>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3 Runda Eliminacji LM!

Status
Zamknięty.
P 0

pilkarzysta

Użytkownik
Wprowadziłem korekty do mojego kuponu i ostatecznie wygląda on tak (już postawione ???? ) profesjonal:

Salzburg - Valencia 02
Lewski S. - Chievo 10
CSKA M. - Ruzemberok 1
Milan - Crvena Zvezda 1
Galatasaray - M.Bolesl. 10
Dynamo Kijów - Fenerbahce 10
Liverpool - Mac.Hajfa 1
Lille - Rab.Skopje 1

stawka: 50pln
ewk: 245pln

P.S. FC Kopenhaga - Ajax i Hearts - AEK Ateny tych nie brałem pod uwagę (wg mnie każdy wynik jest możliwy)
 
adis 0

adis

Użytkownik
Galatasarayna 1X mądra decyzja :!: co do reszty tez spox. uwarzałbym na salzburg bo to dobra druzyna i u siebie w lidze robii spore zamiszanie co do reszty tez spox
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wprowadziłem korekty do mojego kuponu i ostatecznie wygląda on tak (już postawione ???? ) profesjonal:

Salzburg - Valencia 02
Lewski S. - Chievo 10
CSKA M. - Ruzemberok 1
Milan - Crvena Zvezda 1
Galatasaray - M.Bolesl. 10
Dynamo Kijów - Fenerbahce 10
Liverpool - Mac.Hajfa 1
Lille - Rab.Skopje 1

stawka: 50pln
ewk: 245pln

P.S. FC Kopenhaga - Ajax i Hearts - AEK Ateny tych nie brałem pod uwagę (wg mnie każdy wynik jest możliwy)
No ziomek chyba oszalałes albo masz 7 lat :wink: Jak mozesz grac tyle spotkac na jednym kuponie za 50zł. Nie wiesz ze w kazdej kolejce sa niespodzianki nie mogles zrobic dwa kupony po 25zł chociaz?!Kupona na pewno wygląda eleganco....zycze Ci szczescia bo stracic 50zł nic przeyjemnego
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No ziomek chyba oszalałes albo masz 7 lat Jak mozesz grac tyle spotkac na jednym kuponie za 50zł. Nie wiesz ze w kazdej kolejce sa niespodzianki nie mogles zrobic dwa kupony po 25zł chociaz?!Kupona na pewno wygląda eleganco....zycze Ci szczescia bo stracic 50zł nic przeyjemnego
Także myśle że dałeś za dużo spotkań, ale możliwe że ci się poszczęści i ci kupon wejdzie. Uważałbym głównie na Salzburg ponieważ jest to dobra, bogata drużyna i gra dobrze w swojej lidze. Może jednak wejdzie poniewaz kupon jest dobry, tylko jak się ma tyle spotkań jest duża możliwość że będzie jakaś niespodzianka i ci nie wejdzie.
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Ja ostatnio zagrałem 11 spotkań na BAH i wszystkie weszły,a były to mecze 2,3 lig ????
Za chyba 4 zł postawiłem,niestety system 6 z 11 bo nie sądziłem że wogóle coś wejdzie...ale i tak się cieszę bo wygrałem 50 zł :] -kto chce zobaczyć screen pisać na PW ????

O to moje analizy:
Shakhtar Donetsk - Legia Warszaw:
Czyli zacznijmy od Polaków.Wiele analiz mogliście przeczytać w oddzielnym temacie więc będzie to krótka ale treściwa analiza 8) .

Drużyna z Ukrainy w którą pewien &quot;bizmesmen&quot; władował bardzo dużo pieniędzy powoli staję się coraz lepszą drużyną.Już na tym poziomie mogłaby walczyć z najlepszymi drużynami świata.Niektórzy twierdzą że liga Polska jest mocniejsza od Ukrainskiej niech lepiej się zastanowią co oni piszą...Czy nasza liga jest taka bogata??Czy nasze zespoły mają tyle pieniędzy??Czy nasza liga ma takie dobre drużyny??Wiadomo portfele nie grają,jednak w tej fazie rozgrywkowej to zasobność portfela liczy się najbardziej...bo im większy budżet tym lepsi piłkarze im lepsi piłkarze tym więcej zwycięstw.Zdecydowanie jestem tu za drużyną z Ukrainy,no cóż ja nie jestem patriota idiota(choć byłem 10 zł Polska-Niemcy na Polskę,wiem że głupio ale coś mnie wtedy ciągneło żeby zainwestować w Polskę...zresztą nieważne)i tutaj nawet nie polecam się zabezpieczać a zagrać 1 można także zagrać over 2.5 bo jak wiadomo Szachtar lubi strzelać :] ;Nie polecałbym grać wynik po pierwszej połowie ponieważ wiadomo jak to jest z Legią może jakiś wolny się przydażyć i padnie gol...Pamiętajmy także że bukmacherzy żadko się mylą a zobaczmy jaki kurs przygotowali na Polską drużyne...


CSKA Moscow - Ruzomberok
Rosyjska liga z roku na rok jest coraz mocniejsza,coraz to lepsi piłkarze są do niej kupowanie,coraz większe pieniądze w nią wkładane.W najbliższym czasie będzie to najlepsza liga na świecie.Już teraz Rosjanie doruwnują najlepszym ligą świata.I Rosjanie raczej nie pozwolą sobie na to żeby ich zespół odpadł w III rundzie EL.do ligi mistrzów...O ich przeciwniku można powiedzieć niewiele,tylko tyle że pod każdym względem odstają od mistrza Rosjii.

Levski Sofia - Chievo Verona
Jeden z najciekawszych meczów dziś.Levski Sofia to mistrz Bułgarii który jest w świetnej formie.Chievo to drużna która dostała się do tej rundy dzięki aferom korupcyjnym.Skład zbierany na biegu,przerwane urlopy itd. nie wróża najlepiej.Mistrz Bułgarii to także mistrz własnego boiska,drużna z Włoch powinna zostać dotkliwie zgnieciona bo nie potrafi grać na wyjazdach.A kursik pokaźny :]
 
adis 0

adis

Użytkownik
7&#39; Levski 0 - 0 Chievo
Mecz trwa 6&#39; Galatasaray 0 - 0 Boleslav
Mecz trwa 49&#39; Shakhtar 1 - 0 Legia Warszawa
Mecz trwa 71&#39; Lille 3 - 0 Rabotnicki
Mecz trwa 81&#39; CSKA 2 - 0 Ruzomberok
Mecz trwa 81&#39; Dynamo Kijów 2 - 1 Fenerbahce

Jak masz zamiar dawać wyniki &quot;live&quot; :)roll ???? to edytj posta, a nie piszesz post pod postem... / benek_16
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Austraia Wiedeń vs Benfica Lizbona (1 połowa) 1:1 ✅

CSKA Moscow vs Ruzomberok 3:0 ✅

Galatasaray vs M Boleslav 5:2 ✅

Lille vs Rabotnicki 3:0 ✅


AC Milan vs R.S. Belgrad 1:0 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom