>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka I ligi (15.05 - 17.05.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

STS

Przed nami 30 kolejka. Najciekawiej będzie w Płocku gdzie spotkają się bezpośredni kandydaci do awansu. Dzień wcześniej bo w piątek liderujące Zagłębie podejmie u siebie walczący o pierwszoligowy byt zespół Tomasza Hajty. Ta kolejka może również przypieczętować spadek Widzewa i Pogoni, które zmierzą się kolejno z Bytovią jak i Arką.

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzew gra naprawdę fajną piłkę. Pomysł na rozgrywanie akcji i tu widać wkład trenera, ale czasami brakuje im po prostu umiejętności sportowych. Sporo młodzieżowców w składzie, ale widać, że chłopaki chcą walczyć. Jak oglądałem ich w Płocku to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widzew gra naprawdę fajną piłkę. Pomysł na rozgrywanie akcji i tu widać wkład trenera, ale czasami brakuje im po prostu umiejętności sportowych. Sporo młodzieżowców w składzie, ale widać, że chłopaki chcą walczyć. Jak oglądałem ich w Płocku to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.
Mnie natomiast wydaje się że bardziej tutaj niepokojące są &#39;&#39;trupy z szafy&#39;&#39; które wychodziły i wychodzą, oraz to że Widzew prawdopodobnie spadnie z Ligi, w dodatku pierwsza runda pokazała że zespół jest słaby, natomiast teraz będzie bardzo ciężko już nawiązać walkę. Wydaje mi się że Widzew buduje się na nowy sezon i szybki awans, Mogę się mylić ale wydaje mi się że to będzie najlepsze dla tej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Jeżeli Flota odda kolejny 3 walkower w następnej kolejce to automatycznie spada na ostatnie miejsce w lidze, wtedy Widzew i Pogoń Siedlce będą miały większe szanse na grę w barażach bo raczej już na bezpieczne miejsce nie dadzą rady awansować... Widzew musi wygrać z Bytowią i kurs 4.50 ( w bet365) jest moim zdaniem trochę zawyżony. Moim zdaniem warto grać remis lub wygrana za ponad 2.05, kurs n apewno warty ryzyka a prawdopodobieństwo wejścia do ponad 66,6%.
Tak więc mój typ na tą kolejkę 1 ligi to Widzew DNB za 2.05
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Zagłębie Lubin - GKS Tychy
Lubin @ 1.44 ✅

Tychy to dla mnie jakaś totalna patologia, a to co oni robią na wyjazdach? 14 spotkań i bilans 0 - 6 - 8 8:23. Jest to jedyny zespół w 1 lidze, który nie wygrał na boisku rywala. Według mnie nie mają dziś czego szukać w Lubinie. Zagłębie już powoli myśli o ekstraklasie w przyszłym sezonie, tym bardziej że w tej kolejce spotkanie Płock - Termalika, więc jest szansa się oddalić.
GKS pojechał do Lubina bez zawieszonych za kartki: Mateusz Mączyński, Rafał Kosiec i Marcin Wodecki.
Ponadto ostatnie 2 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 2x 0:1 dla Lubina
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 902

hank

Użytkownik
Takie pytanko do osob znajacych realia ligi. Nieciecza co roku odpuszczala koncowki sezonu, by nie awansowac do ekstraklasy, czy w tym roku stosowane beda podobne zabiegi? Bo jesli tak to idelnym meczem do wylozenia sie bedzie mecz w Plocku.

Takie pytanko do osob znajacych realia ligi. Nieciecza co roku odpuszczala koncowki sezonu, by nie awansowac do ekstraklasy, czy w tym roku stosowane beda podobne zabiegi? Bo jesli tak to idelnym meczem do wylozenia sie bedzie mecz w Plocku.

Trener,zawodnicy jak i Prezes klubu głośno mówią że walczą a awans i nie odpuszczają...ale ile w tym prawy to nikt nie wie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Płocku wiele bramek nie będzie. Wisła gra efektywnie, ale często bardzo na minimum. Brakuje pójścia za ciosem i wtedy pojawiają się trudniejsze momenty. Ostatnio w meczu z Widzewem 3 punkty dał Jabłoński, który zaliczył wejście smoka. Młodziak, ale wykończenie kontry było bajeczne. Jak Real u Mourinho. Moim zdaniem Termalica wyłączy się sama z walki o awans. Zapowiedzi zapowiedziami, ale zawodnicy też mają co innego w głowie. Mają fajne kontrakty, więc dla mnie to taki case jak ten z Pogonią przed awansem, kiedy potrzebny był dym w szatni, żeby piłkarze zaczęli grać. Wisła w tym sezonie aż 6 razy wygrała w stosunku 1:0 i dlatego z Niecieczą spróbuję podobnego wyniku. Mecz na pewno będzie wyrównany, na styku, ale spotkają się dwie solidne drużyny, dlatego nikt nie będzie się otwierał.

Wisła - Nieciecza
DW 1:0 6,50 Bet365
 
W 4

waldekpl1

Użytkownik
Takie pytanko do osob znajacych realia ligi. Nieciecza co roku odpuszczala koncowki sezonu, by nie awansowac do ekstraklasy, czy w tym roku stosowane beda podobne zabiegi? Bo jesli tak to idelnym meczem do wylozenia sie bedzie mecz w Plocku.
Co roku odpuszczała awans a ostatnio dogadali się z Olimpią aby w ostatniej sekundzie meczu bramkarz strzelił głową w lewy róg Nowakowi. Ludzie no proszę Was...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macio106 146,8K

macio106

Znawca - MMA
Pogon Siedlce - Arka Gdynia
Typ: 2 @2.10 Betsafe ⛔ 4-4 Kto by się spodziewał, że drużyny które mają problemy że strzelaniem strzelą 8 goli.

Po wycofaniu Floty niby Siedlce, mają lepsze widoki na utrzymanie, jednak nie oszukujmy się są one znikome i wątpię aby Pogoń się utrzymała. Do spotkania drużyna przystąpi bez hiszpańskiego trenera Carlosa Alosa Ferrera. I jest to tylko i wyłącznie zmiana na lepsze przecież pod jego wodzą Pogoń wygrała tylko 1 raz... Teraz obowiązki przyjmuje asystent, wiadomo zawodnicy będą chcieli się jak najlepiej pokazać przed nowym trenerem, ale czy sprostają Arce, która niewątpliwie jest lepsza kadrowo, ale ostatnio gra fatalnie? Arka w 8 ostatnich meczach strzeliła zaledwie 3 gole, od 335 minut żaden gdyński piłkarz nie trafił w lidze do bramki. I dlatego do 18 meczowej nie dostali powołania Da silva czy Abbott. A otrzymał je młody zdolny Maciej Wardziński (6 niepełnych meczy i 2 gole) w rezerwach też nie jest źle (17/6). Moim zdaniem młody otrzymał szansę i ją wykorzysta, gdy grał pokazywał na boisku że będzie walczył do ostatniej kropli tchu zawsze w biegu dołącza się do akcji. Jeżeli dzisiaj wyjdzie w 11, to sprawi wiele problemów graczom Pogoni. Drugi aspekt to niektórzy zawodnicy Arki są spokojni bo o swój byt ponieważ w poniedziałek Arka przedłużyła kontrakty z kilkoma zawodnikami (Łukasiewicz czy Renusz). Do 18 powołani dostał Patrik Lomski, jeżeli będzie grał tak jak w pierwszym sowim spotkaniu to też zrobi różnicę w grze Arki. Po za tym mecz ten dla Arki jest meczem o honor bo jeżeli nie uda się wygrać w Siedlcach, to z kim piłkarze Arki chcieli by wygrywać? W Pogoni jest totalna klapa Donald Djousse na 10 meczy zero goli... Najlepszym strzelcem jest młody Cezary Demianiuk 6 goli. W bramce miejsce stracił Witan broni Kozaczyński z marnym skutkiem. Pogoń w tej rundzie jest w zbyt dużej rozsypce, ok Arce nie idzie najlepiej, ale ktoś kto ma w składzie tak dobrych zawodników musi pokonać drużynę z dołu tabeli, gdyż celem zespołu wciąż pozostaje zajęcie 4. miejsca.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Stomil Olsztyn over 1 2,11 zwrot
GKS na wyjazdach to komedia. Nie stracili bramki w tylko dwóch spotkaniach, z Płockiem(gdzie wyszedł im naprawdę dobry mecz, chociaż w 2 połowie Wisła miała sporo sytuacji) oraz z Flotą, gdzie też Flopa miała sporo sytuacji do strzelenia.
Stomil może nie jest bardzo bramkostrzelną ekipą, ale w 30 meczach strzelili 38 bramek. GKS na wyjazdach stracił 18 w 14 meczach. Jednak co warte odnotowania to obrona jako całość. Rywale GieKSy bardzo łatwo dochodzą do sytuacji bramkowych. Słabo bronią stałe fragmenty gry. Do tego GieKSa lubi uruchamiać obrońców na bokach co daje spore szanse do kontr. Wg. mnie kurs i linia do gry.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia @ DW pierwszej połowy 0:0 @ 2,62 Bet365 ⛔

Ktoś powariował z takim kursem bo 2,30 to maks na takie zdarzenie.
Arka jest ciągle przeceniana przez bukmacherów. To już nie ta sama ekipa co na początku sezonu gdzie w dwóch pierwszych spotkaniach żółto-niebiescy zdobyli 8 bramek. W ostastnich ośmiu rozegranych spotkaniach Gdynianie zdobyli łacznie JEDNEGO gola z akcji co najlepiej odzwierciedla ich postawę w ofensywie. Pod formą jest Renusz i Wojowski. Zabraknie Abbotta, a szanse występu może dostać młody Wardziński bowiem Szubert wypadł blado w miniony weekend. Nie wiadomo jak z Lomski. W meczu z Bytovią zrobił dwie akcje i to było by na tyle. Widać u fina braki spowodowane przewlekłą kontuzją kolana. Ława to cień zawodnika z jesieni. Zamiast ciągnąć grę, to ją zwalnia często rozgrywając piłkę .... do tyłu. Także Pogoń nie błyszczy w ofensywie. 24 bramki w 29 spotkaniach? Katastrofa. Poza Demianiukiem brak rażenia z przodu. Hiszpański tercet ofensywny to jakaś kpina nadająca się co najwyżej do klasy okręgowej (nie obrażając zawodników tam występujących).
Dla tych którzy jeszcze się wachają lekka statystyka, która dobitnie pokazuje jak wyglądają ostatnie mecze Arki do przerwy:
Bytovia -&gt; 0:0
Wigry -&gt; 0:0
Wisła P -&gt; 0:0
Chojniczanka -&gt; 1:1
Flota -&gt; 0:0
Nieciecza -&gt; 1:1
Miedź -&gt; 0:0
Widzew -&gt; 0:0
I dlatego do 18 meczowej nie dostali powołania Da silva czy Abbott.
Da Silva jest w 18 a Abbotta nie z powodu kontuzji. Inaczej grałby od pierwszej minuty. Szubert z lekkim urazem głowy (głębokie rozcięcie) dlatego Wardziński dziś prawdopodobnie od 1 minuty.
Dodatkowo:
Remis do przerwy @ 2,10 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom