>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy (22.04.2017)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Niby wszystko pięknie i ładnie ale ja takie mecze omijam z daleka. Powód jest prosty - sponsorzy takich drużyn jak Lech i Legia. Lech w meczu z Łęczną gdyby wygrał wskoczyłby wtedy na pierwsze miejsce. Do tego meczu wygrywali wszystko w cuglach. Po czym u siebie remisują z Górnikiem. Sts zaciera ręce i liczy kasę. To samo Legia. Wystarczyło wygrać z Koroną żeby być na czele tabeli (z Koroną, która do tego meczu miała chyba 5 wyjazdowych porażek z rzędu). I co? Remis. Fortuna zaciera ręce i liczy kasę. Śmierdzą takie mecze z daleka. Pomimo tego, że w Ruchu dzieje się kiepsko nie zdziwi mnie remis z Lechem.
Muszę najpierw się odnieść do Twojego postu. Sam często szukam ogólno pojętych teorii spiskowych, al tutaj to odpłynąłeś ???? Taki STS czy Fortuna na Januszach i tak trzepią taki hajs, że nie potrzebują do tego porażek &quot;swoich&quot; klubów. Sam przyszły profit, jeśli chodzi chociażby o marketing, w przypadku sukcesów klubu jest nieporównywalnie większy do przegranych kuponów na jednym meczu, więc Twoje domysły są bardzo, bardzo niedorzeczne.

Wracając do tej jakże ciekawej kolejki. W takich momentach aktualne ESA37 generuje spore patologie, dlatego postaram się coś poszukać i zamierzam zarobić na tym.
Pogoń - Lechia
Koledzy wyżej wspominali już o tym meczu. Ja powiem tak - dla mnie pójdzie tu deal. Pogoń musi to wygrać, żeby nie oglądać się na resztę i spokojnie rozpocząć urlopy. Remis wykluczam, bo ani jednej ekipie, ani drugiej nic nie daje. Lechia w przypadku porażki po podziale będzie miała 27p, a w przypadku wygranej 28p!. Zapłaci tu tylko rozstawieniem, zajmie 4 a nie 3 miejsce (3 miejsce jest chyba najgorsze jeśli chodzi o terminarz 1 i 2 na wyjeździe, 4 u siebie).
Za to Pogoń odwdzięczy się w rundzie mistrzowskiej bezcennymi 3 punktami, które potem mogą być kluczowe w walce o mistrza. Pamiętajmy, że potrafiła urwać punkty w Gdańsku remisując 1:1 w tym sezonie.
Podsumowując obie strony na tym zyskują, a czy tak będzie to się okaże ????
Pogoń - Lechia 1 @2,65 Unibet✅✅✅
Lech - Ruch
Tutaj krótko. Lech to bierze bez żadnych wątpliwości. Ruch w rozsypce, bez Fornalika, bez Lipskiego. Jednym słowem dramat. Podejrzewam, że co lepsi zawodnicy to już rozglądają się za nowym miejscem pracy. Niech ten okręt w końcu zatonie, bo przykro się na to patrzy, na takie utrzymywanie trupa przy życiu. Może zaczynając niżej ktoś tam w końcu pomyśli i spróbuje zaprowadzić normalność w tak zasłużonym klubie. Do meczu to nawet nie ma co rozmawiać, pewny win Lecha.
Lech handi (0-1) win @1.63 Unibet✅✅✅

Cracovia - Legia
O tym meczu ciężko cokolwiek powiedzieć. Cracovia ostatnimi meczami wyszła z głębokiego dołka i już nie wygląda tak tragicznie. Kilku ważnych piłkarzy wróciło po urazach. Natomiast Legia zagra bez Vadisa i tu leży największy problem. Niestety ostatnimi czasy Legia personalnie wygląda słabo i tylko VOO wybijał się ponad tą przeciętność i stwarzał różnicę. Radovic pod formą strasznie, Hamalainen bez komentarza. Moulin słabiutki w meczu z Koroną. Wraca Guilherme, co jest lekką nadzieją. Kopczyński pewnie też zagra po pauzie, natomiast to że Kopa gra nie pokazuje jaki on jest dobry, tylko niestety jak słaby w tym momencie jest Jodłowiec. O napastnikach to już w ogóle lepiej nie mówić. Mam nadzieje, że szansę dostanie Nagy, milion razy wolałbym oglądać jak on traci piłkę przy próbie dryblowania na 2/3 przeciwników niż Hamalainena, który przeważnie wtapia się w tłum, jakby nie chciał brać na siebie odpowiedzialności. Najlepszy w ofensywie w tym momencie jest Hlousek, który raz po raz ciągnie po lewej flance :p
Nie odważyłbym się stawiać tu 1X2, za to spróbuję zagrać na bramki. Cracovia nie strzela za dużo, piłkarze ofensywni Legii pod formą także spróbuję tutaj under 2,5 bramki.
Under 2,5 @1.94 Unibet⛔⛔⛔


...Reszte opisze jak coś wpadnie mi ciekawego do głowy później...​
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co do Pogoni z Lechia
Pogoń w tej rundzie w żadnym meczu nie zachwyca. Nie chce mi się wierzyć, żeby coś.moglo się w tej kwestii zmienić. Szczerze mówiąc oprócz własnego boiska nie widzę atutu dla tego zespołu.
Lechia zgadza się jest znacznie mocniejsza od swoich dzisiejszych rywali w każdym elemencie. Jednak jak dobrze wiadomo jest to mecz na wyjeździe i podopieczni Nowaka prezentują się ciągle przeciętnie. Odnoszę wrażenie, że ten zespół już nie ma takiego błysku co na początku sezonu.
To wszystko sprawia, że tutaj może paść remis.
Lech - Ruch
Jak pisałem wczoraj, nic innego niż win Lecha nie wchodzi.w grę
Ruch na dnie jest tak naprawdę pod każdym względem. Wcale się nie zdziwie jakby piłkarze tutaj specjalnie się podlozyli.
Lech wygra i tyle.
Cracovia - Legia
Chyba najbardziej sensowny typ podał tutaj kolega wyżej. Legia nie Zachwyca. W moim odczuciu Wojskowi teraz przede wszystkim zabezpieczają tyły, by nie stracić żadnej bramki. Dopiero później szukają akcji bramkach. Więc under całkiem realny!
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Panowi poruszyłem temat możliwie nieczystych zagrań w meczu Pogoń - Lechia nie z myślą by stawiać na gospodarzy. Bo widzę że prawie każdy idzie w stronę Szczecinian. Bardziej chodziło mi o to by przestrzec przed stawianiem na Lechię ze względu na bardzo atrakcyjny kurs. Dla mnie osobiście możliwy jest każdy scenariusz włącznie z remisem (prowadzenie Lechii i wyrównanie w końcówce napierającej Pogoni. )
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Wszyscy piszecie że Waldemar Fornalik odszedł, a to błąd gdyż w dzisiejszy pojedynek będzie jego pożegnalnym.

Oczywiście bez dwóch zdań ogromnym faworytem jest zespół Kolejorza ale nie takie nie takie niespodzianki ekstraklasa już widziała nawet w tym sezonie.

Jedyny sensowny argument który można przytoczyć za graniem na Ruch jest myśl że zawodnicy zagrają dla Waldka w podzięce za wypromowanie danie szansy na pokazanie się w ekstraklasie. I trzeba to rozważyć przed stawianiem na Lecha tym bardziej że każdy z was widział milionowe zyski chociażby w starciu Legia 1:3 Ruch, a jak się skończyło każdy widział... kolejny przykład niedawny Lech 0-0 Łeczna i tak naprawdę można wymieniać bez końca.

Według mnie każdy kto tak naprawdę zarabia na zakładach bukmacherskich typ na Lecha będzie mijać z daleka.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Szlag by to trafił człowieka jak tu nagle prąd pada w pracy, a świeżo napisana analiza znika niczym Potter pod peleryną niewidką.
Do rzeczy.
Wisła Płock wybiera się do Gdyni po awans do czołowej ósemki. Aby nie oglądać się za siebie goście muszą wygrać. Każdy inny wynik spowoduje, że podopieczni Marcina Kaczmarka muszą liczyć na dobry układ innych spotkań. Nafciarzom będzie o tyle trudniej, że nad morze nie przyjedzie ich dyrygent - Dominik Furman - zawodnik, który ciągnie grę Wisły za uszy. Statystyka może nie piorunująca bo tylko 4 asysty i 3 bramki ale jakość gry z Dominikiem w składzie jest znacznie wyższa.
Dodatkowo z Arką nie zagra Sergiej Kriwiec przez co tworzy się solidna dziura w środku pola.
Arka jak to Arka. Słabiutko w obronie co pokazują wyniki. Zresztą Wisła nic lepiej się nie prezentuje bo też w ostatnim czasie jest solidnie dziurawiona. Z prostego równania wychodzą mi tutaj bramki bo i jedni i drudzy nie mają nic do stracenia.
Arka - Wisła @ over 2,5 @ 1,87 Unibet ⛔
Arka - Wisła @ Arka lub remis + over 2,5 @ 2,75 Expekt ⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lech - Ruch
Typ: Lech do przerwy/na koniec
Kurs: 1.72
buk: unibet
Wynik: 2:0/3:0 ✅

Na temat tego spotkania zostało napisane bardzo wiele i ja dorzucam swoje. Lech w spotkaniu z Wisłą Płock pokazał swoją siłę i moc jaką dysponuje w tym sezonie. Świetne kolejne zawody Majewskiego, który z meczu na mecz w końcówce sezonu wygląda coraz to lepiej. Dobrym wyjściem okazało się tym razem postawienie w pierwszej jedenastce na Marcina Robaka, który strzelił dwie bramki. Ta wygrana zapewne podziała na Kolejorz bardzo motywująco przed podziałem punktów, a dzisiejszy trzy punkty mogą mieć jakieś znaczenie w końcowym rozliczeniu sezonu. Teraz przejdźmy do gości. Wielka szkoda, że tak zasłużony klub boryka się z problemami finansowymi. Ruch na wiosnę radził sobie bardzo dobrze, i niektórzy z nas przecierali oczy, że pomimo odjęciu punktów zespół z Chorzowa walczy. Jednak w tygodniu dostali kolejny cios. Z klubu wraz ze swoim sztabem odszedł sternik zespołu Fornalik, dzisiaj niepewny występ jest Rafała Grodzickiego i Patryka Lipskiego, którzy zmagają się z urazami, a na dodatek klub prawdopodobnie nie dostanie licencji. Klub popadł w maraz z którego będzie trudno wyjść. A może jedynym wyjściem jest tu degradacja?. Zacząć i zbudować wszystko od nowa, pomęczyć się w niższych ligach i z sezonu na sezon awansować. Zbudować stadion na przynajmniej 20 tys, sprowadzić odpowiednich ludzi i budować mocny zespół. Skupmy się jednak na samym meczu. Od 13 spotkań Lech Poznań nie przegrał z Ruchem Chorzów i dziś nie zapowiada się na to aby to miało się zmienić. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, grają świetnie w ofensywie i należy zakładać, że od pierwszej minuty rzucą się na Ruch Chorzów, który w trzech ostatnich kolejkach zdobył tylko jeden punkt..
18:00 Arka - Wisła
Typ: 1
Kurs: 2.40
buk: unibet
Wynik: 1:1 ⛔

Mało brakowało a w ostatnim meczu ligowym piłkarze Arki urwali by punkty w spotkaniu derbowym Lechii. Jak widać nowa miotła w postaci Ojrzyńskiego lekko podziałała motywująco na Arkę, która miała kilka dobrych sytuacji żeby strzelić minimum jeszcze jedną bramkę. Dziś u siebie podejmować będą gości z Płock. Wisła w ostatnim spotkaniu wyglądała bardzo źle na tle rozpędzonego Lecha. Komplet widzów zgromadzony w Płocku niestety nie miał okazji do bicia braw swoim piłkarzom, gdyż Ci nie stanęli na wysokości zadania. Goście jednak dalej walczyć o pierwszą ósemkę i to jest jedna z największych motywacji przed tym spotkaniem. Ja jednak pójdę w stronę Arki. To będzie debiut przed gdyńską publicznością nowego trenera Leszka Ojrzyńskiego. Stawką jest nie tylko przełamanie słabej passy bez zwycięstwa, ale poprawa lokaty dającej szansę na rozegranie 4 spotkań w decydującej rozgrywce na własnym stadionie. Do kadry wraca po pauzie za żółte kartki Mateusz Szwoch, a trener będzie mógł skorzystać z najlepszego strzelca Arki Rafała Siemaszko. Jest to kolejny mecz dla Ojrzyńskiego na potwierdzenie tego, że wybranie go na ławkę trenera było dobrą decyzją.
18:00 Korona - Termalica
Typ: 1
Kurs: 2.25
buk: unibet
Wynik: 0:1 ⛔

Twierdza Kielce do czegoś zobowiązuje, tak można nazwać dzisiejsze spotkanie Korony z Termalicą. Gospodarze mogą się pochwalić serią aż siedmiu kolejnych zwycięstw w lidze, a wygrywali w Kielcach między innymi z Pogonią, Zagłębiem, a także z Lechią. Wygrana z Termalicą zapewni im miejsce w pierwszej ósemce. Można dodać, że w Kielcach przychodzą lepsze czasy. Nowy prezes, kasa w klubie i na na kielecki stadion po kilkunastu miesiącach przerwy wróci zorganizowany doping, którego tak bardzo brakowało w poprzednich kolejkach. Gospodarze udowodnili w tej rundzie, że w spotkaniach u siebie są naprawdę mocni. Trener Bartoszek wie co robi i na pewno przed dzisiejszym spotkaniem nie wprowadzi żadnych zmian gdyż wszystko funkcjonuje jak należy. Drużyna z Niecieczy w końcu zdobyła trzy punkty w lidze wygrywając u siebie z Piastem Gliwice 1:0. Jest to przełamanie od ponad dziewięciu spotkań bez zwycięstwa. Takie wygrana i to na koniec rundy potrafią podziałać motywująco na piłkarzy, którzy dziś podobnie jak Korona będą walczyć o zwycięstwo. Dla obu zespołów jest to mecz o „być albo nie być” w Grupie Mistrzowskiej. Mobilizacji więc nie powinno braknąć obydwu drużynom, ja zdecydowaniem idę w stronę gospodarzy, którzy w spotkaniach u siebie nie zawodzą, wyglądają solidniej i forma jaką prezentują jest o dużo lepsza niż Termalicy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia-Legia
Legia - 1 AH @2.9 unibet (1-2 zwrot)

Cracovia co prawda wygrała ze Śląskiem na swoim terenie, następnie zgarnęła punkt w Białymstoku, ale nie przekonuje mnie ten argument w kontekście progresu w grze Pasów.Ze Śląskiem zagrali dobrze, ale też pozwolił im na to przeciwnik który prezentował się w tym dniu zwyczajnie kiepsko, Jagiellonia w pojedynku z Cracovią też nie była tą przebojową drużyną którą było przyjemność często oglądać.Legia również nie prezentuje szczytowej formy, ale akurat w ich wypadku uważam że jest lepiej, pomijając nawet ten cały kadrowy aspekt który oczywiście leży po stronie stołecznej ekipy.
Legia w ostatniej kolejce zremisowała z Koroną (nie oglądałem więc nie znam okoliczności) wcześniej Legia odniosła 5 ligowych zw z rzędu min z Lechem, Lechią, Zagłębiem (wszystkie mecze na wyjeździe) ograli także u siebie Białą Gwiazdę i Pogoń, także w dzisiejszym spotkaniu argumenty trzeba oddać Legii bo rywali mieli mocnych.Cracovia w tym roku dołuje, od wyjazdowego zw w Chorzowie gdzie bramkę strzelili w ostatnich fragmentach czekali aż 7 kolejek na następne zwycięstwo_Obie drużyny jak dobrze liczę (niech ktoś poprawi jak jest inaczej) powinny grać o zwycięstwo, w ostatecznym rozrachunku po podziale punktowym remis nikomu nic nie da.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
typ: 2 ⛔
kurs: 2.27
Pinnacle
Łęczna gra o 1 pkt po podziale, a Wisła o 2. Wisła ma w zasadzie jeden problem, czyli kim zastąpić w tym meczu Sadloka na lewej obronie. Albo będzie to Spicić, albo Bartkowski, a więc któryś zadebiutuje w Wiśle. Wisła zagra o pełna pulę punktów, gdyż tylko to może dać szansę na podłączenie do walki o miejsce pucharowe. Łęczna - jak się wyraził trener Smuda - walczy o spadek :razz:, więc wróżę mu sukces w tej jego walce.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
typ: 1 ✅
kurs: 2.51
Pinnacle
Widzę, że kurs już trochę spadł z 2.60, a pewnie jeszcze trochę poleci.
Napisano już sporo o tym meczu, więc dalsze rozpisywanie nie ma sensu.

Jeszcze parę zdań czołowych drużynach. Typów nie wystawiam, ale pachnie mi remisami w meczach Legii i Jagiellonii. Legia bez Odjidji traci znacznie na wartości-zwłaszcza wobec słabej formy Radovicia i Guilherme. Po zapowiedzi prezesa Filipiaka, że szuka nowego trenera chłopaki z Cracovii będą gryźli (lichą co prawda) trawkę na ich boisku :].
Natomiast Jagiellonia ma większe szanse na zwycięstwo od Legii, ale że zagra bez swojego motorka napędowego Tomasika oraz słychać jakieś lamęty Probierza nt. krótkiej ławki i ogólnie zakichanej rzeczywistości ligowej, więc bardziej remis.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
Pod lupę biorę spotkanie rozgrywane w Lublinie gdzie zamykający tabelę Górnik podejmie Białą Gwiazdę.
Rok 2017 przy Reymonta można ocenić na bardzo dobry. Plan minumum spełniony - spokojnie zapewniona ósemka przed ostatnią kolejką, na 9 ligowych pojedynków tylko jeden remis z rozpędzonym Lechem oraz dwie porażki po 0:1 - ze Śląskiem na wyjeździe (gdzie Wisła była dużo,dużo lepsza) i z Legią przy Łazienkowskiej gdzie Biała Gwiazda pojechała praktycznie bez napastnika.
Łęczna pod wodzą Franza ostatnio praktycznie same remisy, ale ich gra nabrała koloru i może się podobać, ostatnie mecze zdecydowanie na plus.
Analizując tabelę, w ostatniej kolejce Wisła gra o trochę większą pulę aniżeli Górnik. Wisła ma do zdobycia dwa oczka do ligowej tabeli, zaś Łęcznianie jeden punkt. Przy zwycięstwie, a następnie po podzieleniu punktów Biała Gwiazda może realnie patrzeć w górę tabeli i atakować miejsca premiowane europejskimi pucharami, których już dość długo przy R22 nie było. Za kartki w Wiśle nie wystąpią trzej dość ważni gracze (Ivan Gonzalez, Maciek Sadlok oraz Krzysiu Mączyński, lecz dzięki zimowym transferom Kiko Ramirez ma duże pole do wyboru z racji dość szerokiej ławki. Za Mączyńskiego prawdopodobnie wskoczy Petar Brlek będący w b.dobrej formie, na ŚO z Arkiem Głowackim zagra Alan Uryga, zaś na Sadloka zagra ktoś z dwójki Bartkowski/Spicic. Według nieoficjalnych informacji skład będzie prawdopodobnie taki:
Załuska - Cywka,Głowacki,Uryga,Spicic - Małecki,Brlek,Llonch,Stilic,Videmont - Ondrasek
Plusem jest wpuszczenie Zdenka Ondraska za Brożka, ktory z pewnością czuje głód gry i upatrywałbym jego dzisiejszej bramki oraz zmiana Boguskiego który z Zagłębiem ostatnio się nie popisywał. Co do zmienników to wydaje mi się że powinni być ograni ponieważ Biała Gwiazda ostatnimi czasy zagrała dwumecz z Puszczą Niepołomice w bazie w Myślenicach przez co zmiennicy trochę się ograli.
Moje typy: (STS)
- Wisła @2.15 ⛔
- Wisła i over 2.5 @3.15 ⛔
W stsie są zakłady na zawodników zawieszonych (sadlok, mąka) co jest wdg. mnie nieporozumieniem ????
Wisła over 4.5 celnego strzały 1.65 (totomix)
Wisła wygra przynajmniej jedną połowę 1.60 (totomix) ⛔
Ondrasek gol 2.90 (unibet)
Również wydaje mi się że dość eksperymentalna obrona Krakowian pozwala na granie BTSu.
BTS - 1.64 (unibet) ✅
Wisła wygra i BTS - 3.95 ( sts) ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Kraków ✅
Typ: Górnik Łęczna lub remis
Kurs: 1.62 eFortuna
Mecz z pewnością, który nie będzie przyciągał zbyt dużej uwagi, ale z racji z tego, że obie drużyny potrafią zagrać pod publiczność z dużą ilością akcji i goli. Gospodarze dzisiaj bez swojego podstawowego zawodnika, który jak dla mnie był ważnym elementem układanki trenera Smudy - Javiego Hernandeza oraz nadal bez Szmatiuka. Do dziś we Wrocławiu pewnie nie potrafią zrozumieć, jakim cudem zremisowali z Górnikiem. Według mnie, jest to troszeczkę lekceważona drużyna. Fakt, tracą mnóstwo bramek, ale ostatnio również mnóstwo strzelają. Szkoda mi ich było kiedy przegrali z Wisłą Płock 2:3, ale ciułają te punkty i dziś jest mecz o kolejne ważne 3 punkty.
Wisła Kraków dziś wyjdzie bez pauzujących za kartki Sadloka, Mączyńskiego oraz Ivana. Jak dla mnie to znaczące osłabienie drużyny trenera Ramireza. Z tego powodu decyduję się na zagranie 1x w kierunku Łęcznej. Oni muszą bardziej zaryzykować i zagrać dobre spotkanie, jeśli nie będą w stanie wygrać, to muszą szanować co najmniej 1 punkt. Jak wiadomo, Wisła ma już pewny awans ale chcą włączyć się o walkę o Top 3, więc wyjdą zapewne najmocniejszym składem.
Po meczach - świetny mecz Łęcznej, Valencia na plus w Wiśle, fart Korony. Super
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Data: 22.04.2017 18:00
Spotkanie: Korona - Termalica ⛔
Typ: Korona
Kurs: 2,30
Buk: Tempobet
To zdecydowanie najciekawsze spotkanie ostatniej kolejki Ekstraklasy przed podziałem ligi, a to z tego względu, że walczą ze sobą obie drużyny bezpośrednio zainteresowane występami w grupie mistrzowskiej. I z której by na to strony nie spojrzeć, za każdym razem lepiej prezentują się kielczanie i to oni są moim zdaniem solidnym faworytem i kandydatem do otrzymania nagrody, na którą w przekroju całego sezonu bardziej zasłużyli. Termalica, która, paradoksalnie, spędziła 28 z 29 kolejek w górnej połowie tabeli, w drugiej części sezonu notuje zjazd po równi pochyłej i stacza się coraz bardziej.
W Kielcach mają dobrego i niedocenianego jak dotąd szkoleniowca Macieja Bartoszka i pod jego wodzą zespół wygrywał we wszystkich siedmiu spotkaniach na własnym terenie! Dlaczego więc nie miałby wygrać po raz ósmy, i to najważniejszego meczu? Trener będzie tu miał podwójną motywację, bo ptaszki ćwierkają, że jego umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejny sezon w razie awansu do czołowej ósemki, a zdecydowanie na to zasłużył. Poza tym na trybuny wraca zorganizowany doping, który na pewno doda piłkarzom skrzydeł w trudnych momentach.
Na przeciwnym biegunie zaś mamy mocarstwowe aspiracje państwa Witkowskich z Niecieczy, które doprowadziły do zwolnienia szanowanego i doświadczonego trenera Michniewicza, w efekcie czego zespół prowadzi pan Marcin Weglewski, który, z całym szacunkiem dla szkoleniowca, pozostaje dla większości anonimowy. Wygrał, co prawda, ostatnio z Piastem, ale o postawie gliwiczan najlepiej świadczy osoba trenera Wdowczyka, który zrobił zespołowi po meczu ostrą jazdę w szatni i powiedział, że czegoś takiego, jak zyje, na oczy nie widział.
Jeśli dodamy do tego fakt, że w Bruk Becie nie wystąpi Roman Gergel, który nie zdążył wyleczyć mięśnia przywodziciela, a który zawsze miał miejsce w jedenastce (21/22 spotkań), oraz to, że Korona ma wg wyliczeń statystyków 91% szans na grę w ósemce, a na koniec podsumujemy powyższą zapowiedź statystyką, mówiąc, iż Termalica wygrała ostatni raz na wyjeździe w listopadzie (3:1 z Cracovią), a w pierwszej rundzie Korona zwyciężyła w Niecieczy aż 3:1, wyłania się piękny obraz spokojnej i czystej jedyneczki, za którą możemy całkiem zacnie zarobić u buków (wybrałem najwyższy kurs, ale do wyciagnięcia jest około 2,15). Warto próbować.
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania, to po jednym zdaniu o tych, o których mam coś do powiedzenia:
Zagłębie - Śląsk - raczej Zagłębie, ale ze względu na dolnośląskie derby goście na pewno nie zechcą ułatwić miedziowym zadania
Lech - Ruch - handi na Lecha, Ruch praktycznie nad przepaścią, a z tonącego okrętu nawet kapitan Fornalik rzucił się już do morza
Pogoń - Lechia - wszystko idzie w kierunku Pogoni, a Lechia nie zapowiada hurragry, co zrozumiałe, bo walczy jedynie o 1 punkt. Pogoń jednak chimeryczna, więc nie warto ryzykować, chyba że za małą stawkę
Cracovia - Legia - legia gra o 1 punkt, Cracovia się powoli odbija od dna. Z ostatnią formą warszawiaków i bez głównego reżysera gra nie jest warta świeczki - nawet po kursie 1,90

Powodzenia wszystkim ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Poza Lechem AH-1 ✅ w tej kolejce zagrałem:
Jaga DNB 1,81 ✅
Korona -0,25 2,04 ⛔
Zagłebie -0,25 1,8 ⛔ połowa przegrana
under 2,5 w meczu Korony po 1,9 ✅
w sbobecie
oraz rogi w meczach Lechii ✅, Legii ✅, Korony ⛔ i Zagłębia ⛔ , linie 10,5.
W dafabecie:
over 2 w meczach Lechii i Arki kurs 2,05 na ako ✅ połowa wygrana
Piast under 1,5 gola + Termalica under 1,5 gola kurs 2 na ako ✅
Zagłębie, Legię i Arkę z remisami ako kurs 2,13 ✅
Legia, Zagłębie, Wisła i Jaga strzelą gola kurs 2,01 na ako ✅
Widziałem ostatnie kolejki Ekstraklasy i moje wnioski są takie:
Legia lepiej radzi sobie poza domem, Cracovia przy dużej liczbie oddawanych strzałów rzadko zdobywa gole, goście nie powinni tego meczu przegrać.
Piast widziałem z Termalicą i nie miał praktycznie okazji na wyrównanie, powinien dostać 2-0 3-0,
ale gracze z Niecieczy nie potrafili wykorzystać setek.
Korona u siebie ma bardzo dobre wyniki i dla mnie wygra to spotkanie.
Jaga nadal bez swojego lidera, dla mnie wywiozą z Gliwic minimum remis,
ponieważ są w lepszej formie niż Piast. Do tego napastnicy Piasta są bez formy.
Zagłębie przegrywa ostatnio wszystko, stwarza sporo okazji bramkowych,
Jadze potrafili wbić 3 gole w ostatnim meczu u siebie i w meczu derbowym są dla mnie faworytem.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ostatnia kolejka, wszystkie teorie spiskowe znane - można zatem pobawić się w czarodzieja i wywróżyć, kto będzie miał rację tym razem.
Śląsk lub remis @ 1,84✅ 1-1, nie widziałem, ale Zagłębia jak już pisałem nie jest mi aż tak szkoda (chociaż do 94 minuty bodaj byli w mistrzowskiej - ten klub potrzebuje zmian)
Na początek przenosimy się do Lubina, gdzie rozegrane zostaną kolejne derby pomiędzy Zagłębiem a Śląskiem. Wielu przychyla się do opinii, że gorzej aniżeli w ostatnich kolejkach drużyna Stokowca już nie zagra - ale właściwie, czemu?
Zagłębie wygrywa ostatnio od wielkiego dzwona. Pokonało Arkę i Łęczną z ostatnich zdobyczy a są to ekipy zdecydowanie grające poniżej oczekiwań kibiców i zapewne poniżej możliwości (2 z 3 ostatnich w tabeli...to wiele mówi). W meczach z drużynami na podobnym/lepszym poziomie od Miedziowych, po prostu dawali ciała. Teraz przed nimi derby i Śląsk akurat na takie mecze jest zmotywowany.
Tak, Wrocławianie nie grają o nic i właściwie to jedyną satysfakcją może być dla nich zagranie na nosie lokalnym rywalom. Wszyscy jednak powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to dla kibiców największa (no prawie) satysfakcja i ci na pewno mieliby to piłkarzom ,,in plus&quot; - odpuszczenia w derbach nie zdzierżyliby w żaden sposób.
Śląsk na wyjazdach gra w tym sezonie bardzo słabo i to na pewno przeszkadza niektórym w uwierzenie w tę teorię, jednak zwolennicy teorii spiskowych na pewno zauważą również, że w derbach w Lubinie gra akurat całkiem dobrze. Skompromitował się tu tylko raz (pamiętne 0:4) a poza tym zawsze zdobywał jakiś punkcik. Na pewno możliwości i sposobność ku temu będą, spodziewam się ogółem dość ostrego starcia i wcale niełatwego spotkania dla Miedziowych. Nie ukrywam też, że nie chciałbym widzieć ich w top 8 - dla mnie ten zespół nie jest w stanie zagrażać najlepszym a Stokowiec po sezonie powinien się pożegnać z drużyną, bo znowu widzę w niej ,,iskierkę Polonii&#39;&#39;. W dużym skrócie - z dużej chmury, mały deszcz.
Korona - Termalika @ Termalika wygra 3,5 Unibet
✅ 0-1 Dawid Nowak kończy serię Korony - co za dużo...
W tym meczu z kolei coś mi ewidentnie nie pasuje. Korona wygrywa u siebie jak najęta i chyba właśnie to. 7 zwycięstw z rzędu u siebie, a to sprawia, że nie wierzę w kolejną wygraną Korony (u nas w Polsce takie długie serie się nie zdarzają).
Widziałem ich mecz z Ruchem i naprawdę niewiele zapowiadało zwycięstwo gospodarzy. Los się do nich uśmiechnął, uśmiechnął także piłkarz Ruchu, który spektakularnie chybił. Dzisiaj zagrają z Termaliką i właściwie ciężko przewidzieć scenariusz tego starcia.
Wiele osób piszę o remisie, ale na dobrą sprawę wygrana Płocka w Gdynii (nie wykluczam tego, Arka wcale za nowego trenera nie gra lepiej - mecz z Lechią pokazał, że płyną nadal w tym samym bagnie) a także Pogonii (tutaj czuję, że Portowcy zagrają o pełną pulę) przy jednoczesnym zwycięstwie Zagłębia (nie można tego wykluczyć) i obu ekip nie ma dalej...Wątpię zatem, aby kalkulowano tutaj i grano na remis. Oczywiście, pierwszy gol sprawi, że zobaczymy wzmożoną obronę Częstochowy jednej ze stron, ale jeśli strzeli go Termalika to śmiem twierdzić, że będzie to zwycięski gol.
Niecieczanie na wyjazdach słabi, ostatni mieli ciężkie kolejki wyjazdowe. Teraz zanosi się na kolejną (Korona u siebie punktuje zaskakująco dobrze). Nic nie wskazuję na przełamanie - no może poza wynikiem z 2015, kiedy to w jedynym meczu tych ekip w ekstraklasie w Kielcach Bruk Bet wygrał 1:0. Jako ciekawostkę dodam, że podobną serię domową do Korony (gdańskiej Lechii) przerwała właśnie Nieciecza...ta drużyna zdecydowanie lepiej czuje się w roli ,,nie faworyta&#39;&#39;. Dzisiaj w takiej właśnie roli wyjdą na murawę.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
22.04.2017 g. 18.00 Cracovia- Legia
Typ: under 2
Kurs: 3,28 ⛔
Marathonbet
Stawka 3/10

Okazjonalnie gram polską Ekstraklapę, dziś jednak delikatnie spróbuję ugrać kilka groszy na meczu Legii w Krakowie. Idzie dziś spora masówka na zespół z Warszawy, jednak z Cracovią gra się ciężko i bardziej skłaniam się tutaj ku remisowi niż Legii, ale przede wszystkim nie widzę tutaj gradu bramek, jak dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to 0-0.
Cracovię ciężko pokonać u siebie, tylko 3 porażki na 14 spotkań. Legia z kolei 8 wyjazdowych zwycięstw z rzędu, w końcu muszą się potknąć.
Alternatywnie:
1 (+0,5) @ 1,90 BetVictor 3/10 ⛔
X @ 3,85 Marathonbet 2/10
⛔
 
seba23 141K

seba23

Użytkownik
Ja w dzisiejszej kolejce poszukam ponownie typów na ilość fauli.
Wybieram dzisiaj mecze drużyn walczących bądź to jeszcze o TOP8 lub o miejsca 9-12 dające mozliwość rozegrania 4 spotkań u siebie. I tak:
Zagłębie - Śląsk ⛔
Typ: powyżej 30,5 fauli
Kurs: 1,8
Zagłębie musi wygrać aby się załapać do TOP8, Śląsk przy porażce może spaść poniżej 12 miejsca. Do tego derby więc fauli nie powinno zabraknąć.
Korona - Bruk Bet ⛔
Typ: powyżej 32,5 fauli
Kurs: 1,8
Mecz dwóch drużyn na chwilę obecną jeszcze na pozycjach w górnej połówce tabeli. Porażka praktycznie oznacza spadek poza miejsce 8 a więc grę w grupie spadkowej. Remis też nikogo nie urządza. Spodziewam się dużo walki a co za tym idzie fauli z obu stron.
Arka - Płock ✅
Typ: powyżej 33,5 fauli
Kurs: 1,8
Mecz dwóch beniaminków. Goście przy wygranej mają jeszcze szanse wskoczyć do górnej połówki, z kolei gospodarze przy wygranej mogą zagwarantować sobie te 4 spotkania u siebie. Linia dosyć wysoka ale myślę, że stawka tego spotkania jest wysoka zarówno dla jednych jak i drugich i piłkarze będą w stanie ją pokryć.
Piast - Jagiellonia ⛔
Typ: powyżej 30,5 fauli
Kurs: 1,8
Piast z przysłowiowym nożem na gardle. Tylko wygrana może przesunąć ich na miejsca 9-12 co oznaczałoby 4 mecze do rozegrania u siebie. Jak wiadomo na wyjeździe grają fatalnie (patrz ostatnie spotkanie w Niecieczy). Szansy na utrzymanie w Gliwicach Ekstraklasy upatruję tylko w przypadku gdy rozegrają właśnie te 4 mecze u siebie. Także chłopaki z Gliwic mają dzisiaj o co grać i mam nadzieję, że będą gryźli przysłowiową trawę aby zdobyć te 3pkt.
Wszystkie typy Totolotek.
Nie postarali się panowie piłkarze. Ale myślę, że w nadchodzących 7 kolejkach w grupie spadkowej faule i kartki będą się sypać aż miło ????
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Korona Kielce - Bruk-Bet Nieciecza
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,10
Bukmacher: forBET
Analiza:
Jest to jedno z najciekawszych pojedynków w tej ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy. Grają ze sobą 7 i 8 drużyna i obie mają po 39 punktów. Można powiedzieć tak, że która drużyna wygra awansuje do grupy mistrzowskiej, jeśli będzie remis może zdarzyć się tak, że żadna drużyna nie wejdzie do tej grupy.
Korona Kielce to drużyna własnego boiska. Na 14 meczy aż 10 z nich wygrali, grają u siebie niesamowicie, 1 remis i tylko 3 porażki. Bruk-Bet to drużyna, który może powtórzyć wyczyn Podbeskidzia czyli walka o grupę mistrzowską, praktycznie witali się z gąską a na końcu moze się okazać, że spadną z ligi. Ostatni okres mają fatalny, nie pomogła zmiana trenera, grają słabo no i przegrywają praktycznie każdy mecz. W tym roku wygrali tylko 1 mecz na 9, 3 remisy i 5 porażek.
W ekipie gości zabraknie R. Gergel, B. Smuczyński oraz J. Wróbel.
Piłkarze Korony będą grać pierwszy raz od wielu meczy przy dopingu własnych kibiców, w końcu porozumieli się z kibicami, czy to akurat będzie mecz w którym awansują do grupy mistrzowskiej? Byłby to duży sukces tego klubu.
Powodzenia.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Ja w dzisiejszej kolejce poszukam ponownie typów na ilość fauli.


Zagłębie - Śląsk
Typ: powyżej 30,5 fauli
Kurs: 1,8

Zagłębie musi wygrać aby się załapać do TOP8, Śląsk przy porażce może spaść poniżej 12 miejsca. Do tego derby więc fauli nie powinno zabraknąć.

Arka - Płock
Typ: powyżej 33,5 fauli
Kurs: 1,8

Mecz dwóch beniaminków. Goście przy wygranej mają jeszcze szanse wskoczyć do górnej połówki, z kolei gospodarze przy wygranej mogą zagwarantować sobie te 4 spotkania u siebie. Linia dosyć wysoka ale myślę, że stawka tego spotkania jest wysoka zarówno dla jednych jak i drugich i piłkarze będą w stanie ją pokryć.
Podobnie u mnie tyle że idę w żółte kartki. Oba mecze o stawkę. W Lubinie mecz derbowy + sędziuje P.Gil. W Gdyni trenerem został Ojrzyński, który wymaga od graczy walki i zaangażowania. Arbitrem D.Stafański.

http://int.soccerway.com/referees/pawel-gil/46462/
http://pl.soccerway.com/referees/daniel-stefanski/91897/

Wziąłem linię na poziomie 3,5 kartki w obu spotkaniach.
1.92
--
EDIT: ⛔ Lipa. W Płocku tylko 2 kartki. W Lubinie 5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom