>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 spiny w betsafe

L 0

luke1985

Użytkownik
Dajemy ci 3 darmowych spinów w naszym Kasynie!!

My w Betsafe.com dołożymy starań, aby piątek 13-go okazał się twoim szczęśliwym dniem! 3 darmowych spinów czeka na twoim koncie do wykorzystania w grze Devil’s Delight, lub Excalibur – wybór należy do ciebie.

Czy mogłoby być to prostsze? Nie musisz wpłacać depozytu, czy robić cokolwiek innego – po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do wymienionych gier.

Powodzenia!
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
wie ktos gdzie tam sie przelewa z kasyna na zakłady? ???? i jaki jest bonus, ew. gdzie sprawdzic obrot ;]

juz zobaczylem, obrot 35x chyba ale tylko na slotach? :| bo na BJ nie idzie. a mozna nadwyzke przelac?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
CZego ja na zadnycm kasynie nie mam szczescie...
Kiedyś Ci się uda ^^ Sam traciłem już wiarę w jakiekolwiek zwycięstwo po mojej świetnej passie w porażkach, aż kiedyś się udało :jezora: W Bossmedia najlepiej spróbować, ale tych promocji no deposit jak na lekarstwo. Pozostaje jeszcze zawsze Rival ????
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Gdyby ktoś pytał to nadwyżke można przelać i bonus nie znika ???? sprawdziłem to na Sobie i wiem że działa ???? Pozdrawiam
ja jakoś nie mogę przelac nadwyzki:
napisane mam: kwota przekracza twoj balans, a wygralem 1 euro ze spinów, a potem doszedlem do 3 w black jacku...

edit: A jednak teraz mogę, dziwne heh
 
Do góry Bottom