>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30 Euro Tobet

zomber 9

zomber

Użytkownik
W sierpniu powraca wielka piłka!

Na naszym krajowym podwórku sezon piłkarski już rozpoczęty, a już niedługo zacznie grać cała Europa! Chcemy, żebyś był dobrze przygotowany na zbliżającą się falę futbolowych emocji i dlatego oferujemy 100% Reload Bonus aż do €30 ważny tylko do 15 sierpnia! Gdy dokonasz następnej wpłaty, wpisz w polu promocyjnym hasło: AUGUST30, a bonus znajdzie się na Twoim koncie w kilka minut!

Oferta jest limitowana i przeznaczona tylko dla adresata tego newslettera!
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Regulamin:


  1. Maksymalna kwota bonusu 100% wpłaty wynosi 30 EUR.
  2. Bonus 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
  3. Bonus 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
  4. Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie promocji, czyli w dniach 02.08.2011 – 15.08.2011.
  5. Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej powiadomieni odnośnym e-mailem
  6. Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.

Chyba dość w mairę korzystne warunki wg mnie, biorąc pod uwagę bonus.. A ze w przyszłych tygodniach bedzie co grac to sie chyba skusze ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Obrót oczywiście na treblach, także jak dla mnie średnie warunki, ale w obecnych czasach bonus reload 100% do 40 euro to mimo wszystko dobry bonus.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
UMIESZ CZYTAC??? w regulaminie nic nie pisze o żadnym treblu ????
Też się ucieszyłem, że nie jest napisane o tych treblach nic, ale ostatni punkt regulaminu mnie zmartwił:
&quot;6. Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.&quot;
Czyli pewnie obrót liczy się tylko przy treblach...:-(
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Sugerowałem się ostatnim punktem regulaminu w którym jest zapis o treblach. Jeżeli policzyło to wystarczy się tylko z tego cieszyć, bo łatwiej idzie obracać.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja się zastanawiam czy jeśli nie otrzymałem e-maila o promocji, to czy mogę jednak z niej skorzystać? Wpisałem w polu &quot;kod promocyjny&quot; AUGUST30 i wyskoczyło mi, że kod promocyjny poprawnie zarejestrowany. Czy to znaczy, że jak wpłacę kasę to dostanę bonus?
 
C 3

cammel

Użytkownik
nie. ja tez wpisalem z wczesniejszej promocji kod odnosnie 1 euro i tez mi wyskoczylo ze zostal zarejestrowany , ale bonus sie nie pojawil ;-) . Poza tym tam pisze ze tylko dla tych co zamowili netsletter ;)
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Z ostaniego bonus korzystałem i nie musiałem grać trebla (choć przeważnie wcześniej tak było), więc na 99,99% nie trzeba trebla. Zreszta mozna to latwo sprawdzic, stawiając probnie pare zloty na singla 1,80 i sprawdzic czy odliczylo w zakladce ZABLOKOWANE SRODKI.
EDIT: Pardon byq86, ślepy jestem ???? odpowiedź już jest.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
już obróciłem i zlecona wypłata
grałem tylko single na live i wliczały się do obrotu
a jak ktoś nie ma pewności to tak jak napisał kolega wyżej
wszystko można sprawdzić
moje konto- szczegóły środków zablokowanych-najechać myszką na tą opcje i wyświetli ile zostało do obrotu
tylko ta opcja czasami jest aktualizowana po kilku minutach więc bez nerwów
 
cock 756

cock

Użytkownik
Błyskawicznie dodany. Tylko dziś trzykrotnie obrócony. Rewelacyjne warunki. Oby więcej takich akcji - &quot;lubię to&quot;.

✅ dla Tobet.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Obrót dotyczy tylko bonusu, czy kwoty wpłaconej też ? załóżmy, że wpłacam 120 zł dostaję drugie 120 i gram tylko bonusem. W razie niepowodzenia wypłacam kasę, którą wpłaciłem. Dobrze to rozumiem?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Obrót dotyczy tylko bonusu, czy kwoty wpłaconej też ? załóżmy, że wpłacam 120 zł dostaję drugie 120 i gram tylko bonusem. W razie niepowodzenia wypłacam kasę, którą wpłaciłem. Dobrze to rozumiem?
a potem się dziwić że nas ograniczają lub blokują przy fajnych promocjach.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Błyskawicznie dodany.
To dziwne, ja wczoraj wpłaciłem 125pln, wpisałem kod AUGUST30 i do tej pory bonusu nie dopisali. Oczywiście maila dostałem. ⛔dla tobet

Napisałem do nich wcześniej i dopiero teraz dopisali, więc jak komuś nie dopisze od razu, napiszcie im maila.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Bonus 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym
Rozumiem, że np w dublu kursy mogą być niższe niż 1,80? Czy każdy z zakładów musi być powyżej? Z góry dzięki za info.
 
Do góry Bottom