>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

300 zl I plaska stawka

S 0

szklarson1990

Użytkownik
Witam, mam do dyspozycji 300 zl i chcialbym zaczac grac plaska stawka ???? Ponoc najlepszy sposob ???? W zadne progresje nie zamierzam sie bawic bo ida z tego smieszne pieniadze a po pewnym czasie gry ryzyko bankructwa wzrasta (kiedys musi nadejsc). Takze chce sprobowac plaskiej stawki ???? CZy moglby mi ktos przyblizyc zasady tej gry? OD jakiego % kwoty poczatkowej mam zaczac etc... Z gory bardzo dziekuje ???? Witam, mam do dyspozycji 300 zl i chcialbym zaczac grac plaska stawka ???? Ponoc najlepszy sposob ???? W zadne progresje nie zamierzam sie bawic bo ida z tego smieszne pieniadze a po pewnym czasie gry ryzyko bankructwa wzrasta (kiedys musi nadejsc). Takze chce sprobowac plaskiej stawki ???? CZy moglby mi ktos przyblizyc zasady tej gry? OD jakiego % kwoty poczatkowej mam zaczac etc... Z gory bardzo dziekuje ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Podobno najlepiej i najbezpieczniej jest grać za 2% swojego budżetu.
W Twoim przypadku to będzie 6zł na jeden kupon
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Ok, a jak to wyglada z przegrana? jak wtopie np. 36 zlotych (czyli 6 kuponow pod rzad nie trafie) to nadal mam grac plaska za 6 zlotych czy obliczyc procent z kwoty ktora mi pozostala? P.S Gdzie mozna sciagnac Twoj analizator? :&gt;
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Płaska stawka
Gra płaską stawką jest dość wygodna, ponieważ nie musisz się zastanawiać, ile pieniędzy przeznaczyć na dany mecz, ze względu na prawdopodobieństwo, że wejdzie. Tutaj gramy każdy mecz za tą samą stawkę (najlepiej ok. 2,00) oczywiście możemy użyć też małego AKO złożonego z 2-3 meczy.

Grając płaską stawką kursy 2,00 wystarczy nam skuteczność powyżej 50% co jest w stanie osiągnąć każdy bukmacher, nawet grając po kursach (czego nie polecam). Teoretycznie grając wyższe kursy, np. 3,00 wystarczy nam powyżej 33,3 % skuteczności aby być do przodu, itd.

Warto zrobić sobie okres przygotowawczy, przykładowo przez jakiś okres czasu grać tylko potencjalnie, czyli na kartce i zapisywać wyniki, następnie obliczyć skuteczność naszych typów. Po prostu nie ma sensu grać jakimiś systemami bez pewności, że przyniosą one zyski (oczywiście pewności nie ma nigdy jednak istnieje jakieś prawdopodobieństwo).

Powstaje pytanie: jaki procent naszej kwoty (w Twoim przypadku 300 zł) przeznaczyć na tą &quot;płaską stawkę&quot;. Wszystko zależy od tego ile chcesz wygrać, jak bardzo chcesz zaryzykować. Możesz zagrać za mniejszą stawkę (np. 1% kapitału) po większych kursach (np. 3,00) oczywiście zamiast pojedynczego kursu może być AKO. Z drugiej strony możesz grać np. za 2%, co jest dość popularnym i bezpiecznym sposobem, po kursach ok. 2,00.

Nie wiem, jaką masz średnią trafionych kuponów ok. 2,00 - musisz to zbadać, ale przyjmijmy, że trafisz 60% swoich kuponów (jest to wyzwanie, ale przy odpowiednim doborze kursów i zdarzeń do zrobienia). Przyjmijmy, że będziesz grał za 2% kapitału kupony po kursach ok. 2,00 przykładowo:

kapitał - 300zł
płaska stawka - 2% z 300zł = 6zł
ilość kuponów - 300zł / 6zł = 50
trafionych kuponów - 60 % z 50 = 30 trafionych kuponów
średni kurs: 2,00
jeden kupon: 6 zł * 2,00 = 12 zł
suma: 30 * 12 zł = 360 zł

kapitał początkowy: 300 zł
wygrana: 360 zł
bilans + 60zł ✅

kapitał początkowy - 300 zł

mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam i życzę powodzenia :spokodfhgfh:
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Aha, czyli np w wypadku gdy wtopie 5 kuponow pod rzad czy nawet wiecej(oczywiscie to tylko teoretyczny przyklad) to mam nie zmieniac stawki i grac za te same 6 zlotych tak? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Właśnie takie postępowanie zakłada gra &quot;płaską stawką&quot;; bez względu na wszystko ona jest płaska, czyli stała i niezmienna. Grając za 2% , czyli 6zł zakładasz sobie, że musisz wygrać powyżej 50% kuponów po kursie ok. 2,00.
Nie szalej :-D graj swoje, a jeśli 3-4 razy pod rząd przejdziesz cały system na 60% skuteczności to wygrasz:
1. 360zł - 60 zł✅
2. 2% z 360zł = 7,2 zł 7,2 zł * 2,00 = 14,4 * 30 kuponów = 432 zł - 132zł✅
3. 2% z 432zł = 8,64zł 8,64 zł * 2,00 = 17,28 * 30 kuponów = 518 zł - 218zł✅
4. 2% z 518zł = 10,36zł 10,36zł * 2,00 = 20,72 * 30 kuponów = 621 zł - 321zł✅
a zatem podwoisz swój początkowy kapitał - 300zł
To oczywiście teoria, jeśli twoja skutecznośc będzie wynosić średnio 60% zawsze może być więcej lub mniej.
Graj swoje i nie szalej, a myślę, że zajdziesz daleko
:spokodfhgfh:
pisz jak Ci idzie :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Hehe, ok ???? Dzieki za pomoc ???? A tak a propos tych kursow : czy musze koniecznie grac mecze oscylujace w granicach 2.0 ? Chcialbym grac rowniez troszke wyzsze kursidla, np 2,5 i 3 ???? Ostatnio zarobilem na takich kursach spora kase ???? Np po dokladnej analizie wybranych meczow barcelony gralem ze strzeli 3 lub wiecej goli w kilku spotklaniach ???? Kurs z reguly wynosil od 2,9 do 3,4 zl - zalezalo to od spotkania ???? I co? Oplacilo sie ! ???? Wiekszosc tego typu typow wchodzila. Po prostu chodzi mi o granie zawyzonych kursow ktore wg mnie sa oplacalne i warte uwagi a nie zasadnicze trzymanie sie 2.0.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No pewnie, tak jak napisałem wszystko zależy od tego ile chcesz wygrać, jeśli będziesz grał kursy ok. 3,00 to wystarczy Ci ok. 35% skuteczności i bedziesz do przodu :-D a jesli chociaz co drugi by Ci wszedl to chlopie kupa kasy, więc jeśli chcesz więcej zarobić to śmiało, polecam też AKO oscylujące koło kursów 3,00

:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
jak najbardziej, kto nie ryzykuje, ten nie ma
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Tzn. ja chce polaczyc te metody czyli raz grac za ako w okolicach 3 a raz za 2.0 czy tez pojedyncze sibgle w okolicach 1,7; 1,8....(wszystko od oferty i mojej wlasnej analizy) ???? A Ty jaka metoda grasz ? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ja gram rożnie, raz grałem tak jak Ty czyli właśnie stałą stawką, troche się wzbogaciłem, ale ostatnio nie mam zbytnio kasy żeby tak pograć więc gram tak jak mi pasuje, wejdź na moje typy to zobaczysz :spokodfhgfh: nie ryzykuję za dużo, ze 100zł chciałbym dojśc do 200zł to będę zadowolony, jak troche kasy wpadnie to chciałem znowu zagrać tą płaską stawką właśnie
 
T 0

tony_montana

Użytkownik
Grając płaską stawką kursy 2,00 wystarczy nam skuteczność powyżej 50% co jest w stanie osiągnąć każdy bukmacher, nawet grając po kursach (czego nie polecam).
Rozumiem że poprzez bukmachera rozumiesz gracz?? To stwierdzenie jest błędne, gdyby każdy był w stanie osiągnąć skuteczność &gt;50% dla kursu 2,0 czyli p*k&gt;1 to już dawno nie miałbyś gdzie stawiać zakładów bo bukmacherzy by zbankrutowali. To tak jakby na rzut monetą ktoś wystawił kurs 2,05 na to, że wypadnie orzeł bądź reszka.

Nie wiem, jaką masz średnią trafionych kuponów ok. 2,00 - musisz to zbadać, ale przyjmijmy, że trafisz 60% swoich kuponów (jest to wyzwanie, ale przy odpowiednim doborze kursów i zdarzeń do zrobienia). Przyjmijmy, że będziesz grał za 2% kapitału kupony po kursach ok. 2,00 przykładowo:

:spokodfhgfh:
60% przy tym kursie? Mało realne żeby po 1000 zdarzeń ktoś miał taką skuteczność
 
T 0

treliusz

Użytkownik
Właśnie takie postępowanie zakłada gra &quot;płaską stawką&quot;; bez względu na wszystko ona jest płaska, czyli stała i niezmienna.

Absolutna nieprawda. Grajac plaska stawka wedlug zasad podrecznikowych stawke powinno sie zmieniac po stracie/zysku 25% procent calego budzetu!

Czyli jak stracisz 25% z 300PLN to juz nie grasz za 6zl, tylko teraz 2% u Ciebie to 4.50,
Jak powiekszysz kapital poczatkowy o 25% to analogicznie &quot;nowe 2 procent&quot; wyznaczasz
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Witam. Ja kiedyś tak grałem i nie dawno znó zaczłąem grać w następujący sposób. Np na każdy kupon przeznaczam 10 % swojego kapitału i gram singielki. Np zaczynam ze stawką poczatkową 200 zl pierwszy kupon puszczam za 20 zl. Jeśli wygrywam to następny za więcej puszczam, jeśli przegram to za mniej. np po pierwszym kuponie jestem na czysto 20 zl to 200+20=220, następny gram za 220*0.1=22. I na takiej zasadzie gram sobie
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Absolutna nieprawda. Grajac plaska stawka wedlug zasad podrecznikowych stawke powinno sie zmieniac po stracie/zysku 25% procent calego budzetu!

Czyli jak stracisz 25% z 300PLN to juz nie grasz za 6zl, tylko teraz 2% u Ciebie to 4.50,
Jak powiekszysz kapital poczatkowy o 25% to analogicznie &quot;nowe 2 procent&quot; wyznaczasz
Przyda się małe sprostowanie, może miałem złe informacje, ale tak grałem i sukces jakiś był :spokodfhgfh: ale thx za sprostowanie ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Rozumiem że poprzez bukmachera rozumiesz gracz?? To stwierdzenie jest błędne, gdyby każdy był w stanie osiągnąć skuteczność &gt;50% dla kursu 2,0 czyli p*k&gt;1 to już dawno nie miałbyś gdzie stawiać zakładów bo bukmacherzy by zbankrutowali. To tak jakby na rzut monetą ktoś wystawił kurs 2,05 na to, że wypadnie orzeł bądź reszka.

60% przy tym kursie? Mało realne żeby po 1000 zdarzeń ktoś miał taką skuteczność
Mało realne? Wszystko zależy od tego jak grasz, jak dobierasz mecze, kursy, jak analizujesz mecze, nie ma rzeczy niemożliwych
:spokodfhgfh:
pod pojęciem bukmacher kryje się gracz ????
wiadomo, że nie wszyscy są w stanie osiągnąć skuteczność &gt;50% bo większość graczy wybiera spośród oferty wiele meczy robiąc wężyki lub ryzykując niepotrzebnie wysokie kursy, lepiej zabrać dziennie 2 mecze po kursie 1,5o i już
chyba mi nie powiesz, że nie jestes w stanie trafić dziennie dwóch kursów 1,5....
 
R 125

roger12

Użytkownik
takim sposobem nigdy nie wygrasz po co kombinować polujesz na kurs 2.0 z pewnym meczem i grasz za 300 masz 600zl lub grasz 3 kupony po 100zl po kursie ako 3
jak tak gram i co już po 1miechu kopiłem sobie notebooka a mialem na początku 100zl a potem 1900zl
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
&quot;pod pojęciem bukmacher kryje się gracz &quot;
Bukmacher - osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed lub w trakcie zawodów wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi konne, biegi, snooker, baseball, itd.
Tak więc panie znawco lekki błąd.
A tutaj jest w stanie Ci udowodnić że dwa mecze po kursach 1,50 mogą nie wejść. W prosty sposób - przejrzyj statystyki, kurs nigdy nie odzwierciedla prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia, a Ty przy obstawianiu sugerujesz sie trafieniem kursów po 1,5.
Jeżeli osiągniesz skuteczność 60% po 1 000 zdarzeń z kursem 1,5 bukmacherzy są nikim w porównaniu z Tobą. Ale istnieją i bardzo dobrze sobie prosperują. A Ty ? Udało Ci sie kiedyś osiągnąć skuteczność na poziomie tych 60% w ciagu roku ?
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Heh zaczynam miec watpliwosci co do tego systemu ;pp Takze jaki system (majac do dyspozycji 300 zl) proponujecie? ????
Nie graj żadnego systemu rozłuż sobie te 300zł na 3 kupony po 100 albo 6 po 50 ziko i graj kurs ogólny o około 3-5 ziko i cos wygrasz a nie się będziesz bawił chociaż to od ciebie zależy życze wygranej ????
 
Do góry Bottom