>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

300 zl I plaska stawka

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
&quot;pod pojęciem bukmacher kryje się gracz &quot;
Bukmacher - osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed lub w trakcie zawodów wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi konne, biegi, snooker, baseball, itd.

Tak więc panie znawco lekki błąd.

A tutaj jest w stanie Ci udowodnić że dwa mecze po kursach 1,50 mogą nie wejść. W prosty sposób - przejrzyj statystyki, kurs nigdy nie odzwierciedla prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia, a Ty przy obstawianiu sugerujesz sie trafieniem kursów po 1,5.

Jeżeli osiągniesz skuteczność 60% po 1 000 zdarzeń z kursem 1,5 bukmacherzy są nikim w porównaniu z Tobą. Ale istnieją i bardzo dobrze sobie prosperują. A Ty ? Udało Ci sie kiedyś osiągnąć skuteczność na poziomie tych 60% w ciagu roku ?
Oj sie czepiasz... jedna pomyłka i wcale nie uważam się za znawcę ????

a co do skuteczności, zdarzyły mi się 3 miesiące pod rząd ze skutecznością na poziomie około 60%
:spokodfhgfh:
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
nie czepiam się - tylko robisz z siebie znawcę, ja siedzę w tym biznesie koło 4 lat, ile razy udało mi sie tak ze grając na betfair kursy do 1,5 trafiłem 50 kuponów pod rząd, ale były to śmieszne kursy i smieszne wygrane. Skuteczność w trzy miesiace - ok, ale tu nie chodzi o to zeby miec w trzy miesiace 1 000, a potem w kolejne trzy przegrać 3 000, czyż nie ?
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
miałeś w szkole średniej rachunek prawdopodobieństwa ? jeżeli tak to sobie odpowiedz, a jak nie to odsyłam do podręcznika do matematyki
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Szklarson, na początek tyle dobrze, że nie wierzysz w długofalowe efekty stawkowania progresywnego, co po niektórzy &quot;eksperci&quot; na tym forum, dalej tkwią na tym etapie.
Dobrze zarządzanie budżetem to połowa sukcesu. Granie płaską na kilka % bankrolla, (ew. formuła Kelly&#39;ego) jest bezpieczne, o ile trzymasz się tej zasady i wiesz co grać.
Mega śmieszna jest licytacja jaka wielkość kursu jest najlepsza do gry. Poznaj od podszewki jakąś ligę, konkretne zespoły, a wtedy nawet kursy 1.20 mogą być opłacalne.
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Deniak, skad czerpac rzetelna wiedze na temat danej ligi? Do tej pory kupowalem &quot;tylko pilke&quot; ale sadze ze to za malo....;/ Wiem, najlepszym sposobem jest bezposrednie ogladanie meczy ale jak ktos nie ma czasu.....
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Deniak, skad czerpac rzetelna wiedze na temat danej ligi? Do tej pory kupowalem &quot;tylko pilke&quot; ale sadze ze to za malo....;/ Wiem, najlepszym sposobem jest bezposrednie ogladanie meczy ale jak ktos nie ma czasu.....
Jeśli grasz za rekreacyjne stawki, to meczy nałogowo oglądać nie musisz ????
Szukając rzetelnej wiedzy, poświecić trochę czasu i w zależności w czym chcesz się wyspecjalizować, poszukaj merytorycznych stron w necie. Jeśli znasz angielski, to na pewno znajdziesz kilka bardzo dobrych portali z najświeższymi informacjami pomocnymi w analizowaniu wybranych zdarzeń.
 
Do góry Bottom