>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30$ i 5$ free

M 15

maja81szn

Użytkownik
Mam nadzieje ze moge to napisać, nie gram w pokera, ale trafiłem na coś takiego to może kogoś zainteresuje:
informacja z innego forum http://www.bonus-site.com 5$ i 30$ za darmo na pokera. W przypadku 30$ trzeba wysłac maila ze swoim aliasem w inter poker i po pewnym czasie otrzymuje sie depozyt na konto.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
nawet wiem z ktorego forum to info (nie polskie) promocja faktycznie istnieje tylko ze jak znajomy sie tam rejestrowal to nie prosili o skan dowodu przy bonusie 30$ a kase dostawalo sie na nastepny dzien widac zaszly zmiany
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Before register, read terms and conditions of the promotion.

1. 30$ no deposit promotion is sponsored by bonus-site.com.
2. You have to be new in Inter poker.
3. Fundus will be deposited into Your account in 72 hours.
4. Bonus-site.com have rights to close promotion without giving an explementation.
5. 30$ no deposit bonus is not valid for profesional players.
6. Only one account for one ip is valid, Only one account for one household is valid.
7. To withdraw the money You have to collect 200 racked hands (1 racked hand = 0.25 taken in rake).
8. After register You have to register on our website and send email to [email protected] with your nick name in Interpoker.
9. Players from China, Poland and Turkey have to sent scan of id (both sites).
10. Players from USA can not get theirs 30$ no deposit bonus
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
widzisz mazaq takie zycie i ja nawet wyslalem im te skany niech maja i co z tego skoro mail na kroty trzeba to wyslac nie istnieje ???? ???? a tak wogole to doborowe towarzysrwo chiy turcja i my ????
 
D 0

devsiok

Użytkownik
Najwyrazniej wszystko juz im dziala w poniedzialek w nocy rejestrowalem sie w inter poker potem na ich stronce wyslalem im skan dowodu i dostaem kase na mb.

http://www.topdach.szczecin.pl/1/xxx.jpg

A teraz jak to przebiega: zarejestrowalem sie z ich stronki a na nastepny dzien przyslali mi kase na mb (kase wysylaja na maila podanego przy rejestracji) i kazali mi wplacic na interpoker. Co ciekawe na stronie nie maja zadnego referala wiec nie wiem jaki maja w tym interes ze rozdaja kase (moze podaja do interpoker usera ktorego podalismy przy rejestrac) ale wazne ze dostalem pare zielonych i po powrocie z pracy sobie pogram.
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
na razie moge tylko potwierdzic ze w koncu mail dziala do nich wiec wyslalem wszystko na maila i teraz czekam zobaczymy co bedzie!!!!!
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
a mieliście problem że za mało miejsca do wpisania maila? bo mnie się nie mieści cały adres;/

a czy w tym gdzie 5 dolców dają to jakis kod promocyjny trzeba wpisać czy nie?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Cos mi sie to nie podoba ta strona jest w polsce (zobaczcie jak klikacie na dole na pasek przeladowuje sie na strone o koncowce pl) wydaje mi sie, ze ktos sobie poprostu stworzyl stronke po to by powyciagac dowody od polakow, juz sama lista krajow, ktore musze przyslac dowod smierdzi
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
no niezle ja sie nacialem za bardzo sie podniecialem, zobaczymy ale jak co bedzie nie tak to winny jestem sobie za glupote sie placi!! zobaczymy
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Najwyrazniej wszystko juz im dziala w poniedzialek w nocy rejestrowalem sie w inter poker potem na ich stronce wyslalem im skan dowodu i dostaem kase na mb.
Hmm.. ciekawe, ciekawe.. bo akurat z MB Inter Poker.. nie współpracuje.. Nie ma takiej opcji wpłaty :grin: Jesteś.. oszustem, masz coś z tego, czy po prostu.. lubisz się chwalić?

A swoją drogą.. jeśli jakiś jelonek ma nadzieję, że na te wyłudzone tutaj skany załapie się jeszcze gdziekolwiek na jakąś promocję, to.. d.. z niego, nie kombinator ???? Chłopie.. jak ktoś szuka kasy w takim.. g..ym promo, to znaczy, że.. dawno juz we wszystkich sensownych.. papiery spalił ???? Nie ten adres :jezora:
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Najwyrazniej wszystko juz im dziala w poniedzialek w nocy rejestrowalem sie w inter poker potem na ich stronce wyslalem im skan dowodu i dostaem kase na mb.
Hmm.. ciekawe, ciekawe.. bo akurat z MB Inter Poker.. nie współpracuje.. Nie ma takiej opcji wpłaty :grin: Jesteś.. oszustem, masz coś z tego, czy po prostu.. lubisz się chwalić?

A swoją drogą.. jeśli jakiś jelonek ma nadzieję, że na te wyłudzone tutaj skany załapie się jeszcze gdziekolwiek na jakąś promocję, to.. d.. z niego, nie kombinator ???? Chłopie.. jak ktoś szuka kasy w takim.. g..ym promo, to znaczy, że.. dawno juz we wszystkich sensownych.. papiery spalił ???? Nie ten adres :jezora:
???? dla Ciebie, skasować temat, zglosic gnoja za wyłudzanie dowodów.
 
Do góry Bottom