>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30 euro do Virgin Poker

D 0

denas

Użytkownik
Rejestrujemy się na:

[URL='http://www.bankrollmob.com/']http://www.bankrollmob.com/[/URL]

Po rejestracji wchodzimy w Bankrolls

WYbieramy Virgin Poker(jest tez dostepnych dla Polakow kilka innych pokerroomow)

Klikamy na request

Sciagamy ich soft

Rejestrujemy się i koniecznie zapamiętujemy swoj username!

Nastepnie na stronie bankrollmob klikamy na request.

I wpisujemy username z Virgin Poker

Wazne jest aby sciagnac soft z tej strony bankrollmob i podac prawidlowy username.

W razie pytan sluze wszelka pomocą.

Bonus:

Otrzymujemy 10 euro, a nastepne 20,po zarobieniu 60 punktow.
Po zrobieniu 60 puntkow,otrzymujemy rowniez wejsciowke do:

BankrollMob Free Airmiles Tournament where 3 x 50,000
Virgin Atlantic Flying Club Packages will be up for grabs!

Powodzenia ???? Na bonus czeka sie od 2 do 4 dni
 
E 0

elpayaso

Użytkownik
nie moge uzupelnic informacji w moim profilu, okna dotyczace adresu sa nieaktywne:kwasny4565: czy ma ktos podobny problem i wie jak to rozwiazac?
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
nie moge uzupelnic informacji w moim profilu, okna dotyczace adresu sa nieaktywne:kwasny4565: czy ma ktos podobny problem i wie jak to rozwiazac?
ja dałem ze chce wplacic depozyt i okienka z dopelnieniem danych same sie wyswietliły ????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam pytanko do was ????

Jezeli zrobiłem tak , ze wszedłem poprzez bankrollmob sciagnałem program i w programie kliknalem new account i przeszło mi automatyczne na stronke z rejestracja to dobrze ???

Czy moze trzeba wejsc odrazu kliknac now register ze stronki , zrobic konto , a pozniej sciagnac program ???

Czy to ma cos do znaczenia ???? ???
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Mam pytanko do was ????

Jezeli zrobiłem tak , ze wszedłem poprzez bankrollmob sciagnałem program i w programie kliknalem new account i przeszło mi automatyczne na stronke z rejestracja to dobrze ???

Czy moze trzeba wejsc odrazu kliknac now register ze stronki , zrobic konto , a pozniej sciagnac program ???

Czy to ma cos do znaczenia ???? ???
wydaje mi sie ze to nie ma znazcenia, ważne żeby pozniej podać dobry nick z Virgin Poker:spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
zapewne nie wypelniles danych w pokerze., jezeli tak to:

https://www.virgingames.com/MyAccount/

zaloguj sie, kliknij na &#39;deposit&#39; i wypełnij pola z gwiazdką.

pozniej mozesz odpisac na maila, ktorego dostales z bankrollmob, zeby jeszcze raz rozpatrzyli prosbe o bonusa.
masz rację bludek, mi też przysłali meila że muszę uzupełnić dane bo też tego nie zrobiłem, i wysłałem im meila aby mi przyznali bonus !
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Zmieniło mi się na ten status ???? Delayed - Could be daily limit was reached so will try your request next day, or perhaps an error we need to fix, etc. Basically there&#39;s not much for you to do, than wait a bit longer.
Kuma ktos o co biega ??? to zle czy dobrze??? :spokodfhgfh:
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
albo limt dzienny wykorzystany i dostaniesz jutro albo maja jakis error i musza to sprawdzic....izi ???? ja mam od nich jedna oferte delayed mimo iz dostalem kase jakies 6 mcy temu:p
 
S 0

stomilek

Użytkownik
dobra zrobilem tak jak powiedzialem nietrzeba tam wpisywac zadnych kodow bonusowych tylko teraz czekac na kase tak??czekam juz 2 dzien jak bedziecie mieli to mowcie pozdrawiam i zycze powodzenia w pokerze;p dzieki za pomoc
 
Do góry Bottom