>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30 kolejka Premier League [1-2 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik






Zacznie się od wielkich emocji. Trzęsienie ziemi murowane! Derby Merseyside dostarczą wielu wrażeń. Liverpool stara się utrzymać za wszelką cenę w TOP4 i wrócić do Ligi Mistrzów. Jednak Everton w ostatnich tygodniach gra znakomicie i Romelu Lukaku jest nie do zatrzymania. Zacznie się dobrze, ale i skończy kapitalnie bo w niedzielne poźne popołudnie dojdzie do meczu Arsnealu z Manchesterem City, czyli także walka o top4 w tym sezonie.
Ponadto szereg innych meczów. Czy Chelsea ponownie wygra? Czy Manchester United będzie się męczył z zespołem WBA? Jak to widzicie?

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Watford - Sunderland
Typ: Sunderland ilość bramek +0,5
Kurs: 1.54
Bukmacher: Betsson
Sunderland od 4 meczy bez bramki w meczach ligowych. Czas najwyższy tę serię przełamać. Patrząc na H2H na wyjazdach z drużyną Watfordu, Sunderland zawsze trafiał do siatki rywali. Ostatnie miejsce w tabeli jest dodatkowym motywatorem, żeby w końcu przełamać tą złą passę. Przerwa reprezentacyjna na pewno pomaga drużynom z dna tabeli, poprawiać mankamenty w ich grze dlatego według mnie Sunderland przede wszystkim musiał skupić się na skuteczności i stać ich jak najbardziej na strzelenie bramki.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Manchester Utd - West Brom
typ 1
kurs 1,36

typ z gatunku &quot;januszowych&quot; ????
West Brom gra naprawde dobry sezon, są już pewni utrzymania a to był ich główny cel, wysoka pozycja w tabeli wynika głównie z świetnej postawy u siebie, na wyjazdach w meczach z top 5 ligi west brom przegrał wszystkie mecze.
Manchester zaś ma w tym sezonie jedeen główny cel, powrót do ligi mistrzów, zeby to urzeczywistnić poprostu musza wygrywac takie mecze, tym bardziej ze sezon wchodzi w ostatni etap i nie ma juz miejsca na pomyłki
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Manchester United - WBA
@ciamot
, warto mieć na uwadze, że Jose po raz kolejny bez Zlatana, Andera Herrery, Smaillinga i Phila Jones. Do tego Pogba jeszcze uraz.
No, ale kadra MU jest szeroka więc wszystko da się załatać. Oby Rojo i Valencia wrócili do Manchesteru szybko i wypoczęci. Choć ciekawe czy będą do grania od razu hm?
W tym sezonie już limit pecha w meczach domowych wyczerpany raczej, gdyby nie to to jak to powiedział ostatnio Ferguson, Manchester by walczył z Chelsea, a tak przez bardzo głupio stracone punkty w domowych meczach z Burnley, Stoke, Arsenalem czy Bournemouth walczą o top4 tylko.
Ale WBA ma Pulisa na ławce, więc antyfutbol będą prezentować. Popieram typ na United ;)
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Hull - West Ham, btts: tak ✅
Kurs: 1.72 [bwin]
Obie ekipy w ostatnim okresie strzelają sporo bramek. Hull to zespół groźny na własnym stadionie i na pewno poszukają w tym spotkaniu punktów. West Ham ciągle szuka dyspozycji sprzed roku i zdaje się, że jest na dobrej drodze. Odczuwalnym problemem dla Młotów może być brak Antonio, no ale tak czy siak stać ich na strzelenie chociaż jednego gola. W 10-stopniowej skali pewności daję temu typowi 8.
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Manchester United - WBA

@ciamot
, warto mieć na uwadze, że Jose po raz kolejny bez Zlatana, Andera Herrery, Smaillinga i Phila Jones. Do tego Pogba jeszcze uraz.

No, ale kadra MU jest szeroka więc wszystko da się załatać. Oby Rojo i Valencia wrócili do Manchesteru szybko i wypoczęci. Choć ciekawe czy będą do grania od razu hm?

W tym sezonie już limit pecha w meczach domowych wyczerpany raczej, gdyby nie to to jak to powiedział ostatnio Ferguson, Manchester by walczył z Chelsea, a tak przez bardzo głupio stracone punkty w domowych meczach z Burnley, Stoke, Arsenalem czy Bournemouth walczą o top4 tylko.
Ale WBA ma Pulisa na ławce, więc antyfutbol będą prezentować. Popieram typ na United ;)
Mam pytanie skąd czerpiesz informacje na temat kontuzji kartek itp bo mam z tym problem xd
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - West Bromwich Albion
Typ: Under 2,5 ✅✅
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna

Daje duże szanse temu typowi, siła rażenia United bardzo maleje bez Ibry, w dodatku w ostatnich czterech meczach pomiędzy tymi drużynami under był pokryty i nie padało więcej niż dwie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lpool vs Everton Everton lub remis 2.1 bet365

panowie brac poki cieple. Lpool traci bramki nawet z Burnley. Remis ze slabym ostatnio City wcale mnie nie przekonuje, zeby postawic tu czysta jedynke. Everton w gazie, dzis tutaj powalczy z Lpoolem i nie zdziwi mnie nawet wygrana niebieskich. Mecz bedzie zaciety, zobaczymy kilka bramek. wyczuwa sie jendnak w powietrzu remis i dlatego taki typ.
3:1 Losserpool . Trzeba bylo brac obie strzela .. Mimo to uwazac trzeba na Losserpool bo maja we krwii przegrywac wygrane mecze.. np z Crystal palace 2:3 gdzie przerabali pewne mistrzostwo. typowy Losserpool od 20 lat ..
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Dzisiaj szybciutko, bo mnie zaraz promocje rozkupią w biedronce na VIPy.

Zaspałem na kurs 2.10, a ten ciągle spada w dół. W mojej opinii Stoke to nie jest jakiś tam super zespół, ot solidna angielska drużyna. Ostatnio pisałem analizę na lisy, które wygrały na wyjeździe z West Hamem i niektórzy śmiali się ze starego Janusza, że typuje kursy po 3.30 na Lisełki. Tak jak ostatnim razem - Leicester w gazie i można zastawiać swoje passaty i golfy, że Leicester tego meczu nie przegra (1x - 1.24).
Według mnie nie ma co faworyzować w kursach Stoke, tylko dlatego, że jest 9. w tabeli. Węch typerski starego Janusza podpowiada mi, że to może być bet dnia i niestety jakichś naciąganych, nadzwyczajnych argumentów sportowych mi brakuje.
No zobaczymy, sorki, że dzisiaj taka anal&#39;Iza &quot;na węch&quot; ale pewnie kilku młokosów zechce skorzystać i zobaczyć co tam stary Janusz zakreśla na kartce w lokum.



Leicester - Stoke 1 (1.96) ✅
Leicester - Stoke 1X (1.24)
✅ -tutaj zastawiam swojego Golfa. Jak wejdzie, to od razu po karton VIPa biegne do sklepu.

-unibet, bo zielonoszarego mnie zamknęli ... :-|


No i weszło. Co tu więcej pisać po meczu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Liverpool-Everton 1 @1.72
A ja uwazam, ze wygra Liverpool. Wiadomo, ze w tym meczu dochodzi dodatkowy prestiz, ze wzgledu na fakt, ze to derby Liverpoolu. Powiedzmy sobie szczerze, Liverpoolowi wszyscy zarzucaja, ze traci bramki i to prawda i The Reds maja duzo potkniec z druzynami ze srodka tabeli czy nawet z druzynami jeszcze nizej. Ale powiedzmy sobie tez, ze jezeli Anfield przyjezdzaja najlepsze druzyny jak Arsenal czy Mannchester czy Chelsea, to od kilku sezonow obraz zawsze jest ten sam i strona dominujaca, ktora gra w pilke jest prawie zawsze Liverpool. I powiedzmy sobie szczerze, po raz trzeci juz, ze Liverpool wypada imponujaco na wlasnym boisku z tymi najlpeszymi druzynami i na pewno nie przegrywa.
W tym meczu jest wedlug mnie jest jeden pewnik, ktorego nalezy sie spodziewac. Duza przewaga w posiadaniu pilki Liverpoolu, bo Liverpoolowi bedzie zalezec, ale Everton Manchesterami, Arsenalem lub Chelsea nie jest. Liverpool caly czas gra o lige Mistrzow i wiedza, ze naciska ich United, wiec to tez kolejny powod, dlaczego spodziewam sie wygranej zespolu gospodarzy.
W koncu dzis od naprawde dlugiego czasu na srodku obrony Liverpoolu, zagra para Lovren-Matip i to jest najbardziej optymalna kombinacji, ktora dawala Liverpoolowi punkty, gdy pokonywal te najlepsze zespoly.
U gospodarzy troche brakuje Hendersona, ale Liverpool akurat na brak graczy w drugiej linii narzekac nie moze i bardzo dobrze ostatnio gra Wijnaldum. Idealny mecz tez, aby wykazac sie takim swienie wyszkolonym technicznie graczom jak Coutinho czy Firmino, wiec proponuje wygrana gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie skąd czerpiesz informacje na temat kontuzji kartek itp bo mam z tym problem xd
Zapowiedzi meczowe na stronie BBC są najlepsze wg mnie pod tym względem.

Oprócz wygranej Manchesteru United co uważam za obowiązek, (bo dość już tych remisów na Old Trafford z zespołami niżej notowanymi) myślę, ze na Anfield Road stać oba zespoły na strzelenie bramek.

Everton w dobrej formie, co prawda dziś bez trójki graczy, Coleman złamana noga, Mori uraz kolana w meczu Argentyny z Boliwią, a Schnedeirlein coś z udem bodajże. No, ale Lukaku strzela jak opętany.
Co myślicie o tym typie?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Burnely - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1.68
buk: unibet
Wynik: 0:2 ✅
Sprawa mistrzostwa jest już teoretycznie rozstrzygnięta. Koguty jednak muszą cały czas pilnować swojego drugiego miejsca jeśli w przyszłym sezonie chcą zagrać w LM. Tottenham wygrał ostatnie trzy spotkania z rzędu i drużyna powraca chyba do właściwej dyspozycji po słabym styczniu i lutym. Trudno jednak powiedzieć co się stanie jeśli w dalszej części sezonu nie zagra już Kane, którego kontuzja wygląda na poważną. Kontuzjowanego Harry Kane&#39;a musi zastąpić Koreańczyk Son, jednak nie zapominajmy, że Totki mają ofensywny duet Dele Alli i Christian Eriksen. Ten pierwszy rozgrywa kapitalny sezon. Burnley nie wygrało sześciu kolejnych spotkań w lidze, lecz u siebie są nie pokonani od sześciu spotkań. Dziś zapewne będą chcieli podtrzymać tą dobrą passę meczów przed własną publicznością, lecz z coraz lepiej spisującymi się gośćmi mogą mieć spore problemy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam!
Szybko, bo za pol h mecz, na ktory czekam ze zniecierpliwieniem co roku ;)
LFC 4-3-3, Everton 3-4-3 - jedyny zaklad pre jaki mi tu wchodzi to BTTS, ale chyba odpuszcze i poczekam na live. Fajnie, że Matip i Lovren gotowi od pierwszych minut, Lukaku troche sie pomeczy. Martwi mnie Lucas na srodku pomocy, ja bym dał tam Cana, Milnera w pomoc i Moreno w skrzydlo obronne. Jurgen zostawil tam Milnera celowo, żeby uprzykrzał życie Barkleyowi i tam bedzie duzo ostrosci. Milner, Can i Lucas pasują mi do zoltych kartonikow, ale zobaczymy pierwsze minuty czy zespoly zaczną spokojnie czy na ostro, bo tak czesto bywa, że albo jest fest ostro albo w drugą strone. Duzo zalezy tu od Evertonu i po ustawieniu 3-4-3 wnioskuje, że jednak bedzie to mecz w szybkim tempie. Licze najbardziej na naszych skrzydlowych Mane i Coutinho, bo The Toffees grają w obronie twardo, ale reakcje na kontrataki i szybkie wymiany podan już nie stoją na wysokim poziomie. Tak wiec pre może BTTS mnie skusi. Głownych betów bede szukal w kierunku własnie overków, LFC win + BTTS fajnie wygląda pozdro!
Jeszcze mala ciekawostka - Everton nie wygral na Anfield od bodajże 18 lat ;) moim zdaniem i sercem ta passa zostanie podtrzymana!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Liverpool - Everton @ over 2,5 gola 1,73 Unibet ✅ 3-1

Nie wiem szczerze powiedziawszy, kto tu wygra (derby to i ciężko typować, taka prawda), ale uważam, że pewien schemat w derbach Liverpoolu zostanie przełamany i zobaczymy over 2,5 gola (ostatnio co ciekawe spotkania obu ekip 4 razy kończyły się poniżej 2,5 bramki i na pewno to wielu wyczuli przeciw temu typowi).
Argumenty za? Przede wszystkim ofensywa obu drużyn. Liverpool potrafi tracić bramki z każdym a Everton z pewnością jest w gazie. Lovren - Matic - Mignolet - te nazwiska nie robią na nikim wrażenia. Myślę, że Lukkaku będzie miał nie jedną i nie dwie okazje do zdobycia gola.
A co w drugą stronę? Ano solidny i przeciętny personalnie klub z niebieskiej części Liverpoolu. Grają na pewno o wiele lepiej u siebie, do tego wielu zawodników z nikłym doświadczeniem jak na Premier League i przy napierającym Liverpoolu powinno mieć to decydujące znaczenie. Patrząc na obie drużyny, większy potencjał widzę z przodu. Do tego środek pola zarówno jednej jak i drugiej drużyny nie stanowi zapory nie do przejścia i spodziewam się raczej gry pod jednym i drugim polem karnym aniżeli w środku pola właśnie. Jeśli miałbym typowo czysto hipotetycznie byłoby to 2-1 dla Liverpoolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Liverpool - Everton

Na szybko bo zaraz mecz. Sporo zostało powiedziane więc w skrócie - mecze między tymi drużynami zawsze obfitowały w emocje. Sporo goli i żywe tempo. Ostatni mecz na Goodison jest bodaj jedynym od tego wyjątkiem. Warto zwrócić przy tym uwagę na datę spotkania. Jeśli chodzi o braki kadrowe to tutaj moim zdaniem w lepszej sytuacji są gospodarze. W związku z tym oraz faktem, że grają u siebie wyglądają mi na delikatnego faworyta.

Liverpool + Over 2.5 @2.35 sportingbull✅✅

Wspomniałem wyżej o emocjach związanymi z derbami Liverpoolu. Nierzadko wiążą się one z kartkami a pan A.Taylor ich nie szczędzi Brakuje Shenderleina a obrona jest przetrzepiona więc w defensywie najpewniej wyjdzie Barry a wszyscy wiemy co to za gagatek. Karteczka dla niego wydaje mi się być czymś bardzo sensownym. Można dorzucić Barkley`a bo w ostatnim meczu wręcz prosił się o czerwo.

Barry kartka @2.40 Unibet ZWROT heh, z pośpiechu nie spojrzałem na składy. Szkoda bo tak zagrałbym kartkę Rossa, który już wyłapał w pierwszej połowie ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Burnley - Spurs
siema! Będzie raczej krótko, ale do rzeczy. Moim zdaniem stawianie na kogutów w kursach w okolicach 1.6-1.7 troszkę mija się z celem. Burnley fakt, ostatnio słabsza seria ale trzeba zaznaczyć że grali 4 spotkania na wyjeździe, co zdecydowanie im nie wychodzi. Są świetni u siebie o czym pisałem już przy okazji spotkania z Leicester. Co prawda minęło już trochę czasu od tamtego meczu niewiele się raczej zmieniło pod względem grą przed własną publicznością. Aktualnie w tej &quot;domowej&quot; tabeli są na 6 miejscu a po drodze jeszcze urwali punkty Chelsea a to chyba o czymś świadczy. Spurs dzielnie trzymają się w czołówce, jednak stracili Kane&#39;a a wszyscy wiemy że to ogromna strata. Do tego jeśli popatrzy się na ostatnie spotkania wyjazdowe kogutów to widać że nie jest najlepiej bo wygrali zaledwie 2 z 10 meczów. Oczywiście Spurs mogą zagrać swietnie i po prostu wygrać to spotkanie ale będzie z pewnością trudno. A strata bramki to już bardzo prawdopodobny scenariusz bo z 12 ostatnich spotkań na Turf Moor w 11 goście tracili przynajmniej jednego gola. Raczej nie wierzę więc w czyste konto Llorisa. Reasumując, świetne Spurs, ostatnio słabsze na wyjazdach, przyjeżdża do Burnley, które u siebie również świetne ;) Będzie ciekawie, dla mnie
BTS 1.97
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Leicester - Stoke
+2,5 bramek
2,05 Betsson
⛔2;0 / mogło spokojnie pyknąć...
Zdaję sobie sprawę, że te over jest lekko ryzykowny, ale kto nie ryzykuję nie piję szampana. Leicester, nieco polepszyli swoje noty dotyczące swoich meczów. Złapali wiatr w żagle od momentu kiedy pokonali u siebie Liverpool i od tamtego czasu można śmiało stwierdzić, że idą za ciosem. Jako to, że są jeszcze tymi Mistrzami Anglii zeszłego roku, dzisiaj trzeba także zdobyć ważne 3 punkty, nad Stoke. Vardy i spółka będą się dwoić i troić żeby przechylić swoje szale na swoją korzyść. Nie mają tych bramek jakoś specjalnie dużo, goście też jakoś specjalnie nie trafiają, ale wydaję mi się że Stoke tu się postawi, a Leicester powalczy wtedy o wygraną. Tak jak to było, z Liverpoolem. Kiedy weszli w mecz, zupełnie bez kompleksów. 3 gole, dzisiaj? Po przerwie reprezentacyjnej... cóż próbujemy.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Swansea - Middlesbrough
02.04.2017 Godz. 14.30
Typ:1
Kurs:1.96
Fortuna

Typowy mecz o 6 oczek. Obie ekipy potrzebują pilne punktów - gospodarze na 17 miejscu z 27 punktami ale zrównało się z nimi Hull City Kamila Grosickiego, z którymi przegrali wyjazdowy mecz 2 kolejki temu. Goście natomiast z 22 punktami okupują przedostanie miejsce. Są w fatalnej formie - w 2017 roku jedyne zwycięstwa były w ramach FA Cup, ponadto 4 remisy i same porażki. Swansea ostatnio dobra forma u siebie trzy wygrane z rzędu co sprawia, że podejdą do tego meczu z jeszcze większą motywacją i wiarą w siebie. Goście natomiast grają fatalnie na wyjazdach. W całym sezonie wygrali tylko 1 mecz z Sunderlandem w sierpniu 2016 roku.
Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest fakt, że ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 3-0 dla Middlesborough i było to zarazem jak narazie ostatnia wiktoria gości w tym sezonie, a było to w grudniu 2016 roku.
Ponadto patrząc na rozkład jazdy w następnej kolejce Swansea będzie gościć u siebie Tottenham i może być ciężko nie tyle zdobyć komplet punktów co ugrać cokolwiek. Goście natomiast pojadą na mecz z Hull City, które na swoim stadionie ostatnio gra naprawdę bardzo dobrze.
Uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie może nie przekonywującą ale zrewanżują się za ostatnią porażkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom