>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

31. kolejka PKO Ekstraklasy (19.06-21.06.2020)

Status
Zamknięty.
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: BTS
Kurs: 1.78(totolotek)


W moim odczuciu bardzo dobry mecz na pogranie tego typu zakładu, jakiś over 2.5 czy przedział także. Korona musi. Faworytem spotkań nie są kompletnie, a punkty trzeba łapać żeby myśleć o utrzymaniu. Do Białej Gwiazdy, która znajduje się nad strefą spadkową brakuje pięciu punktów. Misja do wykonania, będzie jednak bardzo trudno. Zaskoczyli mnie jednak pozytywnie meczem z Wisłą Płock, który miałem okazję obejrzeć. Efektowne 4-1 na wyjeździe dało Kielczanom jeszcze jakieś nadzieje. Udało im się również strzelić gola Piastowi oraz Zagłębiu, dzięki czemu wywieźli z tego meczu cenny punkt. Górnik raczej podejdzie do spotkania bez spiny, oni bezpiecznie na 1 miejscu w grupie spadkowej, uważam jednak że z takim składem brak gola przeciwko Koronie w 90 minut gry byłoby wstydem. Tym bardziej, że ostatnie "0" na swoim boisku zaliczyli 15 września 2019 roku. Czy taka seria zostanie przełamana w meczu ze spadającymi Kielcami? Wątpię. Spodziewam się otwartego pojedynku, trudno mi typować ten mecz 1x2, uważam jednak że powinniśmy zobaczyć tu gola po obu stronach. Do tego ciekawa statystyka meczów bezpośrednich na stadionie Górnika, na 5 ostatnich spotkań aż 3 zakończyły się btsem, były to wyniki kolejno 1:1,2:2 i 3:3.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
ŁKS Łódź Suma strzałów w meczu : Powyżej 11.5 1.85 betclic

Pierwszy mecz po podziale na grupę mistrzowską oraz spadkową, w Lubinie Zagłębie zagra z ŁKS. Stawiam tutaj na powyżej 11.5 strzału ze strony gości. Tak naprawdę to też pierwszy z "pożegnalnych" meczów łodzian. Szanse matematyczne wciąż zachowują, ale chyba nikt już nie wierzy w cud, jakim byłoby utrzymanie tej ekipy. Stawiam mimo to na nich, bo wydaje mi się, że grając totalnie na luzie mogą zagrać jeden z lepszych meczów w ostatnim czasie. Zagłębie jest właściwie bezpieczne i kto wie, jak potraktuje te spotkania w grupie spadkowej. Moim zdaniem będzie to mecz otwarty, z dużą ilością strzałów oraz goli. Wydaje się, że większość z nich będzie ze strony gospodarzy, ale i goście nie mający już właściwie za wiele do stracenia powinni tych uderzeń trochę oddać.
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Gornik - Korona
Typ 1
Kurs 1,91
efortuna.pl

Witam. Zapraszam na mecz wieczorny gdzie rewelacyjny spisujacy sie Gornik podejmuje Korone ktora walczy o utrzymanie. Gornik przed tym meczem zajmuje bezpieczne miejsce w grupie spadkowej spadek im juz nie grozi od 5 meczow sa niepokonani ostatnie zwyciestwo nad Legia 2-0 , w tym meczu byli bardzo skuteczni. Gornik u siebie gra znakomicie i w tym meczu takze wygraja skromnie 1-0. Duzo bramek nie obejrzymy. Angulo i Jimenez naskuteczniejsi strzelcy Gornika dadza znac o sobie. I jeden z nich dzis strzeli gola. Korona ktora walczy o utrzymanie z Wisla Krakow , traca az 5 pkt do Wisly. Ostatnia porazka z Lechem u siebie 0-3 nie napawa optymizmem. Co prawda Koroniarze na wyjezdzie nie przegrali od 2 meczow 1-4 i 1-1 , w tym meczu sa zmuszeni do defensywy , nie sadze zeby przewazali z Gornikiem. Zatem na Gornik jest dosc ciekawy kurs polecam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
powyżej 10,5 celnych strzałów @ 2,4
TOTALbet

W tym spotkaniu wybrałem zakład na celne strzały. Górnik już na 99,9% bezpieczny więc może zagrać na luzie a jak wiadomo wtedy o wiele więcej wychodzi. Korona jest pod dużą presją i musi szukać punktów wszędzie nawet na ciężkim terenie w Zabrzu.
Kielczanie nie mogą czekać co zrobi Górnik tylko muszą sami zaatakować i z ich strony liczę od początku na akcję ofensywne. Mają w składzie m.in. Forsella, który potrafi huknąć z daleka i dobrze przymierzyć z wolnego nawet ze sporej odległości.
Zabrzanie powinni mieć okazje do licznych kontr i sporo miejsca pod bramką Kielczan a że też mają kim postraszyć to taki Angulo powinien parę razy oddać strzał na bramkę. Mecz powinien być otwarty i kilka rożnych po akcjach oskrzydlających powinno się pojawić a to kolejna doskonała okazja na oddanie celnego strzału na co liczę szczególnie ze strony gospodarzy, którzy mają wysokich zawodników dobrze grających głową.
 
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Słuchajcie to tak naprawdę ostatnia szansa póki kursy nie polecą. Jest około 2.5 kurs na Arkę z Zagłębiem. Będzie spadać. Pisałem o tym meczu w innym temacie. Trzech zawodników Zagłębia według mnie specjalnie się wykartkowało. Wiadomo zgoda między klubami, a Zagłębie właśnie meczem z ŁKS-em zapewnia sobie spokojną końcówkę sezonu, kiedy Arka walczy o ligowy byt. Ja zagrałem po 2.6 także podwojenie stawki spokojnie jest jeszcze szansa zrobić ;)
 
T 0

Tomson92

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich na forum. W tej kolejce proponuję zagrać 3 mecze. W moim pierwszym meczu Piast podejmuje poznański Lech. Piast u siebie nie przegrał od 30.11.2019, to już prawie 7 miesięcy, Piast realnie walczy o Mistrzostwo Polski, dlatego obstawiam typ: Piast Gliwice po ciekawym kursie Betclic - 2,85. Następnie to mecz Rakowa z Wisłą Kraków. Za krakowskim zespołem niewiele przemawia, ale ostatni mecz co prawda ze słabą Arką, ale jednak wyglądał dość dobrze z przodu. Wisła musi grać, musi strzelać. Stąd mój typ, ze Wisła strzeli co najmniej jedną bramkę w II połowie - kurs 1,97 Betlic. Ostatni mecz to stołeczna Legia podejmująca drużynę ze stolicy Dolnego Śląska. Goście ewidentnie w gazie, Legia często ma problemy w I połowach, zagrałbym wynik pierwszej połowy X2 - kurs 1,79 Betclic. Tym sposobem mamy świetny łączny kurs: 10,05. Polecam :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Piast - Lech
obie strzelą gola @ 1.68
Lech i obie strzelą gola @ 4.75
Fortuna


Po porażce Legii w ostatniej kolejce, myślę, że w obu ekipach wróciły nadzieje odnośnie walki o mistrzostwo. Lech w ostatnich dwóch spotkaniach odniósł pewne i wysokie zwycięstwa, a na dodatek strzelił trzy gole w Lubinie. Czyżby trener gości znalazł w końcu receptę na grę i strzelanie goli przez Lecha?. Postawienie na młodych graczy przyniosło w końcu efekt i widać to gołym okiem. Lech dzisiaj zapewne będzie chciał pójść za ciosem by odnieść kolejne zwycięstwo, który pozwoli im wskoczyć choć na chwilę na podium. Myślę, że jest to możliwe bowiem po średnim początku Lech wjechał w końcu na właściwe tory. Piast na pewno nie jest pionkiem do bicia, a w spotkaniach domowych jest bardzo groźny. Pokazał to min. mecz derbowy z Górnikiem, gdzie teoretycznie mieli cały mecz pod kontrolą, a brakowało postawienia kropki nad ''i''. Dlatego liczę, że Piast przynajmniej raz trafi do siatki rywala. Lech, który w trzech spotkaniach zaliczył dziesięć trafień nie powinien się zablokować, a po prostu pójść za ciosem i na to liczę.

20:00 Raków - Wisła Kraków
powyżej 2.5 gola @ 1.85
Fortuna

Raków dzisiaj bez Petraska, czyli gościa, który trzymał linię defensywy w rydzach. W ekipie gospodarzy podoba mi się to, że nie boją się atakować, a co najlepsze w ostatnim czasie są skuteczni. Odkąd ruszyły rozgrywki to Raków przynamniej raz strzelał do siatki rywala. Wisła zapewne wczoraj patrzała na wynik Korony, dlatego mają dzisiaj wielką okazję odskoczyć od rywala na osiem punktów. Spodziewam się, że Wisła, która już w spotkaniu z Arką wyglądała dobrze dzisiaj ruszy na swojego rywala i bardzo szybko będzie chciała ustawić ten mecz pod siebie. Licze tu na otwarte spotkanie, które będzie pełne goli.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Piast Gliwice-Lech Poznań, pierwszy gol Piasta, kurs 1.95, fortuna

Piast będzie chciał za wszelką cenę powtórzyć wielki sukces z poprzedniego sezonu, czy mu się uda? Warunkiem jest przede wszystkim wygrywanie i liczenie na to, że Legia potknie się przynajmniej raz, bo jeszcze czeka ich bezpośredni mecz z Piastem. W tym meczu nie spodziewam się gradu goli - Piast u siebie zalicza ostatnio perfekcyjne mecze, w których zawsze wygrywa do zera. Zakład ryzykowny, ale myślę, że to Piast Gliwice zdobędzie tutaj gola jako pierwszy. Alternatywnie można spróbować 1X
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Mam bilety na jutrzejsze spotkanie Legia-Śląsk. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sprawa z parkowaniem pod stadionem lub w okolicy. Post nie dokońca związany z tematem ale wiem że udziela się tutaj kilka osób ze Stolicy i może pomogą.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Piast Gliwice-Lech Poznań, pierwszy gol Piasta, kurs 1.95, fortuna

Piast będzie chciał za wszelką cenę powtórzyć wielki sukces z poprzedniego sezonu, czy mu się uda? Warunkiem jest przede wszystkim wygrywanie i liczenie na to, że Legia potknie się przynajmniej raz, bo jeszcze czeka ich bezpośredni mecz z Piastem. W tym meczu nie spodziewam się gradu goli - Piast u siebie zalicza ostatnio perfekcyjne mecze, w których zawsze wygrywa do zera. Zakład ryzykowny, ale myślę, że to Piast Gliwice zdobędzie tutaj gola jako pierwszy. Alternatywnie można spróbować 1X
Piast zeby wyprzedzić legie musiałby zdobyć aż 8 punktów wiecej
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Piast o mistrzostwo, Lech o puchary

Piast Gliwice – Lech Poznań. Jeśli mamy szansę obejrzeć taki mecz, to możemy być pewni, że 31. kolejka będzie naprawdę dobra. Druga w tabeli ekipa Waldemara Fornalika podejmie zespół, który jest tuż pod nimi.

POWTÓRZĄ WIELKI SUKCES?


Oba zespoły w tabeli dzielą tylko cztery punkty, ale jeśli mówi się o ich celach, to są nieco inne. Piast przede wszystkim chce utrzymać drugą lokatę, choć po cichu liczy na powtórzenie sukcesu sprzed roku i wyprzedzenie pierwszej Legii Warszawa. „Piastunki”, podobnie jak w poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej, znowu tracą do lidera siedem punktów. Z tym że teraz „Wojskowi” wyglądają na zdecydowanie mocniejszą drużynę, która takiego prowadzenia nie powinna wypuścić z rąk.

Lech natomiast zgromadził do tej pory 49 punktów. Do Legii traci jedenaście, więc marzenia o tytuł może już na pewno odłożyć na bok. Do Piasta już tylko cztery. Głównym celem „Kolejorza” będzie zajęcie w Ekstraklasie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Trzecia lokata daje taką możliwość i w pierwszej kolejności drużyna z Poznania będzie starała się ją obronić. A ma przed nim, bo ochotę na nią ma jeszcze mający tyle samo „oczek” Śląsk Wrocław, Cracovia, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok oraz ósma Lechia Gdańsk, która ma sześć punktów straty.

WYTYPOWANIE ZWYCIĘZCY TO TRUDNA ROBOTA

Ścisk, jak widać, jest niesamowity. Praktycznie po każdej kolejce sytuacja w tabeli może się drastycznie zmieniać. Mecz Piast – Lech albo przedłuży szansę „Piastunek” na kolejne sensacyjne mistrzostwo, albo sprawi, że „Kolejorz” będzie jeszcze bliżej drugiej lokaty i tym samym gry w europejskich pucharach.

W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że faworytem jest Lech. Ale naprawdę minimalnym. Do tego stopnia, że szanse na zwycięstwo zespołu Żurawia wynoszą 36%, a w przypadku ekipy Fornalika – 35%. Reszta punktów procentowych oznacza prawdopodobieństwo remisu. Nie ukrywamy, że poprawne wytypowanie przebiegu tej potyczki jest trudniejsze niż obejrzenie dziesięciu z rzędu odcinków „Mody na sukces”, no ale chyba lubicie wyzwania, prawda?

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Wisła Kraków powyżej 1.5 bramki @3.10 forBet


Nie będę się nad tym typem za bardzo rozwodzić, Wisła może dzisiaj odskoczyć na 8 punktów od Korony jeżeli wygra. Chodź kursy spadają na zwycięstwo to w tym meczu będzie im ciężko wygrać, nie typuję tutaj kto wygra, bo Raków na razie wygląda na drużynę dość nieregularną i może zagrać świetnie jak i bardzo słabo. Ja w tym meczu idę w bramki Wisły.
Typ na bramki Wisły podaję ze względu na braki w obronie Rakowa i to w jakim zestawieniu zagrają dzisiaj. W obronie Rakowa zagrają dzisiaj Piątkowski Kościelny Mikołajewski. Brakuje dzisiaj Petraska za żółte kartki oraz Jacha który narzeka na drobny uraz. Z wymienionej trójki obrońców to jako taki poziom prezentuje Piątkowski, Kościelny jest solidny ale to nie jest zawodnik na Ekstraklasę, a Mikołajewski jak grał przed przerwą to był w obronie w mojej ocenie bardzo niepewny, po przerwie jeszcze nie miał okazji zagrać, tak więc różnie może być z jego grą.
Po takim kursie myślę, że warto zaryzykować, ponieważ Wisła musi wygrać żeby na bezpieczną odległość odskoczyć od strefy spadkowej.
I tak jak myślę to w przypadku kontuzji któregoś z obrońców to na ławce nikogo nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Piast - Lech typ: X2 @1,50 fortuna

Spotkanie na szczycie Ekstraklasy. Pojedynek drugiej z czwartą drużyną Ekstraklasy. Mecz nie ma zdecydowanego faworyta, ale ja idę w stronę Lecha. Dlaczego? Lech w ostatnich meczach zachwyca. Od kiedy w drużynie nie gra Karlo Muhar, który został zastąpiony przez Jakuba Modera to Lech ma bilans 9:0 w bramkach i dwie wysokie wygrane z Pogonią i Koroną oraz uratowany punkt w Lubinie. Na Lecha w takim zestawieniu chce się patrzeć. Piast natomiast ciuła te punkty, ale nie zachwyca jakoś. Ostatnia wygrana w Białymstoku po 2 rzutach karnych. Jest to bardzo ważny mecz w kontekście drugiej pozycji w tabeli, także liczę tutaj na podtrzymanie dobrej formy Lecha. Myślę, że poznaniacy ten mecz wygrają, ale stawiam tutaj bezpiecznie z remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nikt Cię nie zmusza do oglądania tej ligi, jest wiele innych, jeżeli już zamierzasz podawać swoje typy to na przyszłość podawaj normalne argumenty, a nie obrażając wszystkich wokoło. Szanuj innych.
Jedyna rzecz, jaką potrafią piłkarskie niedorozwoje z Ekstraklapy to kopanie sie po nogach. Nie potrafią prosto kopnąć piłki, nie potrafią biegać, nie potrafią myśleć. Ta liga to wstyd dla całej Polski, a każde 90 minut poświęcone na oglądanie tych żałosnych nieudaczników, można by np. poświęcić na patrzenie się w ścianę, mniej więcej ten sam poziom emocji.
Dlatego też w wieczornym hicie gram overek fauli. Kupa bezmyślnych tłuków znów będzie 90 minut kopała się po nogach.

Raków - Wisła over 32,5 faulu 1.75 Ewinner
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
1. połowa/koniec meczu - Lechia Gdańsk/Lechia Gdańsk @5.10 Betfan 0-1 (0-1)
Baner Betfan.jpg

Pogoń to najbliższa memu sercu drużyna z Ekstraklasy, jednak obawiam się oglądając ich mecze, że sezon skończy się dla nich, tak jak zawsze. Niby fajna drużyna, niby dobrze grają, niby blisko czołówki, blisko pucharów, a na koniec i tak 6-8 miejsce w lidze, bo końcówka nie poszła. Po powrocie ligi po pandemii szczecinianie nie wyglądają dobrze. Wygrali tylko z Cracovią i to dość szczęśliwie, bo nie byli w tym meczu lepsi. Do tego remis z Lechią i sromotne porażki z Lechem oraz Zagłębiem.
Lechia również nie zachwyca, jednak wydaje mi się, że ambicje ma trochę większe niż Pogoń. Od kiedy pamiętam w Szczecinie po powrocie do Ekstraklasy nic nie trzeba, jakby włodarze zdawali sobie sprawę, że puchary mogłyby tylko zachwiać drużyną i jej przygotowaniami do następnego sezonu. Gdańszczanie dziś mogą być bardziej zmobilizowani, co z resztą potwierdza skład. Do jedenastki wskakują Makowski i Conrado. Brazylijczyk z niezłej strony pokazał się ostatnio po wejściu z ławki. W ataku pozostaje Zwoliński, który musi być skuteczny, bo w obwodzie jest Flavio, który w każdej chwili może go zmienić. Defensywa gości bez zmian i w piątym meczu po powrocie ligi pora zagrać na zero z tyłu, dziś jest do tego dobra okazja, bo gospodarze w ataku ostatnio nie zachwycają. W czterech meczach strzelili zaledwie dwa gole, żadnego z nich nie zdobył napastnik.
Skłaniam się w tym meczu ku gościom, którzy uważam będą bardziej zdeterminowani, biorę również pod uwagę skład Lechii. Tu naprawdę kilku graczy ma wiele do udowodnienia trenerowi Stokowcowi, aby ten stawiał na nich w końcówce sezonu. Nie liczyłbym dziś na wielkie widowisko, moim zdaniem kluczem będzie pierwsza bramka. Jeśli przyjezdni zadadzą pierwszy cios to myślę, że nie oddadzą już prowadzenia do końca meczu.
 
Ostatnia edycja:
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pierwszy krok do mistrzostwa

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław. Ten mecz, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30, zakończy 31. kolejkę Ekstraklasy. Faworyt wydaje się oczywisty, ale przyjezdnych z całą pewnością nie można skreślać.

LEGIA – ŚLĄSK CZY PIAST – LECH?


W tej rundzie gier odbędą się dwa mecze, które śmiało można określić mianem hitu. W sobotę Piast Gliwice podejmie u siebie Lecha Poznań, natomiast dzień później Legia zmierzy się ze Śląskiem. Pierwszy mecz jest zdecydowanie bardziej wyrównany, natomiast w drugim emocje powinny być – przynajmniej w teorii – nieco mniejsze.

Ale to tylko teoria. W praktyce może się okazać, że to będzie jeden z najlepszych meczów sezonu. Legia, która czuje na plecach delikatny oddech Piasta, pragnie jak najszybciej stworzyć sobie jeszcze większą przewagę nad ekipą Waldemara Fornalika, by scenariusz z poprzedniego sezonu się nie powtórzył. Wydaje się, że tym razem jest to niemożliwe, bo zespół Aleksandara Vukovicia jest zbyt mocny. Ale wszystko tak naprawdę może się zdarzyć.

LEGIA WYGRA NA 65%

Śląsk
natomiast zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze, ale ma tyle samo punktów, co trzeci Lech Poznań. Jednak nie walczy tylko z „Kolejorzem” o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Wystarczy napisać, że ósma Lechia Gdańsk ma do nich tylko sześć punktów straty. A pomiędzy nimi są jeszcze Cracovia, Pogoń Szczecin i Jagiellonia Białystok. W Ekstraklasie walka jest naprawdę zażarta.

W tym sezonie w dwumeczu lepsza była Legia, która najpierw bezbramkowo zremisowała na swoim stadionie, a następnie na wyjeździe wygrała 3:0 po golach Pawła Wszołka, Jose Kante oraz Luquinhasa. Teraz również spodziewamy się zwycięstwa „Wojskowych”. Analitycy BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera obliczyli, że stanie się tak na 65%. Stołeczny klub jest zdecydowanym faworytem i może zrobić w niedzielę pierwszy krok do tego, by zdobyć mistrzostwo kraju, lecz i tak spodziewamy się zaciętego spotkania, zwłaszcza że zespół z Wrocławia jest teraz w lepszej formie.

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom