>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Budesligi

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
SV Werder Bremen - Alemannia Aachen 1,30 4,60 10,00
VFB Stuttgart - FC Bayern München 2,70 3,20 2,50
Bayer 04 Leverkusen - FC Nürnberg 2,00 3,30 3,60
Eintracht Frankfurt - VFL Bochum 2,00 3,30 3,60
FC Schalke 04 - Energie Cottbus 1,35 4,40 8,60
Hertha BSC Berlin - Borussia Dortmund 2,05 3,30 3,45
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1,85 3,30 4,20
Hamburger SV - FSV Mainz 05 1,65 3,50 5,20
Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach 1,75 3,40 4,60


Werder - Aachen
typ 1 kurs 1,35 / handicap 0:1 kurs 1,80


Wiadomo, Werder to werder walczy o mistrzostwo Niemeic z Schalke , Stuttgarde, Bayernem. Juz dzisiaj moga sobie zapewnic 1. lokate jezeli wygraja. Nie zwrocilbym uwagi na ten typ z handicapem, ale dowiedzialem sie iz w druzynie Aachen jedzie tylko 16 zawodnikow, wielu z nich to bardzo mlodzi zawodnicy poniewaz w druzynie Aachen zabraknie az 7 podstawowych zawodnikow: 1. Plasshenrich 2. Szilárd Nemeth , 3.Stephan Straub 4. Emmanuel Krontiris 5. Sascha Roesler 6.Laurentiu Reghecampf 7. Vedad Ibisevic. Wyobrazacie sobie co z nimi zrobi Werder u siebie? Bez tych zawodnikow nie widze innego wyjscia jak wysoka wygrana Werderu.


Powodzenia, ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To może ty napisałbyś co o nich sądzisz....

Nie wiedziałem o problemach Aachen, ale jeśli rzeczywiście mają taki zdekompletowany team to warto to handi puścić ????

Ciekawe na pewno jest spotkanie w Leverkusen, bo Nurnberg w ostatni meczu (puchar z Eintrachtem) zagrał naprawdę wyśmienicie i 4:0 było najmniejszym wymiarem kary dla Frankfurtu. W ataku bardzo dobrze radzi sobie młody Rosjanin, Saenko. Kusi mnie typ na Nurnberg, ale Bayer u siebie chyba nie odda 3 pkt... No nie wiem, może remis :p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja dzis zastanawiam sie dosyc moco na Stuttgartem.Bo bayern an wyjazdach gra raczej przecietnie ,do tego jest u nich troche braków .Kus na gospodarzy 2.85 naprawde bardzo fajny.W tym meczu mozna by choc pomyslec nad 1x.To jest taka ciekawa dosyc propozycja.Potem moze opise to jaos ciekawiej i lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom