>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Premier League [12-14 marca 2016]

Status
Zamknięty.
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Przyjście Beniteza na pewno przyniesie ze sobą jakiś zastrzyk pewności siebie w obozie Newcastle. Obsesyjnie traktuje taktyczne niuanse, więc być może podpowie coś swoim graczom, jednak drużyny nie da się nauczyć bronić w tydzień i Leicester musi to wykorzystać. Najlepsza ofensywa ligi versus najgorsza defensywa, wynik powinien być dość prosty. Efekt nowej miotły może jednak przynieść za sobą tę wspomnianą większą pewność w grze Srok i nie zdziwi mnie, jeśli przełamią niemoc i trafią do siatki, gospodarze powinni jednak odpowiedzieć co najmniej dwukrotnie. Kurs na jedynkę jednak niezbyt satysfakcjonujący, idę więc w stronę personaliów. Vardy nie zdobył bramki od dwóch meczów, liczę, że dziś wieczorem wpisze się na listę strzelców, bo okazja nadarza się idealna.

Vardy to score @ 1.90 ⛔
over 2.5 @ 1.72
⛔
bet365
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
14.03.2016 21:00

Leicester - Newcastle

Piątkowa informacja o zatrudnieniu Beniteza przez Newcastle skłoniła wielu do szukania niespodzianki w tym meczu. Leicester nadal piastuje fotel lidera, jednak ich gra nie wygląda już tak porywająco. Nadal co prawda zdobywają punkty, jednak coraz częściej je gubią. Wczoraj do 2 oczek straty zbliżył się Tottenham więc &quot;Lisy&quot; na pewno dzisiaj nie odpuszczą. Co do gości, to &quot;Sroki&quot; niestety w fatalnej formie, ostatnie 1:3 z Bournemouth nie napawa optymizmem. W zespole wiele kontuzji, a Benitez miał tylko 3 treningi przed dzisiejszym meczem aby poukładać zespół. Na pewno mocno zmotywował swoich piłkarzy, czy to jednak przełoży się na zmianę stylu gry? Jedno jest pewne, emocji dzisiaj nie powinno zabraknąć.
Nasze typy:
powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70

Rivalo
✅
obie strzelą
Kurs: 1.80

Rivalo
⛔
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Leicester - Newcastle
Mój typ: X2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Fortuna

Drugi typ: Newcastle DNB
Kurs: 4,65
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj gram takie dwa zakłady. Powiem tak - kibicuję Leicester i życzę im mistrzostwa, mam nadzieję że walka o tytuł rozegra się właśnie pomiędzy Leicester a Tottenhamem. Ale mam przeczucie graniczące z pewnością że dzisiaj Leicester straci punkty w podobny sposób co z WBA.
Newcastle ma na prawdę dobrych piłkarzy. Pokazali już w tym sezonie w kilku meczach że potrafią grać na dobrym poziomie. Przyjście Beniteza to dobry ruch, choć wielkim fanem jego kunsztu nie jestem to trzeba mu oddać że jego doświadczenie może pomóc tej drużynie i właśnie prędzej osiągnie coś więcej z Newcastle niż z takim Realem. Nie grałbym dzisiaj na Leicester z kilu powodów. Pewnie część z Was nie wie, że piłkarze Newcastle otrzymali dzień wolny ale przyszli tego dnia i ponoć ciężko trenowali, co Benitez bardzo chwalił. Ponoć atmosfera na treningu była wyśmienita, na zdjęciach widać że piłkarze jakby zaczynali bardziej w siebie wierzyć. Te kilka dni to za mało, owszem, ale na pewno piłkarze Newcastle zostawią serce na boisku. Efekt nowej miotły na prawdę czasami działa cuda. Z miła chęcią zagram dzisiaj na Newcastle z podpórką z remisem i Newcastle DNB. Jeśli chodzi o Leicester to zagrają praktycznie najsilniejszym składem ale ostatnimi czasy można zauważyć że Leicester nie jest już tak overowe jak wcześniej, mają problem ze skutecznością i z wykańczaniem akcji. Jestem pewien że Newcastle zagra defensywnie z nastawieniem na kontry a są tam szybcy zawodnicy którzy potrafią strzelać bramki właśnie po kontrach. Ponoć występ Cisse jest pod znakiem zapytania ale ja bardziej widzę dzisiaj Mitrovica w Wajnaldumem w pomocy. To będzie na prawdę ciekawe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
Leicester - Newcastle
Składy:
Leicester:
Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, Drinkwater, Kanté, Albrighton, Okazaki, Vardy
Newcastle:
Elliot, Janmaat, Taylor, Lascelles, Anita, Shelvey, Colback, Sissoko, Perez, Wijnaldum, Mitrovic
Mam tylko nadzieję, że Lisy pokażą ofensywny futbol, bo potrafią to grać. Pokazali ten sposób w meczu z WBA, który co prawda zremisowali 2:2, ale mieli wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Boję się kontrataków Newcastle ponieważ obrona Leicester może sobie nie poradzić z szybkimi piłkarzami gości. Tak czy inaczej mistrzostwo Anglii jest w zasięgu i kolejni rywale nie są z górnej półki jeśli chodzi o Leicester, więc kiedy jak nie teraz zdobywać punkty? Lisy muszą wypracować sobie przewagę punktową przed ostatnimi trzema kolejkami, bo tam czekają bardziej wymagający rywale. Ranieri o tym wie i piłkarze również. Benitez mówi o świetnej atmosferze w drużynie, Claudio natomiast o stuprocentowej koncentracji na ten mecz. Zobaczymy.
Mój typ: AH Leicester -1.0
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Benitez tam dzisiaj wszystko poustawia.Kursy na Leicester będą teraz systematycznie zaniżane tak samo jak wczoraj kurs na Tottki.Tottenham słusznie wczoraj byl faworytem no ale nie kurde na 1.50 to jest mecz wyjazdowy i PL ja bym tego w zyciu nie zagral chociaż wygrali 2:0.
Dzisiaj to samo na Leicester no troszkę wyżej bo 1.55 ale ja i tak z przyjemnością zagram X2
Teraz według mnie Leicester straci to mistrzostwo trzymam kciuki za Kogutami bo im kibicuje a dzisiaj gram na Newcastle lub remis efekt nowej miotly powinien zadziałać.
Newcastle lub remis
2.630
Pinnacle
2 Debiuty Beniteza:
Sporting Gijon - Real Madryt 0:0
Przykładowy tytul:&quot;Real Madryt nie wygrał z beniaminkiem! Kiepski debiut Beniteza&quot;
Chelsea - Manchester City 0:0
Przykładowy tytul:&quot;Koszmarny debiut Beniteza w Chelsea. Kibice go wygwizdali&quot;
Tak w sprawie debiutow kelnera ???? na tej podstawie + argumenty poprzednikow
Leicester wygra do 0 - 2,50 - Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 1,1K

viren

Użytkownik
Benitez byl wielki w Liverpoolu i na tej opinii jedzie od 10 lat. Wczesniej jeszcze z Valencia. Skonczyl sie tak gdzies od 2009 roku, tzn mial pojedynczy przeblysk po 2006.
Podczas gdy jest trenerskim klaunem/pajacem i rozmienia sie na drobne ciagle bedzie mial zwolennikow. On &#39;byl ale sie zbyl&#39; ????
Gdzie on nie dawal ciala od tego czasu ciezko zliczyc.
Dzis pewnie pojedzie po 0-0 problem tylko polega na tym ze ten sklad nijak sie ma do poprzednich i nie da sietej zbieraniny najgorszej obok Aston Villi nagle nauczyc bronic. Nie ma bata! LEiceste zlamie ich dzis i to nie raz. Inna sprawa Newcastle moze cos ustrzelic bo co maja zrobic jak nie chca przegrac.
Od kilku spotkan Leicester gra uwaznie w obronie, zmienil sie charakter z &#39;happy football&#39; na &#39;title contender&#39; a podobno obrona wygrywa sie tytuly....Zywiolowy doping ich poniesie dzisiaj. Maja serie 5 spotkan z ogorkami - zostaje jeszcze Crystal Palace - i wynikowo daja rade.
Jednak Leicester u siebie to nie to co na wyjazdach i widzac co wyprawia Newcastle w obronie mozna smialo ruszyc do ataku.
I wystrzelac over 2,4 1,84 Pinnacler i over 3,5 Betsson. Newcastle to po prostu nie ta jakosc w obronie zeby wytrzymali dzis. Cos strzela takze niewykluczone. 3:1 albo 3:2 albo 2:2 no minimum
 
brodaty-zolw 66,5K

brodaty-zolw

Forum VIP
LIVE
Jack Colback - Kartka - TAK - 3.75/óni ⛔

Dzisiaj gra na lewej obronie a naprzeciw niego Mahrez. Jak na razie Algierczyk nie miał wiele akcji aby się rozpędzić a gdy się tak stanie to obrońca Newcastle będzie musiał go wyciąć. Często łapie kartki a grając na lewej obronie przeciwko Mahrezowi powinien tym bardziej dostać karteczkę. Za drobne można atakować.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ostatnie ich mecze to tragiczne męczarnie, dziś sędziowie dali im 3 punkty, nie dość, że gol ze spalonego, to w końcówce wynik wypaczony po raz drugi, bo już bardziej ewidentnego karnego być nie mogło. Na szczęście wchodzą powtórki wideo, bo gra stała się za szybka dla sędziów i takie błędy są na porządku dziennym. Leicester ma szczęście, że Premiership jest tak beznadziejnie słaba w tym sezonie, bo taka sytuacja, jak teraz zapewne nie powtórzy się przez kilkanaście lub kilkadziesiąt następnych lat.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Moim zdaniem Newcastle mogło dzisiaj ukłuć, Leicester jakiegoś wielkiego futbolu nie grało, w końcówce świetnie utrzymywali się przy piłce. Karny dla Newcastle ewidentny.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Ostatnie ich mecze to tragiczne męczarnie, dziś sędziowie dali im 3 punkty, nie dość, że gol ze spalonego, to w końcówce wynik wypaczony po raz drugi, bo już bardziej ewidentnego karnego być nie mogło. Na szczęście wchodzą powtórki wideo, bo gra stała się za szybka dla sędziów i takie błędy są na porządku dziennym. Leicester ma szczęście, że Premiership jest tak beznadziejnie słaba w tym sezonie, bo taka sytuacja, jak teraz zapewne nie powtórzy się przez kilkanaście lub kilkadziesiąt następnych lat.
Spalonego nie było...
http://www.lc.org.pl/dwie-kontrowersje-w-meczu-leicester-newcastle/
Co do karnego to szczerze mówiąc ciężko powiedzieć. Jak dla mnie mógł zostać podyktowany w takim samym stopniu jak podyktowany nie został...
Pół na pół. Oczywiście nie chce się spierać jednak na pewno nie był ewidentny jak dla mnie.
Jeśli chodzi o powtórki to zgadzam się z tobą w 100%. To powinno zostać wprowadzone już dawno.
No i Leicester ma szczęście bo PL jest słaba? Proszę, gorszego &quot;usprawiedliwienia&quot; nie można było chyba wymyślić ;p.
Sytuacja może i się nie powtórzy jednak to raczej topowe drużyny mają pecha że Leicester oraz inne zespoły są na tyle silne i poukładane że wygrywają z gigantami. Nie zrozum mnie źle, nie chce się kłócić tylko akurat argument o słabości PL jest słaby ;).
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Spalonego nie było...
http://www.lc.org.pl/dwie-kontrowersje-w-meczu-leicester-newcastle/
Co do karnego to szczerze mówiąc ciężko powiedzieć. Jak dla mnie mógł zostać podyktowany w takim samym stopniu jak podyktowany nie został...
Pół na pół. Oczywiście nie chce się spierać jednak na pewno nie był ewidentny jak dla mnie.
Jeśli chodzi o powtórki to zgadzam się z tobą w 100%. To powinno zostać wprowadzone już dawno.
No i Leicester ma szczęście bo PL jest słaba? Proszę, gorszego &quot;usprawiedliwienia&quot; nie można było chyba wymyślić ;p.
Sytuacja może i się nie powtórzy jednak to raczej topowe drużyny mają pecha że Leicester oraz inne zespoły są na tyle silne i poukładane że wygrywają z gigantami. Nie zrozum mnie źle, nie chce się kłócić tylko akurat argument o słabości PL jest słaby ;).
Man Utd nie wychodzi z grupy w LM, Arsenal i Chelsea odpadają już w 1/8 finału (AFC ledwo awansował z grupy). W lidze największe firmy poza podium z żenującymi dorobkami punktowymi, 3 Arsenal już 11 pkt straty. Jeśli to nie świadczy o tym, że w tym roku PL jest wyjątkowo słaba, to już nie wiem co miałoby o tym świadczyć.
Ok chwała Lisom za ten sezon, ale niestety w tym sezonie w Anglii nie ma innego poważnego kandydata do tytułu. Wystarczy spojrzeć na poprzednie lata i zdobycze punktowe mistrzów. Rok temu Chelsea po 38 kolejkach miała straconych tyle punktów, co Leicester teraz. 2 lata temu aż 3 drużyny miały ponad 80 pkt. W tym roku bardzo prawdopodobne jest, że ta granica nie zostanie nawet przekroczona. Leicester wcale nie gra jakiejś kosmicznej piłki, owszem wygrali ważne mecze z faworytami, ale to bardziej teoretycznie silniejsze kluby wykosiły się nawzajem. Symboliczna była niedawna kolejka, kiedy Lisy straciły punkty u siebie, żeby potem reszta czołówki przegrała swoje mecze. No ale trzeba mieć również szczęście, które w tym sezonie sprzyja liderom ligi.
Co do spalonego, to przecież Vardy wyraźnie ma nogę wysuniętą kilkanaście centymetrów za linie, więc o czym my tu w ogóle rozmawiamy. Przecież wg przepisów, jeśli jakaś część ciała, którą można strzelić gola jest wysunięta to mamy spalonego. Chyba, że źle widzę, ale ta linia to ewidentny na to dowód. Żeby nie było, jestem zwolennikiem puszczania minimalnych spalonych, ale w chwili obecnej tyle się mówi o promowaniu ofensywnej gry, a sędziowie cały czas wolą &quot;bezpiecznie&quot; pokazać spalonego, niż uznać kontrowersyjną bramkę.
W tej całej sytuacji najbardziej razi mnie brak karnego. Morgan odwraca się od piłki i wysuwa delikatnie łokieć. Ruch ten powoduje, że blokuje strzał. Zaryzykował i dostał w rękę. Odniósł z tego korzyść, więc stuprocentowy karny. Zostaje coś takiego jak &quot;interpretacja sędziego&quot;, ale dla mnie to jest nic innego, jak zostawienie sobie przez sędziów legalnej furtki w przepisach do popełniania błędów. Teoretycznie większość karnych można tak wytłumaczyć, więc do mnie to nie przemawia.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Według przepisów żadna część ciała, nawet ręka nie może wystawać poza linię obrony. Podobnie nie został uznany gol Oleksego w meczu z Lechem w sobotę. Ja bym nie skreślał jeszcze Tottenhamu w walce o mistrzostwo, Leicester jeszcze na pewno pogubi punkty.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Według przepisów żadna część ciała, nawet ręka nie może wystawać poza linię obrony. Podobnie nie został uznany gol Oleksego w meczu z Lechem w sobotę. Ja bym nie skreślał jeszcze Tottenhamu w walce o mistrzostwo, Leicester jeszcze na pewno pogubi punkty.
Myślę że teraz z Crystal Palace może być im ciężko i jeśli wywalczą remis to nie będzie to zły wynik. Mimo ostatnio słabszej formy CP to jednak silny zespół... Trzeba pomyśleć czy warto się pchać z betami w to starcie, jeśli tak to z jakimi ;]
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Myślę że teraz z Crystal Palace może być im ciężko i jeśli wywalczą remis to nie będzie to zły wynik. Mimo ostatnio słabszej formy CP to jednak silny zespół... Trzeba pomyśleć czy warto się pchać z betami w to starcie, jeśli tak to z jakimi ;]
Crystal Palace to zespół który spokojnie może aspirować by być w pierwszej 8. Niestety ostatnio spisują się bardzo słabo, podobnie jak Stoke które, przez pewien czas, grało na miarę top 6. A szkoda, bo oni to dopiero mają potencjał w składzie. Ja bym tam nie zwalał pierwszego miejsca Leicester na słaba ligę. To pozostałe kluby się wzmocniły i przez to liga stała się bardziej wyrównana. Leicester w pełni zasłużyło na to gdzie teraz się znajdują. Wystarczy popatrzeć na to że takie Stoke, którego pewnie większość kibiców innych lig w ogóle nie zna, odbiera punkty faworytom do tytułu.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ostatnie ich mecze to tragiczne męczarnie, dziś sędziowie dali im 3 punkty, nie dość, że gol ze spalonego, to w końcówce wynik wypaczony po raz drugi, bo już bardziej ewidentnego karnego być nie mogło. Na szczęście wchodzą powtórki wideo, bo gra stała się za szybka dla sędziów i takie błędy są na porządku dziennym. Leicester ma szczęście, że Premiership jest tak beznadziejnie słaba w tym sezonie, bo taka sytuacja, jak teraz zapewne nie powtórzy się przez kilkanaście lub kilkadziesiąt następnych lat.
Dlaczego sie nie powtorzy. Bo Manchester United wielki jest i ma monopol na nastpnych 20 lat? Dopiero sie zaczyna, nie bedzie juz hegemona. Dynamika zdarzen przyspiesza, przychodzi nowy trener i po trzech meczach juz kibice beda wolac o wyrzucenie (Benitez?)
Chodzi o to zeby upolowac rodzynka po wysokim kursie i dopingowac.

Dlaczego takie Stoke personalnie duzo silniejsze od LEicester nie moze byc mistrzem? Ustawiaja czesc meczow, odpuszczaja tez, ewidentnie to widac, zreszta bu;eczka ostatnio elegancko ich wychwycil.

Moze w nastepnym sezonie przestana celowo oddawac punkty i spokojnie to jest zespol lepszy od United, Leicesteru, porownywalny z City, Chelsea, West Hamem, lepszy od Liverpoolu, stabilniejszy od Arsenalu. Wszystko czego porzebuja to grac uczciwie. Odpuscili z Leicesterem, odpuscili wczoraj, pewnie jakis jeszcze mecz oddane punkty i juz jest czwora.

Jakby wczoraj nie uznal sedzia gola to i tak by strzelili pozniej, czasu bylo na tyle, graliby bardziej ofensywnie, tym patalachom niebiesko czarnym to zadna sztuka strzelic gola.

Zreszta mi sie wydawalo, ze Vardy byl na spalonym, ale sie cofnal za linie zanim otrzymal podanie wiec problemu nie widac ale to spojrzenie laika
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom