>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Bundesligi + Zaległy (3.06 - 7.06.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-1 o 08.12.02.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Werder Brema - Eintracht Frankfurt

Werder budzi się w samą porę do walki o utrzymanie na przyszły sezon w Bundeslidze. Gospodarze nadal znajdują się 17 miejscu z 25 punktami, ale od bezpiecznej strefy dzielą ich 3 punkty. W ostatnim spotkaniu mieli 58% posiadania piłki, 2 strzały na bramkę, 8 rzutów rożnych i 78% celnych podań. Frankfurt w ostatnich trzech meczach stracił 9 goli, a zdobył 7. Klasyfikują się na 12 miejscu z 32 punktami. Siłą napędową dziś powinni być Hinteregger, Silva i Kostic. Drugi najlepszy strzelec Paciencia jest kontuzjowany. To jest mecz, w którym ciężko wytypować wygraną będzie to interesujące spotkanie, które może przebiegać w każdym kierunku. Werder na 13 meczów u siebie wygrał tylko 1, ale dziś potrzebują tego zwycięstwa dużo bardziej niż na Frankfurt i muszą zaryzykować grę ofensywną. Jeśli miałbym się kierować przeczucie to szedłbym w wyniki 1:2 2:1

Mój typ na spotkanie: over 2.5 1.76 ~ Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna , Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20.30
Spotkanie: Bremen - Frankfurt 0:3
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Zaległe spotkanie 24. kolejki Bundesligi, do Bremy przyjeżdża Eintracht, obie ekipy zaangażowane w walkę o utrzymanie, więc emocji nie powinno zabraknąć. Werder przez wielu już skreślony po porażce z Leverkusen w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek złapał wiatr w żagle i w 3 ostatnich spotkaniach zdobył 7 pkt i bardzo realnie włączył się w walkę o utrzymanie ligowego statusu. Frankfurt wystartował znacznie gorzej po tej przymusowej przerwie, najpierw zaliczył dwie porażki, zwrot nastąpił w spotkaniu z Freiburgiem, gdzie od stanu 1:3 w kilka minut doprowadzili do remisu 3:3, a w ostatniej kolejce pokonali pretendujący do gry w pucharach Wolfsburg. Ciekawą rzeczą jest, że Werder to najsłabsza drużyna w tym sezonie jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie, na 13 meczy tylko raz wygrali, 3 razy zremisowali i poniesli aż 9 porażek, bramki 9:30, natomiast Eintracht to najsłabsza ekipa jeśli chodzi o delegacje, na 14 rozegranych meczy na boisku rywala aż 10 razy wracali bez punktów do Frankfurtu, raz zremisowali i wygrali 3 spotkania, bramki 15:31. Po ostatnich wynikach widać, że oba zespoły nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i zapowiada się emocjonujące widowisko. Liczę na bramki z obu stron, bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu wydaje się remis, trochę niepokojące dla typu są trzy czyste konta Werderu w ostatnich spotkaniach, jednak Frankfurt po lockdown'ie w każdym spotkaniu notował btts oraz over, waga spotkania duża, gospodarze, którzy mają szansę wyprzedzić Fortunę, a przy wysokiej wygranej nawet opuścić strefę spadkową liczę, że rusza na przyjezdnych, goście nawet jak przegrywali z mocniejszymi rywalami to potrafili ukłuć rywala, dzisiaj tanio skóry nie sprzedadzą, bo przy ewentualnej porażce może zrobić się na prawdę nieciekawie.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Leipzig - Paderborn
Typ: Leipzig strzeli gola w obu połowach
Kurs: 1,49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Lipsk z Timo Wernerem na czele strzela gol na golem. Jest obecnie jedną z bardziej bramkostrzelnych ekip po przerwie spowodowanej koronawirusem. W trzech ostatnich meczach strzelili jedenaście goli i gonią Borussię w walce o wicemistrzostwo kraju (choć śmiem twierdzić, że w Lipsku znajdą się i tacy, którzy wierzą jeszcze w mistrzostwo). Podejmują dzisiaj najsłabszą ekipę ligi, choć co ciekawe - wcale nie tracącą najwięcej goli. A już na pewno nie tracą wiele na wyjazdach. 23 stracone bramki w 14 meczach to całkiem niezły rezultat - w całej lidze w delegacjach tylko siedem drużyn straciło ich mniej. Oznacza to cofanie się do defensywy po stronie Paderbornu i liczenie po cichu na remis bądź cudem wywalczone zwycięstwo. Ale nie z Lipskiem. Gospodarze wiedzą jak wygrywać z dzisiejszym przeciwnikiem - wszystkie cztery ostatnie bezpośrednie mecze wygrali, niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. W listopadzie na wyjeździe Lipsk strzelił piłkarzom Paderbornu trzy gole. Sądzę, że dziś także zaliczą co najmniej trzy trafienia. Aby typ wszedł, wystarczy po jednym golu po stronie Lipska w każdej połowie meczu.
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Freiburg - Borussia Moenchengladbach // jak myślałem o zwycięstwie Freiburga to zagrałem na różne :(
Freiburg powyżej 4.5 rzutów rożnych @2.08 forBet
Freiburg powyżej 5.5 rzutów rożnych @3.20 forBet


Na otwarcie kolejki Freiburg na własnym stadionie podejmie Gladbach. Mecz ten powinien być bardzo wyrównany czego nie odzwierciedlają kursy wystawione przez bukmacherów. Gladbach jest uznawany tutaj za faworyta, ale ich gra nie powala. Wiadomo, wygrali w ostatniej kolejce u siebie z Unionem z którym każdy chyba wygra, wcześniej remis z Werder na wyjeździe gdzie prezentowali się dość słabo oraz porażka z Leverkusen u siebie.
Freiburg po restarcie na własnym stadionie ma problemy, dwie porażki po 0-1 z Leverkusen oraz z Werderem. Nie grają źle, jednak brakuje im w wielu sytuacjach szczęścia lub lepszego wykończenia, jeżeli poprawią skuteczność to powinni powalczyć o pierwsze zwycięstwo po restarcie.
Skupiając się na rzutach różnych to Freiburg w meczach na własnym stadionie w tym roku nie pokrył tylko raz linii 5.5 rożnych. W dotychczasowych meczach po restarcie 6 różnych z Leverkusen i 7 z Werderem.

Eintracht Frankfurt - Mainz
Eintracht Frankfurt @2.08 forBet
Eintracht Frankfurt -1 @3.50 forBet


Eintracht wszystko co najgorsze ma już chyba za sobą, po słabych wynikach w tym roku byli zamieszani w walkę o utrzymanie. Jednak dwa ostatnie mecze i dwa zwycięstwa pozwoliły na bezpieczny dystans odskoczyć od strefy spadkowej. W przypadku wygranej w tym spotkaniu Eintracht odskoczy Mainz na 10 punktów, które w chwili obecnej zajmuję ostatnie bezpieczne miejsce.
Eintracht w środę pewnie pokonał 3-0 Werder Brema na wyjeździe oraz tydzień temu dość nieoczekiwanie Wolfsburg również na wyjeździe 2-1. Pokazali, że kryzys już za nimi i teraz w spotkaniu derbowym przeciwko Mainz powinni w końcu wygrać na własnym stadionie.
Mainz wydaje się być głównym kandydatem do spadku, patrząc na to jak słabo grają oraz jaki mają terminarz to będzie im ciężko utrzymać się w Bundeslidze. Nie wygrali nawet meczu z Unionem który grał całą drugą połowę w osłabieniu.
Na 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami Eintracht wygrywał 4 razy oraz raz wygrało Mainz. Do tego 3 razy wygrywali różnica przynajmniej dwóch bramek.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
kryszan010 kryszan010 ja mam wątpliwości co do Eintrachtu. Widziałem ten ich mecz z Werderem i poza wynikiem to ich zwycięstwo wcale nie było pewne. Pierwszą połowę zagrali baaardzo słabo, w drugiej już nieco lepiej, ale umówmy się, Werder jest słabiutki. A i tak przy 1-0 jakby Rashica lepiej rozegrał kontrę 5 na 2 to kto wie, jakby się to skończyło. Chwilę potem wejście Ilsankera i gol z rzutu rożnego i było po meczu. Tam całą grę robi Kostić i Rode, prawa strona nie istnieje, oby nie zagrał tam ten Traore. Inna sprawa, że to Mainz też jest raczej dość cienkie, wdziałem ich mecz z Lipskiem, jeśli Eintracht będzie miał siłę na nich siąść (z Werderem nie było takiej chęci) to powinno się obyć do problemu. Sam wrzuciłem typ na Eintracht do swojego tematu z typami, ale chciałem tu doprecyzować.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Leverkusen - Bayern
Powyżej 3.5 goli 1.85 E efortuna


Nie ma co się zbytnio rozpisywać, tylko trzeba grać bramki w tym spotkaniu. Po jednej i drugiej stronie maszynki do kręcenia overów, ostatnio Leverkusen zaliczył co prawda skromne 1:0 z Freiburgiem, ale tam już przed meczem Peter Bosz narzekał na zbyt krótki odstęp między meczami i wystawił troche rezerwowy skład od początku. Tutaj od początku ma wystąpić najmocniesza 11 z Bellarabim, Amirim czy Havertzem na czele. Aptekarze u siebie mega ofensywni, otwierają się bardzo szybko, a po drugiej stronie Lewy i spółka będą odpowiadali. Dla mnie sporo bramek tu będzie, zresztą Leverkusen walczy o top4, więc będzie walka o pełną pule.


Frankfurt- Mainz
Frankfurt powyżej 1.5 gola 1.75 E efortuna


W meczach Frankfurtu po przerwie spowodowanej wirusemm padło najwięcej goli. Ja tutaj gram minimum 2 bramki gospodarzy, bo nie dość, że Mainz gra słabo w obronie to na ten mecz wypada dwóch defensywnych graczy - Baku za kartki i Hack z powodu kontuzji. Dodatkowo trzeba dodać, że od 4 meczy w bramce gości gra młodziutki wychowanek bo podstawowy nabawił się kontuzji. Dodatkowo według bundesliga.com od początku Adi Hutter ma wystawić formacje 3-4-3, z dowoma nominalnymi napastnikami Dostem i Silvą, a wspierać ich ma kapitalny ostatnimi czasy Kostić. Ostatnio u siebie Freiburg zmietli, co prawda zremisowali, ale oddali w tym meczu aż 35 strzałow !!! Dla mnie te 2 gole gosodarzy do minimum.

Fortuna- Hoffenheim
Fortuna lub remis i powyżej 1.5 gola 1.85 forbet forbet


Fajna kombinacja na to spotkanie, tym bardziej, że popularne Wieśniaki ostatnio nie zachwycają. Tam połowa graczy w ataku jest kontuzjowana bo Belfodil, Kramaric i Adamyan, a do tego ostatnio wypadł im Larsen. Fortuna przegrała ostatnio z Bayernem, ale ich gra naprawde wygląda teraz dobrze, jest ten kapitalny Tommy, który ciągnie zespół. Tutaj musza pokusić się o pełną pule, przeciez są w strefie spadkowej, a po tym meczu zostaną im 4 mecze, w tym z Lipskiem o BvB.

Dortmund- Hertha
Druga połowa pow 1.5 gola 1.60 E efortuna


Hertha gra kapitalnie po przerwie i jest największym zaskoczeniem, Ibisevic pomimo swojego wieku, gra, wystawia się, bierze całą odpowiedzialność, nie dziwie się, że dla Piątka nie ma miejsca w wyjściowej 11. Najwazniejsza informacja to taka, że Hummels pauzuje za kartki, a więc jedyny środkowy obronca, według bundesliga.com ma go zastąpić Can... Obie druzyny lubia się rozkręcać po przerwie więc zagram minimum 2 bramki..
Ja tutaj zagram bramki, dodatkowo jakiś bts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
kryszan010 kryszan010 ja mam wątpliwości co do Eintrachtu. Widziałem ten ich mecz z Werderem i poza wynikiem to ich zwycięstwo wcale nie było pewne. Pierwszą połowę zagrali baaardzo słabo, w drugiej już nieco lepiej, ale umówmy się, Werder jest słabiutki. A i tak przy 1-0 jakby Rashica lepiej rozegrał kontrę 5 na 2 to kto wie, jakby się to skończyło. Chwilę potem wejście Ilsankera i gol z rzutu rożnego i było po meczu. Tam całą grę robi Kostić i Rode, prawa strona nie istnieje, oby nie zagrał tam ten Traore. Inna sprawa, że to Mainz też jest raczej dość cienkie, wdziałem ich mecz z Lipskiem, jeśli Eintracht będzie miał siłę na nich siąść (z Werderem nie było takiej chęci) to powinno się obyć do problemu. Sam wrzuciłem typ na Eintracht do swojego tematu z typami, ale chciałem tu doprecyzować.
Wiadomo, że mecze na wyjeździe i u siebie wyglądają zupełnie inaczej. Oglądałem mecz Eintrachtu z Freiburgiem który był właśnie we Frankfurcie i Eintracht gniótł niemiłosiernie Freiburg, ale przez błędy własne nie wygrali tego meczu. Chyba w tym meczu oddali coś około 40 strzałów i mieli masę niewykorzystanych sytuacji przez Andre Silvę, także jeżeli nie będą popełniać błędów w obronie to powinno być dobrze.
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Werder Brema - Wolfsburg
Typ: Werder over 1.5 kartek
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Obie ekipy przystapia do tego meczu z nieco innym nastawieniem. Werder ma noz na gardle i zajmuje miejsce w strefie spadkowej dlatego kazdy mecz jest dla nich bardzo wazny a kazdy punkt jest na wage zlota. Wolfsburg za to walczy zaciekle o europejskie puchary ale grupa poscigowa ciagle depcze im po pietach wiec takze musza sie spinac. Ja jednak ide w kierunku overu kartkowego gospodarzy. Wysoki kurs w Betssonie bo u innych bukow kurs na to zdarzenie to okolo 1.40 - 1.50. W kazdym z ostatnich meczow po przerwie a bylo ich jak dotad 5 pokrywali ten over. Ten kurs u tego buka wpadl mi w oko. Na inne mecze linie kartkowe i kursy pozabijane ale tutaj mozna to sprobowac pograc po wzglednie przyjemnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Borussia Dortmund - Hertha Berlin
Hertha powyżej 2.5 rzutów rożnych @ 1.62
Hertha powyżej 3.5 rzutów rożnych @ 2.58

Fortuna

Dzisiaj wieczorem przed nami dobrze zapowiadające się spotkanie. Borussia pomimo porażki z Bayernem nie składa broni i dalej musi walczyć o wicemistrzostwo. Hertha natomiast nas miło zaskoczyła. Chyba nikt się nie spodziewał, że ten zespół po przerwie wejdzie tak mocno w sezon ligowy. Skupiam się na rzutach rożnych Herthy, a linie i kursy wydają się być promocją. Przejdźmy najpierw do statystyk Herthy w ostatnich czterech ligowych spotkaniach jeśli chodzi o rzuty rożne:
Hoffenheim wyjazd - 5
Union dom - 4
Lipsk wyjazd - 7
Augsburg dom - 7
Dzisiejszy mecz do łatwych nie będzie należał, ale jeśli Hertha chce ugrać dla siebie korzystny wynik to musi tutaj zaatakować rywala. To wiąże się nie tylko z sytuacjami bramkowymi ale i również z stałymi fragmentami, a jednym z nich są rzuty rożne. Może zabrzmi to dziwnie, ale Hertha ma dalej szanse gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jeśli dzisiaj zagrają na swoim poziomie i bez obaw do rywala to obie linie powinny zostać pokryte.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Fortuna - Hoffenheim
14:30
Karny w meczu - 3.00 Bet365

Szybka i rzeczowa analiza bo brak czasu a mecz niebawem.
Obie drużyny są w czołówce klasyfikacji prokurowanych jedenastek.
Obie drużyny mają odmienne cele o które walczą.
Sędziuje Sören Storks który jest drugim sędzią w klasyfikacji dyktowanych karnych

Spore prawdopodobieństwo powodzenia zakładu
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Długoterminowo M'Gladbach lub Leverkusem lepsze od Lipska ?

Co sądzicie ?

(prośba o nieusuwanie pytania, jest zadane w temacie!)
Bundesliga to liga parodystów, oprócz Bayernu nie ma tam drużyny, która potrafiłaby utrzymać wysoki i równy poziom. Leverkusen nie istnieje w kreowaniu gry, opierają się wyłącznie na jednym graczu otoczonym jeźdźcami bez głów. W paru meczach mieli przynajmniej skuteczność, ale ostatnio to też stracili. Gladbach jest zwyczajnie za słabe. Brak klasowych drużyn sprawia, że są tak wysoko. Ogólnie konkurencja w Bundeslidze jest mizerna, Bayern może sobie tracić punkty kiedy chce a i tak robi mistrza bez najmniejszego problemu. Lipsk to dowiezie pomimo momentami braku jakości i debilnych zachowań niektórych graczy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bundesliga to liga parodystów, oprócz Bayernu nie ma tam drużyny, która potrafiłaby utrzymać wysoki i równy poziom.
Tak jak we Francji czy gorzej czy lepiej ? Ja uważam, że jednak różnica pomiędzy PSG, a resztą jest większa niż między Bayernem a resztą, ale generalnie masz rację... Chyba najmniejsze różnice ze wszystkich topowych lig są w Anglii.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Werder - Wolfsburg 0:1 (3-3 żk)

powyżej 4,5 kartki, @2,15 Unibet
powyżej 5,5 kartki, @3,65 Unibet

Pierwsze niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bremy przyjeżdża wciąż walczący o udział w Lidze Europy Wolfsburg, gospodarze natomiast walczą o to, żeby w przyszłym sezonie nadal występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Werder po wznowieniu ligi radzi sobie lepiej niż przed zatrzymaniem, w 5 meczach zdobył 7 punktów, 2 wygrane, 2 przegrane i remis i wciąż ma szansę przynajmniej na zajęcie miejsca gwarantującego baraże, goście również grają w kratkę, po starcie zaliczyli po 2 porażki i 2 wygrane, obie w delegacji. Można powiedzieć, że zarówno dla jednych, jak i drugich to mecz o życie, dlatego postanowiłem zagrać w tym meczu na kartki, niestety nasi bukmacherzy mają w ofercie typy tylko na żółte kartki, więc taki podaję do konkursu, osobiście gram na over ogólny kartek. W dotychczasowych spotkaniach po wznowieniu ligi Werder kolejno "zbierał" 2żk, 2żk i 1cz za 2 żółte, 2żk, 2żk i 2żk, natomiast Wolfsburg 3żk, 4żk i 1cz bezpośrednia, 3żk i 4żk. Patrząc na rangę spotkania liczę, że walki nie zabraknie, nikt nie będzie odpuszczał i sędzia będzie miał wiele okazji do indywidualnego upominania zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom