>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 promocje: zakład bez ryzyka 100zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny 300zł

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z innej beczki, na fejsie podano:

W najbliższych dniach sporo będzie się działo na europejskich boiskach. Nie zabraknie emocji, gry o wysoką stawkę i konfrontacji wielkich rywali! Jest tyle spotkań, że postanowiliśmy wyselekcjonować listę najciekawszych i przygotować na nie specjalną promocję!

Aby wziąć w niej udział, wystarczy postawić na żywo (w dziale LiveBet) co najmniej 20 PLN na co najmniej jeden z wybranych przez nas meczów rozgrywanych w dniach 19-25 marca. Otrzymasz w ten sposób możliwość odebrania bonusu 50% wpłaty na grę w dziale zakładów sportowych! Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów na żywo postawione na spotkania z listy. Uwzględniane są również zakłady na żywo postawione w naszym serwisie komórkowym Tobet Mobile!

Oto lista spotkań objętych promocją:

Poniedziałek, godz. 21:45: Gil Vicente – Sporting Lizbona
Wtorek, godz. 21:00: Barcelona – Granada
Środa, godz. 20:45: Manchester City – Chelsea
Czwartek, godz. 22:00: Malaga – Rayo Vallecano
Piątek, godz. 20:00: Excelsior – Groningen
Sobota, godz. 13:45: Chelsea – Tottenham
Niedziela, godz. 15:00: Milan – Roma
Czyli jeśli zagram 20 zł na przykładowo Barce po kursie 1.04 to wygrywam (o ile Barca wygra) 20,08 zł oraz dostaje 50% bonusu do następnej wpłaty?
Jeśli źle to rozumiem to prosiłbym kogoś o wytłumaczenie tego na chłopski rozum ????
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Panowie założyłem konto w Tobet wpłaciłem pieniądze zatwierdziłem kod promocyjny zakład bez ryzyka do 100zł, ale nie wiem gdzie sprawdzić czy ten bonus jest aktywny
 
A 0

auuron

Użytkownik
Korzystał ktoś z tej promocji 50% do 150zł? Wpłaciłem, zrobiłem jeden zakład i na następny dzień ogromne zdziwienie, bo nałożyli na mnie jakieś dziwne limity i mogę stawiać po kilka-kilkanaście złotych na dane spotkanie (nawet na ligę mistrzów), co jest śmiechem na sali. Od supportu nic się nie dowiedziałem, tylko że muszę grać wg. tych limitów albo czekać, aż bonus wygaśnie. Toż to żal totalny ???? , jak ja mam to obrócić jak mogę zakłady po 2zł stawiać ???? . Oczywiście wypłacić nie mogę.

Nigdzie indziej się z czymś takim nigdy nie spotkałem..
 
L 0

luckypunch

Użytkownik
Witam ????
Mam kilka pytań dotyczących zakładu bez ryzyka do 100zł.
-mogę postawić zakład na zdarzenie o 2 możliwych wynikach(np. boks)
-w przypadku wygranej mogę wypłacić pieniądze bez obrotu?
-w przypadku przegranej, aby wypłacić zwrot muszę za całą sumę postawić
3 zakłady po minimalnym kursie 1,50?
I co się stanie jeżeli dwa pierwsze zakłady wejdą a ostatni, trzeci zakład nie wejdzie, wszystkie pieniądze które są na koncie zostaną usunięte?
-jest jakaś możliwość przelania pieniędzy do Tobet z konta bankowego?
(nie posiadam konta moneybookers)

Proszę o wyrozumiałość. Jest to mój pierwszy kontakt z bukmacherem internetowym.
 
M 0

makus16

Użytkownik
A jak mam z kolei pytanie o zablokowane pieniądze, w regulaminie napisane, że kursy muszą być powyżej 1,8. Wczoraj sobie tak stawiałem, ale dzisiaj postawiłem 2 kupony o kursie poniżej 1,8 i o dziwo, zmniejszył mi się potrzebny obrót do odblokowania pieniędzy. Czy te kupony powinny być postawione pod rząd? Nie można postawić w międzyczasie kuponu o mniejszym kursie? Oczywiście mam zamiar obrócić ten bonus 10 razy z kursem powyżej 1,8 dlatego stąd takie pytanie.
 
Do góry Bottom