>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 liniowa progresja

M 2

matoung

Użytkownik
Cześć! Co myślicie o tym ? Wybieramy mecz gdzie na 3 drogi mamy dwie powyżej 3 i jedną w okolicach 2.
Mamy mecz: 2.2-3.4-3.2

1 progresja- Gramy zawsze ten najniższy kurs(w tym przypadku 2.2) tak aby osiągnąć zysk, który będzie sie równał stawkom 2 i 3 progresji.
2 i 3 progresja- gramy np. ciągiem fibonacciego... Na początku typ na remis lub na przeciwnika można obojętnie do 2 lub 3 progresji ale z czasem trzeba manipulować, aby nie urósł zbyt wysoki poziom progresji.
Pozdrawiam
 
K 2

koziu

Użytkownik
A mógłbyś to przedstawić na jakimś przykładzie? Grałeś tak, albo chociaż robiłeś analizę na sucho przez jakiś czas?
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
- na jednym ze znanych for o profilu progresywnym widziałem taki temat i to dość dobrze, pomysłowo prowadzony
- dawał niezłe rezultaty nawet
- nie chodziło w nim o kasę, bo to był test gdzie gościu udowadniał, że można grać na przeciwstawne wyniki 1x2 i też można wygrywać i moim zdaniem udowodnił to
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Czy u jednego Bukmachera można grać na przeciwstawne zdarzenia? Chyba by to wyłapali raz dwa, u dwóch różnych chyba lepiej prawda?
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Czy u jednego Bukmachera można grać na przeciwstawne zdarzenia? Chyba by to wyłapali raz dwa, u dwóch różnych chyba lepiej prawda?
- bukmacherzy uwielbiaja graczy co u nich by grali na przeciwstawne wyniki, bo bez względu na wynik by zawsze wygrywali marżę
- jak chcesz to możesz tak grać nawet u jednego bukmachera / pozwolą na to bez obaw bo w sumie będziesz u nich przegrywał

Dopiero po pewnym czasie jak zauważą, że w sumie to ich ogrywasz, bo zastosowałeś odpowiednio ułożoną strategię, to mogą mieć jakieś wątpliwości i tylko od sumy jaką od nich wygrasz zależy ich reakcja.
- suma będzie mała to darują, a jak suma wygranej będzie wysoka, to zapewne znajdą coś w regulaminie aby kasy nie wypłacić
// coś w stylu, że nie wolno grać na przeciwstawne wyniki //

- w sumie to ta strategia wymusi grę u kilku bukmacherów, bo wtedy można wybrać najlepsze kursy na 1x2
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Możesz coś szerzej napisać o tej strategii ewentualnie podesłać na priv jakieś info?
- popatrz w google - wpisz /fora bukmacherskie/ i tam jedna z pierwszych pozycji jest
- nie mogę podać linku
- temat jest nie mój i do tego bardzo szeroki
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Szczerze nie wiem, ja zostawiłem Ci wiadomość na privie ;) więc jak możesz to podeślij, bo szukanie w googlach forów bukmacherskich trochę zajmie ????
 
Do góry Bottom