszeni, ale zapewniam was ze tak nie bedzie to by bylo zbyt piekne ???? Juve powinno sie spiac i pokonac Genoe, ktora ma dluga serie zwyciestw dosc szczesliwych - to sedzie pomogl, to troche fux przy strzale ... takze czas na porazke, z reki Ranierego, no byloby to stylowe ????
Lazio - Roma 1x
Tutaj moglbym pisac do jutra ... ale krotko bo mecye niebawem sie zaczna. Derby moze wygrac kazdy nie wazne jaka ma forme i kto jest i kogo nie ma takze nie bede analizowal spotkania mimo tego ze juz to zrobilem xD Po prostu wyzszy kurs na Lazio, to bierzemy Lazio z podporka, po co ryzykowac na nizszy kurs jak szanse sa rowne, proste ????
Reggina - Udinese 2
Kolejny pewniak. Udine gra ladna pilke ale bez skutkow. Nawet z Werderem ladnie zagrali, ale co z tego jak Quagliarella w pojedynku z bramka zaliczyl zaledwie 1/3 strzaly niemalze pewne ... brakuje tu Di Natale, ale jakso beda sobie musieli proadzic. I w lidze i w UEFA formy nie brak. Nie bedzie strzalow Diego po przeciwnej stronie tylko Brienza, roznica klas jest, takze tym razem nie powinni zawiesc ????
I na koniec kuponiki ! ???? ???? ???? ????
Bologna - Siena 1x
Napoli - Atalanta 1x
Genoa - Juventus x2
AKO: 2.01
9/10
Bologna - Siena 1x
Napoli - Atalanta 1
Genoa - Juve 2
Reggina - Udinese x2
Stoner - Rossi 1 [moto GP]
AKO: 13.63
3/10
I tymto sympatycznym akcentem zycze wesolych i mokrego ???? i zachecam do odwiedzania tematu Moto GP w dziale Inne sporty
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lazio Rzym - AS Roma (Handicap 1:0) ⛔
Typ: 2
Kurs: 4.85
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 15.00 na Stadio Olimpico w Rzymie rozpocznie się niezwykle emocjonujące spotkanie 31. kolejki włoskiej Serie A - 130. Derby Wiecznego Miasta, w których rywalizujących o prym w stolicy drużyn Lazio i Romy nie trzeba specjalnie motywować.
Mecz ten (zresztą jak wszystkie w tej kolejce) rozgrywany będzie w cieniu tragedii, do jakiej doszło przed paroma dniami we Włoszech. Mimo setek ofiar i tym samym sceptycznego podejścia do rozgrywania ligowej kolejki w tak niestosownym czasie ze strony wielu osobistości związanych z włoskim sportem, kibice (Ci którzy postanowią jednak przyjść na stadion) będą w ten weekend świadkami kolejnej serii spotkań Serie A.
W tego typu meczach szanse każdej z drużyn są praktycznie równe. Mogą notować kiepskie serie i zawodzić swoich kibiców w innych ligowych pojedynkach, ale na pewno nie w takim meczu, jakiego świadkami będziemy dzisiejszego popołudnia.
Obie rzymskie drużyny dawno już zapomniały o walce o mistrzostwo (Lazio zanotowało bardzo dobry początek przez dłuższy czas będąc w czołówce ligowej stawki), a pozostała im już jedynie gra o awans do europejskich pucharów. W nieco lepszej sytuacji jest Roma, która ciągle mierzy w zajęcie miejsca w pierwszej czwórce i grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Z kolei Lazio walczy o możliwość gry w Lidze Europejskiej UEFA, a zrealizować ten cel może już tylko poprzez tryumf w Pucharze Włoch, w którym jest już blisko gry w finale (do rewanżu z Juventusem przystąpi po domowym zwycięstwie 2:1).
Na Lazio wywierana jest bardzo duża presja ze strony kibiców, którzy są wręcz oburzeni fatalną postawą piłkarzy ich drużyny. Nie raz było głośno o protestach kibiców, czy to podczas treningów podopiecznych Delio Rossiego, czy to przed wejściem do siedziby klubu, kiedy zawodnicy wysiadali z klubowego autokaru. Również prezydent klubu Claudio Lotito ma już dość i - zarzucając graczom brak ambicji - grozi im wstrzymaniem wypłat. Mimo, iż obie drużyny w obecnym sezonie zawodzą, to sytuacja w obozie Biancocelestich jest naprawdę nie do pozazdroszczenia.
&quot;Gospodarze&quot; przystąpią do dzisiejszego meczu w najsilniejszym składzie. Niezdolny do gry jest tylko Simone Inzaghi. Natomiast Roma wystąpi bez Cicinho, Aquilaniego i Vucinicia.
Ostatnie Derby Rzymu zakończyły się skromnym zwycięstwem aktualnych Wicemistrzów Włoch po golu Julio Baptisty. W dzisiejszym pojedynku również jako faworytów upatruję piłkarzy Luciano Spalettiego. Każdy wynik jest dziś prawdopodobny, ja jednak stawiam na Tottiego i spółkę, którzy, poważnie myśląc o kwalifikacjach do Champions League, muszą dzisiejsze spotkanie wygrać, gdyż prześcignąć w tabeli Fiorentinę i FC Genoa na pewno nie będzie łatwo. Co prawda, żaden to argument, gdyż Lazio również ma o co grać (przede wszystkim o przychylność kibiców i działaczy) - w końcu to derby. Jednak, moim zdaniem, ponownie lepsi okażą się La Magica odnosząc dzisiejszego popołudnia pewne zwycięstwo i tym samym jeszcze bardziej pogrążając w kryzysie lokalnego rywala.
Mój typ: 2:0 dla AS Romy.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Lazio Rzym: Muslera - Lichtsteiner, Siviglia, Rozenhal, Kolarov - Brocchi, Ledesma, Matuzalem, Foggia - Zarate, Pandev
AS Roma: Doni - Motta, Mexes, Panucci, Riise - De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta - Baptista (Brighi), Totti

Nie doceniłem Lazio i zdecydowanie przeceniłem Romę. Ale w końcu to derby...
 
simons 646

simons

Forum VIP
No zapowiada sie piekne widowisko na Stadio Olimpico
niezle pojedynki Ledesma - De Rossi, czy tez Totti- PAndev
Warto zaznaczyc ze Totti narzeka na bole kolana, mimo tego pewnie zagra, nie jest na pewno na 100% ale bardziej liczy sie fakt psychologiczny, ze kapitan zagra.
Rzeczywiscie druzyna Lazio jest rozbita, ale dzisiaj, to spotkanie bedzie inne. Lotito i kibice sa mocno zdenerwowani z druzyna, do tego derby, takze Lazio zagra na maxa. Jak LAzio gra n maxa duzo traci i duzo zdobywa takze overek kusi.
Moim zdaniem 2 przy handi 1:0 to przesada, ale nie mowie ze nie jest to mozliwe ... gdyby to nie bylo derby to czemu nie ???? (i gdybym nie byl kibicem LAzio ???? )
Jedno jest pewne FORZA LAZIO :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Fiorentina - Cagliari over 2.5✅
Chievo - Milan 1x⛔
Genoa - Juventus 2⛔
Lazio - Roma 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
Reggina - Udinese 2✅

Bologna - Siena 1x⛔
Napoli - Atalanta 1x✅
Genoa - Juventus x2 ⛔
AKO: 2.01⛔
9/10
Bologna - Siena 1x⛔
Napoli - Atalanta 1⛔
Genoa - Juve 2⛔
Reggina - Udinese x2✅
Stoner - Rossi 1 [moto GP] :?:
AKO: 13.63⛔
3/10
Torino - Catania 1x✅
Napoli - Atalanta 1⛔
Lazio - Roma 1x✅
Bologna - Siena 1⛔
Genoa - Juventus 2⛔
Chievo - Milan under 2.5✅
Fiorentina - Cagliari over 2.5✅
AKO:66.24 expekt
LAZIO 4 - 2 ROMA ????
A tak poza tym, to ... Chievo mialo szans na 4-1 , ale trudno, Juve nie ogladalem, a Napoli gralo meeeega slabo.
Lazio ladny mecz zaraz wysuneli sie na prowadzenie, piekn strzal Zarate. Zamieszek nie zabraklo.
Krotko bo swiatecznie i zaraz moto GP ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bologna - AC Siena 1 @2,10 ⛔
Fiorentina - Cagliari 1 @1,65 ✅
Bardzo się zawiodłem występem Bologny, walcząc o utrzymanie i mając w miare łatwego rywala nie potrafili sie zmotywować i w sumie nic nie pokazali.. Siena praktycznie każda groźniejszą akcje zamieniła na bramkę.. Torino wygrało super ważny mecz i w konsekwencji sytacja Bologny bardzo sie komplikuje. Druga rzeczą na którą sie mocna zawiodłem był mecz Genui z Juve a szczególnie praca sędziego :| Przy pierwszej bramce urzył gwizdka zeby przerwać akcje po czym uznał gola Motty który to w tym czasie dopadł do piłki i strzelił. Dodatkowo Camoranesi otrzymał od razu czerwoną kartkę za nie jakieś brutalne wejście, było może i groźne ale żeby aż tak :| Nie umniejsza to faktu że Juve grało słabo, a Ranieri pewnie długo już nie popracuje. Nie popisał sie Inter, który mimo wielu sytuacji i prowadzenia 2-0 tylko zremisował, szczęście a raczej świetny Dida natomiast pomógł Milanowy przywieść komplet punktów z Werony.

Komplet wyników:

Lazio - Roma 4 : 2
Fiorentina - Cagliari 2 : 1
Inter - Palermo 2 : 2
Chievo - Milan 0 : 1
Bologna - Siena 1 : 4
Lecce - Sampdoria 1 : 3
Torino - Catania 2 : 1
Napoli - Atalanta 0 : 0
Genoa - Juventus 3 : 2
Reggina - Udinese 0 : 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom