>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
QPR - Fulham
Jutro jak zwykle o 13:30 zobaczymy pierwsze sobotnie spotkanie od razu mamy bardzo ciekawy mecz QPR z Fulham obie ekipy dzieli 10pkt na korzyść gospodarzy. Goście jednak nie mieli okazji zaprezentować w pełni swoich nowych nabytków między innymi Labaydy, Incea, Amorebiety czy Madla. Udało się w zespole utrzymać Dembele. Goście natomiast udowodnili że istnieje życie po Austinie jednak jest jeden problem zdobywanie bramek, remisami czy niewyraźnymi wygranymi 1:0 daleko mogą nie zajechać. Jutrzejsze spotkanie będzie takim kontrolnym ponieważ Fulham i ich ofensywa robi coraz lepsze wrażenie. W jutrzejszym spotkaniu idę w kierunku ofensywy.
DNB Fulham @@ 2.40 Otobet ✅
------------

Blackburn - Hull
Tygrysy mogą wejść znów na drogę zwycięstwa do składu wraca środek obrony Bruce i Dawson co jest ogromnym wzmocnieniem, nie liczyłbym że szansę w bramce dostanie Kuciak ponieważ Bruce wyraźnie powiedział że u niego jedynką jest McGregor do zespołu dołączył Powell dobrze zorganizowany taktycznie zawodnik ze sporym doświadczeniem na zapleczu. W zespole udało się zatrzymać wszystkich najwazniejszych graczy w dodatku wszyscy są zdrowi wiec w jutrzejszym spotkaniu jest w kim wybierać udało się wykurować Maloneyowi. U gospodarzy nadal do gry nie zdolni są Guthiere, Lowe , Williamson czy Delfouneso.
Zwycięstwo Hull @@ 2.25 Otobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
QPR - Fulham

Jutro jak zwykle o 13:30 zobaczymy pierwsze sobotnie spotkanie od razu mamy bardzo ciekawy mecz QPR z Fulham obie ekipy dzieli 10pkt na korzyść gospodarzy. Goście jednak nie mieli okazji zaprezentować w pełni swoich nowych nabytków między innymi Labaydy, Incea, Amorebiety czy Madla. Udało się w zespole utrzymać Dembele. Goście natomiast udowodnili że istnieje życie po Austinie jednak jest jeden problem zdobywanie bramek, remisami czy niewyraźnymi wygranymi 1:0 daleko mogą nie zajechać. Jutrzejsze spotkanie będzie takim kontrolnym ponieważ Fulham i ich ofensywa robi coraz lepsze wrażenie. W jutrzejszym spotkaniu idę w kierunku ofensywy.

DNB Fulham @@ 2.40 Otobet

------------

Blackburn - Hull

Tygrysy mogą wejść znów na drogę zwycięstwa do składu wraca środek obrony Bruce i Dawson co jest ogromnym wzmocnieniem, nie liczyłbym że szansę w bramce dostanie Kuciak ponieważ Bruce wyraźnie powiedział że u niego jedynką jest McGregor do zespołu dołączył Powell dobrze zorganizowany taktycznie zawodnik ze sporym doświadczeniem na zapleczu. W zespole udało się zatrzymać wszystkich najwazniejszych graczy w dodatku wszyscy są zdrowi wiec w jutrzejszym spotkaniu jest w kim wybierać udało się wykurować Maloneyowi. U gospodarzy nadal do gry nie zdolni są Guthiere, Lowe , Williamson czy Delfouneso.

Zwycięstwo Hull @@ 2.25 Otobet
Nic dodać nic ująć, super analiza
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Blackburn - Fulham
Over 3.5 gola
3.90
Unibet


Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrany zaległy mecz w 2 lidze angielskiej. Zmierzy się ze sobą Blackburn i Fulham. Oba zespoły spisują się w obecnych rozgrywkach poniżej oczekiwań. Gospodarzą są na 19 miejscu, a goście plasują się na 18 pozycji w lidze. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola.
Najbardziej do tego typu zachęca mnie postawa ekipy Fulham. Goście w tym sezonie grają bardzo ofensywną piłkę. W meczach z ich udziałem wpada najwięcej goli spośród wszystkich drużyn Championship, średnio 3.20 gola na mecz. Fulham zaliczyło również najwięcej wyników over 3.5 gola ze wszystkich ekip w lidze. Mają na swoim koncie 13 rezultatów powyżej 3.5 gola, między innymi w ostatnim ligowym meczu z QPR, który zakończył się wynikiem 1:3. Szkopuł w tym, że z kolei Blackburn należy do najmniej overowych drużyn w lidze, stąd dosyć wysoki kurs na to zdarzenie. Zagrają więc drużyny z dwóch różnych biegunów. Ekipa Blackburn zaliczyła tylko 2 razy dotychczas over 3.5 gola co jest 22 wynikiem w lidze, a Fulham 13 razy co jest 1 wynikiem w lidze... Moim zdaniem to jednak goście narzucą swój styl gry i powinni strzelić co najmniej 2 gole w tym meczu - zdobyli aż 47 goli w lidze co jak na zespół z dołu tabeli jest rewelacyjnym wynikiem. Mój typ na ten mecz to 2:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dziś dwa mecze,opierając się na statystykach i moim przeczuciu stawiam na BTS w meczu Blackburn-Fulham i zwyciestwo Hull. kurs z Fortuny 1.73 bts i 1.85 na Hull. Sorki że ten post taki nie za bardzo,ale to mój pierwszy post,po za tym nie bardzo wiem jak to wszystko rozkminić.
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Blackburn - Fulham ja idę w remis a Hull też czuję, że wygrają ten mecz ale trochę się boję to grać jakby był kurs powyżej 2zł to jeszcze może bym spróbował a tak to nie wiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom