>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30. kolejka Ligue 1 [21.03 - 23.03.2014]

makaveli23 277,4K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Lorient - PSG 2 @ 1.45 ✅
Aboubakar strzeli @ 3.4 ⛔
Pierwszy typ jaki sie narzuca na ta kolejke to oczywiscie wygrana PSG, ktore dzisiaj dowie sie nazwe swojego rywala w 1/4 finalu Ligi Mistrzow a w lidze powalczy o punkty i przyblizenie sie do kolejnego tytułu Ligue 1, bo beda juz prowadzic 11 punktami jesli wygrają, a nie sądze zeby stało sie inaczej bo Lorient jest w slabej formie (tylko 2 wygrane w ost. 11 meczach!) ale wraca najlepszy napastnik Vincent Aboubakar (28/12), więc byc moze będa w stanie postraszyc mistrza strzelając bramkę, tak czy inaczej spodziewam sie wygranej gosci. PSG notuje 3 czyste konta z rzedu, wiec jest bardziej prawodpodobne ze wkoncu cos straca, a ze do gospodarzy wraca Vincent to mysle ze mozna pokusic sie o bet w jego strone.
Bastia - Reims
over 2.5 @ 2.32 ???? Pinnacle
BTS @ 1.95
Bastia spoczęła na laurach i teraz beda musieli martwic sie o utrzymanie, choc do tego im jeszcze dlaeko to punkty w meczach u siebie z takimi rywalami wydawaloby sie, musza zdobywac. Grając z Reims lubia sobie postrzelac w tym sezonie Reims wygralo u siebie 4:2 w poprzednich dwukrotnie 2:1 wygrywala Bastia, wiec nie sadze by bylo inaczej (z bramkami) tym razem. Obie druzyny zagraja o zwyciestwo i mysle ze zobaczymy kilka brameczek po obu stronach. Reims to bramkostrzelna ekipa ale defensywa nie jest ich najmocniejsza stroną, co jak sadze Bastia u siebie wykorzysta, mimo ze ich forma w ataku nie jest najlepsza to tak otwarcie grajacy przeciwnik jak Reims gwarantuje poprawe. Mysle ze zobaczymy tutaj wynik 2-2. Swietne kursy na over.
Valenciennes - Ajaccio 1 @ 1.59 ????????????????????????????????????????????????????
Goscie juz pogodzeni ze spadkiem, rozdaja punkty na lewo i prawo i gospodarze beda musieli z tego skorzystac. Maja realne szanse na utrzymanie, dwie wygrana z rzedu, dobre transfery w przerwie ktore zaczynaja sie splacac, nie widze tutaj nic innego jak pewne zwyciestwo gospodarzy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Lorient vs PSG / BTS? Yes @ 1,95 Betsafe ⛔ strzelili ale sedzia nia uznal :;/:
Wiem, ze jest to typ ryzykowny ale podpieram sie statystykami z ostatnich 10 spotkan tych druzyn. Lorient w ostatnich 9 na 10 domowych spotkaniach strzelilo conajmniej 1 bramke. PSG w ostatnich 10 na 10 wyjazdowych spotkan strzelilo conajmniej 1 bramke. Dodatkowo, PSG w ostatnich 8 na 10 wyjazdowych spotkan stracilo conamniej 1 bramke. Kurs dosc zacny mysle, ze warto sprobowac. Lorient po ostatniej porazce z przedostatnim Sochaux bedzie musialo zagrac lepiej, graja u siebie - mobilizacja musi byc, wkoncu graja z mistrzelm. PSG na wyjazdach gra slabiej niz u siebie, mysle, ze BTS calkiem prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
VALENCIENNES - AJACCIO ⛔⛔⛔ Jedna wielka tragedia, mając 2-1 do 86 minuty przegrać 2-3 skoro chcą bigosu jeść do końca sezonu to będą go jedli... niesamowita sprawa
Gospodarze wygrają 1,70
Totomix
Valenciennes już dwie kolejki temu analizowałem, gdy grali z Rennes gdzie odnieśli zwycięstwo 2-1 a zaplanowany bts wszedł jak w masło po 55 minucie meczu. Dobrą grą na własnym boisku potwierdzili dobrą formę gdzie w końcu udało się wygrać arcy ważny mecz wyjazdowy z Evian gdzie bramka Warisa, który jest w bardzo dobrej formie przesądziła losy meczu. Teraz gdy wrócili do domu z upragnionymi trzeba punktami, przychodzi mecz z totalnym outsiderem rozgrywek Ajaccio. Mecz niesamowitej wagi dla gospodarzy bo dający oczywiście przy zwycięstwie opuszczenie strefy spadkowej a w tej formie jakiej są obecnie ten scenariusz jest jak najbardziej realny. Jeśli chodzi o absencje to żadnych poważnych ubytków podstawowych graczy nie ma, także nic innego nie pozostaje jak wyjść jutro na murawę, wygrać i w końcu opuścić miejsce spadkowe.O Ajaccio właściwie nic nie wspomniałem, nawet pół słowem ale co tam można opisywać, forma Valenciennes jest dla mnie wystarczającym argumentem. A sam szczerze mówiąc spodziewałem się kursu na pograniczu maks 1,45 - 1,50 co tylko cieszy,że jest większy od spodziewanego.
EDIT: Po tym jak zobaczyłem listę nieobecnych w ekipę Ajaccio pokuszę się nawet o handicap -1 na gospodarzy, cała linia obrony Korsykan jest nieobecna Dielna, Hengbart, Zubar, Tonucci, do tego jeszcze pomocnicy Cavalli, Goncelvas czy Denis Oliech. Tak więc:
Valenciennes wygra różnicą dwóch goli 2,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Bastia - Stade Reims over2,5 ~ 2,30 ⛔ słabo, a do połowy wyglądało dobrze

Podzielam zdanie kolegi wyżej.Zdecydowanie przesadzony kurs, oby dwie drużyny we franuskiej ekstraklasie należą do ekip, które prezentują w miarę ofensywny futbol i co za tym idzie skuteczny.Szczególnie imponuje w tym sezonie Reims bo są wysoko w tabeli, a i grają przyjemnie dla oka.Bardzo podoba mi się gra Krychowiaka, który trzyma w ryzach drugą linie, bardzo skutecznie supportują mu Oniangue (jutro nie zagra, w jego miejsce prawdopodobnie Albaeck) oraz Devaux.Z przodu Aytie, De Preville oraz Fortes, na zmianę też jest fajny Charbonnier także tutaj jest bardzo komfortowo.Bastia zaś to nie jest już tak fajna drużyna jak sezon temu, ale nadal można od nich wiele wyciągnąć.Najbardziej szkoda Khazriego, który wypadł na dłużej i jutro też nie zagra, ale liczyć będę na pewno na Boudebouza, może od siebie da coś Cisse czy Bruno.Szczerze mówiąc to uważam i sam liczę, że goście dadzą sygnał do ataku, że goście zaatakauję i wydaje mi się, że coś strzelą.Ich grę na wyjazdach obserwuje się lepiej niż u siebie co może dziwić, ale na boiskach rywali nieźli co pokazuje miejsce w tabeli oraz średnia bramek na mecz (2,3).Moim zdaniem over do gry jak najbarzdiej, ewentualnie można poczekać na live i atakować over2.

Toulouse - Evian TG over2 live zwrot

Tutaj nie podaję kursu bo sam mecz będę grać na live, pooglądam kilka minut i zdecyduję, ale skłaniam się ku tej opcji.W ostatnim czasie podopieczni Casanowy przeszli ciekawą metamorfozę, która przyniosła za sobą dwa skutki - lepsza gra=więcej bramek i punkty.Ostatnio 3 mecze to 3 zwycięstwa gdzie wychodzili ze stanu 0:2 z Reims i w 15 minut ogarnęli victoire.Wszystko nagle zaczęło funkcjonować - świetne staty zaczyna notować obrońca Aurier, który strzela i podaje, dodają swoje pomocny, maestro środka pola - Didot asystuje, strzelić się udało Chantomowi, z przodu jeszcze lepiej bo wraca do składu Braithwait, jest na zmianę Ben Basat i też oczywiście nr 1 w ataku Ben Yeeder.Wygląda to przyjemnie.Przyjeżdża drużna Evian.Jest to dla mnie ekipa, która zawsze może zaskoczyć, sprawić niespodziankę więc dziś z ich strony też w pewnym stopniu liczyłem na jakąś bramkę.Mają ku temu sposobność w osobie przede wszystkim Kevina Berigaurd i to na nim głównie opierać się będzie atak gości bo nie będzie ani Tulio de Melo ani Sougu.Nie mniej myślę, że warto poczekać kilka minut na live i gdzieś łapać te over2 po rozsądnym kursie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
St Etienne Sochaux
To nie śniło się nawet najstarszym góralom, ale tak, rozważam zagranie na Sochaux i to na dodatek na wyjeździe i to na dodatek na stadionie Geoffroy-Guichard. Zdaję sobie sprawę, że Zieloni u siebie są bardzo mocni, a Sochaux jeszcze w tym sezonie nie wygrało po za domem, ale...
Dyspozycja Sochaux w ostatnim czasie jest zaskakująco dobra. Znacznie się poprawili, ofensywa znacznie aktywniejsza i skuteczniejsza, zaczęli też mniej tracić. A zatem progres w każdej formacji. U siebie notują wyborne wyniki. 4 wygrane z rzędu i we wszystkich czterech zachowane czyste konto. Po za domem nie jest już tak kolorowo, ale ostatnio przyszło im się mierzyc choćby z Monaco czy Lille. Z Monaco wydawać by się mogło, że zostaną całkowicie stłamszeni, jednak tak nie było, ba, strzelili nawet honorową bramkę( porażka 1-2). Scenariusz z stłamszeniem sprawdził się w meczu z Lille, ale to dziwić nie może, szybka bramka, później długo długo nic, druga bramka dopiero w dolicoznym czasie gry.
Teoretycznie przy tym co gra u siebie St Etienne także powinno się spodziewać tego typu scenariusza czyli tzw stłamszenia.Jednak kursy w tym wypadku nie zachęcają do gry. Gdyby to było dawne Sochaux można byłoby rozważać, ale ci grają znacznie lepiej, więc byłbym ostrożny. W pierwszym meczu padł remis 0-0, a Zieloni zagrali bardzo słabo, to Sochaux było stroną dominującą. Przed rokiem St Etienne przegrało z Sochuax 1-2. Co ciekawe Sochaux miało na koncie cztery porażki z rzędu, a St Etienne było po dwóch pewnych wygranych 4-0 oraz 3-0. A mimo to padła niespodzianka sporego kalibru. Kursy były niemal identyczne. W ostatniej kolejce przejechałem się na Lille, kurs był pdoobny, a okoliczności bardziej sprzyjające, a mimo to wpadka, spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Tu gospodarz teoretycznie powinien mieć ciężej, a też mamy @1.5, a zatem przy całej tej otoczce, którą opisałem powyżej spróbuję w stronę gości.
Sochaux 7.6
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
No właśnie dziwna sprawa, bo kursy na Sochaux i remis lecą na łeb na szyję a kursy na gospodarzy widują ostro. I to jak na taki mecz bardzo ostro. W większości buków z 1.35 na nawet ponad 1.50! Coś jest na rzeczy z tym meczem... Ja spróbuję X2 - kursy w okolicach 2.70.
 
Do góry Bottom