>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

30 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Fajnie wyglada typ na Bordo , po widocznym kryzysie zaczeli wrreszcie grac, natomiast Nancy to typowi przecietniacy ligi . Zyrondysci dalej walcza o mistrza , traca obecnie trzy punkty do pierwszego Lyonu i dwa do Marsyli . Wszystkie W tym meczu moim zdaniem wszystko przemawia za Bordo [kadra , boisko , sytyuacja , kontuzje choc tutaj mozna polemizowac] i mysle ,ze handi -1 na luzie ????
Bordo -1
Valencianes - Auxerre
Tutaj licze na mala niespodzianke , poniewaz V. nie przegralo od bodajze 5 grudnia ubieglego roku - ten wynik samemu mowi za siebei , ale takie serie keidys sie koncza . Goscie zdecydowanie w formie za sprawa powrotu Irka Jelenia , ktory jest sila napedowo druzyny. NIe ukrywam ,ze jest to typ na czuje ,ale Auxere moze sprawic niespodzianke
Auxerre lub X2
przepraszam ,ze tak krotko ,ale jestem obecnie w &quot;pracy&quot; .
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
SM Caen - FC Toulouse 2 2,35
Patrząc na tabelę francuskiej Ligue 1 śmiało można stwierdzić, że liga po raz pierwszy od kilku lat jest wyrównana także w górnej części tabeli, a kandydatów do mistrzostwa zostało kilku. Dokładnie - jest ich sześciu. Na weekend wybrałem mecz jednego z nich. Czwarte miejsce i 4 punkty do lidera to krótka charakterystyka zespołu z Tuluzy. W ostatnich meczach radzili sobie dobrze, a straty punktów innych zespołów spowodowały, że klub z południa Francji ma realną szansę na mistrzostwo. W klubie nie mówi się o tym głośno, celem jest awans do europejskich pucharów. Pokonanie 3:0 Bordeaux i 4:1 PSG nie może odbić się jednak bez echa. Piłkarze Alaina Casanovy są w dobrej dyspozycji i mogą pokonać każdego. Gospodarzami dzisiejszego meczu jest SM Caen, klub z przeciwległej strony Francji, również o innych celach niż ich przeciwnicy. Przedostatnie miejsce w lidze jest dowodem na to, że ten sezon może być pożegnalnym z najwyższą klasą rozgrywkową. Na dzisiejszą porażkę gospodarzy wskazuje też fakt, że znajdują się w fatalnej formie. Nie wygrali meczu ligowego od listopada, a u siebie przegrali w ostatnich meczach z drużynami z czołówki (0:1 Lyon, 0:1 OM, 0:1 Lille). W kolejnych meczach mogą sobie poradzić w meczach ze słabszymi, jednak dziś moim faworytem są goście. U gospodarzy nie zagrają Gregory Leca, Gregory Proment, Anthony Deroin oraz Julien Toudic, a w Toulouse zabraknie Jeremy&#39;ego Mathieu, Pantxi Sirieix oraz Cheikh M’Bengue.
Prawdopodobne składy:
Caen: Plante - Barzola, Sorbon, Boucansaud, Traore - Seube, Yatabare, Nibet - Ben Khalfallah, Eluchans - Savidan
Toulouse: Carrasso - Congre, Cetto, Fofana, M&#39;Bengue - Berson, Sissoko, Didot - Braaten, Bergougnoux - Gignac
 
xael 83

xael

Użytkownik
Sochaux - Rennes under 2,5 goals @ 1,55 / under 1,5 goals @ 2,55 tobet ⛔⛔

Typ oparty głownie na statystykach jednak myślę że bardzo prawdopodobny. Rennes na wyjeździe gra dobrze w defensywie. W wyjazdowych meczach Rennes na 14 meczy padło 20 goli. Jest to bardzo wielka różnica porownując to np z Bordeaux czy Lorient którzy sa blisko 40stki. Do tego Rennes walczy w tym sezonie o bardzo wysokie miejsca także w moich oczach to oni są lekkim faworytem i myślę że to własnie goście będzie kontrolowac gre. NA 14 meczy Sochaux u siebie odnowało 9 underów i 5 overów , natomiast Rennes na wyjezdzie 11 underów i trzy overy. Ciekawe jest to że jeszcze nigdy te ekipy nie odniosły 2 overów z rzędu.W ostatnich meczach te drużyny notowały over także zwiększa się prawdopobienstwo na dzisiejszyunder 2,5 goals. Jeszcze bardziej na ten typ przekonują mnie bezspośrednie spotkania tych zespołów.
03/01-09 Puchar Francji Sochaux vs. Rennes 0:1 1 gol
02/11-08 Ligue 1 Rennes vs. Sochaux 1:0 1 gol
Jak widac śa to spotkania gdzie ten kto strzeli pierwszy wygrywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom