>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3 Runda Eliminacji LM!

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zestaw par:

August 8

20:45 Austria Vienna (Aus) ? - ? Benfica (Por)

21:05 Dinamo Zagreb (Cro) ? - ? Arsenal (Eng)

August 9

18:00 CSKA Moscow (Rus) ? - ? Ruzomberok (Slk)

18:00 Dynamo Kyiv (Ukr) ? - ? Fenerbahce (Tur)

18:00 Lille (Fra) ? - ? Rabotnicki

18:30 Shakhtar Donetsk (Ukr) ? - ? Legia Warsaw (Pol)

19:30 Galatasaray (Tur) ? - ? Mlada Boleslav

19:30 Levski Sofia (Bul) ? - ? Chievo (Ita)

20:15 Liberec (Cze) ? - ? Spartak Mosc. (Rus)

20:30 FC Copenh&#39;gen (Den) ? - ? Ajax Amsterd. (Hol)

20:30 Hamburger SV ? - ? Osasuna

20:30 Standard Liege (Bel) ? - ? Steaua B&#39;rest (Rom)

20:45 AC Milan (Ita) ? - ? Red Star Belg. (S&amp;M)

20:45 SV Salzburg ? - ? Valencia (Spa)

21:05 Liverpool (Eng) ? - ? Maccabi Haifa (Isr)

21:45 Hearts ? - ? AEK Athens (Gre)

Zapraszam do typowania!!! ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dinamo Zagreb - Arsenal
Dynamo Zagrzeb w poprzednim sezonie zwycieżyło lige ,deklasując rywali.W przeciągu całego sezonu przegrali raz i zremisowało dwa razy na własnym stadionie.Nowy sezon zaczeli bardzo dobrze:
2006-07-29 DINAMO ZAGREB - SLAVEN BELUPO 1-0
2006-08-04 DINAMO ZAGREB - SIBENIK 4-3
Drugą runde kwalfikacyjną przeszli bez problemy zwycieżając 1-4 i 5-2.
Arsenal jest faworytem do awansu podkreśla to sam trener Dynama że jego drużyna gorzej nie mogła trafić.W tym oknie transferoym Arsenal nie dokonał duzych wzmocnieć jedynie Tomasz Rosicky przyszedł na Emirates Stadiun.Z drużyny odeszli Robert Pires Denis Berkamp,Ashley Cole.Na urazy nażekaja: Clichy,Ljunberg,Senderos.W dzisiejszym meczu napewno nie zobaczymy najwiekszej gwiazdy londyńskiego kluby Thierriego Henry,który odpoczywa po zakończonych MŚ oraz zawieszonego za czerwoną kartke w finale LM z Barceloną Jensa Lehmana.Mimo tych osłabień The Gunners powini sobie poradzić z mistrzem Chorwacji.Nie wyobrażam sobie LM bez Arsenalu.W przedsezonowych sparingach Arsenal wypadł świetnie.Strzelali wiele goli i odnosili przekonywujące zwycięstwa.Ostatni mecz z AZ Alkmar Arsenal wygrał 3-0 po golach Gilberto Adebayora i Van Persiego.

Ryzykowny typ:2 1,65 BAH
Bezpieczny typ:X2 1,12 BAH
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja twierdze, że Arsenal tego nie wygra...dopiero u siebie może przesądzą o awansie... na wyjeździe nic nie zrobią... Dinamo jest mocne!!

Najciekawsza para; Dynamo Kijów - Fenerbache!! Co to będzie za mecz!! Obie drużyny miażdzą rywali!! Szkoda że na siebie trafili!!
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Lubię 3 rundę kwalifikacyjną LM ze względu na stawki meczu awans do fazy grupowej . A oto kilka meczów które najbardziej mnie interesują
▶ Liberec (Cze) : Spartak Mosc. (Rus)
Chciałbym by Spartak Moskwa przegrał i odpadł z Ligi mistrzów za karę bo przez nich niemal zbankrutowałem ???? .
▶ SV Salzburg Valencia (Spa)
Żal mi SV Salzburg dla mnie to ciekawa drużyna która śmiało mogłaby namieszać w LM lecz niestety nie poradzi sobie z Valencją . Myślę ze Salzburd w pucharze Uefa będzie czarnym koniem tak jak rok temu Steaua Bukareszt (Rom)
▶ Shakhtar Donetsk (Ukr) ? - ? Legia Warsaw (Pol)
Liczę na Legię choć nie postawiłbym na nią pieniędzy.
▶ Hearts ? - ? AEK Athens (Gre)
Hearts drużyna która przeciwstawiła się Glasgow i zmieniła tradycje ligi szkockiej w której drużyny ze stolicy zajmowały 1 i 2 miejsca co strasznie nudziło. Hearts powinno uporać się z AEK i awansować do LM .
▶ . Standard Liege (Bel) ? - ? Steaua B&#39;rest (Rom)
W klubowym rankingu UEFA Rumunia zajmuje 9 miejsce . Awans do LM przypieczętował by 2 miejsca dla Rumuni w kwalifikacja lub nawet 1 pewnym w LM . Sporo pieniędzy w poprzednim sezonie Rumuni musieli zarobić za awans do ½ pucharu Uefa , czy wykorzystali je mądrze np. do wzmocnień czy też wyprzedali pół składu tego nie wiem ale życzę Rumuną awansu
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
▶ Red Bull Salzburg - CF Valencia
Jak dla mnie faworyt Valencia może mieć spore problemy z rozpędzonym Salzburgiem. Drużyna Austriacka zaczęła nieźle sezon 3-1-0 i bilans bramkowy 10:2. Valencia jeszcze jest przed sezonem, a na wyniki spotkań towarzyskich niewarto patrzeć. W zeszłym sezonie grali różnie i potrafili przegrać z dużo słabszą drużyną. Na wyjeździe nie sprostają Austriakom.
Jak dla mnie: 1-2,90

▶ Standard Liege - Steaua Bucuresti
Jak gra Standart początek sezonu to już chyba każdy zauważył. Dwie przegrane w lidze muszą odbić się na morale drużyny przed el. ligi mistrzów. Steaua to rewelacja pucharu UEFA z zeszłego sezonu. Myślę że są w stanie przejść do fazy grupowej LM. W pucharze UEFA pokonywali drużyny lepsze niż Standart.
Jak dla mnie: 2-2,90

▶ Levski Sofia - Chievo Verona
Na Chievo w zeszłym sezonie przejechałem się nie raz. W tym meczu Levski stoi przed wielką szansą na awans bo teoretycznie powinni trafić na lepszego rywala z ligi włoskiej. Drużyny z Bułgarii i Rumunii to silne ekipy i mogą narobić trochę zamieszania w europejskich pucharach.
Mój typ: 1-2,40

Typ z analizą są ryzykowne ale kursy zachęcające. Myślę że te typy mają spore szanse powodzenia.

Oprócz tego bez głębszych analiz chyba warto postawić:
Zawsze silny u siebie Milan,
Bogaty klub CSKA Moskwa który spokojnie powinien ograć słabo grający Rużomberok,
Galatasaray który bez problemów powinien wygrać z wicemistrzem Czech,
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Austria Vienna (Aus) ? - ? Benfica (Por)

Widze, ze boicie się analizować te spotkanie...to jedna z najciekawszych par i wszytko może sie zdarzyć ???? Jednak te spotkanie bedzie leciało na żywo w Polscie Sport wiec trzeba obstwić, zeby sie fajnie oglądało;)

Austria w ostatni weekend jedynie zremisowała na wyjezdzie w składzie z Milą z FC Wacker 1:1, wiec dzisiejsze spotkanie bedzie pierwsze przed własna publicznością&lt;motywacja&gt; Jak wiadomo zespół z Porrugalii jeszcze nie zaczoł sezonu i jedgo forma jest wielka niewiadomoą, w spotkanaich sparingowych prezentowali się średnio...tutaj gospodarze w 1 meczach chca zrobic sobie zaliczke przed wyjazdem bo na tam beda miec trudniej, ja tutaj obstwie 2x do przerwy a Wy?!
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Austria Vienna (Aus) ? - ? Benfica (Por) trudno wytypować zwycięzcę , w tym meczu o awansie zadecyduje mecz rewanżowy .Gradu bramek nie powinno być , więc na ten mecz obstawiłbym under 2.5
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Jesli istnieje cos takiego jak pewniak to wymienilbym Galatasaray, CSKA Moskwa. Zastanowilbym sie nad overami silnych druzyn nad slabeuszami, faworyci graja u siebie wiec przydaloby sie ze spokojem jechac na wyjazd, mysle tu o Liverpoolu i Lille. Z odowazniejszych typow mysle o Steaua Bukareszt bo Standard gra kiszke i tyle. Jak bedzie zobaczymy. :wink:
 
adis 0

adis

Użytkownik
musle ze zdecydowani faworyci tacy jak:
CSKA M.
LILLE
SZAHTAR D.
AC MILAMN
LIVERPOOL
Powinni sobie poradzic u sie bie z rwalami w 100%
O Szachtarze chyba juz nie musze wspominać że to naprawde potęzny klub(moja wypoiedz w temacie LIGA MISTRZÓW SZACHTAR DONIECK - LEGIA WARSZAWA)
Co do Gatasaray nie byłbym pewny jej zwycięstwa po ostatnich zdażeniach w swojej lidze ale jest jakimś tam favorytem osobiście jej nie obstawiałem :mrgreen:
Co do Salzburgu myśle że powalą tak mocna niegdyś Valencje chociaż bedzie napewno bardzo ciężko :!:
Co do Austrii W. mysle że bedzie remis ,ale tylko dla tego że grają u siebie :twisted: Ostatni nic dobrego u siebie w lidze nie pokazali :!: Co do reszty nie mam pojęcia :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja jutro zagram na tak zwanych pewniaków :wink:

CSKA Moscow vs Ruzomberok

Rosyjski zesół którego bramki broni Kowalewski bez wiekszych problemów...Lecz Ruzomberok w II rundzie eliminacji pokonał -Djurgaarden, gdzie na wyjezdzie przegrał 1:0 lecz u siebie wygrał 3:1. Wiec na wyjazdach na pewno nie sa zbyt mocni, postaraja sie stracic jak najmniej goli aby ewentualnie moc odrobic niewielką strate na własnym boisku....

Galatasaray vs M Boleslav

Turecki zespół już dawno nie grał w LM, lecz teraz już chyba nic ich nie powstrzyma :roll: Galatasaray poprostu musi i siebie wygrać nie ma innej możliwości :mrgreen:

Lille vs Rabotnicki

Zespół z Francji sezon w Ligue 1 rozpoczał od wyjazdowego zwtciestwa z b. solidnym zespołem jakim na pewni jest Rennes(1:2) To pokazuje ich naprawde wysoką forme na początku sezonu, na własnym boisku na pewno beda jeszcze bardziej grozni...

AC Milan vs R.S. Belgrad

Zesół z Mediolanu nie wiadomo w jakim składzie jutro wyjdzie...takie gwiazdy jak Gattuzo, Kaka czy Nesta mogą nie odzywak do końca formy i świeżosci po MŚ, lecz nawet w nieco rezerwowym składzie Milan wygra te spotkanie chodz zespoł z Belgradu to na pewno nie chlopaki do bicia...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lille vs Rabotnicki
Typ: 1
Analiza: Rabotnicki miało szczęście, że awansowali tak wysoko. Lille jest bardzo dobrym francuskim zespołem i uważam, że spokojnie pokonają mało doświadczony: Rabotnicki...
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
do typów Widza dopisałbym jeszcze Liverpool - fakt że nie wychodziły im mecze towarzyskie, ale o ile pamiętam w ub.sezonie było jakoś podobnie a początek sezonu był świetny dla tej drużyny, dlatego myślę że przeciwko Maccabi Haifa można spokojnie postawić 1 na kuponie

osobiście pewnie rozbiję te mecze na 2 kupony:
CSKA i Lille
AC Milan i Liverpool
a to ze względu na pewne obawy do kursów &lt;1.2 [wiele takich pewniaków już było, jeśli któryś ma być teraz to niech będą razem]

Widzu: w CSKA nie broni Kowalewski :p on je w Spartaku broni siatkosłupków ;)
 
P 0

pilkarzysta

Użytkownik
profesjonal:

Salzburg - Valencia 02
CSKA M. - Ruzemberok 1
Milan - Crvena Zvezda 1
Galatasaray - M.Bolesl. 1
Dynamo Kijów - Fenerbahce 10
Liverpool - Mac.Hajfa 1
Lille - Rab.Skopje 1

stawka: 50pln
do wygrania: ~258pln (na czysto 208pln)


Co o tym sądzicie.. :?:
 
Z 0

zeus

Użytkownik
AC Milan vs R.S. Belgrad
ten mecz lepiej zagrać z podpórką (choć pewnie za duży kurs wtedy nie będzie), Milan jeszcze nie zaczął się poważnie przygotowywać do sezonu, nie wszyscy zagrają w tym meczu - szczególnie jeśli chodzi o obronę, a Crvena Zvezda ma już za sobą kilka meczy o stawkę, poza tym nie jest to zbieraninka amatorów, ale całkiem niezły zespół i na pewno będą chcieli wykorzystać możliwość ogrania nieprzygotowanego Milanu, który za 2 tygodnie zagra na pewno o wiele lepiej
a więc może typ 12

Lille vs Rabotnicki
chyba najpewniejszy mecz dzisiaj, francuzi są o kilka klas lepsi, poza tym nieźle rozpoczęli sezon(wygrana w Rennes 2:1) - można pokusić się nawet o handicap-a
typ 1

Galatasaray vs M Boleslav
Galata słabo rozpoczęła sezon - tylko remis ze średniakiem na wyjeździe, nie gra rewelacyjnie, Mlada natomiast gra bardzo dobrze - dwa pewne zwycięstwa w lidze, bezproblemowe wyeliminowanie Valerengi, Czesi nie są na straconej pozycji w tym meczu, chyba że sędzia będzie wyjątkowo stronniczy, co na tamtym terenie jest dosyć prawdopodobne
typ 1x
 
adis 0

adis

Użytkownik
Ja uwarzam że liverpool da rade w 100% bo przecież wiele inych doskonałych europejskich drużyn przegrywało w meczach towarzyskich a u siebie w lidze siały pogrom:!: :mrgreen: A co do kursów mysle że nie powinneneś sie martwic bo to nie są jakies tam rozgrywki w małej lidze gdzie kazdy wynik jest możliwy i nikomu nie robii to wiekszej różnicy to jes LM :!:
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Oto Moje Typy Na 3 Runde Eliminacji Do LM( PROF ):
# 902 # Szachtar-Legia W. 1.53 3.6 5.6 1.1 2.19 2.2
# 905 # Hearts-AEK Ateny 2.05 3.2 3.2 1.25 1.6
# 906 # CSKA M.-Ruzomberok 1.35 4.5 6.7 1.06 2.7 1.8
# 907 # AC Milan-CZ Belgr. 1.24 5.1 9.2 1.02 3.3 1.55
# 908 # Galatas.-M.Bolesl. 1.46 3.9 6 1.08 2.37 2.02
# 912 # FC Kopenhaga-Ajax 2.72 3.1 2.37 1.45 1.35
# 913 # Hamburg-Osasuna 1.86 3.3 3.7 1.19 1.75
# 914 # D.Kijow-Fenerbahce 1.98 3.2 3.4 1.22 1.65
# 915 # Liverp.-Mac.Haifa 1.18 5.9 10.5 1.01 3.8 1.41
# 916 # Lille-Rab.Skopje 1.25 5.1 8.6 1.03 3.2 1.57

Prosze o komentarze...
 
adis 0

adis

Użytkownik
dosyć ładnie to wygląda ale z tym ajaxem bym uwarzał ! Potęga tego zespołu jest wielka ale fc kopenhaga w tym sezonie naprawde dobrze gra i moze byc tak ze bedzie czarnym koniem tej grupy. Choć wszystko może sie zdażyć PIŁKA JEST JEDNA A BRAMKI SĄ DWIE :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom