>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kroki do 1000 zł

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak jak mówiłem spróbuję system który zaproponował Macio2521.
Tylko że ja spróbuję w 3 dni, i stawkę początkową zrobię 25 zł. Będę dawał kursy w zależności od ilości typów, jeżeli 3 typy to kursy między 1.50-1.60, jeżeli 4 typy to kursy 1.30-1.45. Jako że przez cały weekend szykuje się sporo do stawiania, piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, żużel i lekkoatletyka więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaczynamy od dziś typami z lekkoatletyki oraz tenisa. Do każdego typu napiszę krótkie uzasadnienie czemu właśnie tak stawiam.
Kupon nr 1 - stawka 25 zł
Kim Clijsters - Flavia Pennetta 1 1.33 - Kim nie startuje za często w turniejach, ale jak już startuje to zazwyczaj z powodzeniem. Bardzo lubi tą nawierzchnię i ogólnie grać w USA. W tym roku wygrała turniej w Miami, teraz za pewne chce powtórzyć sukces w Cincinnati. Flavia jest w formie, ale na Kim to będzie za mało, umiejętnościami zdecydowanie ustępuje a po Clijsters widać że nie przyjechała tu na wycieczkę.
Blanka Vlasic - Chaunte Howard Lowe 1 1.30 - Blanka w tym sezonie jest nie pokonana, wygrała ME a i w DL póki co wygrywa wszystko, choć kilka razy była blisko przegranej właśnie z Howard Lowe. Jednak Amerykanka jakby trochę w słabszej formie bo w Sztokholmie zaledwie 2m skoczyła, myślę że Vlasic już do końca sezonu będzie nie pokonana bo pewnie taki cel obrała sobie na jedne z ostatnich zawodów w tym roku.
Renaud Lavillenie - Steven Hooker 1 1.42 - Zdecydowanie Francuz jest obecnie najlepszym skoczkiem o tyczce na świecie. Skacze bardzo równo w tym sezonie, zazwyczaj wyniki to między 5.80 a 5.90 co zawsze wystarcza do wygranej. Hooker skakał dobrze na początku roku, później przyszła słabsza forma, ostatnio skoczył 5.80 ale to na słabych zawodach, teraz większa presja będzie a nie dawno właśnie przy presji nie potrafił zaliczyć żadnego skoku na niskich wysokościach. Nie mam wątpliwości Lavillenie znów wygra, a Hooker nawet nie jestem przekonany czy nawiąże walkę.

Tomasz Majewski - Reese Hoffa 1 1.45 - Hoffa w tym sezonie na lepszych zawodach rzuca słabo, nie przekracza zazwyczaj 21m, co daje mu najczęściej 5-6 miejsce. Majewski mimo że nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie w tym sezonie to jednak 21m często udaje mu się przekroczyć, dziś będzie dobra obsada a Majewski lubi rywalizację, i myślę że szanse ma na pobicie swojego najlepszego tegorocznego wyniku 21.25m. Hoffa dla mnie pewnie znów nie przekroczy 21m.
AKO: 3.56
EW. Wyg. 89 zł
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Powodzenia ale cienko to widzę ✅
ale czy nie lepiej znaleźć jeszcze z 1 może 2 mecze i zagrać 5z6 ??
Jak by nie wlazł jeden to by sie chociaż część stawki zwróciło i można by kontynuować zabawę dalej ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
5 z 6 z takimi kursami ? Nie nie, jeżeli gram jakimś systemem mój ulubiony 3z5 to zazwyczaj daję kursy 1.50-1.70 jako A,B,C,D,E i 1-2 pewniaki kursy ok. 1.20 i taki system stawiam za 30-50 zł. W tym przypadku nie ma sensu, są za niskie kursy.
A postanowiłem spróbować taki sposób na grę jaki zaproponował Macio2521, tym bardziej że rzadko próbuję grać jakimiś sposobami, bardziej daje dubel czy triple i gram za większą stawkę.
Tym razem chce się przekonać czy od 25 zł na prawdę da się coś zrobić, miałem właśnie 25 zł w Tobet, co mi zostało po wypłacie kasy, zostawione na ten weekend zagrać jakąś taśmę dla zabawy ale jednak zobaczymy może się uda coś więcej z tego zrobić. Grunt to przemyślane typy, a dziś zdecydowanie przeanalizowałem dokładnie.
 
V 0

venividivici

Użytkownik
Witam...
Bardzo dobra metoda, którą również stosuje (jednak dotyczy regularnie dziedziny piłki nożnej)
3 dni (Pt, Sb, Ndz) i na spokojnie na ako ~3,7
Daje mi to około max 2 mecze z lig po ciekawych kursach... lub max 5 zdarzeń po kursach ~1,30

Bardzo dobre pzemyslenia, jednak wg mnie odradzam grać Kim ... Za mało ogrania ... obawiam się (być może się mylę) krecza.

Powodzenia... Pozdro

Podam tak do godziny 19-00 około ciekawe zdarzenia na dziś z piłki nożnej (wkleje na twój temat jeśli wyrażasz zgodę)... oczywiście jako propozycje
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
coolmen7 proponuje byśmy założyli osobny temat i tam razem wstawiali jakieś typy, wymienialibyśmy się typami ( co 2 głowy to nie jedna ???? ).
Myśle ze jakbyśmy stworzyli jakiś skład ( np. jeszcze jakaś jedna osoba ) to można naprawde by się wzbogacić ????
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Taki skład to dobry pomysł , jakby co to sie pisze na to . Te 25 zł to można popróbować może akurat szczęście dopisze i z niewielkiego wkładu pieniężnego zrobi się pokaźna sumka .
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kupon nr 1
Kim Clijsters - Flavia Pennetta 1 1.33 ✅✅✅
Blanka Vlasic - Chaunte Howard Lowe 1 1.30 ✅✅✅
Renaud Lavillenie - Steven Hooker 1 1.42 ✅⛔ - obaj nie zaliczyli żadnej wysokości więc Zwrot mi dali, kurde Hooker można było się spodziewać ale Lavillenie zawiódł.
Tomasz Majewski - Reese Hoffa 1 1.45 - pisało że wczoraj, ale ostatecznie dziś o 14:45 jest to.
Tym samym do wygrania mam już 69 zł. Czekam do zakończenia konkursu pchnięcia kulą, jak wejdzie ok. 16:00-16:30 podam kolejny kupon, przede wszystkim z żużla. Pozdrawiam
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
no i na tym by się to skończyło, Hoffa dziś musiał daleko rzucać, Majewski rzucał dobrze ale tamten to samego siebie chyba zadziwiał. Do tego w innym kuponie Cantwell kończył kupon, full wypas.
 
Do góry Bottom